Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str zaključana tema

poruka: 332
|
čitano: 32.418
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str".
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
PzKpfw kaže...

Čini se da ekipi najviše smeta što se jedna djevojka mogla izdići iznad mentaliteta balkanjerosa-melosa

 

 

 

Radi sve sto i prosjecna cajkusa kod istocnih nam susjeda (i nekolicina kod nas) s izuzetkom da ne zna pjevati. Iskoristila je ime pokojnog oca i svoje zenske atribute da bi zadobila paznju. Ne bih bas o njenom mentalitetu...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Kako se na ovo itko može čuditi ili biti "šokiran"?

Pa, velika većina ljudi su idioti, kondicionirani od strane medija, farmaceutske i prehrambene industrije.

Kaže mi prijateljica novinarka na jednom dosta čitanom portalu kad sam je upita zašto se stavlja taj clickbait trash da je to samo radi klikova i da to u nas jednostavno prolazi. Da ljudi ne klikaju na takve pizdarije toga ne bi bilo.

Jedini parametar današnjeg "novinarstva" je prodaja oglasnog prostora što se postiže podacima o posjećenosti i broju klikova.

Koga zanima istina, istražiteljsko novinarstvo, razotrivanje afera i sl? Jedino ako donosi profit, a to zahtjeva puno više rada, pameti i rizika od prenošenja toga što je Severina stavila u usta, koje gaćice Maja Šuput (ne)nosi ili što radi Ella Dvornik.
 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

BTW, ja bih mogao gostovati u jednoj emisiji da objasnim mladima kako sa znanjem .NET-a i SQL-a zaradim vise od saborskih zastupnika. Nekako mi "pari" da bi to bilo logicnije i ispravnije...

 

 

Freak Show Inc.
 
21 2 hvala 5
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Del_Boy97 kaže...
Zemljanin kaže...
Del_Boy97 kaže...

kakvo neprofesinalno ponašanje urednika jednog uglednog IT portala

 Nije da branim Petrica, ali brate  mili ponasanje forumasa koji istog napadaju je na razini male djece a navodno sve sami stari informaticari.

 istina, ali on se ne bi trebao niti smio spuštat na takvu razinu

 U pravu si, ne bih se smio spuštati na takvu razinu i inače se uopće niti ne upuštam u raspravu s hejterima tekstova o recimo samsung noteu ili iphoneu (a razina je otprilike ista). No, ovaj put su poptuno neosnovano nasrnuli na curu koja to nije ničim zaslužila, a moje spuštanje je zapravo išlo na desetinu razine svega što se pojavilo u ovom threadu - nisi bio u prilici vidjeti komentare koje smo morali brisati, poput onih da "malu treba pozvati u krevet i potrošit, a ne da priča pred kamerama", da "piletina najbolje zna popušiti", i tako dalje... 

 

Ella Dvornik je pred kamerama ispričala na koji način živi i radi od travel bloganja i facebook pagea - u tome je jedna od najuspješnijih, ne samo u Hrvatskoj, nego u svijetu. Za mene je to dovoljno da bude pozvana u Star Tech. Nekome se ne sviđa ta tema? Nema problema - produži dalje, nemoj kliknuti, nitko ti ne drži gun u ustima, ne moraš vrijeđati i pozivati na linč i/ili na gangbang.

 

Nadalje, zamjera se što je Ella gošća jer je njezin uspjeh "sumnjivog porijekla" jer joj je pomogao njezin dečko koji je međunarodno priznati ekspert za digitalni marketing. To je kao zabranjeno, da ti dečko pomogne u poslu? To umanjuje vrijednost njezinog rada kako točno? Ako joj je pomogao dečko, automatski znači da ga je izabrala za dečka samo zato da iskoristi njegovo znanje? Sve katolici veći od Ilčića, ali nebi imali ništa protiv da im "piletina popuši".

 

Ellu se, potom, uspoređuje s Avom Karabatić. Po čemu su slične? S Tomislavom Karamarkom. Po čemu su slični? Zašto na taj način vrijeđati curu o kojoj ne znaš ništa? Tko god je pogledao video siguran sam da u Elli neće pronaći niti jednu jedinu dodirnu točku s tim društvenim šljamom. Ali ne, piletinu treba izvrijeđati na neviđeno na najjače, zaslužila je, žensko je i slikala se za fejzbuk i instagram.

 

Idemo dalje. Ja sam neprofesionalan i rušim ugled Bugu jer objavljujem tekstove i videa na koje se puno klika, kao što rade 24sata i net.hr. Dobrodošli u svijet online medija. Ovdje se živi od klikanja, jer je sadržaj besplatan. Ne sviđa ti se da Petric piše o iPhoneu i Samsung Noteu? Nemoj kliknut buraz - imaš puno drugih autora ovdje osim Petrica, pišu i oni o iPhoneu i Samsungu, čitaj njih, ne moraš vrijeđati i hejtati. Ne sviđa ti se da Petric intervjuira Ellu Dvornik? Nemoj gledat Ellu, gledaj neki drugi intervju ili nemoj gledati nijedan, whatever, samo nemoj gnojit po curi bez ikakvog razloga, bez ikakvog argumenta, ništa ti nije napravila. Nije se skinula gola, nije pričala o svojim sisama, nije pokazala guzicu - sjedila je i otvoreno i iskreno ispričala što radi i kako radi zahvaljujući suvremenoj tehnologiji. To ti nije za Bug? OK, tvoja stvar, nitko ti ne brani da pokreneš svoj tech portal i svoju tech emisiju i da tamo ne pozoveš Ellu.

 

Bilo je i bisera koji vele kako nemamo pravo zvati Ellu jer je oni ne žele i jer ona niti ne zna što je Bug, a oni nas financiraju kupnjom Buga, pa će sada prestati kupovati Bug, a-ha, eto nam ga sada na, što ćemo sada, šah-matirali su nas! LOL. Za početak ne vjerujem da je taj ikada kupio ijedan primjerak Buga, ali whatever. Ella jako dobro zna što je Bug - tata joj je bio fanatični čitatelj Buga i kupovao je svaki broj Buga, ali opet whatever. Izjaviti bijesno kako više nikada nećš kupiti Bug, sve zbog jedne curice Elle, ne govori ništa ni o Bug, ni o Elli, ali govori apsolutno sve o onom tko je to izjavio.

 

Sigurno nam je Ella platila da je objavimo, kaže pak netko deseti. Već sam jednom napisao, pa evo opet: Star Tech je projekt kojeg iz potpunog entuzijazma i ljubavi prema poslu kojim se bavimo radimo moj producent/snimatelj Siniša i ja, a zahvalni smo i na entuzijazmu s kojim nam pomaže i kralj svemira Mario Baksa. Bug nikada nije dobio ni lipe za Star Tech, N1 televizija nije nikada dobila ni lipe za Star Tech, Siniša i ja nismo nikada dobili ni lipe za Star Tech, niti smo to ikada tražili ikoga, a najmanje Ellu. Mi to volimo raditi, for free. Siniša ima dio svojeg studija uređen samo za Star Tech, koristi svoje kamere, svoju rasvjetu, ja sam dogovaram gostovanja, pišem pitanja, najave na Bugu, sami radimo sve, jer Siniša voli snimati i jer ja volim tech novinarstvo i jer volimo sve naše goste i svi su nam super, uključivši i Ellu. Ne sviđa ti se? Sve 5 prijatelju - vozi dalje, ali ne vrijeđaj. Misliš da možeš bolje? Izvoli, nitko ti ne brani!

 

Eto, pokušao sam sada pristojno, pa da vidimo ima li pristojan pristup ikakvog smisla ili će se nastaviti u istom tonu kao i do sada...

drpetric
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Friday kaže...

BTW, ja bih mogao gostovati u jednoj emisiji da objasnim mladima kako sa znanjem .NET-a i SQL-a zaradim vise od saborskih zastupnika. Nekako mi "pari" da bi to bilo logicnije i ispravnije...

 Vrlo rado, smatrao sam te sjajnim likom do prije pet minuta. No nekoga tko bez argumenata mladu curu ničim izazvan naziva "cajkušom" ne želim blizu, sorry...

drpetric
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Friday kaže...
PzKpfw kaže...

Čini se da ekipi najviše smeta što se jedna djevojka mogla izdići iznad mentaliteta balkanjerosa-melosa 

Radi sve sto i prosjecna cajkusa kod istocnih nam susjeda (i nekolicina kod nas) s izuzetkom da ne zna pjevati. Iskoristila je ime pokojnog oca i svoje zenske atribute da bi zadobila paznju. Ne bih bas o njenom mentalitetu...

Zar je trebala promijeniti prezime i na sve moguće načine skrivati činjenicu da joj je pokojni otac bio popularna ličnost? Koliko kćeri i sinova drugih popularnih ličnosti u Hrvatskoj se može pohvaliti uspjehom poput Ellinog?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 1:00 (mbaksa).
16 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

petric aj zakljucaj temu jer ovo vise nema smisla eod 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Brisali su se komentari normalne kritike i dobivali bannovi na par dan samo zato sta se ponašalo kao i ti....
Zatim itekako je se može usporediti sa avom,nives i ostalima al nebi sad o tome.....

Bio je popriličan broj komentara u kojima se nju nije dotaknulo nego tebe ,tvoj rad i odabir ali si ti izvrijeđao i te ljude.

Reci mi jesi li ti možda zaslužio bann kao i ostali?
12 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
drpetric kaže...
Friday kaže...

BTW, ja bih mogao gostovati u jednoj emisiji da objasnim mladima kako sa znanjem .NET-a i SQL-a zaradim vise od saborskih zastupnika. Nekako mi "pari" da bi to bilo logicnije i ispravnije...

 Vrlo rado, smatrao sam te sjajnim likom do prije pet minuta. No nekoga tko bez argumenata mladu curu ničim izazvan naziva "cajkušom" ne želim blizu, sorry...

najvjerojatnije je friday kao i svi mi ostali gledao na telki cijelu njenu nesredenu familiju kroz nekakve glupe emisije o njima itd pa smo "stekli" los dojam i o njoj, ti si je petricu upoznao pa imas "mozda" drugacije(ocigledno bolje) misljenje o njoj...eto zato smo jal-ovi!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
mbaksa kaže...
LUNAT1C kaže...
nije da ja ne priznajem to sto se ona proslavila ili nesto sesto, ima toliko i toliko folowera ili sto vec, sadrzaj nema nikakve veze sa ovim forumom...

Svjestan si da se intervju objavljuje i na Bug Onlineu, i na N1 televiziji? Ne N1 informatičkoj televiziji, nego N1 televiziji. Publike su različite, stoga gosti moraju barem dijelom odgovarati objema (objema? obim? ne znam ovo deklinirati ) publikama.

 

Tvrdnja da ovaj intervju nema nikakve veze s ovim forumom (zapravo s Bug Onlineom - forum je samo mjesto gdje se pišu reakcije na taj video) je smiješna. Gošća znači zarađuje za život pisanjem blogova i fotkama. Ne okopavanjem kuruze, knjiženjem računa ili prodavanjem žvakaća na kiosku. Blogovi su sredstvo komunikacije koje je omogućila ICT industrija. ICT nije samo sklapanje računalnih konfiguracija - biznis, blogovi i društvene mreže također spadaju u ICT (information and communications technology), a gošća je odlično iskoristila blog i društvene mreže za biznis.

 

Sad dobivate znači 4 Star Techa mjesečno. Zar je tako velik problem ne pogledati jednog ili dva ako ti se tema ne čini dovoljno ICT-ovska? Pa reagiraš kao te netko tjera da gledaš!

 

LUNAT1C kaže...
pozovete fino PCAXE koji imaju kojih 70-75k followera i igraju igre na youtubeu.. to bi razumio..

A da su oni gosti, onda bi bilo pitanje zašto ste pozvali njih, a ne Croteam ili nekog trećeg. Daj molim te objasni kako gostovanje Elle Dvornik sprječava gostovanje PCAXE-a, Croteama ili nekog trećeg?

 

Ujedno bih te molio da odrediš koliko je ekipa iz PCAXE-a atraktivna za gledatelje N1 televizije jer, ne zaboravi, cilj je zadovoljiti i publiku N1 televizije i publiku BugTV-a. Također, hoćeš im ti platiti troškove putovanja do Zagreba?

 

LUNAT1C kaže...
ali ella dvornik je poznata vise radi toga što joj je ćaća dino nego da ju sad ne znam koliko ljudi ide pratit s obzirom na to kakav sadržaj ima.. pobogu žena na fb pita kako se kuha gris -.-.. izvlačenje da ste temu napravili radi toga da bi se obradila tema internet marketinga je cista glupost ili koje su vec izlike bile..

Omalovažavaš nju kao osobu i omalovažavaš posao kojim se bavi - a sve to bez ikakvog opravdanog razloga. Ono, kao da ne znaš kako svijet funkcionira. Ne smeta ti kad neka holivudska glumica lijepo zarađuje sa svojim poslom, koji te usput rečeno uopće ne smeta (pazi s čim zarađuje - paradiranjem pred kamerom!), ali te smeta kad publiku paradiranjem pred fotoaparatom i pisanjem zabavlja "domaće gore list"! Help me understand.

 

I ti bi rado bio na njenom mjestu, ne? Ali ti nešto fali. Ne nešto, nego puno toga. Drži se ti sklapanja računalnih konfiguracija ili web-dizajna ili okopavanja kuruze - to, čime ćeš se jednostavno utopiti u gomili drugih koji se bave istim poslovima, će ti sigurno osigurati slavu i novac. To su provjerena zanimanja. A ne ove nove bedastoće. Još najgore - mlada, zgodna, s gomilom poklonika, putuje po svijetu i zarađuje daleko više od tebe. I još je - zamisli - žensko! Kolega, jal će te živog pojesti!  (htio sam staviti smajli s pusom, ali nažalost nema takvog)

 

LUNAT1C kaže...
sto se tice sadrzaja zabavlja me vidjeti kako se autor pokopava komentarima (uz duzno postovanje pogledao sam vecinu videa neke sam smatrao zanimljivim a neke potpuno besmislenim s obzirom na vrstu foruma)..

Kolega je reagirao zaštitnički (očinski?), u dobroj namjeri, tako da mislim da mu se to ne bi trebalo previše zamjeriti. Tim više što nije bio svjestan koliko su neki forumaši zloćudni.

 

LUNAT1C kaže...
isto tako hejtanje u komentarima nisam toliko čitao ostale, neke jesam i vidio sam da tu i tamo netko baci komentar oko toga što bi htio gledati (tipa da napravite kako zarađivat novce preko YT ili oko toga koga da pozovete kao i ja).. ako moderatorima takvi komentari smetaju koji je onda smisao foruma? postanite portal s vijestima i omogućite komentare za koje će vam se fućkat.. LP

Da, komentari su tu za slobodno izražavanje mišljenja. No, od forumaša se ipak ne očekuje da budu zloćudni, da komentiraju zlonamjerno. Čemu služe takvi komentari? Slobodnoj razmjeni mišljenj definitivno ne služe - služe zadovoljavanju osobnih zloćudnih poriva pojedinaca. Toga ne bi trebalo biti na informatičkom forumu. Toga ima i previše na domaćem medijskom prostoru, pa zašto bi bilo još i ovdje? Ja imam malo viša očekivanja od forumaša ovog foruma. 

 evo npr da se ovo objavljuje na N1 nisam znao, što isto tako ne znači da gledatelje N! televizije nebi zanimalo baš PCAXE-ov komentar čisto iz razloga što je taj kanal počeo od nule, i te osobe su svojim humorom i kvalitetnim sadržajem došle do tuda gdje jesu.. i tvrdnja da ovo nema nikakve veze s forumom je istinita, čisto zato što pola intervijua pričaju oko toga koliko ona ima folowera odakle dolaze i slično, da su pričali npr o tome da se odselila u London zato što tamo dobije viši money per view ili da priča o temama vezanim uz ICT.. po toj logici mogli ste dovest osobu koja radi u postrojenju tvornice Jadran na proizvodnji čarapa i gaća zato što kontrolu kvalitete rade preko računala i to im je IT omogućio... i putovanja PCAXE-a platiti do zagreba? mislim da di je beograd od londona pa jos dalje, izmedju ostalog nije da se 10 godina vec koriste internet komunikacije..

 

isto tako da dovedete holivudsku glumicu da daje interview o svom blogu smetala bi mi i to je moje osobno mišljenje.. isto tako kao moderatoru zaključivanje koliko član foruma zarađuje je naprosto smiješno.. možda ja baš zarađujem više od nje.. između ostalog ona se prije par godina hvalila kako joj je "mama kupila novi C3" opet kakve veze to ima.. ja sam također proputovao podosta i meni ništa ne fali i na njenom mjestu kada bi bio radije bi bio anoniman nego objavljivao stvari kakve ona i njena majka objavljuju..

 

moje osobno mišljenje je da ovakvi postovi zagljupljuju ljude, ne samo ela dvornik nego i severina rozga tina i tri mušketira i tako.. što ti znači imat slavu i novac kad si sirila noge na jahti ili pozirala pred fotografom i tako dosla do toga.. svaka njoj cast ali sadrzaj kao takav je namijenjen čitateljima story-a... a nisam vidio da se borite dovesti croteam ili pak infinum, nanobit, span, LGM Games, Iron Ward, Exordium Games, Gamepires i da ne nabrajam koliko drugih, ne samo game developera i developera opcenito.. mozda isto tako EKWB je tu preko grane pa se niste raspisali o njima uopce, a surađuju i sa asusom, msi, gigabyteom.. zbilja mislite imat IT portal naslovnica ella dvornik, in other news gigabyte izbacio gtx 1080 watercooled?

 

što se autora tiče, slažem se da je on reagirao zaštitnički ali ne prema eli, nego prema članku, tj temi, i to zato što ne samo ja nego i ostatak foruma koliko se vidi prema komentarima ne odobrava ovakvu vrstu sadržaja.. isto tako tvoja očekivanja prema forumašima mogu bit takva kakva jesu, ali ići davati kartone, i raspravljati se u temi moderatori+1 vs svi ostali zbilja nema smisla, tako da isto tako i odgovorni trebaju poraditi na sebi..

 

nisam osoba koja često komentira vijesti, ali ovo mi je stvarno preglupo za gledat, na naslovnici ona daje interviju o tome koliko zarađuje blablabla.. ona ne samo da je priznala da je posao dobila preko zaručnika, nego da jedino što joj je od oca ostalo nisu milijuni na računu nego "slava na estradi" tako da pisanje članka "kako se već poznata osoba obogatila na internetu" nema ama baš nikakvog smisla.. šprajc nije u londonu pa ima 230+k folowera na fb, i to samo u lijepoj našoj, i piše postove izričito na hrvatskom jeziku, jel to znači da je on uspješniji od elle? naravno, i kao takvom zašto onda njega niste pozvali, on bi savršeno odgovarao i za N1.. osim toga dali je bitno tko koliko para ima kada komentira na ovom forumu i daje mišljenje, ili su svi glasovi forumaša uzaludni ako nemaju para više nego ella dvornik? također pišem na jednoj stranici, te imamo oko 250 000 klikova na mjesečnoj bazi (piše nas četvoro).. i sada kada bi ja rekao da zarađujem 30000kn (bubam) dali bi mogao reći da su moderatori na forumu ljubomorni jer sam uspješniji od njih te automatski imam jači glas nego itko od vas? logika ala uzmi me bože.. i štoviše na našoj stranici se nikada nije dogodio blam da objavimo elu dvornik niti ikakvu drugu "uspješnu damu" nego se držimo striktno tema vezanih uz stranicu.. ako su ovakve teme normala, i moderatori nemaju ništa protiv toga, slobodno recite da pošaljem paket maramica i losiona za sve koje ne jede jal.. i potrazim neko drugo mjesto na kojemu neće biti ovakvih članaka.. i da ponovim, nije da napadam curu, ona je takva kakva je, napadam članak tj sadržaj..

 

 

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 2:17 (LUNAT1C).
16 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Stjepanje razocaro si me jer barem ti koji si znao ljude poput dina i elle a i sam si partijao prije pa je logično da podrži s ljude poput dina i Elle i objasni po čemu su ona disfunkionalna obitelj...

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 8:09 (4mal).
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Inace vecinom samo pratim forum, citam i rijetko pisem, ali sam se morao logirati samo da se javno nacudim kakvih idiota i nazadnih seljacina ovdje ima, da je to cudo jedno.
U vrijeme kad nema posla, place su male i tesko se zivi, tema je zapravo odlicno pogodena jer pokazuje da onaj ko hoce i moze. Ona je uspjela, i to vani, gdje joj karijera njenog oca nije pomogla, a mi i dalje dokazujemo zasto nam je kako je i da ce nam biti bolje samo ako pocnemo izvoziti zaostale idiote, jer toga evidentno imamo na pretek.
 
2 3 hvala 0
10 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

tzv pranje mozga, malium shvatili smo i prvi put

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
LUNAT1C kaže...
. što ti znači imat slavu i novac kad si sirila noge na jahti ili pozirala pred fotografom i tako dosla do toga..  

Ako Vam moderator dade ban vjerovatno bute visokomoralno zaključili da je Vaša istina prejaka za BUG, te ste pobijedili.

 

Čisto da Vam nacrtam tu zabludu "došla do upjeha širenjem nogu".

Muški izgube pamet na zgodnu djevojku, ali to Vam kratko traje. Ako ženska ostane uz tog muškog nakon procesa "širenja nogu" onda znači da muškome nije bitno samo "širenje nogu", pa vam kompletna premisa pada u vodu.

Da bi Vaša premisa bila valjana, tj.  muški zadrži žensku samo zbog "širenja nogu" dotični muški bi morao biti poluretardirani debil da si zadrži kompletnu osobu koja ga je kao "zmufljala" tim nečim "posebnim" kaj samo ona ima med svojim nogama :).

 

Drugim riječima komentar daje netko tko jamačno nema nikakvog iskustva što je to "širenje nogu" inače bi mu ova potankost bila jasna i ne bi mu palo na pamet nijednu ženu, curu, gledati kroz prizmu "širenja nogu".

Posve je jasno da ste neiskusni, životno prvenstveno pa Vas prijateljski savjetujem: "imajte kulturološki minimum poštovanja prema drugim ljudima i ne radite sexističko šovinističke ispade".

 

15 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Sroljo the second kaže...
LUNAT1C kaže...
. što ti znači imat slavu i novac kad si sirila noge na jahti ili pozirala pred fotografom i tako dosla do toga..  

Ako Vam moderator dade ban vjerovatno bute visokomoralno zaključili da je Vaša istina prejaka za BUG, te ste pobijedili.

 

Čisto da Vam nacrtam tu zabludu "došla do upjeha širenjem nogu".

Muški izgube pamet na zgodnu djevojku, ali to Vam kratko traje. Ako ženska ostane uz tog muškog nakon procesa "širenja nogu" onda znači da muškome nije bitno samo "širenje nogu", pa vam kompletna premisa pada u vodu.

Da bi Vaša premisa bila valjana, tj.  muški zadrži žensku samo zbog "širenja nogu" dotični muški bi morao biti poluretardirani debil da si zadrži kompletnu osobu koja ga je kao "zmufljala" tim nečim "posebnim" kaj samo ona ima med svojim nogama :).

 

Drugim riječima komentar daje netko tko jamačno nema nikakvog iskustva što je to "širenje nogu" inače bi mu ova potankost bila jasna i ne bi mu palo na pamet nijednu ženu, curu, gledati kroz prizmu "širenja nogu".

Posve je jasno da ste neiskusni, životno prvenstveno pa Vas prijateljski savjetujem: "imajte kulturološki minimum poštovanja prema drugim ljudima i ne radite sexističko šovinističke ispade".

 

 Ja sam pod "širenje nogu" komentirao slavu pjevačice sa balkana čiji video uradak je jedan od popularnijih te je njena popularnost od tada samo još više porasla.. muškarac u ovoj priči nema nikakve veze niti se taj komentar odnosio na dvornikicu.. ono što je javno može biti komentirano (po mojoj logici) pa isto tako sami komentar ne može biti šovinistički niti seksistički jer je donesen kao rezultat opažanja, iako ne razumijem smisao vaseg komentara.. mislim da će mi moderator prije dati ban jer se raspravljam sa njegovim kolegama, iako im samo pokusavam dati savjet oko sadržaja sa moje strane... ovo je inace offtopic pošto se više ne radi niti o elli niti o članku.. ps. Clan sam foruma 7 godina sto je godinu dana manje od moderatora pa se nadam da ce bar nekog s liste dovesti te popricat o njihovim poduhvatima u industriji..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 2:50 (LUNAT1C).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
LUNAT1C kaže...
 sami komentar ne može biti šovinistički niti seksistički jer je donesen kao rezultat opažanja, iako ne razumijem smisao vaseg komentara.. 

 Ako Vam je opažanje falično i pristrano?

 

Zašto kada postanete vidilac procesa za koji znamo da se ionako među ljudima dešava, dobivate negativne konotacije o osobi čijim intimnim aktivnostima ste svjedočili?

15 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Sroljo the second kaže...
LUNAT1C kaže...
 sami komentar ne može biti šovinistički niti seksistički jer je donesen kao rezultat opažanja, iako ne razumijem smisao vaseg komentara.. 

 Ako Vam je opažanje falično i pristrano?

 

Zašto kada postanete vidilac procesa za koji znamo da se ionako među ljudima dešava, dobivate negativne konotacije o osobi čijim intimnim aktivnostima ste svjedočili?

 Naravno da dobijem, iata stvar zasto ljudi porno glumice i dame noći gledaju drukčije nego osobe koje svoju intimu ostavljaju intimnima... mislim kakvo je to pitanje, u americi kada poznata glumica pokaze gace mediji polude te ona postane jos popularnija.. negativno misljenje nije samo radi videa.. i napisao sam sirila noge kako bi ublazio snimila *ornic.. 

Ne da mi se vise pisati u ovoj temi, mogu eventualno jos predlozit o cemu autori mogu snimati priloge

EKWB- vise od 50% pogona su zene (jako pohvalno) jos vise to da im dobit raste u nebesa,iako outsorceaju dosta toga

NOA hrvatski mobiteli, da cujemo kako se probijaju na trzistu

Span- akademija za mlade developere

Infinum -isto tako akademija

Croteam - ulazak u VR, objavili su cak i kratak video zasto su to napravili, ako nista barem o tome nesto napisati

Mojazabastart, zagrebconnect-dosta mladih developera studenata natjece se u izradama aplikacija, od kojih su neke dosta uspjesne..

Uz to cijela moja prica bila je vezana uz to da se mogao uzeti netko tko je svoju popularnost dizao iz nicega, u cemu je eli podosta pomoglo sto je vec bila javna osoba te tako priblizit obicnom covjeku cijeli taj proces..

 Ps. To sto n1 nije informaticka televizija ne znaci da vi ne mozete obradjivat informaticke teme..

Isto kao sto hrt2 nije auto televizija pa prikazuju top gear..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 3:42 (LUNAT1C).
12 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Mene samo zanima kako Bugovi hardveraši gledaju na ovakav razvoj događaja.

Uvijek sam hvalio Davora i Denisa, a i nekoliko puta napisao kako se baš njihova tematika zapostavlja.

Smatram da je ovo i njima, kao i meni, svojevrsna šaka u oko
I much prefer the sharpest criticism of a single intelligent man to the thoughtless approval of the masses.
 
7 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
ivek decembarski kaže...
Mene samo zanima kako Bugovi hardveraši gledaju na ovakav razvoj događaja.

Uvijek sam hvalio Davora i Denisa, a i nekoliko puta napisao kako se baš njihova tematika zapostavlja.

Smatram da je ovo i njima, kao i meni, svojevrsna šaka u oko

Nije ovo saka u oko. Ovo je saka u glavu svima koji imaju IQ veci od vlastitog broja cipela.

 

Ja ne mogu ni izraziti koliko mi je Bug kao medij pao u ocima zbog ovog. I prije je bilo ljudi i u Star Techu i Bug TVu koji su bili na rubu, ali ovo nije rub- ovo je dno dna.

 

Cestitke Bugu na promoviranju zaglupljenosti, uhljebizma i niskog morala. Umjesto nade i napretka, znanja i entuzijazma, dobijemo ovo. Well done. Pokazali ste zasto treba napustiti ovu zemlju. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 7:59 (Slicer).
16 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook

nisam tebi napisao nego stjepanju

12 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Aj nećemo biti toliko drastični pa napuštati zemlju radi gostovanja Ele Dvornik u nekoj star tech biz emisiji 😉

I much prefer the sharpest criticism of a single intelligent man to the thoughtless approval of the masses.
15 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
drpetric kaže...

Vrlo rado, smatrao sam te sjajnim likom do prije pet minuta. No nekoga tko bez argumenata mladu curu ničim izazvan naziva "cajkušom" ne želim blizu, sorry...

Čudno

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
drpetric kaže...
Friday kaže...

BTW, ja bih mogao gostovati u jednoj emisiji da objasnim mladima kako sa znanjem .NET-a i SQL-a zaradim vise od saborskih zastupnika. Nekako mi "pari" da bi to bilo logicnije i ispravnije...

 Vrlo rado, smatrao sam te sjajnim likom do prije pet minuta. No nekoga tko bez argumenata mladu curu ničim izazvan naziva "cajkušom" ne želim blizu, sorry...

 

Gle, nisi ni prvi ni zadnji kojeg sam razocarao. Sto se tice argumenata - kao covjek koji internet koristi intenzivno svaki dan, ne pamtim da sam u zadnjih par godina na netu vidio ista normalno od nje. Zato sam i napravio paralelu sa Lukom Rajicem. Ista stvar, samo drugacije okruzenje.

Ista stvar je sa Lanom Jurcevic. Odjednom je netko u tech svijetu. Ali sta drugo ocekivati u drzavi u kojoj su sve supruge nogometasa preko noci postale spisateljice, voditeljice, strucnjaci svjetskog kalibra za ovo i ono.

Ako mogu Rajic, Todoric i Kerum biti ugledni poduzetnici, zasto ne bi Ella bila ugledan influencer? (ma koji K to znacilo)

 

mbaksa kaže...

Zar je trebala promijeniti prezime i na sve moguće načine skrivati činjenicu da joj je pokojni otac bio popularna ličnost? Koliko kćeri i sinova drugih popularnih ličnosti u Hrvatskoj se može pohvaliti uspjehom poput Ellinog?

 

 

Uspjehom...

 

 

 

 

 

BTW - sve si mislim da je zbog ovakvih stvari Oleg odvojio Mrezu od Bug sajta jer cisto sumnjam da on blagonaklono gleda na ovakve "uspjehe"

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 9:04 (Friday).
9 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Netko tko piše o tome kud putuje, što radi i što jede puno vas je manje smetalo prije par mjeseci kad je gostovao Ribafish, koji suštinski radi doslovno istu stvar za život - ide okolo i piše recenzije na blogu.

Oh wait, naravno - onda je u pitanju bio srednjovječni muškarac kojeg je teže optužiti da širi noge za klikove, unatoč tome što je godinama jednako zarađivao na seksualnosti kao urednik Klika i Playboyja. 

 

Licemjerje, ime ti je čovjek.

 
5 7 hvala 2
14 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
DaleCooper kaže...

Netko tko piše o tome kud putuje, što radi i što jede puno vas je manje smetalo prije par mjeseci kad je gostovao Ribafish, koji suštinski radi doslovno istu stvar za život - ide okolo i piše recenzije na blogu.

Oh wait, naravno - onda je u pitanju bio srednjovječni muškarac kojeg je teže optužiti da širi noge za klikove, unatoč tome što je godinama jednako zarađivao na seksualnosti kao urednik Klika i Playboyja. 

 

Licemjerje, ime ti je čovjek.

Nisam pogledao intervju s Ellom, ali hoću. Možda cura stvarno ima neke korisne informacije. Možda zaista i ima neki talent i vrijednost, iako par ljudi koje znam a susreli su se s njenim likom i djelom tvrde da nije tako.
Filmić s Ribafishom sam pogledao i mogu reći da je to najgori gost kojeg sam vidio. Zar su pokušaji da bude smiješan i zanimljiv tog idiota stvarno nekome zanimljivi? Nametanje takvih likova je uvreda za intelekt bilo kome tko ima više od 1/3 mozga. Slutim da je Ella ipak bolja od njega (ili bar manje loša).

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
LUNAT1C kaže...

 Naravno da dobijem, iata stvar zasto ljudi porno glumice i dame noći gledaju drukčije nego osobe koje svoju intimu ostavljaju intimnima... mislim kakvo je to pitanje, u americi kada poznata glumica pokaze gace mediji polude te ona postane jos popularnija.. negativno misljenje nije samo radi videa.. i napisao sam sirila noge kako bi ublazio snimila *ornic.. 

Ne da mi se vise pisati u ovoj temi, 

 

Da, tipično moraliziranje, bez osnove koje je projekcija osobnih problema onoga koji moralizira. Trebalo bi Vam biti simptopmatično da ste na ovoj posve legitimnoj temi, istina pitkoj i lakoj, uspjeli proširiti horizont do pitanja koja vjerovatno Vas duboko diraju i koja osuđujete kao što je sex industrija. Siguran sam da Vam nije problem kada žene gledamo u štiklama, namazane i u kraćim suknjama na njihovim radnim mjestima, ili ako ste drugačije orjentacije Apolonski isklesana muška tijela u pripijenim majčicama. No to ćete uspjeti gledati nekim drugim očima.

Napisali ste da nećete više lamentirati, ok. Prijateljski savjet da poslušate onaj prijateljski savjet iz prvog posta, prvenstveno zbog Vas samih, a BUGu prepustite uređivačku politiku. Ne izlaze od jučer.

BTW oni su Vam imali fazu na počteku koji bi Vi  okarakterizirali kao "vrijednu korisnu i pametnu" ali nema populacije za to pa su godinama takvi kakvi jesu "popularni". Spremni ste plaćati BUG 300kn mjesečno...čisto sumnjam.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Sroljo the second kaže...
...

 

 

Freak Show Inc.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Friday kaže...
 - kao covjek koji internet koristi intenzivno svaki dan, ne pamtim da sam u zadnjih par godina na netu vidio ista normalno od nje.

 

 

BTW - sve si mislim da je zbog ovakvih stvari Oleg odvojio Mrezu od Bug sajta jer cisto sumnjam da on blagonaklono gleda na ovakve "uspjehe"

 Gdje vam je certifikat koji Vas čini meritornim za temu pa da možete biti ovako ogorčeni? Imati mišljenje je OK, no u kulturnom svijetu ako nam se nešto ne sviđa produžimo dalje, ako reagiramo znači da želimo promjenu.

Ako želite drugačiji BUG, stavite novac tamo gdje su Vam usta. Nađite populaciju koja će plaćati manje popularne teme. Iako bezobrazno, mislim da je urednik lijepo odgovorio. Imate kontakt podatke, predložite, napravite posao, volonterski, onda pustite BUG da to objavi pa bute videli koliko se što i kako prima. Prije toga bute morali proći "brifing" da naučite kako stvari zaista funkcioniraju pa ako ne padnete na prvim stepenicama super. Uspijete li, siguran sam da će Vam Bug to honorirati i da će "pojesti ono što su izasrali". No, morate uspjeti.

 

Što se tiče Mreže i BUGa, tek ste djelomično u pravu. Nisam povezan sa njima, no ako smatrate da su teme o picekima, grafuljama, pločama, youtubeu, windows fičerima, arduinu teme za "informatičare" malo ste se prevarili. Sve ono o čemu piše BUG je jednostavno popularno. Ella je popularna i osobno tvrdim i smatram da nisu pogriješili. 

14 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Kakva tema...

 

Dok je meni Davora,Denisa i njihovih tema (srž Buga IMO), Olega i njegovih kolumna, Gračanina i softvera, pa čak i Baksine sekcije u obliku školskog autobusa, ja ću i dalje kupovati Bug časopis.

 

Sad nekako vraćam film i sjećam se tonova nekih Vrdeljovih kolumna (javi se legendo) kada je pisao na temu novinarstva prije nego je otišao nekako imaju veću težinu i smisao. Pohvala neoficijalnom nasljedniku Lučiću i ostalima kada im se da nekoliko stranica da pišu o stvarima vezano za gaming, nadam se da će vam uredništvo dati više prostora ubuduće.

 

Posebna pohvala Brekalu,Baksi, Lattingeru, Pecku i jer dok drugi sadrzaji nekada variraju od broja do broja po kvaliteti i kvantiteti, njihov rad je IMO vremenom samo bolji.

 

Savjet Bug urednicima kao vjerni čitatelj od vremena kad su ovi digitalni influenceri dudali čokolino u maminom krilu (ali doslovno), imate časopise (Bug-Mreža) i imate web i forum kao dodatni i očito čitateljima bitan medij. Na webu ima mjesta za svašta, pa tko voli nek izvoli, kome ne paše neka preskoči i poštedi si duševno zdravlje.

 

Bug kao fizički medij tj. informatički časopis koji je također sa vremenom imao svojevrsnu evoluciju sadržaja i forme u manjoj ili većoj mjeri kako se IT mijenjao,  molim vas da bar časopis poštedite ovakvih sadržaja, jer iz reakcija onih koji plaćaju pretplatu ili odlaze na kioske kod tete, su vrlo jasno izrekli svoje stavove o ovakim sadrzajima i temama.

 

To što netko koristi društvene mreže i servise kao neki medij za ispoljavanje svojih životnih filozofija i zarade, ne klasificira ga automatski bitnim za časopis-web koji se bavi IT granom općenito. Po tom kriteriju, onda bi svašta moglo proći, i tom nema kraja, a vi gubite svoju core publiku, bar je takav moj dojam.

 

Način zarade i životni stil na stranu (jer me uopće ne zanima na toj razini nego samo u kontekstu šta Kim Kardashian radi na polju Elona Muska ),Elli želim sve najbolje u životu, ono iskreno, a njenoj cijeloj generaciji nadu da će što prije shvatiti i negativne strane tih medija sa kojima su sad već očito vezani pupčanom vrpcom, uz očite negativne posljedice po njih i ostale koje ih okružuju. Nekada su tinejdžerske faze odrastanja i brije bile više osobne prirode, a sad očito iskaču iz paštete u javni prostor, tj internet, gdje im nije mjesto, iako neki očito misle drugačije pa još to poprate dodatnim pridavanjem pažnje u želji da ne propuste neki bitan trend ili tko zna zašto.

 

Trendovi su bolest današnjeg društva, molim vas poštedite nas barem tu te pošasti.

 

Gazda Miro sazovi roditeljski sastanak, vrijeme je :)

 

 

 

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 10:39 (Colossus7).
Moj PC  
7 1 hvala 3
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Friday kaže...

 

 Točno, stoga ste svoje komentare trebali držati u domeni pristojnog i kulturnog. Sada svi znaju da Vam je deficit opće kulture i općeg obrazovanja više nego bolna točka.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice