Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str zaključana tema

poruka: 332
|
čitano: 32.490
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str".
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
mbaksa kaže...

 

ukay1000 kaže...
Petko je u pravu kad kaze da ne zeli da mu ovakvi "influenceri" utjecu na djecu. Ni ja ne zelim svojoj isto, ne zelim da gledaju i pomisle da jednostavno ako zele uspijeti u zivotu, da je dovoljno povaliti nekakvog starceka sa lovom i GG.

Za vas je jedini način da žena uspije u životu da se skurva s nekim potkoženim. I onda kao nije mizoginija u pitanju.

 

E nek ste nam doveli Ellu koja dokazuje suprotno

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Muz joj financira reklamu na facebooku pa mi njen instagram cijelo vrijeme nudi kao nesto relevantno.
Rekel sam da sve mora biti izbalansirano. 1 radnik ne moze raditi i financirati 4 penzionera, 2 filozofa i influencera. Cijene se formiraju omjerom ponude i potraznje. Pocetna ukupnim ulaganje...
Neda mi se vise. Vidim da nema smisla.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

A bogte ko sve ima titulu moderatora na ovem forumu 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
mbaksa kaže...
LUNAT1C kaže...
općenito nisam upoznao elu, a i da ju sretnem ignorirao bi ju, osoba koja objavljuje što sve možeš napravit s kondomom alike postove, i naslikava se po fb i instagramu i to naziva težak posao je smiješno, isto kao što vi taj težak posao ovdje branite..

Pa ak je to tako lako, što se nisi ti ubacio u taj biznis? Lijepo putuješ, malo se fotkaš, malo pišeš, a pare sjedaju na tvoj račun. Umjesto toga radije ćeš ovdje potpirivati javni linč na osobu koja ti nije ništa ni kriva ni dužna.

 

Već sam spominjao holivudske glumice - njihov posao nitko ne smatra laganim, smiješnim ili kojekakvim već. Na pitanja koja vama nekolicini mrzitelja totalno ruše koncepciju jednostavno ne reagirate - kao da ih nisam postavio. Posao zabavljača vam je super sve dok se ne radi o mladoj domaćoj osobi - onda na vidjelo isplivaju jal i mizoginija.

 

LUNAT1C kaže...
inače ne samo kao moderatoru nego i ko članu foruma, nemoj se spuštati na tu razinu da forumaše, tj nekoga od koga živiš nazivaš pičkicama i govoriš im da nemaju muda(i to članove koji su tu dugo koliko i ti).. pa i petric je to skuzio da se ne radi... ukoliko te zanima hoce li se moje misljenje promijenit i dali bi to isto rekao uživo, imaš pp pa  saznaj..

A zašto se ne bih spuštao na tu razinu? Vidiš sad ti tu situaciju - forumašima se mora dozvoliti da budu neugodni, ali moderator mora biti iznad toga. S jedne strane im mora dozvoliti da pišu sr*nja i da izražavaju svoje najniže strasti jer - sloboda govora - a s druge strane dok im na primjeru pokuša pokazati kako to nije OK, onda panika - moderator nas vrijeđa.

 

To što sam napisao da su neki od vas pičkice (pri čemu sam mislio na to da se u ovom slučaju ponašate kao pičkice) i da nemate muda (opet, odnosilo se na ovaj slučaj) je pokušaj izazivanja reakcije, je svojevrstan eksperiment. I reakciju bome i jesam izazvao. I to kakvu! Takvu da si me prijavio moderatorima! Zar to nije ironično? Znači, zbog anonimnog i ničim izazvanog omalovažavanja prozovem mrzitelje bezmudim pičkicama, a ti onda umjesto da se ko muško sučeliš sa mnom, prijaviš me moderatorima! Da nije smiješno bilo bi žalosno.

 

Koja je bila poanta tog eksperimenta? Pa vidjeti hoće li vam to povrijediti ego, hoćete li osjetiti uvrijeđenima. S obzirom na reakcije, rekao bih da je eksperiment u potpunosti uspio. A pazi sad stvar - riječ "pičkica" i izraz "nemate muda" su samo slikoviti izrazi za to da anonimno kukavički omalovažavate nekoga iza leđa. Kad vas optužim da anonimno kukavički omalovažavate nekog iza leđa, onda nikome ništa (jedino se Petko brani da redakcija zna njegov identitet, iako je javnosti i dalje anoniman). Kad kažem da ste "pičkice" (a s čime sam rekao to isto, samo sam upotrijebio inflamatorne izraze) onda vas vrijeđam, omalovažavam, onda sam ja zao, spuštam se vašu nisku razinu i koješta drugo.

 

Shvati da nekad nekome ne možeš utuviti u glavu da radi nešto nekorektno dok ga na neki način ne šokiraš. A čini se da ni tada to uvijek ne funkcionira.

 

Jeste se nakon mojeg "napada" osjetili povrijeđeno? A pazi - vi ste svi anonimni! Ella nije anonimna. Kako bi se ona osjećala da pročita sra*a koja ste nadrobili na ovoj temi, ako se vi tako osjećate povrijeđeno zbog toga što vam je jedan od moderatora napisao da se nemate muda i da se ponašate kao pičkice. Vi se lako na forum registrirate s novim nickom. Ella pak sa sebe ne može sprati sve ovo što ste nabacali na nju.

 

Za vas ne vrijedi ona stara "Ne radi drugome ono što ne želiš da drugi radi tebi"? Mislim, očito je da ste osjetljivi na to i da ne želite da vama netko radi neke stvari koje vi radite drugome. No zašto onda vi to radite drugima? To nije korektno.

 ima i mene ela pravo prijavit moderatorima, nikom nista, sto se tice suceljavanja ko musko, imas moju adresu u arhivi i dođi vidi što je sučeljavanje, rekao sam ti da nije problem da ti u lice kažem što mi se toliko ne sviđa oko ovoga posta.. nedavno je amd 2 puta i isto tako roy taylor objavio moj clanak pa sto (ja sam zadovoljan s tim iako nisam dobio niti lipe za to a niko i ništa sam), pogledaj content njenog fb acounta i onda idi branit tu osobu.. ja nisam pao na razinu da idem ljude za koje ne znam pisati xy stvari, dok je ella javna osoba i o njoj se zna dosta.. isto tako gole slike sa interneta su javne tako da nemam pojma o cemu ti fantaziras...
po mojem odgoju je pristojnije prijavit moderatoru nesto sto ti se ne sviđa, kao npr ponašanje drugog moderatora nego da idem članovima foruma pisat da su pičkice, da nemaju muda i što ja znam (ne znam jel želiš da ti netko napiše da će te prebit ili što? ja sam smirena osoba i nemam problema sa provokacijama).. ja se osobno nisam prepoznao u tome postu jer sam napisao da se proslavila od kad je objavila nudes, te su ju tada hrvatski mediji poceli velicat, što je fact, te isto tako da na fb piše na hrvatskom pa mi je jedini logički zaključak da ima većinom hrvatske pratitelje, tako da nisam rekao ništa što nije istina.. a isto tako mislim da ti kao novinar napraviš puno više posla nego ona (i rekao sam da je uspjela, ali isto tako da takav uspjeh po meni ne znači ništa čisto iz razloga što to ne može raditi stalno, a na to mislim da će kad tad morat normalizirat svoje postove i slike što na fb insta i to te samim tim izgubit followere i ne možeš reći da nije istina jer sam gore napisao primjer postaova poput raka dojke i kondoma)


očito si upoznat sa takvim provokacijama i znaš kako se osjeća kada je te pogodi istina, između ostaloga pokazao si to silnim komentarima... za kraj bi ti rekao samo da naucis razliku... javna osoba sebe stavlja na spotlight te samim time anonimnim osobama stvara određeno mišljenje (u ovom slučaju 90% forumaša je pokazalo kakvo je to mišljenje a to je da ne podržavaju ovakvu vrstu sadržaja.. ) a o anonimnoj osobi se toliko niti ne zna.. što bi reklo da tek ti griješiš toliko što se boriš protiv ljudi koji su dobili šansu vidjeti javna djela elle dvornik, na taj način da pljuješ i vrijeđaš osobe za koje nikada nisi čuo.. nije li to pljuvanje samome sebi u usta dragi mbaksa? PS. ako mi omogućiš promjenu nicka stavit ću svoje pravo ime i prezime :)

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2016 18:02 (LUNAT1C).
11 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Općenito se ljudi u hrvatskoj vole zamisljati kao da posao koji oni rade vrijedi puno vise nego neciji drugi. Pa se taksisti samo vozikaju u autu, ITevci bezveze klikaju misem, nogometasi tjeraju loptu, streameri se igraju i za to su placeni (zenski streameri=prostitutke), politicari samo jedu i piju na tudi racun, konobari nosakaju kuhaju i nosakaju kave (neš ti posla), profesori/ucitelji su poslovi gdje se premalo radi i vecinom ekipa to radi da se mazohisticki odnose prema djecici, lijecnici samo jebu med. sestre i primaju darove, al eto, moj posao -umetni bilo šta- je onaj najtezi i najzajebaniji i najpotplaceniji, bez cega svijet nebi opstao. Ovo drugo bih mogao raditi lijevom rukom, samo da mi se da. Nisam probao nikada, ali tako je, jer sam ja isuskrist-einstein-leonardodavinci-billgates u jednom.

 

Tako da ljudi opcenito vole pljuckati na tudi rad, iako nemaju pojma koliko to sati dnevno uzima ('ma ona opali sliku, okaci na fejs-tweeter i GG, gotovo'). Nemam pojma ni ja, ali sam svjestan cinjenice da ja to nisam nikada radio, pa niti ne mogu znati sto takav nacin zaradivanja iziskuje od nje same, koliko truda se mora ulagati da se sve to skupa odrzi. Mozda ima hrpu ljudi koji radi za nju, mozda nema. Iz videa sam ja ipak zakljucio da je ona dosta dugo u tim vodama i da vecinu materijala ona sama zamislja, snima i obraduje snimljeni materijal, kako bi onda to mogla sto bolje unovciti. Nista od toga ne bi bilo moguce da nema informacijskih tehnologija koje su danas toliko dostupne i koje ona koristi. Ne vjerujem da je Maja Suput 2% informaticki pismena, koliko je Ella. Mozda niti Ella nije, mozda njoj zbilja to sve i radi netko drugi, ali fakt je da JA TO NE ZNAM, te stoga si ne mogu dati pravi da sudim o tome.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
BlueMax kaže...
LUNAT1C kaže...

 ima i mene ela pravo prijavit moderatorima, .....


 

Friday, ti si programer, misliš li da tvoj rad, po satu, vrijedi više od nekog bauštelca? Naravno da misliš a tržište opravdava tvoje mišljenje. A što misliš koliko ljudi ne misli tako?

 

LOL, pa ti si potpuno promasio poantu onoga sto sam ja htio reci. Jbg, najeo sam se dobre irske orade pa valja malo prilec. Ae...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Nije uopće problem koliko ona zarađuje, koliko ima pratilaca, kolike ima sise, itd.

 

Pogledajte njezinu vremensku liniju i znati ćete točno, kad je zapravo počela biti tvz. influencer.

 

Svako može provjeriti, tko joj je dečko i čime se bavi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
memulica kaže...

Nije uopće problem koliko ona zarađuje, koliko ima pratilaca, kolike ima sise, itd.

 

Pogledajte njezinu vremensku liniju i znati ćete točno, kad je zapravo počela biti tvz. influencer.

 

Svako može provjeriti, tko joj je dečko i čime se bavi.

 Pogurao ju on ili ne, to opet ne znači da bi ti bio jednako uspješan da te dečko pogura.

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Friday kaže...
BlueMax kaže...
LUNAT1C kaže...

 ima i mene ela pravo prijavit moderatorima, .....


 

Friday, ti si programer, misliš li da tvoj rad, po satu, vrijedi više od nekog bauštelca? Naravno da misliš a tržište opravdava tvoje mišljenje. A što misliš koliko ljudi ne misli tako?

 

LOL, pa ti si potpuno promasio poantu onoga sto sam ja htio reci. Jbg, najeo sam se dobre irske orade pa valja malo prilec. Ae...

 Zanimljivo, isto smo ručali (samo moje nisu irske nego vlastoručno ulovljene).

16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
LUNAT1C kaže...
sto se tice suceljavanja ko musko, imas moju adresu u arhivi i dođi vidi što je sučeljavanje, rekao sam ti da nije problem da ti u lice kažem što mi se toliko ne sviđa oko ovoga posta..

Zar smo barbari da se fizički obračunavamo? Govorio sam o sučeljavanju putem agumentire rasprave, a ne da me odmah tužiš "tati i mami", pogotovo za nešto što te se ne tiče ako se nisi prepoznao u tome.

 

LUNAT1C kaže...
pogledaj content njenog fb acounta i onda idi branit tu osobu.. ja nisam pao na razinu da idem ljude za koje ne znam pisati xy stvari, dok je ella javna osoba i o njoj se zna dosta.. isto tako gole slike sa interneta su javne tako da nemam pojma o cemu ti fantaziras...

Nisam znao da daju diplomu za procjenjivanje karaktera na temelju postova na fejsu i slika na internetu.

 

Nije mi jasno kako ni nakon svega ovoga ne shvaćaš gdje je problem. Tri puta sam postavio pitanje kolegi Fridayu i ni jednom nisam dobio odgovor na njega. Postavljam ga i tebi: "Kritika? Da sad idemo proći kroz poruke "kritičara", koliko poruka kritizira nešto što je Ella rekla ili argumentirano kritizira njen rad, a koliko je omalovažava na osobnoj razini?"

 

LUNAT1C kaže...
po mojem odgoju je pristojnije prijavit moderatoru nesto sto ti se ne sviđa, kao npr ponašanje drugog moderatora nego da idem članovima foruma pisat da su pičkice, da nemaju muda i što ja znam (ne znam jel želiš da ti netko napiše da će te prebit ili što? ja sam smirena osoba i nemam problema sa provokacijama).. ja se osobno nisam prepoznao u tome postu jer sam napisao da se proslavila od kad je objavila nudes, te su ju tada hrvatski mediji poceli velicat, što je fact, te isto tako da na fb piše na hrvatskom pa mi je jedini logički zaključak da ima većinom hrvatske pratitelje, tako da nisam rekao ništa što nije istina..

Kažeš da se nisi prepoznao, a najburnije si reagirao. Stao si u obranu onih koji se jesu prepoznali, a očito je da se jesu prepoznali jer u dva tjedna, koliko sam izbivao iz teme, koliko sam primijetio ni jedan od njih nije napisao nešto u stilu "Baksa, ne kenjaj, ja nisam pičkica i imam muda!". Zašto nije? Zato jer bi tražio da to onda i dokažu.

 

Ne znam što ti sve jesi ili nisi napisao. Poanta je u tome da se trebalo raspravljati o onome čime se gošća bavi, a ne da ljudi koji o njoj ne znaju ništa na temelju medijskih natpisa i slika na fejsu "logički zaključuju" (?!) kakvog je ona karaktera! Takvi logički zaključci, čak i kad bi bili valjani, su irelevantni za temu. A jesu li valjani? Koristiš izraz "jedini logički zaključak" zato da bi sakrio činjenicu da ne znaš ništa o gošći. Nema tu nikakvog logičkog zaključka - samo tvoje osuđujuće pretpostavke, ili čak bolje reći - htijenja. Želiš da je imaš zbog nečega osuđivati.

 

Najgore od svega je što je nekolicina hejtera grupno navalila na nju, ko gladni vukovi na crvenkapicu.  Ko grupni character assasination. To je nešto što ti sad pokušavaš napraviti - demonizirati osobu zato da bi je imao opravdanja napadati.

 

LUNAT1C kaže...
očito si upoznat sa takvim provokacijama i znaš kako se osjeća kada je te pogodi istina, između ostaloga pokazao si to silnim komentarima...

LOL "pogodila me istina"? Koja "istina"? O čem ti pričaš?

 

Silni komentari su pokušaj smirivanja male skupine mrziteljski raspoloženih forumaša s vilama i motikama. Pokušaj da im objasnim da bezveze dižu vile i motike.

 

LUNAT1C kaže...
za kraj bi ti rekao samo da naucis razliku... javna osoba sebe stavlja na spotlight te samim time anonimnim osobama stvara određeno mišljenje (u ovom slučaju 90% forumaša je pokazalo kakvo je to mišljenje a to je da ne podržavaju ovakvu vrstu sadržaja.. )

Ponovno - demoniziraš osobu koja ti nije ništa ni kriva ni dužna kako bi je mogao (tj. kako bi "imao pravo") javno je omalovažavati (ili kako bi osigurao to pravo drugima). Kao što sam već rekao u jednoj poruci - to čak nije ni ad hominem, to je gore od ad hominema (a i ad hominem je kad se koristi kao argument logički pogrešan).

 

LUNAT1C kaže...
što bi reklo da tek ti griješiš toliko što se boriš protiv ljudi koji su dobili šansu vidjeti javna djela elle dvornik, na taj način da pljuješ i vrijeđaš osobe za koje nikada nisi čuo.. nije li to pljuvanje samome sebi u usta dragi mbaksa?

U poruci na koju si sad odgovarao ti sve jasno piše što-kako-zašto. Pročitaj je ponovno ako nisi shvatio otprve. Kak da zaustaviš ljude s vilama i motikama, a da ih na neki način ne šokiraš, pa da se zapitaju zbog čega zapravo s vilama i motikama idu na nekog?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 17:47 (mbaksa).
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Friday kaže...
mbaksa kaže...

 

ukay1000 kaže...
Petko je u pravu kad kaze da ne zeli da mu ovakvi "influenceri" utjecu na djecu. Ni ja ne zelim svojoj isto, ne zelim da gledaju i pomisle da jednostavno ako zele uspijeti u zivotu, da je dovoljno povaliti nekakvog starceka sa lovom i GG.

Za vas je jedini način da žena uspije u životu da se skurva s nekim potkoženim. I onda kao nije mizoginija u pitanju.

 

E nek ste nam doveli Ellu koja dokazuje suprotno

Trolanje ispočetka publici može biti zabavno, ali se nakon nekog vremena potroši i izgubi efekt. Samo tako nastavi, samo neka mizoginija izlazi iz tebe. Još malo pa ćeš izjaviti da su sve žene kurve.

7 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
mbaksa kaže...

 a očito je da se jesu prepoznali jer u dva tjedna, koliko sam izbivao iz tebe...

 Sorry frende, morao sam, umirem od smijeha:

 

Peace, ekipa ....

Kruha i igala...
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook

Hahahhaa!  Lapsus, što ćeš, taman sam uređivao svoju poruku i postam, kad li već me citiraš. 

7 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
mbaksa kaže...

Hahahhaa!  Lapsus, što ćeš, taman sam uređivao svoju poruku i postam, kad li već me citiraš

  

Hehehehe, moj prikriveni talent....

(samo čekam da nekome podmetnem nogu  )

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 17:53 (fer-de-lance).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Za mene je ona kraljica jer joj je otac bia bog...iz postovanja prema Dinu podrzavam ellu da je najgora na svitu... a vi kako ocete
 
1 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
LUNAT1C kaže...
...(u ovom slučaju 90% forumaša je pokazalo kakvo je to mišljenje a to je da ne podržavaju ovakvu vrstu sadržaja.. )...

 

Samo nek se zna, jest da je anonimno, ali ja sam u onih 10%

15 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
mbaksa kaže...
..

 

 gle, ja nisam burno reagirao, niti sam pozvao na fizički obračun nego ti to pokušavaš postić samim tim što si napisao "a ti onda umjesto da se ko muško sučeliš sa mnom, prijaviš me moderatorima!".. barem sam ja takav dojam dobio iako nisam neki agresivan tip... ja sam jako smirena osoba i prvi nisam nista ruzno ili sto vec rekao protiv nje, ella mi je jednostavno antipaticna.. kad su dvornikovi opcenito na tv bili bi prebacio zato sto mi je to bila debilna emisija.. ja na takve celebritiye gledam kao na farmu ili big brother, ima šaka ljudi kojima se sviđa i dobro imaju svoj ukus.. što me zasmetalo da sam ušao u raspravu je prvo to da po meni nije mjesto na ovom forumu, što i dalje mislim (na ovom forumu sam 8 godina).. zadnji push na temi je bilo to branjenje autora teme elle dvornik iako vecina forumasa nije za ovu vrstu teme i tu su dosli komentirat cisto zato, a na to dođe par ljudi da doda ulje na vatru i pocne vrijeđat.. sad jel ispravno onda sve koji pocnu vrijeđat podijelit kartone, zaključat temu da se više ne raspravlja ili se početi svađat svi protiv svih da dođe do toga da jedan moderator foruma počne "hejtere" zvat pičkicama i govorit im da nemaju muda? mislim nije forum seoska fešta i očekujem da pravila postoje zato da do ovakve teme nebi došlo.. prema tvojim komentarima opet vidim neku negativnu nastrojenost u obrani elle iako ju nisam pokušao vrijeđati (pričam o sadržaju fb stranice).. ja sam kritizirao njen rad, od travel blogera nema niti jedan travel post na svojoj fb stranici u zadnjih ne znam koliko.. stavlja slike životinja i ovoga i onoga i to je ok.. što se tiče procjenjivanja karaktera, to se radi po djelima koja osoba napravi a koja su meni dostupna da ja procijenim njen karakter.. isto kao što ljudi za mamića govore da je ovakav ili onakav, isto kao što za hasanbegovića govore da je ovakav ili onakav, sve su to javne osobe i svojim djelima koja su javno dostupna mi mozemo raditi vlastito misljenje o njima i njihovom karakteru koje se može a i ne mora razlikovati od tuđeg mišljenja.. ja nju niti sam demonizirao niti ništa samo sam ti pokušao dočarati što znači javno a što anonimno, a što se tiče javnog linča, najbolje ga se riješiti zaključanom temom, gdje su svi rekli ono što su rekli te više nikome ne uzima vrijeme..
i usput ako nisi pročitaj moje prijedloge za buduća gostovanja.. (i nemojte sad pozvat severinu jer ima 600 000 pratitelja na instagramu ili tako nesto)
usput nisam nikome probao omogućiti vrijeđanje elle dvornik, pokušao sam dočarati zašto je tvoje vrijeđanje svih drugih krivo (rekao bi pogrešno ne znam kako da se izrazim u svakom slučaju nije u skladu jer samo potiče daljnju raspravu i produljuju agoniju ovog topica koji je davnih dana izgubio svaku vezu s vezom).. ja je nisam javno omalovažavo, rekao sam ono što stoji, namjerno nisam niti objavio slike na koje sam mislio iako su "umjetnicke" čisto zato da ne narušavam niti pravila foruma niti privatnost navedene osobe iako su slike javne..

što se tiče utuvljivanja u glavu šokom, ne znam gdje su te to učili, niti čemu bi to trebalo služiti, svatko ima pravo na svoje mišljenje a ti vrijeđanjem nekoga tko nema isto mišljenje kao i ti nećeš apsolutno ništa postić osim toga da tebe manje počne poštivat.

za kraj bi samo rekao da bi najrađe da se tema zaključa a ne mislim da ću više odgovarati i ovako i onako (ps nemoj mislit da te napadam nego ti pokušavam pokazat kako novčić ima dvije strane, i da svi mogu biti u krivu, zato sam rekao ako ne zelite slusat prijedloge starijih forumasa od kojih su neki rekli da ce prestat kupovat bug te da se pokvario jednostavno napravite news portal bez foruma kako se ovakve rasprave nebi događale, iako se takve vide i po 24sata) *sve sam ovo napisao smirenog glasa i ne pokušavam dići hajku ni na koga te samo pokušavam iznijeti svoje mišljenje*

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook

Ne mislim ti pet puta objašnjavati jedno te isto. Objasnim ti što-kako-zašto, da bi potom ponovno uslijedila nečitljiva, nesuvisla kilometarska poruka u kojoj ponovno ideš po istim stvarima kao da nisam ništa napisao. Kakvog to smisla ima?

15 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
mbaksa kaže...

Ne mislim ti pet puta objašnjavati jedno te isto. Objasnim ti što-kako-zašto, da bi potom ponovno uslijedila nečitljiva, nesuvisla kilometarska poruka u kojoj ponovno ideš po istim stvarima kao da nisam ništa napisao. Kakvog to smisla ima?

 sad bi te trebao šokirati?

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
14 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Worth it..

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
online
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

TEMO, UMRI VIŠE POBOGU

Moj PC  
8 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
mbaksa kaže...
explorer 4 kaže...
@mbaksa - Što se mene tiče, ne bih volio neradom postići bogastvo,

A "neradom"? Znači radom koji drugi doživljavaju neradom jer nemaju pojma što sve ulazi u to?

 

explorer 4 kaže...
jer bi to značilo da je netko ispod mene i da mnogo ljudi mora raditi kao stoka i da ih se tretira kao stoku.

Ajd pliz objasni to.

 A gle ti njega kaj se raspisao da bi se tema još malo zavrtila... šu

7 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Zekoslavko kaže...

 A gle ti njega kaj se raspisao da bi se tema još malo zavrtila... šu

dobri stari zacarani krug :
~padne kvaliteta ,padne broj citatelja,raste potreba za reklamama i klikovima ,padne kvaliteta ~

kad sve propadne ,onda nas nazivaju pickicama hahah

evo vam jos jedan free bump od mene hahaaha

16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Zekoslavko kaže...
mbaksa kaže...
explorer 4 kaže...
@mbaksa - Što se mene tiče, ne bih volio neradom postići bogastvo,

A "neradom"? Znači radom koji drugi doživljavaju neradom jer nemaju pojma što sve ulazi u to?

 

explorer 4 kaže...
jer bi to značilo da je netko ispod mene i da mnogo ljudi mora raditi kao stoka i da ih se tretira kao stoku.

Ajd pliz objasni to.

 A gle ti njega kaj se raspisao da bi se tema još malo zavrtila... šu

Kako si nas pročitao! Ne znam jesi bliži Sherlocku Holmesu ili Herculeu Poirotu. 

 

dabar_solta_V2 kaže...
Zekoslavko kaže...

 A gle ti njega kaj se raspisao da bi se tema još malo zavrtila... šu

dobri stari zacarani krug :
~padne kvaliteta ,padne broj citatelja,raste potreba za reklamama i klikovima ,padne kvaliteta ~

kad sve propadne ,onda nas nazivaju pickicama hahah

evo vam jos jedan free bump od mene hahaaha

Vas? I ti si se prepoznao? Ne prihvaćam grupnu odgovornost, svatko je odgovoran za svoje postupke. Stoga sam pazio da sporne inflamatorne izraze ne uputim svima nego samo onima koji "na anonimni kukavički način na informatičkom forumu napadaju nekog tko nije tu da se brani". Jesam ja kriv što su se neki od forumaša prepoznali u tome? Ako se netko prepoznao u tome, znači da shvaća da je radio upravo to, a ako se osjetio povrijeđenim, znači da shvaća da je radio nešto nekorektno. Kako se netko tko to nije radio mogao prepoznati u tome? Jesam ja igdje napisao da su svi forumaši takvi ili da se tako ponašaju? Ne! Velika većina forumaša je vrlo korektna.

 

Da stvar bude gora, napad je bio čoporativan. Znači ne samo da su hejteri osjećali smanjenu odgovorost jer su se skrivali iza anonimnosti i jer su osobu napadali iza leđa, nego još dolazi i do smanjenja osobne odgovornosti jer su djelovali u malom, ali glasnom čoporu. Lako je skrivati se iza anonimonosti i još k tome unutar čopora kad se napada.

 

Svatko tko se prepoznao u tome ima bar dva izlaza: može se prestati (barem ubuduće) tako ponašati (i eventulano reći da je pogriješio) ili se može prestati ponašati kukavički, znači prestati skrivati se iza anonimnosti, i uputiti kritike onoj osobi koje se te kritike tiču - znači ne da iza leđa viče u prazno i krivoj publici i da pritom ujedno koristi zaleđe čopora. A može reći i "Što ćeš, ponio sam se kao pičkica i ponosim se time". Ako je netko ponosan sam na sebe s tim što anonimno i čoporativno, na kukavički način, na informatičkom forumu napada iza leđa na osobnoj razini nekog o kome ne zna ništa i tko mu ništa nije ni kriv ni dužan, to zadovoljstvo mu nitko ne može uskratiti. To ipak ne znači da će to ovdje proći bez ikakvih posljedica.

 

I ponovno - jedna stvar je kritizirati nečiji rad, a sasvim druga stvar je napadati osobu na osobnoj razini, umišljati si njen karakter i napadati onda tu umišljenu verziju karaktera. Ono prvo je legitima stvar, ovo drugo je nije. Ne sjećam se da sam u ovoj temi vidio ijednu poruku koja kritizira njen rad (ako postoji - čast iznimkama).

16 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook

Nemam osobno ništa protiv Elle ali ne shvaćam ljude koji prate takve kao ona. Da nema idiota nebi bilo ni starleta ni "celebritya" ni ovog ni onog. Kim Kardashian ili kako već ne radi apsolutno ništa, a puna je ko brod. Isto ova Ella počela se mješati u sve kao Vegeta i odjednom sad ona zarađuje neke pare uz pomoć bloga i Facebooka, wtf!? Da nema nas koji ih pratimo i koji im dajemo na važnosti, ovakvi zgubidani nebi imala para od ovakvih izmišljenih poslova. Dok mi moramo stvarno raditi i patiti se da bi zaradili novac svaki dan i brinuti hoće li biti dosta za cijeli mjesec, ovakvi se naslikavaju i pametuju i uzimaju lovu zbog marketniga i toga što ih puno ljudi prati...

16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook

Koliko djevojaka i žena prati nogomet?

 

Zašto sve gledaš iskljujčivo iz svoje perspektive i ne dozvoljavaš drugima da imaju svoju? Tebe nešto ne interesira pa to onda znači da ne interesira ni nikog drugog. Na Ellinom blogu imaš postove vezane uz putovanja i postove vezane uz modu, krpice. Eto ti dvije publike - one koje zanimaju putovanja i one koje zanima ženska obleka.

 

Ali nije nogomet, nisu kompjuteri pa - pa to odmah znači da to nikog ne zanima niti to itko prati. Odi na kiosk i pogledaj kakve sve časopise prodaju na kiosku. Za hrpu tema postoji dovoljno velika publika. 

11 godina
online
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Sta sve necu procitati ovdje..optuzuje se forumase da iza ledja napadaju nekoga tko je je odlucio biti javna osoba i kao takav otvoren kritici.Znaci ako ja kazem da je Karamarko debil onda sam ja kukavica koja mucki iza ledja napada jadnu javnu osobu?

 

Dobro je rekao veliki George Carlin "Political correctness is fascism pretending to be manners".Nemozes debilu reci da je debil ni straci da je straca.

 

 

 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Baksa, kako ti se da toliko energije i vremena trositi na ovako glupu i nebitnu temu?

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
geronimo4661 kaže...

Sta sve necu procitati ovdje..optuzuje se forumase da iza ledja napadaju nekoga tko je je odlucio biti javna osoba i kao takav otvoren kritici.

Pa nisi to pročitao. Pročitaj malo pažljvije.

 

geronimo4661 kaže...

Dobro je rekao veliki George Carlin "Political correctness is fascism pretending to be manners".Nemozes debilu reci da je debil ni straci da je straca.

Dobro je Carlin rekao. Samo što ovo nije stvar političke korektnosti. Da si pažljivije čitao moje poruke, onda bi ti to bila jasno.

10 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Hm, pa ljudima se mora objasniti da su problem oni sami, a ne da su problem oni drugi.

Da, parafaziram jednog filozofa.

Pakao nisu drugi, pakao ste vi sami sebi.

 

Baksa pokušava ljudima objasniti da su u krivu i pronaći razloga zašto toliko pljuju po Elli, a ustvari je problem u njima, a ne njoj.

Svi bi vi pljuvači Elle mjenjali druge, a ne sebe.

Nevjerojatno koje vam komplekse ta djevojka nabija na nos. Vi ste sve ono što joj kritički kao zamjerate, a ustvari to su vaši traume, vjerojato iz djetinjstva gdje u Elli vidi svoju majku koja se nije možda ili vjerojatno toliko brinula o vama i naučila vas kako se odnosite prema ljudima, a napose prema ženama.

Ponašate se kao neki tobože veliki frajeri, a nikada se niste pošibali na ulici ili dolazi u stvarne sukobe sa drugim ljudima, gdje verbalna prepirika lako može preći u fizičku.

 

Jednostavno nemate damu, pa se pretvarate u najbolje keyboard ratnike koji žele ispuniti svoju prazninu tako da idete pljuvati po uspješnim i lijepim ženama. 

Uspješnije dakako od vas i ljepše od ovoga kaj sada možete dobiti...

Al' to je vama problem, zbog vaših kompleksa.

To je srž problema. 

Samo mi se čini da je to uzaludno vama dokazivati, jer samo se gubi vrijeme.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 8 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice