Ekstremni prijenosnik

poruka: 13
|
čitano: 2.198
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekstremni prijenosnik".
16 godina
neaktivan
offline
Ekstremni prijenosnik

za ovo treba elektrana samo da pokrece ventilatore.... ;-)

za sad bez potpisa....
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ekstremni prijenosnik

Baš me zanima koliko baterija radi!

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ekstremni prijenosnik

 

Ovo lagano izlazi van smisla prijenosnika. U tom drugom smislu, svako je računalo moguće prenijeti.

 

Jednom, ali samo jednom, sam na posao ponio ženin 17" prijenosnik. Vratio sam se doma s takvim osjećajem srama da mi više nikada nije došlo na um nositi sa sobom nešto veće od 15.4", da ne govorim o tegljenju...

 

 

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
 
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Ekstremni prijenosnik
Zeljko B kaže...

 

Ovo lagano izlazi van smisla prijenosnika. U tom drugom smislu, svako je računalo moguće prenijeti.

 

Jednom, ali samo jednom, sam na posao ponio ženin 17" prijenosnik. Vratio sam se doma s takvim osjećajem srama da mi više nikada nije došlo na um nositi sa sobom nešto veće od 15.4", da ne govorim o tegljenju...

 

 

pa prenijet se može definitivno...nosati uokolo??..ne baš..ali inače 17" i više i nisu za stalno nosanje...hmmm ne buniš se kad ženu treba nositi u krevet???...Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
Ekstremni prijenosnik

Nije loše, ovo čak može zaseniti i Alienware M17x, barem dok ne uvedu Core i7 980X kao odabir u sklapanju konfiguracije.

Ako pustiš Windows instalacijski cd unatrag, Satanistički glas će ti narediti da siluješ device. Nije to ništa, ako ga pustiš normalno instaliraće Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremni prijenosnik

ali ipak su malo pretjerali

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ekstremni prijenosnik

pročitajte ovo to je a na linku pogledajte cijenu od nekih 13500kn ''AVADirect Clevo X8100 SLI Gaming Notebook ''Smijehmi za tu lovu u ovoj dolini suza dobivamo zaostale konzerve iz bocwane ha ha ha.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ekstremni prijenosnik

Moje stolno računalo izgleda ko artefakt pored ovog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremni prijenosnik
Moje isto... Ovo je prava mrcina, nadmasuje alienware...
www.val.hr
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremni prijenosnik

potpuno nepotrebno

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremni prijenosnik
linuxjuzer kaže...

 ne buniš se kad ženu treba nositi u krevet???...Namigiva

 

Pa gle, one nisu baš prenosive, ali se isplati tegliti neki put Osmijeh za razliku od 17" stroja.

 

 

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
15 godina
offline
Ekstremni prijenosnik

Još da su malo doradili dizajn....

Ovo mi izgleda preobično i preposlovno, uglavnom kučište mi ne opravdava cijenu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ekstremni prijenosnik

Ovo čudo ima, da rak raka hebe, 6 kila.

Pri kupnji dobiš gratis onu boršu sa kotačima kaj bake vozaju iz dućana... Osmijeh

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice