Ekstremni Mars II

poruka: 62
|
čitano: 8.957
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekstremni Mars II".
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremni Mars II

Uz ovo bi trebalo doči LN2 i tava za pečenje.

.
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremni Mars II
Ili bar kupon sa popustom za dobro vodeno hlađenje.
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremni Mars II
burning baby :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Ekstremni Mars II

Đžaba rade karticu kad nepostoji ništa na svijetu što bi je napajalo, pa ni najvece elektrane na svijetu nebi mogle izdrzati to, tako kaze jedan naš forumaš. Ali doslovno ništa na svijetu neib moglo napajati.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ekstremni Mars II
Weky kaže...

Đžaba rade karticu kad nepostoji ništa na svijetu što bi je napajalo, pa ni najvece elektrane na svijetu nebi mogle izdrzati to, tako kaze jedan naš forumaš. Ali doslovno ništa na svijetu neib moglo napajati.

Sad će doć don kihoty pa opet rasprava...

 

tri dodatna 8-pinska naponska konektora.  Iznenađen

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
offline
Ekstremni Mars II

Kartice redovno izlaze, a od crysisa godinama ni jedna igrica koja bi pokazala grafiku da padneš s nogu..

Imam 9800GTX+ i još uvijek igram sve kaj izađe..

Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Ekstremni Mars II
nine kaže...

Kartice redovno izlaze, a od crysisa godinama ni jedna igrica koja bi pokazala grafiku da padneš s nogu..

Imam 9800GTX+ i još uvijek igram sve kaj izađe..

  A Metro 2033?

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
offline
Ekstremni Mars II

ekstremni mars = ekstremna cijena Neodlučan

 

sve je to super, pokazivanje na IT sajmovima ali kaj kad si tak nekaj normalan covjek nemre priustit a ak je normalan shvatit ce da za 80 % jeftinije moze dobit kvalitetnu grafiku tak da je ovo sve............

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Ekstremni Mars II
GRDI-146 kaže...

ekstremni mars = ekstremna cijena  Neodlučan

 

sve je to super, pokazivanje na IT sajmovima ali kaj kad si tak nekaj normalan covjek nemre priustit a ak je normalan shvatit ce da za 80 % jeftinije moze dobit kvalitetnu grafiku tak da je ovo sve............

Ovoj kartici jedini cilj je skdianje svjetskih rekorda, a normalnom korisniku je sasvim dovoljan GTX 470/ATi 5870.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
offline
Ekstremni Mars II

Hoće li za hlađenje ovog reaktora serijski monitirati Peltier? :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ekstremni Mars II

neznam zkj se svi oko tog hladenja brinete, ono mora bit dobro (citaj: najbolje) jer ako netko da 1000 € za graficku ocekuje stabilnost

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Ekstremni Mars II
nekaj mi na toj igri nije baš sjelo.. poanta je, da ne izlazi apsolutno ništa vrijedno ulaganja u PC.
isto tako sve što je do sad izašlo igram bez problema na nativki i full detaljima i nešto AF-a, AA ne trebam i sve to na kartici staroj već skoro 2g
14 godina
odjavljen
offline
RE: Ekstremni Mars II
nine kaže...
nekaj mi na toj igri nije baš sjelo.. poanta je, da ne izlazi apsolutno ništa vrijedno ulaganja u PC.
isto tako sve što je do sad izašlo igram bez problema na nativki i full detaljima i nešto AF-a, AA ne trebam i sve to na kartici staroj već skoro 2g

  Metro uz Crysis izgleda apsolutno uvjerljivo najbolje.

AA dere perfomanse, AF apsolutno ni 1% nesmanjuje perfomanse kod mene, al utječe na izgled.

 

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
16 godina
offline
Ekstremni Mars II

Bojim se da bu hladnjak pojel još par slotova... a ne samo jedan dodatni... :)

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Ekstremni Mars II
Father_Dougal kaže...

Bojim se da bu hladnjak pojel još par slotova... a ne samo jedan dodatni... :)

Prvo ti po novi procesor i napajanje, pa onda vodeno hlađenje kompa :) I tek onda uzmi ovu Dual GTX 480Smijeh Onda si siguran.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
offline
RE: Ekstremni Mars II
Weky kaže...
GRDI-146 kaže...

ekstremni mars = ekstremna cijena Neodlučan

 

sve je to super, pokazivanje na IT sajmovima ali kaj kad si tak nekaj normalan covjek nemre priustit a ak je normalan shvatit ce da za 80 % jeftinije moze dobit kvalitetnu grafiku tak da je ovo sve............

Ovoj kartici jedini cilj je skdianje svjetskih rekorda, a normalnom korisniku je sasvim dovoljan GTX 470/ATi 5870.

Brate normalnom korisniku je više nego dovoljna GTS250/ATI4850

14 godina
odjavljen
offline
Ekstremni Mars II

Da, ali ipak danas se podrazumjeva kad kupuješ karticu da bude sasvim OK za Full HD + DX11 igre u iducih godinu dana barem.

Tako da su jedine kartice za takve uvjete ATi 5870/GTX 470/480/5970.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
2 8 hvala 0
14 godina
offline
Ekstremni Mars II

ja imam 4670 i jos ni jednom nisam pozelio 5*** seriju tak da...   

Cod 4 ( 200 fps )  cfg

BF: BC2 ( 60 fps ) high bez AA i AF

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Ekstremni Mars II
GRDI-146 kaže...

ja imam 4670 i jos ni jednom nisam pozelio 5*** seriju tak da...    

Cod 4 ( 200 fps )   cfg

BF: BC2 ( 60 fps ) high bez AA i AF

  Da kad igraš na 1280x1024

Opali ti s tom grafičkom Metro, Armu II, Crysis, nadolazeće hitove Crysis 2, Medal of Honor, Mafiju II,  na Very High 1920x1080 4xAA, pa onda gledaj slideshow.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremni Mars II
GRDI-146 kaže...

ja imam 4670 i jos ni jednom nisam pozelio 5*** seriju tak da...    

Cod 4 ( 200 fps )   cfg

BF: BC2 ( 60 fps ) high bez AA i AF

Ne znam, meni COD4 sa HD4850 ide na nekih 80 FPSa s tim da je grafa OCana

Pravi programeri programiraju binarno!
14 godina
offline
Ekstremni Mars II

22"  1680*1050

to je realnost tak da 

 

Gledajte Fps-e 

ovdje je cak i preko 200   ( ak ne vjerujes add me xf : grdi146 ovdje je cak i preko 200 ( ak ne vjerujes add me xf : grdi146
Gta 4 Gta 4
MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 10:26 (GRDI-146).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Ekstremni Mars II
GRDI-146 kaže...

22"   1680*1050

to je realnost tak da

  Realnost je ta tvoja ta se ti orijentiraš na perfomanse enginea starog nekih 5 godina (COD4), a GTA IV neću komentirati.

Kad ti s tom grafičkom pokreneš Metro 2033 na 1920x1080 Very High 4XAA, Armu II na max, nadolazecu Mafiju II, Crysis, e onda je ta grafička super.

Ako je 4670 super, neib postojale jače grafičke.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
neaktivan
offline
Ekstremni Mars II

Vjerojatno će biti veliki 3-slot hladnjak sa 3 92mm venta. Ali definitivni će to sve biti poprilično usijano. VRM-ovi pogotovo, a GPU bi mogao dosezati 90C kao što je slučaj na referentnoj kartici. Iako bi po meni bilo idealno da kartica dolazi sa jednim velikim vodenim blokom.

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | WD Caviar Black 640GB | Corsair HX850W | CM-690 |
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Ekstremni Mars II
Oly_E3 kaže...

Vjerojatno će biti veliki 3-slot hladnjak sa 3 92mm venta. Ali definitivni će to sve biti poprilično usijano. VRM-ovi pogotovo, a GPU bi mogao dosezati 90C kao što je slučaj na referentnoj kartici. Iako bi po meni bilo idealno da kartica dolazi sa jednim velikim vodenim blokom.

  Na kojem napajanju guraš GTX 480?

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremni Mars II

Corsair HX 850W. Čisto je dovoljan za 2x GTX480 i ovu karticu, ali za 3x GTX 480 bio bi na mukama.

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | WD Caviar Black 640GB | Corsair HX850W | CM-690 |
14 godina
odjavljen
offline
RE: Ekstremni Mars II
Oly_E3 kaže...

Corsair HX 850W. Čisto je dovoljan za 2x GTX480 i ovu karticu, ali za 3x GTX 480 bio bi na mukama.

  Zanimljivo, naš forumaš jedan kaze da je teoretski nemoguce nigdje na svjetu drzati 2x GTX 480... Ali doslovno nigdje...

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremni Mars II

LOL! Fermi traži kvalitetno napajanje sa 6 i 8 pinskim naposnkim i sa barem 40 ampera na 12V railu (prema tim zahtjevima GTX480 će se dobro držati na jednom VX-u 550W, a mogao bi raditi i na 100W slabijim napajanjima). Za dvije kartice ćisto je dovoljan HX750W recimo, a za 3 i 4 tu su HX1000W i AX1200W (za 4 GTX-ice)

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | WD Caviar Black 640GB | Corsair HX850W | CM-690 |
13 godina
protjeran
offline
RE: Ekstremni Mars II
nine kaže...

Kartice redovno izlaze, a od crysisa godinama ni jedna igrica koja bi pokazala grafiku da padneš s nogu..

Imam 9800GTX+ i još uvijek igram sve kaj izađe..

same here :)

13 godina
protjeran
offline
RE: Ekstremni Mars II
nine kaže...
nekaj mi na toj igri nije baš sjelo.. poanta je, da ne izlazi apsolutno ništa vrijedno ulaganja u PC.
isto tako sve što je do sad izašlo igram bez problema na nativki i full detaljima i nešto AF-a, AA ne trebam i sve to na kartici staroj već skoro 2g

2 godine je mozda ta tvoja kod tebe. arhitektura te kartice je puno starija. 

13 godina
protjeran
offline
RE: Ekstremni Mars II
Weky kaže...
Oly_E3 kaže...

Corsair HX 850W. Čisto je dovoljan za 2x GTX480 i ovu karticu, ali za 3x GTX 480 bio bi na mukama.

  Zanimljivo, naš forumaš jedan kaze da je teoretski nemoguce nigdje na svjetu drzati 2x GTX 480... Ali doslovno nigdje...

Mislim da bi se ti i taj forumas preko PM-a trebali dogovoriti da se nadjete faace to face pa onda ugodno porazgovarajte :)

Ima ovdje puno ljudi koji na sam spomen Nvidije pocmu lupati o nekim trafostanicama, tavama, przenim jajima.... i onih koji znaju realno gledati na stvari.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice