Eizovi 3D monitori bez naočala

poruka: 18
|
čitano: 2.672
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Eizovi 3D monitori bez naočala".
14 godina
neaktivan
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

Uuuuuuuu, moćno....Još da je ljepši xD

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

mogli su bar malo truda uložit u dizajd...ali budući da izlaze na tržište tek u drugom kvartalu sljedeće godine ovo je vjerojatno neki prototip kojeg će doradit

i am the night rider im a fuel injected suicide machine
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Eizovi 3D monitori bez naočala
Zeppelin kaže...

mogli su bar malo truda uložit u dizajd...ali budući da izlaze na tržište tek u drugom kvartalu sljedeće godine ovo je vjerojatno neki prototip kojeg će doradit

  A mozda za pol godine ovo bude ultramoderno xD

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
15 godina
neaktivan
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

mogli su se potrudit oko dizajna , izgledaju ko neki stari crt monitori , možda su tako masivni jer netrebaju 3d naočale za gledanje.

You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one I hope someday you'll join us And the world will live as one .......
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 11:20 (nixXxa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

Retro je in. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

Ovo je true a ne one lg bezokvirne igracke .Mora imati 3 cm 'mesa' sa svake strane jos puta 2 u dubinu.True muski plasticnjak a ne ovi novi metrosexualni led tnovi od 1000+ kuna.Nek se zna na kaj se potrosi 10 000 +

Salu na stranu 3d me ne zanima nimalo i ne ocekivah eiza u ovim vodama ali ajde vole oni i eksperimentirati.Cijena kad je eizo bilo koji u pitanju prava sitnica tako ni ovaj monstrum nebu izlika

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

ja sam mislio da televizori idu k tome da budu tanji ?! {#}

scientia est potentia
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Eizovi 3D monitori bez naočala
alien kaže...

ja sam mislio da televizori idu k tome da budu tanji ?! {#}

pa gle to im je cilj al ovi ostali 3D televizori su tanki al trebaju i 3D naocale ,,dok ovaj netreba al zato je dizajn i debljina mu losa strana,valjda ce biti ljepsi i veci :D

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
16 godina
neaktivan
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

3D je tek na pocetku sve dok nas TV stvarno ne zavara i budemo uvjereni da se desavanja odvijaju kod nas u sobi do tada ce se eksperimentisati bezuspjesno kao i kod ovoga slucaja :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

Mogli bi uz njega i isporucivati komplet za ugradnju.

Onako iskopaš si zid nekih 10-20cm u dubinu i onda ugradiš monitor u zid pa viri van 1-2cm pa uzgleda ultra tanko i cool! {#}

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

mogli su vec holograme usavrsit koliko kompliciraju sa 3D...

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

Ne znam za druge... al stvarno ne vidim neki veliki woooow u toj cijeloj priči... Vidio sam i iskusio par uređaja, ali meni osobno to predstavlja samo smetnju jer osjećaj nije konzistentan, a samim time ni dovljno realan. Ustvari, djeluje totalno umjetno, meni barem

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eizovi 3D monitori bez naočala
alien kaže...

ja sam mislio da televizori idu k tome da budu tanji ?! {#}

 

Gle, moraju bit malo deblji, radi iluzije da su unutra male gole tete... ovaj, mali živi spikeri koji samo za tebe čitaju vijesti.

15 godina
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

Tko želi imati ovakvu rugobu na radnom stolu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

Nisu spomenuli dali će ovo biti namjenjeno širokom tržištu ili profesionalcima.

 

Profićima i nije bitan toliko dizajn, bitno da obave posao s uređajem... 

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Eizovi 3D monitori bez naočala

Majku mu milu, pa ovo je već bilo?!

Nije Ivsa, nego bi treblo biti; Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eizovi 3D monitori bez naočala
Geek kaže...

Nisu spomenuli dali će ovo biti namjenjeno širokom tržištu ili profesionalcima.

 

Profićima i nije bitan toliko dizajn, bitno da obave posao s uređajem... 

U linkanom PDF-u navedeno je:

 

EIZO anticipates the DuraVision FDF2301-3D will be used with SEMs (scanning electron
microscopes) and semiconductor inspection equipment in academic institutions and in the private
sector.

 

Dakle - profesionalna namjena, industrijski dizajn; vjerojatno je hermetički zatvoren, za upotrebu u čistim sobama.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice