Džepni punjač za mobitel

poruka: 15
|
čitano: 6.394
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Džepni punjač za mobitel".
12 godina
neaktivan
offline
Džepni punjač za mobitel

Ima još puno takvih uređaja samo su dosta veći što je problem. Ovakva mala "kutijica" neće smetati u džepu a korisna je.

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Džepni punjač za mobitel

Imam bolju stvar {#}

1 1
2 2
Dream team.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Džepni punjač za mobitel
Paradox1 kaže...

Imam bolju stvar {#}

A s tim tvojim možeš punit bilo koji mob? Ne možeš, nego samo iPhone... {#}

Maurer
11 godina
neaktivan
offline
Re: Džepni punjač za mobitel

Nece biti.

Svi koji imaju micro usb. {#}{#}

ili ti Android uredaje.

Dream team.
14 godina
offline
Re: Džepni punjač za mobitel
Paradox1 kaže...

Imam bolju stvar {#}

Mozes li nam iznijeti svoje iskustvo sa tim uredjajem i gdje si kupio. Ako je dobar da i ja narucim.

16 godina
offline
Džepni punjač za mobitel

A što nije jednostavnije onda imat pri ruci još jednu napunjenu bateriju za mobitel?

 

Osim ak imaš šitfon koji ima integriranu bateriju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2013 11:32 (lllnuclearlll).
Moj PC  
7 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Džepni punjač za mobitel
lllnuclearlll kaže...

A što nije jednostavnije onda imat pri ruci još jednu napunjenu bateriju za mobitel?

 

Osim ak imaš šitfon koji ima integriranu bateriju.

Kako ces puniti tu bateriju + moras gasiti tel da zamijenis

16 godina
offline
Re: Džepni punjač za mobitel
r00t kaže...
lllnuclearlll kaže...

A što nije jednostavnije onda imat pri ruci još jednu napunjenu bateriju za mobitel?

 

Osim ak imaš šitfon koji ima integriranu bateriju.

Kako ces puniti tu bateriju + moras gasiti tel da zamijenis

Pa napunit ću ju doma i ponjet u novčaniku. Pa ukoliko mi nije problem ugasiti mobitel ugasit ću ga. To je 30tak sekundi posla sve skupa izmjena i reset telefona, a usput imam i dvije baterije tako da ću svakoj produžit vijek trajanja.

 

Konkretno me zanima koliko mobitela ovaj punjač može napuniti prije nego rikne. Ako se radi o tome da ću mobitel moć napunit 2-3 puta onda dobro. Ako samo jednom onda je puno isplativije imati dodatnu bateriju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2013 15:05 (lllnuclearlll).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Džepni punjač za mobitel

http://dx.com/p/rechargeable-1500mah-external-emergency-power-charger-for-htc-one-x-s-v-s720e-black-139414

 

Narucio sam u 9. mjesecu prosle godine.,doslo krajem 10.

Znam da je rok isporuke ogroman,ali dobar je razlog;opci strajk postara u Kini i nekakve poplave.

 

Napuni mi se za h i pol,bateriju od moba mi digne na cca 50%.Nedavno sam imao mali coil whine,jedanput sam lagano pokuckao po njemu i prestalo.Palo par puta na pod sa cca m visine,

nis nije puklo(cudno). Ja sam max. zadovoljan,narucio sam to iz sale,al ispada prava stvar.

Doslo je u ambalazi(sl. kao i usb,tvrda plastika,nekakve upute,....nazalos sam ju bacio pa ne mogu tocno reci).

U naslovu od proizvoda pise da pase sam na HTC One X/S/V,ali cista glupost,ide na sve koji idu micro usb.[Probao sam na par Samsung mob. i HTC Desire

Dream team.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Džepni punjač za mobitel
Paradox1 kaže...

http://dx.com/p/rechargeable-1500mah-external-emergency-power-charger-for-htc-one-x-s-v-s720e-black-139414

 

Narucio sam u 9. mjesecu prosle godine.,doslo krajem 10.

Znam da je rok isporuke ogroman,ali dobar je razlog;opci strajk postara u Kini i nekakve poplave.

 

Napuni mi se za h i pol,bateriju od moba mi digne na cca 50%.Nedavno sam imao mali coil whine,jedanput sam lagano pokuckao po njemu i prestalo.Palo par puta na pod sa cca m visine,

nis nije puklo(cudno). Ja sam max. zadovoljan,narucio sam to iz sale,al ispada prava stvar.

Doslo je u ambalazi(sl. kao i usb,tvrda plastika,nekakve upute,....nazalos sam ju bacio pa ne mogu tocno reci).

U naslovu od proizvoda pise da pase sam na HTC One X/S/V,ali cista glupost,ide na sve koji idu micro usb.[Probao sam na par Samsung mob. i HTC Desire

To ima 1500mAh dok mobiteli imaju otprilike 2500mAh. Negdje sam vidjeo takvu bateriju od 5000mAh bila je dosta velika ali opet nije problem za nositi je.

15 godina
offline
Džepni punjač za mobitel

a postoji li punjač praznih džepova? može i džepni. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Džepni punjač za mobitel
Paradox1 kaže...

Nece biti.

Svi koji imaju micro usb.  {#}{#}

ili ti Android uredaje.

  Iliti* WP uređaje, te isto tako i stare Nokie na Symbianu, ali tu se isto tako može potkrasti i neki dummy-phone sa MicroUSB-om.

 

Jednostavnije je napisati samo konektor, ovako si ispao, hmm, manje upućen!

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
offline
Džepni punjač za mobitel

I dalje su mi najzanimljiviji oni case-evi sa baterijom, najednostavnije ih se uključi(metneš mob u case) i pritom možeš normalno koristit mob samo doduše malo većih dimenzija, al opet bolje nego ovako kada na jednoj strani strši ogromna baterija. Takvi su onda ok ako su velikok kapaciteta, tipa da mob mobu 2-3 puta od 0-100% napunit, što bi bilo super kad se ide na kakvo kampiranje ili slično.

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Džepni punjač za mobitel

Ako mislis da sam "manje upucen" kod WP i Symbiana,to je istina i bez problema mogu rec,jer nakon 3310 nit' jedna vlastita Nokija nije bila u mojim rukama.
Covjek ne moze sve znat. {#}

A kod konektora je druga prica. 

 

Dream team.
13 godina
neaktivan
offline
Džepni punjač za mobitel

Ne, želim reći da je nepotrebno navoditi softversku platformu ako govoriš o konektoru  {#}.

Navedeš  što je potrebno da bi se punjač mogao spojiti na mobitel i to je to, tko zna što je MicroUSB znat' će, tko ne zna, pitat' će! {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice