Dvoglava EVGA Classified SR-X

poruka: 59
|
čitano: 5.861
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dvoglava EVGA Classified SR-X".
14 godina
odjavljen
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

E da je para...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
Sabbathian kaže...

E da je para...

...nebi je kupio.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
12 godina
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

Gdje je sada Vlada, joj na ovo bi pao u nesvijest  {#}

A mi bi čitali o EVGA još bar 2 stoljeća  {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2012 16:31 (Tiby).
Moj PC  
25 0 hvala 0
16 godina
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

Dok Vlada vidi...

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
vec pomislio da je Vlada poceo objavljivat clanke XD
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
13 godina
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

Taman sam htio Vladu spomenuti, ali vidim da sam već preduhićren.


OT:
Puno ljepša mi je bila SR-2 starija izvedba.

 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

Kolege molim vas nemojte sada par dana Vladu zekit nek se izgušta  {#}

Vidio sam ukor mu je istekao stoga očekujmo brzi odgovor.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

Tako je,pustite čovjeka nek gušta{#}

 

BTW: "Preporučena cijena na službenim stranicama iznosi 648,99 dolara."

 

Što se i ne čini tako puno za ovu zvijer od MBO{#}

Old Insomniac
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

Ja mislim da je ovo ZAKON

Potpis trenutno nedostupan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X

Svaka štast onom ko će iskoristit njen potencijal!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
protjeran
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

Treba Vladi dati da napravi unboxing video.

 

'Kutija otvaranje u biti Nvidia dala poslati dakle jelte stotinu puta bolja od recimo dve obične ploče sa dve glave,radi classified logo,em ploča,da ne pominjem hlađenje i šta da vam još kažem.'

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

lijepo izgleda, ali slazem se sa sudy freak-om ljepsa mi je SR-2 {#}

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

Kako je tu moguće staviti 7 komada grafulja kada sve zauzimaju bar 2 mjesta a po fotki ne izgleda da je toliki razmak.

Bez obzira na to, premoćna matična...za video obradu, 3d animacije dušu dalo pošto za tako nešto nikad dovoljno snage. za igrice jasno nepotrebno jer je prejako i nema igrice koja to može iskoristiti.

 

http://mrxa.3dhr.net/ -> BF3 nick: mrxa <-
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

kak pa 7 vodenih single slot iako nema to smilsa samo za oc kompaniju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
mrxa1 kaže...

Kako je tu moguće staviti 7 komada grafulja kada sve zauzimaju bar 2 mjesta a po fotki ne izgleda da je toliki razmak.

Bez obzira na to, premoćna matična...za video obradu, 3d animacije dušu dalo pošto za tako nešto nikad dovoljno snage. za igrice jasno nepotrebno jer je prejako i nema igrice koja to može iskoristiti.

 

ne znači da ako je 7 pcie slotova da bi trebalo stati i sedam grafa,pa nejdu samo grafe u pcie slotove.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
mrxa1 kaže...

Kako je tu moguće staviti 7 komada grafulja kada sve zauzimaju bar 2 mjesta a po fotki ne izgleda da je toliki razmak.

Bez obzira na to, premoćna matična...za video obradu, 3d animacije dušu dalo pošto za tako nešto nikad dovoljno snage. za igrice jasno nepotrebno jer je prejako i nema igrice koja to može iskoristiti.

 

7 kartica je nemoguće povezati što zbog hardvera što zbog softvera. Maksimalno 4.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
infeqt0r kaže...

 

Kako je ono islo, "kad Nvidia upali Physx Asus se zbuni totalno?!" xD

 

ON:

 

Pricajte sta hocete, svako bi htio ovu zvijer i pretpostavljam da ce doci vrijeme kada ce dvoglave maticne vaziti za standardnu must have opremu. ;)

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno

 

XD

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
ATiGamer kaže...
infeqt0r kaže...

 

Kako je ono islo, "kad Nvidia upali Physx Asus se zbuni totalno?!" xD

 

ON:

 

Pricajte sta hocete, svako bi htio ovu zvijer i pretpostavljam da ce doci vrijeme kada ce dvoglave maticne vaziti za standardnu must have opremu. ;)

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno

 

XD

 

Ahaha, koji cirkus :D

 

Btw vidim da si u isto vrijeme pisao ovo za 4 gpu-a kad sam editovao post ;)

15 godina
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
jura kaže...


ne znači da ako je 7 pcie slotova da bi trebalo stati i sedam grafa,pa nejdu samo grafe u pcie slotove.

 

Ne idu jasno, ali iskreno koliko ljudi koristi pci/e slotove za nešto uopće?

Eventualno netko sa zvučnom (iako su i integrirane dovoljno dobre ako imate dobre zvučnike) ili za dodatne usb-e (iako opet većina matičnih ima preko 5-6 komada)

http://mrxa.3dhr.net/ -> BF3 nick: mrxa <-
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
hahahaha vecu provalu odavno nisam cuo:"Eventualno netko sa
zvučnom (iako su i integrirane
dovoljno dobre ako imate dobre
zvučnike)" ma mozes ti prikljucenu Adele ako zvucna nije kvalitetna cut ces Sinana Sakica. Jer kvaliteta zvuka ima najmanje veze sa zvucnicima iako oni igraju jako vaznu ulogu, ipak su i dalje sporedna uloga.
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
14 godina
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
mrxa1 kaže...
jura kaže...


ne znači da ako je 7 pcie slotova da bi trebalo stati i sedam grafa,pa nejdu samo grafe u pcie slotove.

 

Ne idu jasno, ali iskreno koliko ljudi koristi pci/e slotove za nešto uopće?

Eventualno netko sa zvučnom (iako su i integrirane dovoljno dobre ako imate dobre zvučnike) ili za dodatne usb-e (iako opet većina matičnih ima preko 5-6 komada)

RAID kontoleri, TV kartice, Video capture kartice, WiFi kartice, brzi SSDovi...

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X

Da imam para kupio bi je. Popunio bi sve slotove za ram, 2 procesora 4 grafe, odlićnu zvućnu karticu i na kraju jako veliki HDD.

Koliko bi NAPAJANJE trebalo biti za vu matićnu i da je popunjeno kako sam ja naveo prije?

Arian RIčko
14 godina
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
77ari kaže...

Da imam para kupio bi je. Popunio bi sve slotove za ram, 2 procesora 4 grafe, odlićnu zvućnu karticu i na kraju jako veliki HDD.

Koliko bi NAPAJANJE trebalo biti za vu matićnu i da je popunjeno kako sam ja naveo prije?

2x 1200W stavljaju za takve ludosti(naravno, sa hexacore OC Xenonima i 4 OC GTX580). Nego da imam novaca ne bih stavio veliki HDD nego 8-12x 512GB SSDova u RAID 5 s hardverskim kontrolerom.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
power_user kaže...

2x 1200W stavljaju za takve ludosti(naravno, sa hexacore OC Xenonima i 4 OC GTX580). Nego da imam novaca ne bih stavio veliki HDD nego 8-12x 512GB SSDova u RAID 5 s hardverskim kontrolerom.

 raid 5 uz dobru iskoristivost prostora ima poprilično loše write performanse

kod mene normalno radi.....
14 godina
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
cekpi kaže...
power_user kaže...

2x 1200W stavljaju za takve ludosti(naravno, sa hexacore OC Xenonima i 4 OC GTX580). Nego da imam novaca ne bih stavio veliki HDD nego 8-12x 512GB SSDova u RAID 5 s hardverskim kontrolerom.

 raid 5 uz dobru iskoristivost prostora ima poprilično loše write performanse

Nisam proučavao, to sam ovako laički bubnuo. Da si mogu priuštiti tako nešto, naravno da bi izabrao najbolje.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
protjeran
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

Super vijest.

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

Vlada poludiiiiii {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

ne bi je kupio nikad. toliko para da dam za usb 2.0 i sata 3,0 i ulaz za ps2, trebali su ps2 izbaciti i umjesto toga staviti dva usb 2.0 ako je bas previše za usb 3.0 da bude za misa i tipkovnicu kad vec toliko pate za usb 2.0. a ovo ostalo sve da bude usb 3.0 i sata 6.0. dobro da nema utor za Flopi i IDE cabal. Brzine memorije mi je vec 3godine 1600mhz, zar ne znaju da sad prelazi preko 2000mhz. jedino sto nemam tako dobar CPU! i to x2 kom uff.... valjda su mislili onaj ko ima para za plocu, za procesore, vjerovatno nece da ima i za memorije

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dvoglava EVGA Classified SR-X
QChris kaže...

ne bi je kupio nikad. toliko para da dam za usb 2.0 i sata 3,0 i ulaz za ps2, trebali su ps2 izbaciti i umjesto toga staviti dva usb 2.0 ako je bas previše za usb 3.0 da bude za misa i tipkovnicu kad vec toliko pate za usb 2.0. a ovo ostalo sve da bude usb 3.0 i sata 6.0. dobro da nema utor za Flopi i IDE cabal. Brzine memorije mi je vec 3godine 1600mhz, zar ne znaju da sad prelazi preko 2000mhz. jedino sto nemam tako dobar CPU! i to x2 kom uff.... valjda su mislili onaj ko ima para za plocu, za procesore, vjerovatno nece da ima i za memorije

Što ti smeta taj višak konektora? Ne bi bilo ni više USB2 ni 3 da isbace PS2, nepotrebno je. A memorija prelazi 2000mhz s OCom, ni jedna ploča nema odmah podršku za 2200mhz(piše da ima, ali uz OC AFAIK)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
protjeran
offline
Dvoglava EVGA Classified SR-X

TKO JE VLADA?

 

Oprostite na deranju. Čudni su mi interni fazoni na forumu na kojem sam 70% svog dana.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice