Dostupan Windows 10 za mobitele

poruka: 88
|
čitano: 14.741
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupan Windows 10 za mobitele".
15 godina
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

stvarno mi je zao windowsa za mobitele. stvari koje uvode su na androidu vec nekoliko godina dostupne.

Steam: charmander2005
Moj PC  
1 39 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Bass kaže...

stvarno mi je zao windowsa za mobitele. stvari koje uvode su na androidu vec nekoliko godina dostupne.

 Jel to znaci da ih ne bi trebali uvesti? Kad ce na Androidu uvesti da mobitel od 1000kn radi?

15 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
BlueMax kaže...
Bass kaže...

stvarno mi je zao windowsa za mobitele. stvari koje uvode su na androidu vec nekoliko godina dostupne.

 Jel to znaci da ih ne bi trebali uvesti? Kad ce na Androidu uvesti da mobitel od 1000kn radi?

 NIKAD. 

 

Nekako mi se čini da će ovaj Win10 biti heben. 

 

Battlelog: MUDO_HR
10 godina
odjavljen
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

Uzimajući u obzir da sam gledao i lično koristio WP 10 ,mogu reći da sam oduševljen i jedva čekam da ga koristim na mobitelu.

Even though we are miles apart, a computer screen connects our hearts.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Bass kaže...

stvarno mi je zao windowsa za mobitele. stvari koje uvode su na androidu vec nekoliko godina dostupne.

 Vrlo jednostavno, kupi Android i uživaj! Prekinite više s tim homofobnim postovima!

13 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Bass kaže...

stvarno mi je zao windowsa za mobitele. stvari koje uvode su na androidu vec nekoliko godina dostupne.

 

Jel ti onda žao i za iOS?

WP8 je os koji je dostupan TEK 2 i pol godine a VEĆ je po iskoristivosti jako blizu iOS-a i Androida. I to kažem kao Androidaš koji svim nezahtjevnijim korisnicima preporuča WP.

16 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Pinbot kaže...
Bass kaže...

stvarno mi je zao windowsa za mobitele. stvari koje uvode su na androidu vec nekoliko godina dostupne.

 Vrlo jednostavno, kupi Android i uživaj! Prekinite više s tim homofobnim postovima!

 

Bio sam ti stavio TU, ali sam onda vidio boldano, pa mi se nije svidio konacni zakljucak. Sad se pitam je l' slucajno ili namjerno napisano. :)

16 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Bass kaže...

stvarno mi je zao windowsa za mobitele. stvari koje uvode su na androidu vec nekoliko godina dostupne.

 

Pa super, vi dodjete kao neki beta testeri novih i neisprobanih smartphone koncepta. Poslije WP/iOS usvoje ono sto valja.

10 godina
odjavljen
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

http://m.youtube.com/watch?v=ckzhX1O6Lto

 

Ako ove iste značajke budu u final verziji onda MS je napravio odličan potez.

Even though we are miles apart, a computer screen connects our hearts.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Probao sam ga i ja (zapravo ovo i pisem sa njega) i mogu reci da se nakon OBAVEZNOG hard reseta mobitel ponasa vrlo dobro. Pogotovo uzimajuci u obzir da je ovo testna verzija.
Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Pinbot kaže...
Bass kaže...

stvarno mi je zao windowsa za mobitele. stvari koje uvode su na androidu vec nekoliko godina dostupne.

 Vrlo jednostavno, kupi Android i uživaj! Prekinite više s tim homofobnim postovima!

 Mislim da ti ne znas sto homofobno znaci. Ako si mislio na pederske postove (karakterna osobina) onda tako i napisi.

Rvat katolik!
11 godina
neaktivan
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

Pa taj super android koji sam masno platio poslije prve nadogradnje postao spravica za unistavanje zdrave pameti ,presao na WP i vjerovatno se vise nikad necu vratit na android ,a nadam se da ni windows nece odustat od proizvodnje wp.

 
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

Windows Phone skoro napuni do vrha igrama ili nečim drugim neće štekati a na Android staviš dvije igre već šteka. Android nikad nisam koristio i ne namjeravam.

Plus što ti ne treba održsvanje i nemaš brige za malware.

Even though we are miles apart, a computer screen connects our hearts.
Moj PC  
1 11 hvala 0
15 godina
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

Kakav vrazji malware ako instaliras aplikacije iskljucivo sa store-a? To sto si ti skrt i ne zelis platit aplikaciju 20-ak kn i instaliras neke tamo APK-ove sa sumnjivih izvora, to bi bio tvoj problem.

 

U svakom slucaju, da, WP je brz OS. Fale mu neke stvari, ali ide u pravom smijeru, bude to ubrzo pic-pic.

Rvat katolik!
 
8 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Silwncer kaže...

Android staviš dvije igre već šteka. Android nikad nisam koristio

Po čem onda zaključuješ da šteka ako ga nikad nisi koristio?

 

Zloćudna gamad.
15 godina
odjavljen
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

dajte, bez svađe... na kraju krajeva - sve je to isti k.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

Uvijek sam se pitao zašto android korisnici lutaju po WP i iOS temama, i iste zagade svojim trolanjem?.. Gori su od Jehovinih svjedoka, svak malo se nađe neki biser sa potrebom da nas "prosvijetli" poslanicom po androidu u temi koja sa istim nema veze...

 
16 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Pinbot kaže...
Bass kaže...

stvarno mi je zao windowsa za mobitele. stvari koje uvode su na androidu vec nekoliko godina dostupne.

 Vrlo jednostavno, kupi Android i uživaj! Prekinite više s tim homofobnim postovima!

 Ako su postovi protiv WP-a homofobni značili to prma tebi da su WP korisnici homići?

pero_HR
9 godina
neaktivan
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

Svi smo mi HomoSapiensi bez obzira koji OS koristili...Dakle skračeno, svi smo mi "homići"

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 11:37 (skyhawk10).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Koristio sam Lumiu 630 sa WP8.1 koja stvarno nije bog zna sta po specifikacijama i ima 512mb rama. Definitivno sam bio pozitivno iznenaden sa brzinom rada sustava. Fluidno i bez ikakvih stekanja. Dok takav isti mob sa androidom ne bi ni priblizno tako dobro radio pa cak ni sa nekakvim osnovnim aplikacijama nakon nekog vremena. Sad mi dode da ju opet kupim za sitne novce preko njuskala samo da vidim taj wp10 u akciji.
16 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
siljo90 kaže...
Koristio sam Lumiu 630 sa WP8.1 koja stvarno nije bog zna sta po specifikacijama i ima 512mb rama. Definitivno sam bio pozitivno iznenaden sa brzinom rada sustava. Fluidno i bez ikakvih stekanja. Dok takav isti mob sa androidom ne bi ni priblizno tako dobro radio pa cak ni sa nekakvim osnovnim aplikacijama nakon nekog vremena. Sad mi dode da ju opet kupim za sitne novce preko njuskala samo da vidim taj wp10 u akciji.

Evo ja cu te prvi proglasiti lazovom i demagogom. Zasto? Zato sto taj mobitel steka uzasno i ima stutter u UI jaci nego cak neki stari androd uredjaji. Kako znam? Jer sam i sam koristio doticni uredjaj.

Cak i u ovom

 puno jaca 635 sa quadcore soc-om i 1GB rama steka (u jednom djelu cak lik kaze da je dosta usporen mobitel). 

iOS isto steka, fanboyevi nece priznati.

Android isto steka. Neki vise, neki manje. Starije verzije su pogodjene time dosta, ali u zadnjih 2 godine je jako veliki skok napravljen.

 

I sad dolazimo do nekih ljudi ovdje koji pisu da android se uspori nakon nekoliko instaliranih igra/aplikacija/whatever - A NIKAD NISU NITI NECE KORISTITI ANDROID.

Svaki put netko mora podjebavati i zapocinjati flame war jer, eto, suh je neko vrijeme, zena zauzeta valjda drugim.

Odvratno.

 

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
ukay1000 kaže...

Evo ja cu te prvi proglasiti lazovom i demagogom. Zasto? Zato sto taj mobitel steka uzasno i ima stutter u UI jaci nego cak neki stari androd uredjaji. Kako znam? Jer sam i sam koristio doticni uredjaj.

Cak i u ovom

 puno jaca 635 sa quadcore soc-om i 1GB rama steka (u jednom djelu cak lik kaze da je dosta usporen mobitel). 

iOS isto steka, fanboyevi nece priznati.

Android isto steka. Neki vise, neki manje. Starije verzije su pogodjene time dosta, ali u zadnjih 2 godine je jako veliki skok napravljen.

 

I sad dolazimo do nekih ljudi ovdje koji pisu da android se uspori nakon nekoliko instaliranih igra/aplikacija/whatever - A NIKAD NISU NITI NECE KORISTITI ANDROID.

Svaki put netko mora podjebavati i zapocinjati flame war jer, eto, suh je neko vrijeme, zena zauzeta valjda drugim.

Odvratno.

 

 Koristio si ti znaš što... Da si koristio bilo šta od navedenog, znao bi da je jedina razlika između L630 i L635, u podršci za LTE(L630 nema)... SoC je i kod jedne i kod druge isti, rječ je o Snapdragonu S400 i obije imaju 512MB RAM-a, i kod obije radi sve ko podmazano...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 12:00 (skyhawk10).
16 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
skyhawk10 kaže... 

 Koristio si ti znaš što... Da si koristio bilo šta od navedenog, znao bi da je jedina razlika između L630 i L635, u podršci za LTE(L630 nema)... SoC je i kod jedne i kod druge isti, rječ je o Snapdragonu S400 i obije imaju 512MB RAM-a, i kod obije radi sve ko podmazano...

 

 

Oprosti, novu nisam koristio. Ali steka i ne mozes pobjeci od toga. Nema veze s podmazanim i siris lazi. 

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
14 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
ukay1000 kaže...
skyhawk10 kaže... 

 Koristio si ti znaš što... Da si koristio bilo šta od navedenog, znao bi da je jedina razlika između L630 i L635, u podršci za LTE(L630 nema)... SoC je i kod jedne i kod druge isti, rječ je o Snapdragonu S400 i obije imaju 512MB RAM-a, i kod obije radi sve ko podmazano...

 

 

Oprosti, novu nisam koristio. Ali steka i ne mozes pobjeci od toga. Nema veze s podmazanim i siris lazi. 

 Ovaj Win 10 tech preview šteka i u to nema sumnje, ali default sustav sa kojim se isporučuje (8.1) radi odlično, izuzev par igara koje traže 1GB rama sve aplikacije se otvaraju, rade, i zatvaraju instantno. Multitasking nekada zna zaštekati, obično kada je 5+ aplikacija otvoreno, što je i normalna stvar, šteka i računalo kad ga opteretiš.

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
ukay1000 kaže...

Evo ja cu te prvi proglasiti lazovom i demagogom. Zasto? Zato sto taj mobitel steka uzasno i ima stutter u UI jaci nego cak neki stari androd uredjaji. Kako znam? Jer sam i sam koristio doticni uredjaj.

Cak i u ovom

 puno jaca 635 sa quadcore soc-om i 1GB rama steka (u jednom djelu cak lik kaze da je dosta usporen mobitel). 

iOS isto steka, fanboyevi nece priznati.

Android isto steka. Neki vise, neki manje. Starije verzije su pogodjene time dosta, ali u zadnjih 2 godine je jako veliki skok napravljen.

 

I sad dolazimo do nekih ljudi ovdje koji pisu da android se uspori nakon nekoliko instaliranih igra/aplikacija/whatever - A NIKAD NISU NITI NECE KORISTITI ANDROID.

Svaki put netko mora podjebavati i zapocinjati flame war jer, eto, suh je neko vrijeme, zena zauzeta valjda drugim.

Odvratno.

 

 

kaže čovjek koji dolazi u temi vezanu isključivo o beta verziji WP-a i popuje o androidu.

odvratno.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
BlueMax kaže...

 Jel to znaci da ih ne bi trebali uvesti? Kad ce na Androidu uvesti da mobitel od 1000kn radi?

 

 

Evo moj Moto G se javlja na raport! ;)

15 godina
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

Ne srede li osnovni i jedini browser nema me jos dugo na wp-u

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
Apachy kaže... 

 

kaže čovjek koji dolazi u temi vezanu isključivo o beta verziji WP-a i popuje o androidu.

odvratno.

S obzirom na tvoje intelektualne sposobnosti, nisam ni mislio da ces drugacije protumaciti moje rijeci, a da ne kazem o  nerazumijevanju konteksta.

 

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
15 godina
offline
Re: Dostupan Windows 10 za mobitele
bik kaže...

Ne srede li osnovni i jedini browser nema me jos dugo na wp-u

 tog browsera vise nece biti...

15 godina
odjavljen
offline
Dostupan Windows 10 za mobitele

Da li su ugradili podršku za USB tethering? Ima li kakvih naznaka. Zbog toga sam odustao od Windows phone-a.

Pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice