Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

poruka: 41
|
čitano: 6.995
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008".
16 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

eh.. nije kumulativno? to je nesto novo, ako se ne varam.

Reg: But apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, the fresh-water system, and public health, what have the Romans ever done for us? Xerxes: Brought
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Instalirao jučer (trajalo oko 30-tak minuta, maksimalno). Nikakvih posebnih promjena nisam primjetio (onako mi se čini da neke stvari izvodi brže, ali vjerovatno sam to sebi umislio). Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

i kaj novog nam je donijelo?

upravo skidam

 

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Ajde da vidimo jesu li uspjeli sta rijesiti u vezi performansi... ako tko od vas ima nekakve testove, postajte ih tu...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008
evo imas ovdje:

http://www.tweaktown.com/articles/1740/windows_vista_sp1_vs_vista_sp2_release_candidate_performance/index.html

to je test dok je jos SP2 bila RC, al nema nista znacajno da se promijenilo.
15 godina
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Na kraju ispada da su manje vise isti rezultati...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

skinuo sam ali nemogu instalirati

kaže da neke komponente fale...

i rješenje je reinstalacija winsa

užas

kak se to može drukčije srediti?

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Doxy ja sam imao slican problem sa SP1.Shvatio sam (a tako i preporucuju) da je service packove najbolje instalirati na svjezu instalaciju.Evo sad cu probat skinut SP2 pa instalirat.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008
tnakir kaže...

Na kraju ispada da su manje vise isti rezultati...

 Pa mislim da i jesu. Tu je to negdje.
15 godina
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

-smisao marketinga je da kupac želi proizvod, da vjeruje da je bolji, jači itd. Stvarnost ili realnost će tek pokazati. Naravno, mora biti bar 'mrvicu' bolje jer inače bi se moglo reči da su pokvarili proizvod.

-evo što je 'drastično' poboljšano, među ostalim: ''Boost your power management efficiency by as much as 10 percent''

-dakle sad štede stuju.

 

edit: u kontekstu F1-IVO, svježa instalacija sama po sebi daje malo bolje rezultate... može se provjeriti razlika prije i nakon isnstalacije iste verzije. (ako IVO ima volje...) Osmijeh

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 12:01 (ihush).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Ma energy efficieny to valjda za laptope. Hebeme se zivo hoce mi komp doma trosit 500W ili 550W...

I'm going woo woo
15 godina
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Potrebno mi je mišljenje, nadam se da nije offtopic!

 

Kupio sam laptop i dobio vistu snjim međutim kako tad nije bilo SP1 i malo me je z..., stavio sam xp. S obzirom kako je sad izašao SP2 moje pitanje je: Vratiti se na Vistu i instalirat Sp1, SP2 ili ostat na XP SP3 ???

A.D.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Ako si zadovoljan, sve radi, podržan hardware/driveri itd. onda je to tvoj (pravi) izbor, neki nemaju taj 'luxuz' nego su 'prisiljeni'. Stvar je ponekad u navici, uglavnom Vista je ljpša/efektnija/novija, uz skoro gašenje podrške za XP. -Ja bi uzeo ono što radi..., slušaj svoje (ne tuđe) potrebe/želje.

 

edit: ovisno o kupnji, postoji i licenca za zamijenu/upgrade sa Viste na sedmicu (kao i downgrade) - samo nabavite potrebne lience, jer će uskoro postati jako potrebne... ako je vjerovati pričama za malu djecu.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 13:06 (ihush).
15 godina
offline
RE: Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Hvala na savjetu pričekat ćemo još malo dok ne budem primoran na reinstalaciju :), pa ću onda sve skupa skinut i vratit na Vistu a ko zna možda dotad bude i Win7 u điru.

A.D.
16 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Mislim da je to samo za ove legalne korisnike kojima se ne isplati kupovat Win7

http://www.njuskalo.hr/oglas380962
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Također ti ovisi koju "mašinu "od lapa imaš..ako je ugrađena grafička ili samo giga ram-a ,što je sve minimum za Vistu da bi disala,ostani na XPSP3.
Inače ,offtopic ,nije mi jasno zašto ljudi rade downgrade na XP ili su radili kad dobiju legalnu vistu na lapu.Osobno što se tiče win 7 čekam njezin service pack 1 i tad prelazim i na
win 7.
Zasad od sinoć kad sam SP2 instalirao kao da malo imam poboljšane performanse ali to ću tek vidjeti jer rano je još reći.

Private
15 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Sta ima novo u njemu!!!

 

Jel ista brza?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

ja sam u potpunosti prešao na Win 7, pa mi je svejedno

http://www.biohost.info/whmcs/aff.php?aff=070
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Kao da je brza malo.Sinoc nisam to primjetio.

Ne moze to bez kabla
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Eh nemam više Vistu, ali mogu zamisliti kako je Smijeh

AGP je zakon, a socket 478 legenda :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Ova podrska za Bluetooth je jednostavna,ali dosta sporo.Pri kraju prijenosa usporava sve vise.

Ne moze to bez kabla
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008
doxy kaže...

skinuo sam ali nemogu instalirati

kaže da neke komponente fale...

i rješenje je reinstalacija winsa

užas

kak se to može drukčije srediti?

  ne moreš instalirat sp na vistu ako si brisa komponente pomoću vlitea...
jedino ti je rješenje skinit dvd sa integriranim sp2 i onda ga obradit sa vliteom... 
16 godina
odjavljen
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Nažalost i dalje su prisutni problemi u suradnji Viste (x64) i VS2008. Nadao sam se da će to biti ispravljeno ali evo i danas mi se VS srušio par puta (kao i inače).

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Dobro

 

Konacno je izasao SP2

 

 

Lose

Ne moze se integrirati sa vLite-om ..nikako.Gospoda iz redmonda se pobrinula za ovo da vam zagorci zivot i da mi "nekolicina" korisnika kupimo Windows 7. Zasto nije kumulativan? Sta je problem? Velicina??

 

Vec ima kb u vezi ovoga

 

Error message when you try to install Windows Vista Service Pack 2: "One or more system components that the service pack requires are missing"

 

http://support.microsoft.com/kb/968279

 

MUNJE I GROMOVI!!!

 

Kada vec placm njihov OS onda nek i meni plate ceo dan koji cu izgubiti kada vrsim akrobacije sa instalacijom pakova ili najsretnije resenje bi bilo da omoguce skidanje integrirane Viste SP2.  ionako ce je netko staviti na torrent

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 16:44 (Lazarus Long).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Ranije sam postavljao ovo isto pitanje u drugim temama ali mi nitko nije odgovorio.

 

Što se događa ako se SP2 stavi na piratske verzije Viste? Jel disejbla aktivaciju ili Vista ostaje aktivirana?!  Cool

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Ostaje aktivirana.

Intel Core2Quad Q9400, Gigabyte EP45-UD3, Radeon 4870 1GB, WD Caviar Black 640GB, 2x2 GB Kingmax PC6400, Corsair VX550W, Samsung T220
16 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Da, ostaje aktivirana (kod vecine aktivatora)... Dakle, ako vam aktivaciju nije ponistio SP1 (sto se nekima znalo dogoditi), to se nece dogoditi ni sa SP2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008

Imam problemčić..

na C disku imam još svega oko1,5GB slobodno, a 1GB (od toga) mi je swap file.

E sad ovaj SP2 bi trebal biti oko 580MB max, ali meni ga ne zeli niti skinuti a kamoli instalirati jer javi da nema više prostora na disku prilikom skidanja (dođe do nekih 94%).

Pokušao sam maknuti sve nepotrebne instalacije s C diska i nemam više ideja..

Nadam se da neću morati kupovat hard već sada (planiral sam to negdje na jesen obavit)  Neodlučan

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008
Dado_ZG78 kaže...

Imam problemčić..

na C disku imam još svega oko1,5GB slobodno, a 1GB (od toga) mi je swap file.

E sad ovaj SP2 bi trebal biti oko 580MB max, ali meni ga ne zeli niti skinuti a kamoli instalirati jer javi da nema više prostora na disku prilikom skidanja (dođe do nekih 94%).

Pokušao sam maknuti sve nepotrebne instalacije s C diska i nemam više ideja..

Nadam se da neću morati kupovat hard već sada (planiral sam to negdje na jesen obavit)  Neodlučan

  Obrisi restore pointove (znaju zauzet 15-tak Gb)
15 godina
neaktivan
offline
Dostupan SP2 za Vistu i Server 2008
ja sam dosad imao instaliran sp2 v.286 znači ne punu verziju,pa me zanima dali bi bilo bolje da prvo taj update deinstaliram ili da samo ovaj na njega. Baš sam pročrčkao malo u windows updates i piše da je samo taj nepuni sp2 update instaliran. Aj savjetujte neš plz.
Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice