Dostupan iOS 5

poruka: 162
|
čitano: 22.269
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupan iOS 5".
14 godina
offline
Dostupan iOS 5

Jeste li ćuli ovo: "iOs is the worlds most popular gaming platform" 

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=v-nNksBWxNI
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 7:42 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dostupan iOS 5
Solidna i opsirna nadogradnja, medutim imam filing da nesto jace cucla bateriju.
Obicno traje 2 dana, a sad mi je na 52% iako sam telefon jucer u 20 nafilao do kraja.

Sad, radi li se o tome da sam puno prckao po telefonu ili je u pitanju nesto drugo tek cemo vidjeti.

S nadogradnjom su stigle neke guba stvari, ali i neke nepotrebne, a najvise mi je zao sto jos nije uvedeno da mogu brisati defaultne appove koje ne trebam, ili bar sakriti njihove ikone.

Najbitnije je da telefon nije sporiji i zato sam zadovoljan. :)
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 7:47 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5

Kako mogu stavit podsjetnik na zaslon zaključavanja?

Razer_Copperhead
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5

Osim greske 3194 i sat-dva rijesavanja iste (rucno), jedino novo zanimljivo je reminder defoultna aplikacija, ali da ne zaboravim i da mi je pobrisao sve postojece aplikacije pa mi je bilo "zanimljivo" opet skidati sve aplikacije koje koristim {#}

 

Android je Formula 1 prema iPhoneu...

Moj PC  
7 13 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dostupan iOS 5
New_One_2011 kaže...

Osim greske 3194 i sat-dva rijesavanja iste (rucno), jedino novo zanimljivo je reminder defoultna aplikacija, ali da ne zaboravim i da mi je pobrisao sve postojece aplikacije pa mi je bilo "zanimljivo" opet skidati sve aplikacije koje koristim {#}

 

Android je Formula 1 prema iPhoneu...

Ako nisi uspio apdejtati iPhone bez da ti sam vrati sve aplikacije upitno je kako ćeš se snaći na Androidu koji je nešto 'kompliciraniji'. Sve što si trebao napraviti je backupati telefon i svi bi ti se appovi vratili sami od sebe na kraju apdejta.

 

Reminder je okej, ali preplitak. Todo koji koristim mi daje nešto više mogućnosti, al dobro, za osnovnu upotrebu je super.

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan iOS 5
Danny_HR kaže...
Solidna i opsirna nadogradnja, medutim imam filing da nesto jace cucla bateriju.
Obicno traje 2 dana, a sad mi je na 52% iako sam telefon jucer u 20 nafilao do kraja.

Sad, radi li se o tome da sam puno prckao po telefonu ili je u pitanju nesto drugo tek cemo vidjeti.

S nadogradnjom su stigle neke guba stvari, ali i neke nepotrebne, a najvise mi je zao sto jos nije uvedeno da mogu brisati defaultne appove koje ne trebam, ili bar sakriti njihove ikone.

Najbitnije je da telefon nije sporiji i zato sam zadovoljan. :)

Stavi set as new,nemoj uzimat backup.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan iOS 5
New_One_2011 kaže...

Osim greske 3194 i sat-dva rijesavanja iste (rucno), jedino novo zanimljivo je reminder defoultna aplikacija, ali da ne zaboravim i da mi je pobrisao sve postojece aplikacije pa mi je bilo "zanimljivo" opet skidati sve aplikacije koje koristim {#}

 

Android je Formula 1 prema iPhoneu...

 

Pa ako ti je iTunes napravio backup i ako si sinkronizirao aplikacije putem iTunesa trebale bi ti sve biti tamo. Također potrebno je autorizirati mobitel Apple ID-om da dođeš do njih. Ako stvarno misliš da je Android F1 za iOS nije mi jasno zašto ga koristiš? Meni je prije iOS F1, ali otom potom.
''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
14 godina
offline
Re: Dostupan iOS 5

Jel donosi mogućnost vađenja baterije iz mobitela? :trool:

 

Se može konačno promijenit zvuk za sms poruke bez jb-a? Nešto sam pročitao da se čak i može.. ako može, pohvalno..

 

Sistem notifikacija je fino napravljenm, je da je rip-off ali veseli.. probat ću vjerojatno danas ili sutra na iMobu 4 od stare.

Jhva Elohim Meth.
13 godina
protjeran
offline
Re: Dostupan iOS 5
nontryer kaže...

Jel donosi mogućnost vađenja baterije iz mobitela? :trool:

 

Se može konačno promijenit zvuk za sms poruke bez jb-a? Nešto sam pročitao da se čak i može.. ako može, pohvalno..

 

Sistem notifikacija je fino napravljenm, je da je rip-off ali veseli.. probat ću vjerojatno danas ili sutra na iMobu 4 od stare.

Apple zna bolje od tebe koji zvuk za poruke moraš koristiti. Tako da ne brini.

 

Sustav notifikacija nije ripoff nego genijalna inovacija koja će biti patentirana i kao takva do sada nije postojala. Kao i tabovi u browseru, a da ne govorimo o bežičnoj sinkronizaciji.

 

Sve je to dio genijalnih ideja i inovacija koje dolaze iz apple-a svakodnevno i koje treba braniti drvljem i kamenjem ako treba.

( ˘͡ -˘͡)
16 godina
offline
Re: Dostupan iOS 5
jpelko2 kaže...

Stavi set as new,nemoj uzimat backup.

?

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5
Dobro jutro hejteri! Vec vidim kakvih ce biti 99% poruka.
We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5

Neću previše kakiti po iThingsima, ali kako to da safari nije imao surfanje u tabovima??

Mislim, dakle postojim
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dostupan iOS 5

iPhone i dalje nema, što je i logično obzirom na manjak prostora na ekranu.

 

Al ima ovo, što je podjednako dobro, a to je imao i prije.

 

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan iOS 5
nontryer kaže...

Jel donosi mogućnost vađenja baterije iz mobitela? :trool:

 

Se može konačno promijenit zvuk za sms poruke bez jb-a? Nešto sam pročitao da se čak i može.. ako može, pohvalno..

 

Sistem notifikacija je fino napravljenm, je da je rip-off ali veseli.. probat ću vjerojatno danas ili sutra na iMobu 4 od stare.

Može, a i maila isto.

 

[EDIT]

Onaj podsjetnike se ne može staviti na zaključani ekran?

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 9:15 (Razer_Copperhead).
14 godina
offline
Dostupan iOS 5

Navodno ima dosta problema s upgradeom na iOS 5 tako da bi bilo pametno pričekati da se to riješi, jučer sam naivno išao raditi upgrade pa sam morao raditi restore iPhonea jer je upgrade javio grešku.

Na kraju sam napravio upgrade ali uz dosta muke.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dostupan iOS 5
Ja sam napravio odmah po izlasku, znači nešto iza 20 sati jučer. Bez greške je prošlo. Al da, vjerujem da je do zagušenja servera jer su se svi sjatili na to.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5

malo je stekao ovaj update...tek mi je iz 3 puta uhvatilo kada sam ugasio firewall... nije ni apple sto je nakd bio..

osim imessage i notifikacija nista pametno novo, a i prije sam imo whats appp tako da....kao ide pjesma ...nista nova, nista nova....

mlao ispeglanije, najznacajniji fićr SIRI za sada samo na 4s, a zbog toga bas i nemam namjeru mijenjati mob..

Lp drago
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan iOS 5
Danny_HR kaže...
Ja sam napravio odmah po izlasku, znači nešto iza 20 sati jučer. Bez greške je prošlo. Al da, vjerujem da je do zagušenja servera jer su se svi sjatili na to.

 

Meni je pukla veza pred kraj, a kasnije vise nisam imao strpljenja.
We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
14 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5

kad gledam njihove reklame uvijek mislim da je neka sprdačina i čekam da ulete s nekom forom

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5

Jel netko update-o 3GS na iOS5? Jeli ista stvar kada si 3G update-o na iOS 4 pa je sve bilo usporeno?

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan iOS 5
Danny_HR kaže...

iPhone i dalje nema, što je i logično obzirom na manjak prostora na ekranu.

 

Al ima ovo, što je podjednako dobro, a to je imao i prije.

 

Na to sam i mislio...

 

Smartphonei nemaju mjesta za to na ekranu, tableti imaju.

Mislim, dakle postojim
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan iOS 5
Razer_Copperhead kaže...

Kako mogu stavit podsjetnik na zaslon zaključavanja?

Settings/Notifications/Reminders/View in Lock Screen "ON"

15 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5

Ako je netko već negdje pitao ili napisao, isprike radi ponovljenog posta.

Bugovci, da li planirate biti "dostupni" u Newsstandu, a ako da onda me zanima kada otprilike?

Namjeravam se pretplatiti a rađe bih to imao na Ipadu.

Unaprijed zahvaljujem

XFX 780i SLI, Intel C2D 8400, XFX 9800GTX, 2x2 GB Corsair DHX, Corsair HX620W, WD Raptor 74 GB, WD Caviar 320 GB, Antec P180, Plextor PX-810SA, Samsung T240 & SM203B, Logitech LX710, Logitech MX518GG,
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5

Uključeno mi je to, ali neće. Da li bi to trebalo biti tamo stalno ili samo u određenom trenutku?

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 10:03 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5

Na iPad-u (1. verzija) ne rade multitasking gestures {#}. Uz poboljšanja na Safariju, ovome sam se najviše radovao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 10:16 (martin).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan iOS 5

Kad mi je ajfon zaključan, nigdje ne vidim onaj shortcut za kameru...jel se to negdje posebno mora uključiti?

Moja anti-malware zaštita:CIS+Panda URL Filter
15 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 5

Dva puta klikni tipku home. Po meni je to glupo izvedeno jer isto dobijem kao i kad ga otključam.

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 10:18 (Razer_Copperhead).
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Dostupan iOS 5
siketa kaže...

Kad mi je ajfon zaključan, nigdje ne vidim onaj shortcut za kameru...jel se to negdje posebno mora uključiti?

 Pojavi se ako dva puta pritisneš home button dok je mob zaključan.

13 godina
protjeran
offline
Dostupan iOS 5

Nevezano uz temu (ili možda jest) pročitao sam upravo vrhunski twitt:

 

Dennis Ritchie dies. Self-proclaimed tech fans continue tweeting about their iPhone 4s., clueless as to who he is.

( ˘͡ -˘͡)
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupan iOS 5

Nevezano uz temu evo posipam se pepelom nisam ni ja znao da je Dennis Ritchie umro, zbilja je bio jedan od velikana IT-a nisam vidio da je Bug nešto objavio

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice