Donedavni voditelj razvoja Androida bio tvrdoglav?

poruka: 5
|
čitano: 2.208
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Donedavni voditelj razvoja Androida bio tvrdoglav?".
14 godina
offline
Donedavni voditelj razvoja Androida bio tvrdoglav?
Super-divne osobe su (osim što su gej) odlične kolege, ali loši šefovi.
Potpis!
Moj PC  
6 18 hvala 0
16 godina
offline
Re: Donedavni voditelj razvoja Androida bio tvrdog
Tvrdoglavost (osim doslovne) je mana. 2 glave su pametnije od jedne, ne? Osim ak ta jedna nije genij a ove dve nisu. Timska igra ftw.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
neaktivan
offline
Re: Donedavni voditelj razvoja Androida bio tvrdog
ukay1000 kaže...
Tvrdoglavost (osim doslovne) je mana. 2 glave su pametnije od jedne, ne? Osim ak ta jedna nije genij a ove dve nisu. Timska igra ftw.

 

Ne mora biti. Uzmi sve genijalne stvari, nastale su zbog jedne osobe, ne zbog tima. Razne slike, arhitektura, dizajn itd.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Donedavni voditelj razvoja Androida bio tvrdog
zoki.zlikowski kaže...
ukay1000 kaže...
Tvrdoglavost (osim doslovne) je mana. 2 glave su pametnije od jedne, ne? Osim ak ta jedna nije genij a ove dve nisu. Timska igra ftw.

 

Ne mora biti. Uzmi sve genijalne stvari, nastale su zbog jedne osobe, ne zbog tima. Razne slike, arhitektura, dizajn itd.

  Rijetko koja bas tako genijalna!! Mozda nesto ful jednostavno (tipa brijaci aparat) jest djelo jedne osobe, nesto kao arhitektura (pogotovo racunalna) nikako! To sto se vaznost pridaje obicno jednoj osobi je druga stvar (koliko god neki radili manje a neki vise, svi doprinose projektu, i bez nekolicine osoba ne bi bilo napretka, ne samo zbog te jedne)

 

EDIT: Mentalitet je kriv! Za puno heroja se ni ne zna, koliko god bili "mali", a ima i puno velikih, sto je tuzno

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2013 22:12 (Mojpismonosa).
12 godina
protjeran
offline
Donedavni voditelj razvoja Androida bio tvrdoglav?

Tako je to u životu.

Uvijek je za većinu propusta kriv onaj tko ode s neke pozicije u firmi, uglavnom na bolje radno mjesto.

Bolje nešto od nečega , nego ništa od ničega.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice