Dobra prihvaćenost IE9

poruka: 45
|
čitano: 8.635
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prihvaćenost IE9".
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prihvaćenost IE9

zijev ...  {#} ...   ispravili su brdo bugova, konačno prate w3c specifikacije, browser je dosta brži i sve djeluje lijepše ... ali .. IE9 je toliko DOSADAN da je to za ne povjerovati. Sterilan, bezidejan, bez duše ... kako sam se razmazio s genijalnom Operom tako mi ništa drugo ne paše, ali recimo da Chrome ima tako lijepe skinove, kao i Opera ...   ovaj IE je ono - baaa, "Windows Aplikacija" . Znam da se nisam dobro izrazio, ali neznam kako da drugačije objasnim.

 

Usto, onaj po defaultu skriveni statusbar meni osobno samo smeta tako da sam to konfigurirao odma na početku.

 

:)
Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobra prihvaćenost IE9

A di ga ima za skinit, i može li na XP???

IRebic
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
ne, ie9 neće bit dostupan za xp, samo vista i 7
92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Dobra prihvaćenost IE9

jezik pregrizo... ali brže mi otvara BOL od Chromea {#} jel to moguće?

93321498741234565698741236549871236456987456321012698741742
 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Dobra prihvaćenost IE9

Naravno da je moguce

http://www.soundstream.com/
 
1 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Dobra prihvaćenost IE9

Koristim ga vec duuuugo vremena, Chrome sam ostavio samo zbog male sestrice.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobra prihvaćenost IE9
Odličan browser,čak je brzi od chromea koi mi je defaultni browser.Jako.je brz,pregledan i lijep.Firefox sam.prekrižio je je spor i trom i nema pola funkcija kao online backup passworda i gotovo svega kao chrome.
 
1 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
enloz kaže...

jezik pregrizo... ali brže mi otvara BOL od Chromea  {#}  jel to moguće?

 

ja testiro upravo.

 

  IE9: oko 5 sekundi

  Chrome (ovaj "najzadnjiji") : oko 3 sekunde

  Opera: 2 sekunde ;-)

  Safari: 5 sekundi

 

:)
13 godina
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
prvo moras biti 100% siguran da mozes nesto tvrditi - ff ima 50add-ona za backup podataka... a od ff4 je i intergriran sync
Tko se zadnji smije, nije skužio!
13 godina
protjeran
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
jpelko2 kaže...
Odličan browser,čak je brzi od chromea koi mi je defaultni browser.Jako.je brz,pregledan i lijep.Firefox sam.prekrižio je je spor i trom i nema pola funkcija kao online backup passworda i gotovo svega kao chrome.

Daj ne prdi bezveze
Sta to Firefox 4.0 nema a da chrome ima? ajd reci bas me sad zanima
FF ima sync ugraden ako ti to nije dovoljno imas mozback up,FF ima sto puta bolji smoth scrool od chromea i 1000 puta bolji ABP
Prije nego sta popljujes informiraj se malo,kladim se da nisi nikad ni radio na FF 4.0

http://www.soundstream.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2011 14:59 (soundstream).
13 godina
protjeran
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
zoran123456 kaže...
enloz kaže...

 

ja testiro upravo.

 

  IE9: oko 5 sekundi

  Chrome (ovaj "najzadnjiji") : oko 3 sekunde

  Opera: 2 sekunde ;-)

  Safari: 5 sekundi

 

Ma sa cime si ti to tak testiro?
Štopericom od mobitela mozda lol

http://www.soundstream.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2011 14:59 (soundstream).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prihvaćenost IE9

tema je IE9 i njegova prihvaćenost........

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
zoran123456 kaže...
 

  IE9: oko 5 sekundi

  Chrome (ovaj "najzadnjiji") : oko 3 sekunde

  Opera: 2 sekunde ;-)

  Safari: 5 sekundi

 

  iss, te sve preglednike instalirao i trosio odjednom?

Ako nisi recenzent, ili web developer, koja je svrha?

No ajd dobro, barem ja nemoram:) Ali ie9 bih rado koristio svugdje, no ako ne radi

sa XP x64, (gamad microsoftovska misle na svaki nacin ljude tjerat da kupuju njihove os-ove)

nebude hodalo. Previse sam para dao i za xp x64 licence i kako sve i dalje uredno radi,   preskacem novotariju.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
soundstream kaže...
jpelko2 kaže...
Odličan browser,čak je brzi od chromea koi mi je defaultni browser.Jako.je brz,pregledan i lijep.Firefox sam.prekrižio je je spor i trom i nema pola funkcija kao online backup passworda i gotovo svega kao chrome.

Daj ne prdi bezveze
Sta to Firefox 4.0 nema a da chrome ima? ajd reci bas me sad zanima
FF ima sync ugraden ako ti to nije dovoljno imas mozback up,FF ima sto puta bolji smoth scrool od chromea i 1000 puta bolji ABP
Prije nego sta popljujes informiraj se malo,kladim se da nisi nikad ni radio na FF 4.0

Kao prvo dosta je spori u pokretanju od chromea i ie9,sučelje su pokupili od opere,Već ga više od godinu izdaju i stalno odgađaju,nema backupa passworda,svih tema,proširenja,bookmarka ima samo onaj mozilla backup neki koji nije u browseru.Imam dosta proširenja za chrome kao auto hd za youtube,adblock,gmail notifier u baru isto tako za vrijeme,ima isto mozilla dosta proširenja ali nema pola ovih koje koristim na chromeu.Google je kralj imam sve u backupu preko neta mogu si odmah sve vrnut ako treba i još je jednostavan i brz dok je firefoxu zlatno doba prošlo svi prelaze na chrome čak i moj bratić koji je firefox fan kao što sam ja bio prije.

I još ima chrome automatsko popunjavanje da mi automatski sve popuni ako se negdje registriram ili nešto naručujem.

Ima mi automatski instaliran flash player i tabove koje posjećujem najčešće na home pageu.Evo zbog toga mi je bolji chrome.

Ie 9 je isto ok jednostavan,jako brz ima bolje bookmarke dobar browser za nezahtjevnog korisnika,dok su ove prije verzije bile čisto smeće.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2011 15:54 (jpelko2).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9

Uglavnom ja nemogu otvoriti gmail u IE9 ??! Pokusava, pokusava, pokusava i neide.... Nakon toga mi ponudi da otvorim u basic html mode-u ili moram gore kliknuti na ona compatibility mode nakon kojeg u gmailu dobijem upozorenje da gmail radi brze i bolje bez toga ?!! I ko je sad tu lud ? :)

16 godina
offline
Dobra prihvaćenost IE9

IE9 bi bio moj br.1 da srede addonse, tj da budu kao na firefoxu ili chromeu. Inače ugodno iznenađen em brzinom am minimalizmom i integracijom u taskbar.

 

Microsoft napokon počeo slušat korisnike kako napraviti dobar browser.

 
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dobra prihvaćenost IE9

...pa kome šta draže... =P

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

igrorama.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobra prihvaćenost IE9

bugovci ajde priznajte, da vam je neko reko da ćete ove godine otvoriti IE i neće vam se posle 5min surfanja plakati ne biste verovali, zar ne?

 

p.s. čini mi se da su dobar posao odradili sem što mi na yahoo-u na mail neće otvoriti inbox dok ne prebacim u onak classic view....

 

sem toga dobra stvarčica...... više mi buđavi firefox nije default browser

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2011 16:29 (Paun).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobra prihvaćenost IE9

Nisam ga uspio probati jer mi se smrzne PC kad ga pokušam instalirati na Win 7. :/ Toliko o prvim dojmovima.

All the sexy babes want me... to fix their PC.
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobra prihvaćenost IE9

Meni se IE9 jako svidjeo, koristio sam Chrome oko godinu dana i mogu reći da je tu negdje,s tim da je prikaz stranica nekako malo drugačiji od ostalih browsera

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
Paun kaže...

bugovci ajde priznajte, da vam je neko reko da ćete ove godine otvoriti IE i neće vam se posle 5min surfanja plakati ne biste verovali, zar ne?

..pa kako kome... ja imam problema snjime!

malo malo pa se otvoreni tab mora 5-6 puta reload-ad da bi se stranica ucitala..a da ne govorim crashanje tabova kada otvorim 2-3 taba istovremeno!!

...al dok je samo 1-2 tab otvoren ie9 radi zacudo jako brzo... onaj pin to taskbar izleda zanimljivo (fora mi je to sto ako pinam npr net.hr.. nakon otvaranja te stranice preko prečaca.. otvoreni prozor bude s narančastim tipkama.. ili pak na facebook-u tipke budu plave....) ali iskreno nevidim bas veliku svrhu tome kada postoje favoriti (bookmarski)

 

@jpelko2 nemoj sad i ti pricat gluposti... prvo provjeri ono o cemu pricas pa tek onda kazi javno

 

..sad ti reci da nema backup za passworde!!! ..sad ti reci da nema backup za passworde!!!
.. jesi li uopcje pokrenuo koji put Firefox 4... (a necu te pitat el si malo radio s njime!!!!)!!!!{#}

 

{#}{#}

Tko se zadnji smije, nije skužio!
14 godina
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9

naravno da je dobro prihvaćen kad je dobar

15 godina
protjeran
offline
Dobra prihvaćenost IE9

 dobar browser (najbolji IE dosad), jedino bed što nemam neke sitnice sa FF-a  (AdBlocker, Downloadhelper...), a ne znam postoji li tako što za IE uopće, tako da i dalje ostaje moj sekundarni izbor.

 Inače, i ja sam bio ljubitelj Opere sve do pred nekoliko mjeseci kad je na neki glupi način pokupila neki virus ili nešto slično što se više nikako nije dalo ispraviti, dok se na drugim browserima moglo sve sasvim normalno raditi....  odonda je deletana    :/

Hedonism Is My LifeStyle
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dobra prihvaćenost IE9

Ne znam, odbojan mi je nekako, nemam baš volje da ga skinem. Vjerojatno su svi demotivation posteri u svezi s njim i negativne kritike previše utjecali na mene {#}

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
l)oolvl kaže...

 dobar browser (najbolji IE dosad), jedino bed što nemam neke sitnice sa FF-a  (AdBlocker, Downloadhelper...), a ne znam postoji li tako što za IE uopće, tako da i dalje ostaje moj sekundarni izbor.

 Inače, i ja sam bio ljubitelj Opere sve do pred nekoliko mjeseci kad je na neki glupi način pokupila neki virus ili nešto slično što se više nikako nije dalo ispraviti, dok se na drugim browserima moglo sve sasvim normalno raditi....  odonda je deletana    :/

Imas Adblock pro,koji radi samo na IE,a za skidanje videa koristi keepvid

http://www.soundstream.com/
15 godina
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
Meni je za sada default, vidit cemo za dalje...
DUMP udruga mladih programera
16 godina
offline
Dobra prihvaćenost IE9

Ziher za mjesec dana izlazi IE 9 SP1, ovo je zapravo alpha verzija puštena da malo ljudi besplatno istestiraju. Puno dobrih developera sa dobrom plaćom ne znači i kvalitetan program. Tako je za Google wave rekao kreator etherpada, tj. uzalud Google-u hrpa novaca kada dobre ideje i kvaliteta programiranja/izvedbe često dođu od ljudi koji nemaju novaca i rade for free ne bi li postigli nešto tj. da dođu do novca. Čudna neka kombinacija :)

 

ps evo kako dobro ide IE-u http://gs.statcounter.com/

 

Malo će se sad popraviti jer će forsat svima koji imaju Win7 da im default bude IE9...

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2011 22:00 (zbuzanic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dobra prihvaćenost IE9

Evo za svakog tko misli da je IE9 brzi od Chrome-a. Chrome je skoro duplo brzi:

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dobra prihvaćenost IE9

Brzi je dok je prazan cache, to je tako sa svakim browserom...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dobra prihvaćenost IE9
bnaci kaže...

Brzi je dok je prazan cache, to je tako sa svakim browserom...

Jel to komentiras moj test?

Chrome je testiran s cachem zadnji put brisanim prije otprilike 2 mjeseca, a IE9 je svjeza instalacija. A na ovoj stranici (Peacekeeper) sam prvi put otkad sam brisao cache, tako da u oba slucaja nije bilo podataka o stranici.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice