Dobitnici majica Bug 200 (10)

poruka: 60
|
čitano: 7.274
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobitnici majica Bug 200 (10)".
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobitnici majica Bug 200 (10)
car kaže...

prije ću na loto dobit nego ovu majicuCool

isti post u 9-ki...ccc :)

Čekamo...10.11.09.
16 godina
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Normalno da nisam dobio. I tako nikad ništa ne dobijem

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

cestitam dobitnicima

ma daj mogli ste barem jednu u Dubrovnik, taj stroj vjerojatno ima problema s jugom

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Ma normalno da nisam dobio majcu mozda dobim glavnu nagradu (ako preplivam pacifik)

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

I naravno opet barem 3-4 komada u Zagreb... Kao da cijeli narod zivi u Zagrebu... Ili se zagrepcani najvise interesiraju oko ovakvih casopisa... Mo's mislit... XD

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Tak ionak se zna da cu ja dobiti 20k (imam veze u bagu) pa da ne odugovlacimo recite mi unaprijed gdje da dođem po nagradu??? Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobitnici majica Bug 200 (10)
Mr.Chaos kaže...

I naravno opet barem 3-4 komada u Zagreb... Kao da cijeli narod zivi u Zagrebu... Ili se zagrepcani najvise interesiraju oko ovakvih casopisa... Mo's mislit... XD

Imaš pravo, trebalo bi puuuno više u Zagreb Smijeh

I mi imamo neke principe! Ako vam se ne sviđaju, imamo i druge!
16 godina
neaktivan
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Bučeru sam rekao na Steamu da mu kupujem SSD, ako dobijem 20k. Nadam se da će povući veze :D Mogao je bar jednu majicu nabaviti :D

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2009 19:21 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

aaa nista... dosad najbliže meni sad dobio jedan iz vinkovaca...nadam se jedno 20k kn a moze i 5k nije problemNamigiva...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Gledam dobitnike i ne vidim ni jednog iz Srbije. A ovaj list se itekako cita i kod nas. Samo sam primetio :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobitnici majica Bug 200 (10)
Pauna kaže...

Gledam dobitnike i ne vidim ni jednog iz Srbije. A ovaj list se itekako cita i kod nas. Samo sam primetio :)

bilo ih je 200 za hrvatsku i malo okolicu a ne za svakoga na cijelom balkanu. 

16 godina
offline
RE: Dobitnici majica Bug 200 (10)
d3stroy3r_cro kaže...
Pauna kaže...

Gledam dobitnike i ne vidim ni jednog iz Srbije. A ovaj list se itekako cita i kod nas. Samo sam primetio :)

bilo ih je 200 za hrvatsku i malo okolicu a ne za svakoga na cijelom balkanu. 

Pa mogla je barem jedna majica otići u Srbiju. I u Crnoj Gori bilo dobitnika

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Meni ništa! Mršti se Jednom kad je i osvojim (prosinac 2007.) , onda mi je ne pošalju!

@redakcija: nemojte je sad poslati jer sam u međuvremenu promijenio adresu. Ako dobijem glavnu nagradu opraštam vam; u protivnom šaljem mail i tražim osvojenu majicu.

I want to believe...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Neznanstveni pristup pomalo vrijeđa! Molim da netko napravi grafički prikaz regionalne distribucije dobitnika po uzoru na šestu sliku teksta na Mreža On Lineu: http://www.bug.hr/molex/stanje-hrvatskih-elektronickih-komunikacija/94599.aspx

Heroj a ne zločinac
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Ja sam prije mislio da će majca biti zajedno s časopisom...

http://www.youtube.com/user/sfdebris ---> recenzije Star Trek epizoda
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Ništa, od 200 majica, nijedna me ne zapadne. Ajd, ima još nade, još ima nagrada, glavno izvlačenje, hhh.

Čestitke svim dobitnicima, a onima koji nisu dobili ništa (još) kao ja, više sreće idući putBogataš

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

.... :( ...... niti jedna BUG-va macja nece krasiti ulice ovde u Makedoniji .... predlazem da se doda koja uteshna nagrada .... na primer onom ko prvi primeti da nikom u MK nije pala majca... a mislim da sam to ja .... epa neka se usvoji moj predlog... hmmmm

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2009 23:06 (AndreaMK).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Dobitnici majica Bug 200 (10)
AndreaMK kaže...

.... :( ...... niti jedna BUG-va macja nece krasiti ulice ovde u Makedoniji .... predlazem da se doda koja uteshna nagrada .... na primer onom ko prvi primeti da nikom u MK nije pala majca... a mislim da sam to ja .... epa neka se usvoji moj predlog... hmmmm

aaa usvojit ce se ko i moj Smijeh

15 godina
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Neznam samo što je tolika pomama za tim majicama?

Lično mi se ne sviđaju, sve što mogu prepoznati iz natpisa jeste broj 200 na početku i BUG na kraju, a između neki "hijeroglifi".

Ništa privlačno. Možda su kvalitetne, al brate ružne su ko porez, što jest' jest'.

 

Znam da se niko neće složiti, ali eto ne vidim razlog za tolikom pomamom za tim neatraktivnim majicama.

Dokaz da je BUG postao brandname..

 

Uglavnom, svima puno sreće u lovu na glavnu premiju.

 

 

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

  hahahhaha

 

 

  napokon !         ovo je predivno,   biti izvučen zadnji dan, baš sam se ugodno iznenadio !     Osmijeh

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dobitnici majica Bug 200 (10)
boxer kaže...

Neznam samo što je tolika pomama za tim majicama?

Lično mi se ne sviđaju, sve što mogu prepoznati iz natpisa jeste broj 200 na početku i BUG na kraju, a između neki "hijeroglifi".

Ništa privlačno. Možda su kvalitetne, al brate ružne su ko porez, što jest' jest'.

 

Znam da se niko neće složiti, ali eto ne vidim razlog za tolikom pomamom za tim neatraktivnim majicama.

Dokaz da je BUG postao brandname..

 

Uglavnom, svima puno sreće u lovu na glavnu premiju.

 

 

Kazes hijeroglifi ? Hm, meni vise izgledaju kao hrpa razlicitih portova...

14 godina
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Prosvjedi ispred Bug redakcije dok i mi ostali ne dobijemo majce.. Izistiramo na rebalansu majci te zamjeni sistema izvlačenja uz video stream istog...

Živjela revolucija hoćemo majce

:)

čekam 20 tisućica

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobitnici majica Bug 200 (10)
Zli Luđak kaže...

Neznanstveni pristup pomalo vrijeđa! Molim da netko napravi grafički prikaz regionalne distribucije dobitnika po uzoru na šestu sliku teksta na Mreža On Lineu: http://www.bug.hr/molex/stanje-hrvatskih-elektronickih-komunikacija/94599.aspx

Ja mislim da zagreb nije favoriziran jer po ovome od 200 dobitnika - 45 je iz ZG,a ZG čini 1/4 stanovništva hrvatske,a kad bi još uključili čitatelje iz BiH majice su sasvim pošteno podjeljene

http://www.njuskalo.hr/oglas380962
15 godina
offline
RE: Dobitnici majica Bug 200 (10)

Joj, Bugovci, opet danas kasnite s izvlačenjem Belji se

Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobitnici majica Bug 200 (10)
boxer kaže...

 

Uglavnom, svima puno sreće u lovu na glavnu premiju.

 

Paradoks? Ništa od majice. Ah, nije ni važno. Ostanite dobri.

I praise you, Father, Lord of heaven and earth, because you have hidden these things from the wise and learned, and revealed them to little children.
15 godina
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

i tako ja nisam dobio majicu... sad je red da dobijem jednu od 3 glavne nagrade... Namigiva

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 1:23 (jurluk).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

Čekaj, jel oni koji su dobili majice svejedno ulaze u izvlačenje za glavne nagrade ili su eliminirani? Iznenađen

 

Edit:

Nije važno, našao sam:

Također, zapamtite da svi dobitnici majica ostaju u konkurenciji za glavne nagrade u našoj nagradnoj igri - majice su samo "bonus".

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 16:09 (Cojones).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

nisam dobio :S

 

ali niti jedan s imenom Ante nije dobio :P

 

:?

DirectX is dead! OpenGL+OpenCL forever!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dobitnici majica Bug 200 (10)

  danas sam primio majicu, i samo da kažem ovima svima koji žale što nisu, da im uopće ne treba biti žao...

 

  Kao čovjek sa stilom i ukusom u odijevanju, mogu reći da je majica maksimalno geekovska, i k tome   ubitačno dizajnirana. Kao da su željeli nešto pametno poručiti sa svim tim ikonama utora, ali izgleda da nisu uspjeli. Veličina mi također ne odgovara (XXL umjesto predbilježenog L). Vjerojatno će mi dobro poslužiti za po kući nositi ili tako nešt.

 

Kažu, poklonjenom konju se ne gleda u zube, ali i 200. broj je isto tako katastrofalan (čak mi se nije ni dalo komentirati na forumu to preloše izdanje), tako da uopće više ne planiram kupovati BUG kao časopis.... ionako sve što me zanima saznam na netu.

 

 

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobitnici majica Bug 200 (10)
l)oolvl kaže...

  danas sam primio majicu, i samo da kažem ovima svima koji žale što nisu, da im uopće ne treba biti žao...

 

  Kao čovjek sa stilom i ukusom u odijevanju, mogu reći da je majica maksimalno geekovska, i k tome   ubitačno dizajnirana. Kao da su željeli nešto pametno poručiti sa svim tim ikonama utora, ali izgleda da nisu uspjeli. Veličina mi također ne odgovara (XXL umjesto predbilježenog L). Vjerojatno će mi dobro poslužiti za po kući nositi ili tako nešt.

 

Kažu, poklonjenom konju se ne gleda u zube, ali i 200. broj je isto tako katastrofalan (čak mi se nije ni dalo komentirati na forumu to preloše izdanje), tako da uopće više ne planiram kupovati BUG kao časopis.... ionako sve što me zanima saznam na netu.

 

 

pa majicu nisam dobio ali ako tako kazes onda je dobro sto je nisam dobio. no bug 200. je zaista bio los i u tome se slazem no idalje cu ga kupovat ipak to je jedan broj katastrofalan no nisu svi ( ja se nadam ) Izlanuo se. ovaj 202. i nije tako los.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice