Detaljnije o Lumiji 900

poruka: 8
|
čitano: 2.773
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Detaljnije o Lumiji 900".
12 godina
neaktivan
offline
Detaljnije o Lumiji 900

Držim im fige, sa WP7 Mango bi trebao biti odličan smartphone, nadam se da će Dragan Petric na CES-u se malo pozabaviti Lumiom{#}.

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2012 13:15 (royalhero).
 
8 0 hvala 1
12 godina
offline
Detaljnije o Lumiji 900

Mislim da će moj sljedeči smartphone (za 1.5 god) biti pogonjen WP sustavom, onda valjda osmicom.

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Detaljnije o Lumiji 900
Definitivno ima potencijala.

Btw., preziva se Petric.
www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
Detaljnije o Lumiji 900

4.3" ekran je savršen za WP7, takav mi je na HTC HD7. Super za tipkat, odlično za surfanje, ogromno prostora. Samo šta HD7 ima neki jadni S-LCD, grozan kontrast i puno ghostinga.

 

Ako stave onaj svoj trueblack AMOLED ekran to bi napokon mogao bit fino zaokružen mobitel koji bi se isplatio kupit. 2. generacija uređaja je dobra za budući Apollo. I još je Nokia :)

 

Samo se treba sredit tržište 3rd party aplikacija... na marketplaceu je puno nestabilnih i sporih aplikacija (nisu sve). Ipak je Silverlight malo overkill za mobitele :)

HONDA: THE POWER OF DREAMS
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Detaljnije o Lumiji 900
DamageHigh kaže...
Btw., preziva se Petric.

 Ozbiljno?, ako jeste, prepraviti ću?

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
14 godina
protjeran
offline
Re: Detaljnije o Lumiji 900
royalhero kaže...
DamageHigh kaže...
Btw., preziva se Petric.

  Ozbiljno?, ako jeste, prepraviti ću?

  Ozbiljno. Pa zar ne čitaš BUG?

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Detaljnije o Lumiji 900
Mentalist kaže...

  Ozbiljno. Pa zar ne čitaš BUG?

 Čitam, ali sam nikada nisam mislio da piše C, ali nema veze prepraviti ću, hvala!

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
12 godina
offline
Detaljnije o Lumiji 900

fino, mada mi je bolji izbor lumia 800, 3.7 incha mi je bas taman, a razlike u hardweru i nema bas, sve je isto, samo sto ce lumia 900 imati veci display i LTE, bolje da su stavili ime umjesto  lumia ili ti ga qrva 800, a sadasnju lumiu 800 nazvali lumia 800 mini, isti slucaj sa n97 i n97 mini

 

kako god, ja cekam ovu nokiu i nadam se da ce se ostvariti

nokia nek si prokleta, sta ucini pa da samo mislim o ovom telefonu

Had a dream I was king, I woke up still king
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice