Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

poruka: 310
|
čitano: 34.516
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom ".
8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no

Eto jedna genijalna stvar od applea.... Tako jednostavna a tako prakticna....

To je bio apple.... Ovo sad je cirkus.....

Zar bi stevo dozvolio da se iphone i macbook pro ne mogu povezati bez adaptera????????? A mozes recimo google pixel ili Nexus 6p. Out the box......

da izadje MBPRO a da na njega ne mozes prikopcati niti jedan profi uredjaj bez adaptera cak ni SD karticu koristiti bez dodatnog citaca? Pro uredjaj? 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 23:21 (Torent).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...

Eto jedna genijalna stvar od applea.... Tako jednostavna a tako prakticna....

To je bio apple.... Ovo sad je cirkus.....

Zar bi stevo dozvolio da se iphone i macbook pro ne mogu povezati bez adaptera????????? A mozes recimo google pixel ili Nexus 6p. Out the box......

da izadje MBPRO a da na njega ne mozes prikopcati niti jedan profi uredjaj bez adaptera cak ni SD karticu koristiti bez dodatnog citaca? Pro uredjaj? 

 

 

 

pa normalno da nebi, vise me zabrinjava da ljudi ne bojkotiraju takve proizvode. ja znam da sigurno necu kupiti taj novi MBP (ja bi izostavio ovaj PRO).

zato i rade takve stvari jer im je feedback i dalje dobar pa si vjerojatno misle kak super rade lol.

 

 

12 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
brada09 kaže...

 

 

 

e da to sa adapterima sam skroz i zaboravio jer imam uredaje taman prije nego sto su to zasrali. ovaj moj macbook ima apsolutno sve zive portove koje mi trebaju (hdmi,usb,displayport,thunderbolt,sd card). zapravo najnevjerojatnije mi je da su izbacili magsafe koji je njihov izum, i to prilicno dobar koji mi je spasio bar desetak puta pad sa stola metar i pol visine.

 magsafe je bio odličan ali to nije Appleov izum. Mislim da su ga oni prvi počeli upotrebljavati u računarstvu no puno ranije isti spoj imali su neki kućanski aparati.

Pogledati na videu od 4:15, a ne bi bilo loše pogledati cijeli video:

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 23:47 (BlueMax).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
BlueMax kaže...
brada09 kaže...

 

 

 

e da to sa adapterima sam skroz i zaboravio jer imam uredaje taman prije nego sto su to zasrali. ovaj moj macbook ima apsolutno sve zive portove koje mi trebaju (hdmi,usb,displayport,thunderbolt,sd card). zapravo najnevjerojatnije mi je da su izbacili magsafe koji je njihov izum, i to prilicno dobar koji mi je spasio bar desetak puta pad sa stola metar i pol visine.

 magsafe je bio odličan ali to nije Appleov izum. Mislim da su ga oni prvi počeli upotrebljavati u računarstvu no puno ranije isti spoj imali su neki kućanski aparati.

Pogledati na videu od 4:15, a ne bi bilo loše pogledati cijeli video:

 

 

Ma da su ga ukrali od samsunga meni svejedno..

8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
digitall kaže... 

 

a po ovakvim provalama se vidi "znanje" i u kojem svijetu on zivi.. u svijetu u kojem je sve sto ejpl napravi (hardverski/softverski) savrseno, najbolje i bez konkurencije.. dok je u stvarnosti obrnuto..

inace decec; nije istina da uvijek renderira u hd rezoluciji, a razlika u potrosnji baterije kad se gleda qhd i hd je tocno 0%...  ne vjerujes? probaj sam. a mozes i guglat kako ti kazes..

 

kad vec ocigledno nemas ni 1% znanja o konkureciji, i vidis samo ono sto ti ejpl servira pod nos i kaze da to amejzing, moj prijedlog je probaj sam.. ne one fore; ima ga moja zena, baba, ljubavnica.. bla bla.. mjesec-dva ga koristi, pa se dodi javit.

svejedno tvoje postove smatram cistim trolanjem, jer zdrav razum govori suprotno

 Ja pohvalim Samsungov OLED a ti tako...

Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...

Eto jedna genijalna stvar od applea.... Tako jednostavna a tako prakticna....

To je bio apple.... Ovo sad je cirkus.....

Zar bi stevo dozvolio da se iphone i macbook pro ne mogu povezati bez adaptera????????? A mozes recimo google pixel ili Nexus 6p. Out the box......

da izadje MBPRO a da na njega ne mozes prikopcati niti jedan profi uredjaj bez adaptera cak ni SD karticu koristiti bez dodatnog citaca? Pro uredjaj? 

 

 

 Apple je uvijek bio poseban po priključcima  tako da ne znam o čemu pričaš. Što se tiče povezivanja MBP i telefona i iPada, oni se tako lijepo povežu bežično (continuity) da o tome može prigovarati samo onaj koji ih nema...

Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...

 jesi primijetio kako vise niko ne spominje boje na iphoneu? Sramota ih reci da su jednostavno priznali da su samsungovi ekrani bolji i odjednom to vise nikome nije bitno ;) Sad je face id jedino sto je bitno ;) 

 Ne izmišljaj. Ja sam prvi rekao da nemam ništa protiv OLED-a jer je stigao i u nekim stvarima prestigao LCD u zadnjih cca 2 godine. E sad, što se tiče dobavljivosti to je malo teži problem jer jedino Samsung ima donekle kapaciteta zadovoljiti Appleove potrebe koje su u biti veće od ostatka (mobilnog) svijeta zajedno. Priča se da su morali izgraditi pooseban pogon da bi mogli isporučiti tražene količine

Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...

Nije potrebno ni meni ali mogu.... U svakoj situaciji koristim metod koji mi je praktican....Zasto mora biti uvijek na isti JEDAN JEDINI nacin? Prekomplikovano ti koristiti neki od 4 nacina meni dostupnih? Ah da u apple svijetu izbor je veliko no no..... 

 

Potrebno prevuci prstom preko ekrana tako da opet moras pruziti ruku do telefona sto si morao i do sada ali do sada ti telefon nije morao biti okrenut prema tebi a sada mora ma kako to dobro radilo. Prakticinije?

Opet izvlačiš glupi argument da ranije nije bilo potrebno okrenuti telefon prema sebi da bi se otključao. Da, točno je. Ali što si time dobio - telefon si ionako otključavao radi toga da bi vidio i dirao po ekranu tako da ovime nisi ništa izgubio uključujući i vrijeme, ali si dobio npr otključavanje u rukavicama ili s mokrim rukama.

 

I dalje tupiš o puno opcija otključavanja na androidu. Ajmo ovako - iphone ih ima tri: bez lozinke, pin, lozinka, pin/lozinka +touch/faceid. touch/faceId radi pouzdano, ekstremno brzo i ima dobru ili odličnu sigurnost, pristupa mu se s prednje strane s koje se i koristi. otključavanje prepoznavanjem lica ili oka se pokazalo ili ekstremno nepouzdano, lako zavarati ili da ne radi u svim uvjetima a kad radi da je potrebno telefon držati u točno određenom položaju - prema tome ni blizu praktičnosti koju je uveo Apple. I zato su to bezvezne opcije koje zauzimajua memoriju, jednom se probaju i poslije s gađenjem isključe. Pričajmo o drugim detaljima implementacije, kada su krenuli sa čitačem otiska prsta na androidu, otisak je bio spremljen kao nekriptirani fajl u nekriptiranom telefonu. Lako je tako izbacivati fičere, taman za korisnike kao ti koji vole dugačku listu specifikacija po maloj cijeni, a uopće ne shvaćaju što s time dobivaju, ako i dobivaju.

 

Ja rekoh
14 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
mikulenac kaže...

Momci blamirate se.

Stroj je dorađjen do zadnjeg detalja

Pričekajte prodajne rezultate

 Prodajni rezultati su jedno, a dorađenost stroja drugo. To se najbolje vidjelo nakon nekoliko dana kada su se baterije počele napuhivati. Možda je iPhone X zamišljen kao pojas za spasavanje? U svakom slučaju govance je bilo najava sranja koja će se početi događati.

dolazim odmah - Godo
8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...

Pa u apple svijetu vise nista nisa cim ne mozes povezati bez adaptera.... vjerujem da bi u eri steve svi uredjaji koristili USB c jer ti on dozvoljava da povezes bukvalno sve sa svacim.... mob punjac lap monitor  itd itd.... Jedan kabel za sve.... 

 

Kupci (vlasnici) iPhonea, kojih je prema zadnjim brojkama od jučer cijela milijarda, u prosjeku nemaju ništa drugo od Applea, ali zato 99% ima PC. PC-a koji imaju USB-C je trenutno 0,00 % Prema tome, koji priključak staviti na iPhone/iPad? Ako je tebi OK nosati dongle/adapter uz tvoj Nexus, meni to nije zabavno.

 

Druga stvar je MBP, mogli su grunuti jedan USB type A, ali da je to problem korisnicima iphonea - nije uopće - upare se automatski kombinacijom BT i WiFi-a. Za ostalo, slažem se - kritiziraj, ali samo bez navođenja da to komplicira povezivanje raznih appleovih uređaja jer to na prosto nije točno. Za razliku od PC-Android kombinacije X i iOS se povezuju bez kablova, bez lozinki, IP adresa i bilo čega drugog.

Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice