Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

poruka: 310
|
čitano: 34.452
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom ".
16 godina
neaktivan
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

 

Da nisu u Bugu kolektivno bili na nekakvom tečaju clickbaitanja? Drago po Tesli, Petric po Appleu, ali nekako mi je to od iste stijene odvaljeno.

 

 
24 2 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

nisam jedini kojem je Govance zapelo za oko

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Aj da sam i to doživio. Čitam i ne vjerujem da je Petric napisao ovako objektivan članak kad je riječ o jabuci 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
29 2 hvala 1
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Toliko o objektivnom izvještavanju. Animirano govance govori baš sve o kvaliteti ovog članka. Želim svojih 3 minute života natrag. 

 

 

 

Ne, nisam Apple fanboy. Dapače, zagriženi sam ljubitelj Androida. Ali novi iPhone doima se fenomenalno. Kao i čitava prezentacija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 8:02 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
4 51 hvala 0
9 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

pohvala za objektivan clanak i uzimanje rijeci iz usta milijuna ljudi diljem svijeta.

Moj PC  
33 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

 

I svake godine isto. Prvo par sati 'incredible', pa onda Petric popljuje, pa onda 6 stranica komentara i onda rekordna prodaja

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
32 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Soma dolara da ispraznim septaru komunikacijom s primjerice svojim komšijama

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Momci blamirate se.

Stroj je dorađjen do zadnjeg detalja

Pričekajte prodajne rezultate

 
1 17 hvala 0
15 godina
online
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Ma mislim, da Apple ponudi govno njegovi korisnici bi bili sretni i kupov......cekaj.....they just did that!!!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
46 0 hvala 2
12 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Odličan članak, sa smješkom sam popio jutarnji čaj 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
10 1 hvala 1
14 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Bolji komentar vec odavno nisam procitao

svaka cast

Samsung S8+
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Mycroft kaže...

 

Da nisu u Bugu kolektivno bili na nekakvom tečaju clickbaitanja? Drago po Tesli, Petric po Appleu, ali nekako mi je to od iste stijene odvaljeno.

 

 

Ne ne, prema clickbait tečaju naslov bi bio: "Niste mogli ni sanjati čime je govance šokiralo publiku na predstavljanju novog iphonea"

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Ezio kaže...

 

Ne ne, prema clickbait tečaju naslov bi bio: "Niste mogli ni sanjati čime je govance šokiralo publiku na predstavljanju novog iphonea"

 Ne, nego: "Nećete vjerovati šta je Apple predstavio na prezentaciji novog iPhonea". Amater 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
16 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Meni je najdosadnije bilo kad su ponavljali iste specifikacije za 8, 8plus i jos opet za X. Opet isti bajonik proc, opet amazing kamera sa portret modom, opet isti detalji na tkanini i dubina. Zaspal sam.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Bez Steve Jobsa više ništa nije isto.. Apple je se malčice pogubio iako i dalje rade super proizvode.. osobno sam veliki fan apple-a, ali Gdje S.J nije umješao prste nema prave vajde :)

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

ovakav test ne priliči jednom ozbiljnom časopisu, barem ga ja tako smatram! Da sam ovo pročitao na index.hr ili 24sata ne bi se nista cudio.

Molimo da svoje tekstove ubuduće  pišete ozbiljno i profesionalno 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
4 41 hvala 2
16 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Jasno je vidljivo da si je Apple stvarno dao truda napraviti nekakav "pomak dalje" u vec zasicenom trzistu smartphone-a. Ali se ne moze pobjec od tri velika razocaranja:

- nedostatak TouchID-a, a tako i Home tipke "utisnute" u ekran (da su ovo napravili, to bi stvarno i bila inovacija)

- brutalno visoka cijena

- ruzna straznja strana mobitela (kad ga vec platis toliko, moga je bit i lipsi)

 

Medutim, nova 3D camera je uistinu nesto sto me fasciniralo i zao mi je sto ocito neki ne vide ogroman potencijal u ovome, koji je puno veci od animiranog govanca. 

Animojiji su samo jedan glup primjer iskoristivosti prakticki ove face motion capture tehnologije. Developeri ce imat posljednju rijec.

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Horned Reaer kaže...

ovakav test ne priliči jednom ozbiljnom časopisu, barem ga ja tako smatram! Da sam ovo pročitao na index.hr ili 24sata ne bi se nista cudio.

Molimo da svoje tekstove ubuduće  pišete ozbiljno i profesionalno 

 A šta Vam točno ne odgovara, Vaše visočanstvo ? Vidim, ti si isto jedan od onih koji voli da mu se sve u rukavicama govori ne bi li i dalje imao osjećaj da živiš u ružičastom balonu u kojem je sve divno i krasno. Čovjek je lijepo i drito u glavu reko, staviše govance za glavnu prezentaciju sa novom tehnologijom, te još sve to skupa naplate u visini 2-3 prosječne HR plaće. U prijevodu, rekli ste da ako stavimo i govno, opet će ga svi kupovati, pa vam ga evo sad na (  ).

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
direktoooR kaže...

Bez Steve Jobsa više ništa nije isto.. Apple je se malčice pogubio iako i dalje rade super proizvode.. osobno sam veliki fan apple-a, ali Gdje S.J nije umješao prste nema prave vajde :)

 Bapske priče stari moj, samo si subjektivan i (pre)emotivan na zadanu temu. Apple ima i proizvode i brutalne rezultate nakon smrti Stevea, a kozmičku popularnost može zahvaliti činjenici da je umro na vrhuncu zanimanja javnosti prema smartphoneovima, glazbenim playerima, tabletima u medijski najeksponiranijoj kompaniji u svijetu tehnologije (čak i općenito)... Fanovi su više naklonjeni autoritarnom odnosu sa Appleom i očinskoj figuri koju im pruža Steve, nego objektivnom sagledavanju proizvoda i usluga koje Apple isporučuje. Moj zadnji iPhone je bio iPhone 4 tamo negdje 2011. godine, a 2017. definitivno nije godina (kao ni proteklih 6) koja bi me potaknula da kupim ponovno njihov telefon.

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 9:34 (kuleee).
15 godina
online
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

reče ona mudra "ne postoji loš publicitet"

Petric je zaboravio da je već čiča u godinama i da ga ne pale iste stvari koje pale današnju balavurdiju a današnja balavurdija je razmaženija neg ikad i jedino što priznaju je preseravanje a ništa ne pokazuje to bolje neg kad bahati razmaženi balavac/ka pošalje sa svog super skupog ajfona nekome sliku dreka koji se belji onako kako mu se belji sam vlasnik toj skupog ajfona

 

apple je pogodio u sridu ciljane populacije a ostale ovce će ionako se priključit tom krdu jer neće imati izbora ako žele biti dio tog krda jer htjeli vi to priznati ili ne, danas balavci određuju trendove a starci i ostarjeli "klinci" s manjkom samopouzdanja to plaćaju - win win za apple

 

btw.

davno je upozoravano na to što se događa:

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 9:49 (Ges).
 
15 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
ivoleko kaže...

Medutim, nova 3D camera je uistinu nesto sto me fasciniralo i zao mi je sto ocito neki ne vide ogroman potencijal u ovome, koji je puno veci od animiranog govanca. 

 To je samo sprdancija kako bi na neki način zamaskirali pravu uporabu 3D kamere.

Zar ti nije jasno zbog čega postoji komunikacija sa "Siri" Touch ID, Face ID, - upravo zbog toga što je Apple korisnik samo ID. Imaju sve o tebi, očito sve to nije bilo dovoljno pa zašto nebi imali i 3D portet da ga upare sa tvojim očima, otiskom prsta i glasom.

 

Ljudi, gledajte oko sebe...

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
14 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

a najbolje od svega je da će sad svi iz Android svijeta opet kopirat to govance i mogućnosti koje će donjeti Face ID,,   hehehe

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Prema samom iPhoneu neću biti toliko kritičan koliko ću prema samom načinu predstavljanja...

 

Naime, cijeli Event bih ocijenio jednom velikom NULOM. Zašto? Pa zato što nije zaslužio veću ocjenu...

 

Predvidljivo, nezanimljivo, uspavljujuće, drk na ovo, drk na ono, iritantne reakcije publike i sve drugo što je već nabrojano.

 

Što se tiče dizajna iPhonea, mene je više razočarao dizajn Osmice (i Plusa) nego same Desetke (X-a). Osnovne konture dizajna Osmica nosi još od pojave Šestice, a par novih detalja (poput staklenog back panela) ne mogu se baš nazvati nekakvom velikom dizajnerskom promjenom. Iskreno, Sedmica mi (pogotovo mat i glossy crna) bolje izgleda (govorim samo o izgledu, ne o kvaliteti izrade).

 

Desetka mi izgleda zadovoljavajuće dobro. Vidim da mnogi pljuju po tzv. zubu na vrhu ekrana koji, meni osobno, ne bi smetao. Također, ne bi mi smetao ni vertikalni položaj stražnje kamere (kao ni njen ispupčeniji položaj u odnosu na ostatak kućišta), dok god ona daje zadovoljavajuće fotografije, što u Appleovom slučaju uopće ne sumnjam.

 

Meni je jedna stvar zapela za oko, ne znam je li vama. To je apsolutni nedostatak bilo kakvog spomena o Night Modeu (ne mislim na Night Shift). Bilo bi šteta da takvu, softverski jednostavno izvedivu opciju, nisu uvrstili u iOS 11. Na taj bi način sigurno full size OLED ekran postigao puno veći wow efekt od ove bijele uobičajene teme gdje je već ranije spomenuti "zub" itekako vidljivo istaknut. Pored toga, budući da je riječ o OLED ekranu, vjerujem da bi se dobilo nešto i na vijeku trajanja baterije.

 

Cijena je takva kakva je... Malo je onih koji će moći odmah iskeširati tisiću dolara ili eura za telefon. Moramo shvatiti da će se apsolutna većina uređaja i dalje prodavati uz ugovore s operaterima koji će dobrano pomoći da se iPhone (mislim na ovaj najskuplji X) pokaže uspješnim. Tako sam i ja kupio svoju Sedmicu (za 1€, uz dvogodišnji ugovor u visini od 45€ mjesečno, kod  jednog od njemačkih operatera).

 

Za kraj bih još naveo kako su gotovo svi detalji o novim iPhoneima tjednima unaprijed bili poznati. Leakerima čestitam, a Appleovcima napominjem da bi možda trebali više poraditi na sigurnosti podataka u vlastitoj kompaniji. Da toliko detalja već unaprijed nije bilo poznato, možda bi i sam Event bio zanimljiviji. Ovako, pretvorio se u predstavu u kojoj nam se govno smije u lice...

 

I ništa više od toga.

 

 

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 9:50 (cro_blue).
Moj PC  
21 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Sickness kaže...
Horned Reaer kaže...

ovakav test ne priliči jednom ozbiljnom časopisu, barem ga ja tako smatram! Da sam ovo pročitao na index.hr ili 24sata ne bi se nista cudio.

Molimo da svoje tekstove ubuduće  pišete ozbiljno i profesionalno 

 A šta Vam točno ne odgovara, Vaše visočanstvo ? Vidim, ti si isto jedan od onih koji voli da mu se sve u rukavicama govori ne bi li i dalje imao osjećaj da živiš u ružičastom balonu u kojem je sve divno i krasno. Čovjek je lijepo i drito u glavu reko, staviše govance za glavnu prezentaciju sa novom tehnologijom, te još sve to skupa naplate u visini 2-3 prosječne HR plaće. U prijevodu, rekli ste da ako stavimo i govno, opet će ga svi kupovati, pa vam ga evo sad na (  ).

 Ne znam čemu me oslovljavaš sa visočanstvom i spominješ ružičaste balone    dakle : (čitava ta dvosatna predstava oko soma dolara vrijednog iPhonea X bila - kao i u tom demou - gomila sranja kojom nam se Apple smije u facu.) hajde sad reci jel to doliči jednom Bugu takav tekst ili je autor teksta hejter applea 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
10 godina
neaktivan
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
A ima nešto i u tim emocijama i nostalgiji... a neznam uvijek sam apple vezao sa Jobsom i tako će valjda uvijek biti :) a što se tiče proizvoda kupovat cu ih i dalje što neznači da ću ići sutra kupiti novi iphone... osobno koristim 5s vec duze vrijeme i zadovoljan sam s mobitelom, sviđa mi se dizajn i nisam ljubitelj velikih ekrana jer mobitel koristim za osnovne funkcije, Moj mac pro kući mi radi kao prvog dana - kupio sam tad novog mac pro late 2008 koji je tad bio punoo kuna i imam staiji ipad mini koji sam kupio u Canadi.. tako da mi je apple super ali nepadam na to da svake godine moram imati novi model i svakako mi nesluži za preseravanje jer nehodam s time okolo da pokazujem ljudima.
13 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Horned Reaer kaže...

 Ne znam čemu me oslovljavaš sa visočanstvom i spominješ ružičaste balone    dakle : (čitava ta dvosatna predstava oko soma dolara vrijednog iPhonea X bila - kao i u tom demou - gomila sranja kojom nam se Apple smije u facu.) hajde sad reci jel to doliči jednom Bugu takav tekst ili je autor teksta hejter applea 

 Haha pa kad je rečeno po istini, onako kako je, nema drugog načina. Očito bi ti bilo draže čuti da se "pas posro" nego riječ "govno".

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
online
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Horned Reaer kaže...

 Ne znam čemu me oslovljavaš sa visočanstvom i spominješ ružičaste balone    dakle : (čitava ta dvosatna predstava oko soma dolara vrijednog iPhonea X bila - kao i u tom demou - gomila sranja kojom nam se Apple smije u facu.) hajde sad reci jel to doliči jednom Bugu takav tekst ili je autor teksta hejter applea 

 Mislim da si preosjetljiv.

Koliko sam shvatio imas neugodu citati tocan opis rijecima koje smatras vulgarnima?

 

Ako je tome tako, preporucio bih pogledati:

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
9 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
cro_blue kaže...

 

 

Desetka mi izgleda zadovoljavajuće dobro. Vidim da mnogi pljuju po tzv. zubu na vrhu ekrana koji, meni osobno, ne bi smetao. 

 

 

 

meni je to nesto odvratno, pogledaj kako izgleda kad gledas slike ili video.. kao da ti je netko otkinuo komad ekrana i na tom dijelu ne vidis sto se dogada. u aplikacijama nije neki problem

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 10:30 (digitall).
15 godina
neaktivan
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Ovom prigodom želio bih autora članka da prisjetim da smo u 2017 i da je na njegovu žalost stream Apple-ovo event-a bio dostupan svima nama a oni koji su tog dana mogu i sami pogledati taj stream. Onima koji stjecajem okolnosti ne reazumiju engleski moram reči slijedeće:

1. Apple je konačno napravio sat koji ima smisla i koji može funkcionirati više manje i bez telefona, odnosno možete ići trčati, voziti bicikl, veslati ili pilvati da ne teglite telefon. 

2. Apple je konačno napravio Apple TV da bude dovoljno dobar da oni koji žive u Apple okruženju ne budu zavidni vlasnicima jeftinih kineskih android box-ov. S tim da je ugradnjom procesora A10 pretvorio tu malu crnu kutiju i lijep igrači stroj a onim koji žive u SAD, Kanadi i Velkoj Britaniji omogućava zaista premijum sadržaj objedinijući usluge Amazon, Netfilix te recimo super sportske sadržaje, možda to nama i ne znači mnogo ali jednom prosječnom stanovniku navedenih zemalja koji se ne žele igrati Kodi-jem ili stream-ati s nekih ruskih site-ova to je bitno.

3. iPhone 8, zaista napredak posebno kad se pogleda aplikacija koja upravlja radom kamere. U biti kompletan idiot može napraviti kvalitetnu fotografiju, svi ostale značajke telefona su zaista npredak u odnosu na 7-cu.

4. iPhone X, možda i nije morao ugledati svjetlo dana u ovom trenutku, zapravo za razliku od prethodna tri uratka na X ćemo sačekati još neko vrijeme. Koncept je fantastičan posebno kad je riječ o prepoznavanju lica jer osim 3D dubine kod prepoznavanja uključena je IC termovizija. Još sam skeptik kad je to u pitanju. Ja još uvijek ne korisntim otisak prsta da otključam svoj iPhone, OK ja sam paranoičan :). Kažem da sam skeptik jer su se dosadašnji pokušaji utilizacije ovog modela pokazali u najmanju ruku smiješnim. No vrijeme će pokazati da li će iPX biti moguće prevariti maskom i sličnim stvarima. A da izgleda dobro.

 

No shit emoji, e to je meni bez veze ali ipak sam ja stari dripac od svojih 50 tak godina iz relativno konzervativne sredine tako da to baš i ne razumijem ali možda klici to kontaju ja ipak ne.

4 Slažete se
8 Ne slažete se
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
syncmaster245b kaže...
Horned Reaer kaže...

 Ne znam čemu me oslovljavaš sa visočanstvom i spominješ ružičaste balone    dakle : (čitava ta dvosatna predstava oko soma dolara vrijednog iPhonea X bila - kao i u tom demou - gomila sranja kojom nam se Apple smije u facu.) hajde sad reci jel to doliči jednom Bugu takav tekst ili je autor teksta hejter applea 

 Mislim da si preosjetljiv.

Koliko sam shvatio imas neugodu citati tocan opis rijecima koje smatras vulgarnima?

 

Ako je tome tako, preporucio bih pogledati:

 

 

 haha dobar je :)

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice