DDR3 moduli na 8 GB

poruka: 14
|
čitano: 1.925
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DDR3 moduli na 8 GB".
13 godina
offline
DDR3 moduli na 8 GB

Pa bilo je i vrijeme da izađu, s obzirom na vrijeme izlaska Sandy Bridgea

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DDR3 moduli na 8 GB

za servere postoji to već neko vrijeme pa čak i 16gb moduli.......jedino je problem kaj jedan modul košta ko običan pc {#}

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
DDR3 moduli na 8 GB

ovo niako ali bas niako nece bit isplativo jer ce nabit visoke cjene, i nerazumijem kojem bi to game-ru trebalo 8gb rama, uzmi u obzir i da je glupo uzet jednu plocicu vec cemo uzet 2 za dual channel ili 3 za triple channel

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: DDR3 moduli na 8 GB
neznam_ime kaže...

ovo niako ali bas niako nece bit isplativo jer ce nabit visoke cjene, i nerazumijem kojem bi to game-ru trebalo 8gb rama, uzmi u obzir i da je glupo uzet jednu plocicu vec cemo uzet 2 za dual channel ili 3 za triple channel

 kako ne, onaj kojem nije lova upitna više neće imat 3x4gb nego će sad imati 3x8gb a ostalim smrtnicima je ionako 3x2 previše

kod mene normalno radi.....
14 godina
offline
Re: DDR3 moduli na 8 GB
Dvije od 512mb sasvim dovoljne za moje potrebe.
inox
16 godina
odjavljen
offline
DDR3 moduli na 8 GB

Nisu samo gameri u pitanju. Ja kod kuće dosta radim sa virtualkama. Imam 8 giga i uopće ne bi bilo loše da imam još toliko.

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: DDR3 moduli na 8 GB
Friday kaže...

Nisu samo gameri u pitanju. Ja kod kuće dosta radim sa virtualkama. Imam 8 giga i uopće ne bi bilo loše da imam još toliko.

 imal sam na na lapu testnu domenu sa par servera (uključujući i exchange) na 4gb rama...........

kod mene normalno radi.....
16 godina
odjavljen
offline
Re: DDR3 moduli na 8 GB
cekpi kaže...
Friday kaže...

Nisu samo gameri u pitanju. Ja kod kuće dosta radim sa virtualkama. Imam 8 giga i uopće ne bi bilo loše da imam još toliko.

 imal sam na na lapu testnu domenu sa par servera (uključujući i exchange) na 4gb rama...........

 

Probaj imati par SQL servera sa po par baza (od par GB) i SSRS...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: DDR3 moduli na 8 GB
+1 za virtualke. znam podici 4 u paraleli.
15 godina
offline
Re: DDR3 moduli na 8 GB
Nema sumnje da postoji određena mala skupina korisnika kojoj će ovo koristiti. Ali za prosječnog kučnog korisnika (igre, filmovi, surfanje) je nepotrebno i vrlo vjerovatno preskupo.
13 godina
protjeran
offline
DDR3 moduli na 8 GB

ma daj molim te tko če imat 16 gb rama u kompu ......a bit će zauzeto maximalno kad se igra neka igra 3 gb......a da nepričam kad si na netu ili kkad ništa neradiš....od 800 mb do 1200 mb do 2 gb ako se gledaju filmovi a uključen ti je internet......

 

 

a nabit če cijenu ovaj od 8 gb bar od 1500 do 2000 kn

 

i tko če to sad uzet.......jedino onaj tko ima lovu na bacanje a to je kod nas u hr. teško.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
DDR3 moduli na 8 GB

Koj dio od ne koristi se memorija samo u kompovima domacica i 'gamera' nije jasan?

 

Super,nek se samo razvija,zasto ne,mozda pojeftine moduli od 4gb.Ne vidim problem,zasto se svi bune kad izade nesto novo i bolje.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: DDR3 moduli na 8 GB
BMK kaže...

Koj dio od ne koristi se memorija samo u kompovima domacica i 'gamera' nije jasan?

 

Super,nek se samo razvija,zasto ne,mozda pojeftine moduli od 4gb.Ne vidim problem,zasto se svi bune kad izade nesto novo i bolje.

 

A čuješ, nekima je teško shvatiti da računala imaju i druge namjene osim "net-igra-film"... Ovakvi moduli otvaraju vrata sklapanju jeftinijih home servera za zahtjevne korisnike (pa čak i poslovnih servera za manje firme). Ne moraš više kupovati skupe ECC module velikih kapaciteta. Definitivno dobra stvar.

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: DDR3 moduli na 8 GB
Pa čak bih se složio da i igre imaju primjenu. Ja sam se svojedobno igrao sa virtualnim hardom u ram memoriji, nešto kao mountanje cd pogona, i kada instaliraš na takvu particiju igru koja ima ogromne mape, kao npr. neki simulator letenja, e to je već gušt. Naravno da nije neophodno i da je cost-benefit analiza loša, ali da navuče osmijeh na lice, navuče, i to kakav. Gle, većina nas vjerojatno upgrade kompova radi zbog takvih gušteva više nego realne potrebe. Da sumiram, zamišljam 6 takvih pločica na tro kanalnom kontroleru, pa ostavim 4gb za os, a ostalo u particiju od 44gb, pa gledam kako onaj prokleti FSX leti sa hrpom addona. Hehehe.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice