Danamics LMX

poruka: 14
|
čitano: 4.561
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Danamics LMX".
15 godina
offline
Danamics LMX

skuplja pita od tepsije

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Danamics LMX

nebi reko da će taj hladnjak uspjet na tržištu... 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
16 godina
offline
Danamics LMX

pravo pitanje ostaje nerijeseno, koliko zapravo ova tehnika dobro hladi procesor?

DirectX is dead! OpenGL+OpenCL forever!
 
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Danamics LMX

Performanse odnosno hlađenje kao takvo bi trebalo biti 100% superiorno, bolje i od vodenog, jer je metal uvjerljivo najbolji vodič topline. Naravno, pitanje je šta je sve smiksano u tom njihovom "tekućem metalu" jer jedini metal koji se pri sobnim temperaturama prirodno pojavljuje u tekućem agregatnom stanju je živa, a bilo bi totalno suludo LMX puniti živom. LMX se sigurno neće proizvoditi u masovnim količinama i sigurno nije namijenjen za široko tržište, ali kladim se da već ima cijela hrpa entuzijasta koji spremaju eure za ovu igračku.

15 godina
odjavljen
offline
Danamics LMX

Ja ne želim da T-1000 kruži oko mog procesora  Izlanuo se

 

Šalu na stranu, ali ne bih se baš kladio da tekući metak može prenijeti više topline od heat pipe-a.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
RE: Danamics LMX
Vortac kaže...

Performanse odnosno hlađenje kao takvo bi trebalo biti 100% superiorno, bolje i od vodenog, jer je metal uvjerljivo najbolji vodič topline. Naravno, pitanje je šta je sve smiksano u tom njihovom "tekućem metalu" jer jedini metal koji se pri sobnim temperaturama prirodno pojavljuje u tekućem agregatnom stanju je živa, a bilo bi totalno suludo LMX puniti živom. LMX se sigurno neće proizvoditi u masovnim količinama i sigurno nije namijenjen za široko tržište, ali kladim se da već ima cijela hrpa entuzijasta koji spremaju eure za ovu igračku.

 

Osim žive, tu je i galij... ali on je još skuplji od žive. ;-)
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
16 godina
neaktivan
offline
Danamics LMX

evo vise detalja o toj slitini ! nitko nije rekao da je cisti metal...

 

link

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Danamics LMX

Ako je ovo u tom cooleru, mislim da bi se svaki kupac mogao družiti s antiterorističkom jedinicom. Fizički oštetiš cooler i ka-boom.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Danamics LMX

Patent korištenja NaK kao goriva za automobile. Ne bih ga volio imati u automobilu, uzimajući u obzir da burno reagira u kontaktu sa zrakom i vodom - zapali se nakon 5-7 sekundi izlaganja zraku, a dodavanje vode samo pospješuje reakciju.

 

Nadam se da su dobro zatvorili cijevi na hladnjaku da ne bi bilo neugodnih iznenađenja.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Danamics LMX

baš kao što je netko napisao gore, na ovo treba pazit da se ne ošteti. pošto vidim kalij i natrij sve mi je jasno. natrij je sam po sebi jako buran element. kad se samo sjetim kemije u 8. razredu i zafrkancije s tim. ubaciš ga u vodu i gledaš kako gori. tak da je po meni ovo nekakva vrsta tempirane bombe za komp. :)

There's no SAVE GAME in real life!!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Danamics LMX

Ma koga briga jel to bomba ako će taj moć klokat buduće i9 procove na preko 5Ghz-a pri 40 stupnjeva u loaduBelji se

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Danamics LMX

Nikom ne smeta što je težak 1,7 kilograma

Saki Saki 5$
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Danamics LMX

ma vec ima od prije jedan takav neuspješan projekt, nezz sad kako se zove javim kasnije, na istoj slitini i jako je lose hladio, a slicni dizajn je bio i 2 x 120 mm ventovi bili, a na kraju ispalo da tr 120 ex hladi bolje od njega, tak da se ne bih bas kladio u njega...

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Danamics LMX

treba to usporediti sa crosair h50 hlađenjem

Moj PC  
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice