CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake proces

poruka: 17
|
čitano: 2.359
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake proces".
12 godina
protjeran
offline
CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake proces

Ybte skylake je najskuplji 4/8 i7 ikad izdan jos da im i to placamo koja gamad...i jedni i drugi!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake proces

4keke a bio je 3 lol

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake pr
4mal kaže...

4keke a bio je 3 lol

daj nisu normalni! 4000kn kosta govno koje se savija i puca! kupim 1,3tone metala na kotacima za te pare! treba ih bojkotirati!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 22:38 (Stjepanj).
16 godina
offline
CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake proces

znaci canonlake kabylake 5  a skymont  7 ,...nice pa za koga vraga rade e chipsete

 

ubodes golfa dvojku ts za te pare

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 22:54 (4mal).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake pr
Volim hw ali toliko glup nisam...kad u trgovini bude kostao sitno iznad 2000kn kao i sve i7-ice prije njega onda ga mozda kupim!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
online
Re: CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake pr
Stjepanj kaže...
Volim hw ali toliko glup nisam...kad u trgovini bude kostao sitno iznad 2000kn kao i sve i7-ice prije njega onda ga mozda kupim!lp

bojim se da taj film više nebuš gledao, a pljunut ćeš ti i 4 soma čim ti ansha popije još malo krvi  

11 godina
offline
Re: CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake pr

U SAD-u su cijene i7 slicne kao i prije. Problem je da je USD ojacao za ~25% spram EUR (a time i kune) u zadnje dvije godine, lako se moze desit da prodju godine prije nego vidimo stare cijene...

16 godina
neaktivan
offline
Re: CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake pr
Kakvih 4000 kn? i7 6700 je 2900 kn na nabava.net, a bio je i jeftiniji dok dolar nije skočio.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake proces

Najeftiniji 3500 u ed...ostalo sve web shopovi...tek adm i liks koji su ducani imaju ga za 4 keka 

Koliko sam cuo zadnje da su i zalihe prikraju kod pojedinih dobavljacha....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake proces

Mislim stvarno kada su i7 2600K/i5 2500K tek izašli početkom 2011 koštali su nekih 2100kn/1500kn sada ista kategorija košta minimalno 3600kn/2200kn pa kud ove cijene vode.Mislio ubosti i5 6600K ako bude košta nekih 1600kn kada ono šipak. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake pr
S obzirom da se i obični mogu clockati K više nije nužan
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake proces

Nemogu kao k tj mogu max 200mhz kod kvalitetnijih matichni pa tko ne lupa na oc reze 

Non k je cist fajn za nafilat dns high end gpu-e ;-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake pr
4mal kaže...

Nemogu kao k tj mogu max 200mhz kod kvalitetnijih matichni pa tko ne lupa na oc reze 

Non k je cist fajn za nafilat dns high end gpu-e ;-)

 

16 godina
offline
CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake proces

Neznam za i5 pricam za i7 :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake pr
Prije su takve osjetljivosti cpu jezgre bile normalna stvar, pogotovo kod AMD-a i nije bilo toliko drame.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake pr
dd.inc kaže...
Prije su takve osjetljivosti cpu jezgre bile normalna stvar, pogotovo kod AMD-a i nije bilo toliko drame.

A kad su to AMD procesori, ili točnije najači AMD procovi bili skuplji od Intelovih najačih Desktop procesora?

 

Ako imaš najači Desktop proc na tržištu, onda mu barem nemoj napravit staklene noge fučkaj ga sad.To su klasične Intel budalaštine, jer eto opet štede nemaju love hebiga udarila kriza, pa su im procesoreki malo tanji=bendgate.

 

Prije okvirno deset godina, AMD je imao najači Desktop proc(1000dolara) i koštao je malo više od Intelovog najačeg proca.Danas je situacija sasvim drukčija, Intelovi procesori su neusporedivo jači, a najskuplji modeli su okvirno dva puta skuplji od najačeg AMD proca.

 

Pošto Intel trenutno nema CPU konkurencije u najačem segmentu, onda mogu radit ovakve gluposti pa dokle ide kaj drugo.AMD Zen CPU stiže tek pod kraj 2016 godine, pa dotle Intel može nabijat cjene do plafona pa ko hoče nek kupi.

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
14 godina
protjeran
offline
CPU Guard 1151, MSI-jeva zaštita za Skylake proces

@Rambox

6700K je daleko od najjaceg intelovog desktop proc-a...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice