Corsair Hydro H70

poruka: 22
|
čitano: 5.966
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair Hydro H70".
15 godina
odjavljen
offline
Corsair Hydro H70

Ako kod nas bude oko 800 kn moglo bi čak i proći.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Corsair Hydro H70

vec zanimljivija igracka

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Corsair Hydro H70

to je samo za proc??

xDDD
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 23:58 (danfa123).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Corsair Hydro H70

Ako stvarno ima tako dobre performanse mogao bih čak i razmislit o zamjeni coolera u nekoj doglednoj budućnosti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Corsair Hydro H70

S naprednijom bakrenom plocom WTF?

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Corsair Hydro H70

jako lijepa igracka ali ce cijena bit paprena kao sto je bila i za h 50 , kad bi bio oko 500 kn to bi bilo normalno.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Corsair Hydro H70
athlon64 kaže...

jako lijepa igracka ali ce cijena bit paprena kao sto je bila i za h 50 , kad bi bio oko 500 kn to bi bilo normalno.

Ne pratim ta vodena hlađenja baš pa me zanima nešto, kolika je cijena za h 50 tu kod nas i kolike su razlike u temperaturama kada uspoređujemo neko dobro zračno hlađenje s ovim h 50?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
protjeran
offline
RE: Corsair Hydro H70
lovac82 kaže...
athlon64 kaže...

jako lijepa igracka ali ce cijena bit paprena kao sto je bila i za h 50 , kad bi bio oko 500 kn to bi bilo normalno.

Ne pratim ta vodena hlađenja baš pa me zanima nešto, kolika je cijena za h 50 tu kod nas i kolike su razlike u temperaturama kada uspoređujemo neko dobro zračno hlađenje s ovim h 50?

cijena 700-800 kn

preskupo

1C

xDDD
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2010 0:07 (danfa123).
15 godina
offline
RE: Corsair Hydro H70
lovac82 kaže...
athlon64 kaže...

jako lijepa igracka ali ce cijena bit paprena kao sto je bila i za h 50 , kad bi bio oko 500 kn to bi bilo normalno.

Ne pratim ta vodena hlađenja baš pa me zanima nešto, kolika je cijena za h 50 tu kod nas i kolike su razlike u temperaturama kada uspoređujemo neko dobro zračno hlađenje s ovim h 50?

cijena je 700-800 kn a performanse jednake kao kod najboljih zračnih hladnjaka koji su za 200-300 kn jeftiniji.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
neaktivan
offline
Corsair Hydro H70

zanimljivo ...

xFire: rebelsy
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Corsair Hydro H70

A jbt mislio sam da smanji negdje oko 5-10 C, pa koje su sve prednosti vodenih hlađenja nad zračnim, prednost je valjda to što se manje čuju, je li ta pumpa uopće tiha i koje su još prednosti ako ih ima uopće?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Corsair Hydro H70
lovac82 kaže...

A jbt mislio sam da smanji negdje oko 5-10 C, pa koje su sve prednosti vodenih hlađenja nad zračnim, prednost je valjda to što se manje čuju, je li ta pumpa uopće tiha i koje su još prednosti ako ih ima uopće?

jedine prednosti koje vodena hladjenja imaju nad zracnim je ta sto su tiša i sto komp sa njima izgleda efektnije i nista drugo

15 godina
offline
RE: Corsair Hydro H70
crozoki kaže...
lovac82 kaže...

A jbt mislio sam da smanji negdje oko 5-10 C, pa koje su sve prednosti vodenih hlađenja nad zračnim, prednost je valjda to što se manje čuju, je li ta pumpa uopće tiha i koje su još prednosti ako ih ima uopće?

jedine prednosti koje vodena hladjenja imaju nad zracnim je ta sto su tiša i sto komp sa njima izgleda efektnije i nista drugo

i ne razbacuje toplinu po kućištu što je skoro pa najbitnije...

14 godina
offline
RE: Corsair Hydro H70

Kada dode kod nas, moj H50 mozete ocekivati na "trznici"......izgleda mi ok ovaj H70 tako da unatoc tome sto mi je i H50 predobar, uzeti cu noviji H70. Zasto!? Nema posebnog razloga...recimo da lijepo izgleda i ako jos moblje hladi od H50 onda je to stvarno odlicna vijest! Sada cekam da dode kod nas i odmah dolazi u moju kantu.

Jedino sto mi se ne svida ovaj nacin montaze, tako da cu svoj H50 prodat sa svime sto dolazi po defaultu sa H50 dok cu ovaj bracket za montazu hladnjaka koji mi je dosao direktno iz Corsaira po narudzbi zadrzat jer je daleko kvalitetniji od ovih koji dolaze po defaultu. Kvalitetnija plastika i kvaliteniji i bolji nacin montaze nego sto isporucuju sa default Hydro hladenjima.

Inace hladnjak je predobar.....cak je i lik kojem sam prodao TRUE Black Rev. C da bih mogao uzeti Hydro prodao kasnije TRUE i kupio H50, a prije je "pljuvao" po njemu.....no i sam je vidio da je voda bolja.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2010 10:31 (win32).
15 godina
online
Corsair Hydro H70

h50 ne košta 700-800 kn nego 600 kn.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Corsair Hydro H70
mar123 kaže...

h50 ne košta 700-800 kn nego 600 kn.

ima i za 586 u magazinRS

14 godina
protjeran
offline
RE: Corsair Hydro H70

Ja bih uzeo da ima za AM3 jer koristim AMD X6 1055T.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair Hydro H70
Genije kaže...

Ja bih uzeo da ima za AM3 jer koristim AMD X6 1055T.

h50 i h70 podrzavaju am3

FAIL
15 godina
offline
Corsair Hydro H70

uzea san prosli mjesec novi pc i h50 ali i kuciste haf 922, i tu kaze za h70 da dolazi s dva ventilatora a haf 922 kuciste s straznje strane ima samo za jedan ventilator, da li to predstavlja problem ili moran uzet novo kuciste da iman sa straznje strane za dva?

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2010 17:56 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair Hydro H70
jojo_surf kaže...

uzea san prosli mjesec novi pc i h50 ali i kuciste haf 922, i tu kaze za h70 da dolazi s dva ventilatora a haf 922 kuciste s straznje strane ima samo za jedan ventilator, da li to predstavlja problem ili moran uzet novo kuciste da iman sa straznje strane za dva?

Jedan ide ispred a jedna iza radijatora. Nema potrebe za novim kucistem... pogledaj slike i sve ce ti biti jasno

FAIL
14 godina
offline
RE: Corsair Hydro H70
jojo_surf kaže...

uzea san prosli mjesec novi pc i h50 ali i kuciste haf 922, i tu kaze za h70 da dolazi s dva ventilatora a haf 922 kuciste s straznje strane ima samo za jedan ventilator, da li to predstavlja problem ili moran uzet novo kuciste da iman sa straznje strane za dva?

 

Krivo gledas. H70 ima iste dimenzije hladnjaka (jedino je malo deblji) kao H50 tako da ce naravno sve odgovarat, samo sto ce dolaziti sa dva venta. H50 dolazi sa jednim ventom no ima rue za montiranje dodatnoga venta te je tako i kod mene stavljen jos jedan te su temperature jos nize.

 

Nemas brige.....ici ce ti na kuciste bez greske.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
RE: Corsair Hydro H70
jojo_surf kaže...

uzea san prosli mjesec novi pc i h50 ali i kuciste haf 922, i tu kaze za h70 da dolazi s dva ventilatora a haf 922 kuciste s straznje strane ima samo za jedan ventilator, da li to predstavlja problem ili moran uzet novo kuciste da iman sa straznje strane za dva?

I na H50 ekipa stavlja 2 venta.

 

Inače veći radijator na HAF se montira umjesto 200mm top ili iznad njega, tako da u svakom slučaju nije problem.

Every hole is a goal!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice