Cook: Ujedinjavanje prijenosnika i tableta

poruka: 7
|
čitano: 2.639
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cook: Ujedinjavanje prijenosnika i tableta".
16 godina
offline
Cook: Ujedinjavanje prijenosnika i tableta

Growl bude ostal bez posla jer si nisu patentirali kaj se dalo patentirat.

Kad izađe novi OS ekipica se bude čudila ko picek glisti jer budu imali notifications na kompu. Jedino dobro je to kaj stoje sa strane pa ih mozes naknadno gledat dok na Windozima dođu i odu.

 

Nek sam delaju bar budu drugi imali kaj kopirat makar je to kaj kopiraju necija kopija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cook: Ujedinjavanje prijenosnika i tableta

Mislim da se ovo ne će svidjeti čak nijednom korisniku Maca. iOS je definitivno inferioran naspram Macu za bilo koje računalo koje ne koristi touch. Eh, što sad oni misle s tim ujedinjenjem, pitanje je.

13 godina
protjeran
offline
Cook: Ujedinjavanje prijenosnika i tableta

Ne shvačam otkud sad to da je ios inferioran macos-u. Pa ios je po mnogočemu miljama ispred i još se razvija velikom brzinom. OSX preuzima razne nove funkcije od ios-a a ne obratno. Pa nisu valjda ludi da idu kontra putem ko Microsoft.

Da slučajno krenu na prebacivanje osx-a na tablete, izgubili bi 90% korisnika na tabletima. Prebacivanjem ios-a na mac platforme dobit će desetine i stotine miliona novih korisnika na mac platformi.

 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Cook: Ujedinjavanje prijenosnika i tableta
zatojeto kaže...

Ne shvačam otkud sad to da je ios inferioran macos-u. Pa ios je po mnogočemu miljama ispred i još se razvija velikom brzinom. OSX preuzima razne nove funkcije od ios-a a ne obratno. Pa nisu valjda ludi da idu kontra putem ko Microsoft.

Da slučajno krenu na prebacivanje osx-a na tablete, izgubili bi 90% korisnika na tabletima. Prebacivanjem ios-a na mac platforme dobit će desetine i stotine miliona novih korisnika na mac platformi.

Dobit ce stotine tisuca desetaka milijuna korisnika. Ponovno.

13 godina
neaktivan
offline
Cook: Ujedinjavanje prijenosnika i tableta

Nije stvar u tome da bi trebali smanjiti funkcionalnost Mac OS-a, već da bi trebali omogućiti korištenje iOS aplikacija na Macu. To bi bio pun pogodak i prilika za odličnu zaradu.

 
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Cook: Ujedinjavanje prijenosnika i tableta
Možda je to tebi čudno ali 300 miliona ios korisnika (čiji broje stalno raste) će sigurno razmotriti kod sljedeće kupnje pc-a prelazak na mac os platformu. Njima će taj prelazak biti puno jednostavniji i prirodniji nego novi winsi.
13 godina
neaktivan
offline
Cook: Ujedinjavanje prijenosnika i tableta

I na kraju ce biti ovo:

 

 

Kad ne spavam budan sam
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice