CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

poruka: 19
|
čitano: 2.469
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "CM Sentinel Advance II krajem mjeseca".
14 godina
offline
CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

Odlični miševi od Cooler Mastera. Ja osobno imam CM storm inferno i odličan je mišonja, samo što mi je malo velik. Pa eto ako netko želi zamjenu, idealno mi leži death adder ali i drugi prijedlozi su dobro došli..

Zadar živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

8.200 dpi-a {#}

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

Ja imam Sentinel Z3ro G, još veći od inferna, ko sliven za moju šaku :D Prezadovoljan 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

da li vaši CM mišovi imaju isto nizak LOD

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 20:49 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

@Gozz Gdje si ga nabavio?

 

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 21:49 (Mr. Fugitive).
14 godina
offline
Re: CM Sentinel Advance II krajem mjeseca
Mr. Fugitive kaže...

Gdje si ga nabavio?

Tko?

Zadar živi vječno!
12 godina
neaktivan
offline
CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

Upravo sam na Sentinelu jedinici, vec duze vrijeme ga koristim. Prije toga sam imao OCZ Equalizer, sad ovo, i oba su odlicna. Nijedan logitech mi nije pasao, koristio sam vecinu po barem tjedan do dva, al ovaj sentinel mi je taman.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

Coolermaster je parodija! Najobicniji ventilatori s tim potpisom nevaljaju. Da ne spominjem ostalu periferiju s kojom sam dolazio u susret zadnjih godina. Totalno razocaran, jednostavno nisam mogao odoljeti i zadrzati to za sebe! ;)

Ovo je moj post. Nema "noob" postova uz mene! Drž'se te zapovijedi i nemamo problema.
 
0 13 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: CM Sentinel Advance II krajem mjeseca
Mr. Fugitive kaže...

@Gozz Gdje si ga nabavio?

 

Kod lokalnog prodavača ovdje u Širokom Brijegu (BiH)

14 godina
offline
Re: CM Sentinel Advance II krajem mjeseca
C.p.D kaže...

Coolermaster je parodija! Najobicniji ventilatori s tim potpisom nevaljaju. Da ne spominjem ostalu periferiju s kojom sam dolazio u susret zadnjih godina. Totalno razocaran, jednostavno nisam mogao odoljeti i zadrzati to za sebe! ;)

Pa onda si ti kupi geniusa, tko ti brani...

:D
12 godina
neaktivan
offline
Re: CM Sentinel Advance II krajem mjeseca
C.p.D kaže...

Coolermaster je parodija! Najobicniji ventilatori s tim potpisom nevaljaju. Da ne spominjem ostalu periferiju s kojom sam dolazio u susret zadnjih godina. Totalno razocaran, jednostavno nisam mogao odoljeti i zadrzati to za sebe! ;)

da pogodim razer ti je vrh?{#}

xfact
14 godina
offline
Re: CM Sentinel Advance II krajem mjeseca
=xfact= kaže...
C.p.D kaže...

Coolermaster je parodija! Najobicniji ventilatori s tim potpisom nevaljaju. Da ne spominjem ostalu periferiju s kojom sam dolazio u susret zadnjih godina. Totalno razocaran, jednostavno nisam mogao odoljeti i zadrzati to za sebe! ;)

da pogodim razer ti je vrh?{#}

To sam si i ja mislio prije, ali mislim da razer vise moje pare nece vidit nakon sto mi je left click prestao raditi na deathadderu unutar garancijskog roka...(istina da sam u zamjenu dobio arctosu, al na misu za tolke pare da klik crkne... To radi i na geniusu za 20kn vjecno, nista nebi rekao da je to bilo samo na mom misu, kolko sam citao po netu dogadalo se mnogima)

:D
13 godina
offline
Re: CM Sentinel Advance II krajem mjeseca
Razer je precjenjen komad plastike.To sam i sam iskusio.Periferija ajmo reći kod nas nepoznatijih proizvođača je puno bolja od razera
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: CM Sentinel Advance II krajem mjeseca
robimarko kaže...
Razer je precjenjen komad plastike.To sam i sam iskusio.Periferija ajmo reći kod nas nepoznatijih proizvođača je puno bolja od razera

periferija od coolermastera i corsaira mi se jako svida, kvalitetna je, a cijene nisu prevelike, a kod jeftinih miseva po kvaliteti je logitech najbolji, a opet cijene su mu solidne.

:D
13 godina
offline
Re: CM Sentinel Advance II krajem mjeseca
Logitech isto cijenim zbog kvalitete.
Točno je to što kažeš.
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

hahaha... ma da Razer.... mwahahaha.... Jos jedan dobar vic..  Dobro ne reče Thompson ili LG.... Ili Vivax... Ili Logitech... {#}

Ovo je moj post. Nema "noob" postova uz mene! Drž'se te zapovijedi i nemamo problema.
12 godina
neaktivan
offline
CM Sentinel Advance II krajem mjeseca
U vecini slucajema ulozeno/dobijeno CM rulez.

Ako ne prepoznajes ono sto je dobro, samo potrazi ono sto je skupo.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

Volio bih ga probati, kao i njegovog prethodnika (ma zapravo sve miševe), ali nažalost ne znam kada će se stvoriti ta prilika!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
CM Sentinel Advance II krajem mjeseca

U Links stigao CM Storm Sentinel Advance II po cijeni od 499 KN !!

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice