Cisco istražuje budućnost televizije

poruka: 5
|
čitano: 1.684
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cisco istražuje budućnost televizije".
16 godina
neaktivan
offline
Cisco istražuje budućnost televizije

2030. HRT će imati:

 

25 4:3 sliku standardne definicje
0 napredne osjetilne holograme
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cisco istražuje budućnost televizije

ma najbolje da imam zidove od ekrana

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cisco istražuje budućnost televizije

Mogli ste nam malo reći kako je izgledala kvaliteta konferencije, da li slika i zvuk trzaju, da li možeš lako pratiti ostale sudionike i sl. Kad na Skype priča dvoje ili više ljudi onda se ništa ne razumije, kako ja sa Cisco uređajima?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Cisco istražuje budućnost televizije

Bilo je manjih problema. Ne zatrzavanja već su se dijelovi slike pikselizirali odnosno padala bi im rezolucija. Ali 98% vremena slika je bila odlična, visoke kvalitete, zvuk besprijekoran. 

 

Treba imati na umu da je ova tehnologija u korporativnoj uporabi godinama. Ja sam je vidio na djelu prije par godina u HP-ovom centru u Njemačkoj, a vjerujem da je implementacija u drugim tvrtkama počela i ranije. Teško je to uspoređivati s kućnim rješenjem kao što je Skype. Ovdje govorimo o posebnoj sobi, s posebnim hardverom, dediciranim linkovima. 

 

Zašto nisam opisivao kako je radio link u članku? Smatrao sam da za to nema potrebe jer je Telepresence bio samo način (i to "davno" oprobani) kojim je Cisco prenio željene informacije novinarima. 

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cisco istražuje budućnost televizije
Denis kaže...

Bilo je manjih problema. Ne zatrzavanja već su se dijelovi slike pikselizirali odnosno padala bi im rezolucija. Ali 98% vremena slika je bila odlična, visoke kvalitete, zvuk besprijekoran. 

 

Treba imati na umu da je ova tehnologija u korporativnoj uporabi godinama. Ja sam je vidio na djelu prije par godina u HP-ovom centru u Njemačkoj, a vjerujem da je implementacija u drugim tvrtkama počela i ranije. Teško je to uspoređivati s kućnim rješenjem kao što je Skype. Ovdje govorimo o posebnoj sobi, s posebnim hardverom, dediciranim linkovima. 

 

Zašto nisam opisivao kako je radio link u članku? Smatrao sam da za to nema potrebe jer je Telepresence bio samo način (i to "davno" oprobani) kojim je Cisco prenio željene informacije novinarima. 

 

Ide to kroz Internet ili kroz direktne linkove?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice