Chrome prvi

poruka: 179
|
čitano: 19.348
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome prvi".
12 godina
neaktivan
offline
Chrome prvi

{#} tooo

 
9 23 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Chrome prvi

I?

Noir.
 
6 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome prvi
Shockwave kaže...

{#} tooo

lol 

 

al dobro, možda sad neke banke i razne državne institucije progledaju pa će tako obrasci podržavati i druge preglednike 

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
15 godina
odjavljen
offline
Chrome prvi

Kakvo je stanje među posjetiteljima BOLa? Što se najviše koristi? Ako Domagoj smije, nek nam napiše statistike.

 

Jedan mali pool za početak. Što koristite?

 

[edit] - situacija na mom blogu. Uzorak - 1800+ posjetitelja.

1 IE6
5 IE7+ (7, 8, 9)
145 Chrome
121 Firefox
41 Opera
http://nighthawk-software.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 14:23 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
14 0 hvala 3
12 godina
offline
Chrome prvi

Prosli tjedan nije bilo ovakvog clanka? Vec sam se zabrinuo da cemo i ovaj biti uskraceni za ovako bitnu informaciju.

 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chrome prvi
Sum_of_all_fears kaže...

Kakvo je stanje među posjetiteljima BOLa? Što se najviše koristi? Ako Domagoj smije, nek nam napiše statistike.

 

Jedan mali pool za početak. Što koristite?

Fali ti safari :)

hobi:moj-android.net
16 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome prvi
nsoul kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Kakvo je stanje među posjetiteljima BOLa? Što se najviše koristi? Ako Domagoj smije, nek nam napiše statistike.

 

Jedan mali pool za početak. Što koristite?

Fali ti safari :)

I Maxthon!

0100001001101111011010100110000101101110
13 godina
neaktivan
offline
Chrome prvi

opera  {#}

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Chrome prvi

ma kakav chrome AHAHAHAH

Moj PC  
1 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome prvi
Boky kaže...

I Maxthon!

Da, najbolji HTML5 preglednik, probao sam ga, prezadovoljan!

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 13:15 (royalhero).
16 godina
offline
Re: Chrome prvi

Chrome izdanja za tablet nisu bas najbolja, browser se blokira ili rusi na jutarnjem, vecernjem... nemam mogucnosti odabira da prikazuje web kao normalni browser, vec uzme Mobile web koja je stranica rađena za mobile web.

13 godina
neaktivan
offline
Chrome prvi

Nije mi jasno kako je opera globalno ovako slaba. Ipak imaju solidan i mobilni browser (mnogi će reći i najbolji) a i desktop browser mi je odličan.

 
17 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Chrome prvi

jednostavno najbrži (barem na mom kompu), zato ga koristim :)

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chrome prvi
makopos kaže...

Chrome izdanja za tablet nisu bas najbolja, browser se blokira ili rusi na jutarnjem, vecernjem... nemam mogucnosti odabira da prikazuje web kao normalni browser, vec uzme Mobile web koja je stranica rađena za mobile web.

Chrome za mobitele ima mogućnost mobilnog ili desktop pregleda, ne znam onda kak nema na tablet verziji.

hobi:moj-android.net
15 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome prvi
nsoul kaže...
makopos kaže...

Chrome izdanja za tablet nisu bas najbolja, browser se blokira ili rusi na jutarnjem, vecernjem... nemam mogucnosti odabira da prikazuje web kao normalni browser, vec uzme Mobile web koja je stranica rađena za mobile web.

Chrome za mobitele ima mogućnost mobilnog ili desktop pregleda, ne znam onda kak nema na tablet verziji.

i uzmite u obzir da je još u beti

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14
13 godina
neaktivan
offline
Chrome prvi

Ja lično imam instalirane Comodo Dragon, Firefox i Operu... pa kako kad, ovisi, koristim ih manje više sve...

Everybody seems to think I'm lazy, I don't mind, I think they're crazy, Running everywhere at such a speed, Till they find, there's no need.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Chrome prvi

Kada bi maknuli sve one korisnike koji koriste IE jer nemaju znanja instalirati drugi preglednik ili jer čak nemaju pojma da drugi postoji, Chrome bi bio odavno prvi. Po meni, i zasluženo.

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Chrome prvi

Baš me zanima na kojom bi mjestu bio IE da ne dolazi sa windowsima.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome prvi
krikesa kaže...

Nije mi jasno kako je opera globalno ovako slaba. Ipak imaju solidan i mobilni browser (mnogi će reći i najbolji) a i desktop browser mi je odličan.

Marketing?
Firefox je svoju popularnost dobio na tome što je otvoren, besplatan i teži ka otvorenim web standardima.

Firefox je uspeo uspori monopol IE-a i time stvorio konkurenciju koju danas imamo: Chrome, Safari, IE, Opera, Firefox.

A svi znamo da je konkurencija odlična stvar. Pa je tako svaki Internet preglednik težio ka poboljšanju i inovacijama, a mi koriscnici smo imali najviše koristi od toga.

 

Da je politika Opere bila malo drugačija nego što je to u početku bila, verujem da bi danas imala veći deo "kolača" .

 

Što se tiče popularnosti Google Chrome-a, većinom je to zasluga Google-ovog marketinga koji na sve strane promoviše Chrome.

Sa obzirom da se radi o novcu, tu niko drugi ne može da konkuriše (verujem da ni MS) Google-u sa marketingom.

 

Ne govorim da je Chrome loš preglednik, no reklama je tu dosta zaslužna.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome prvi
WrongType kaže...

Baš me zanima na kojom bi mjestu bio IE da ne dolazi sa windowsima.

Mozda bi bio na istome mjestu kao i sada, ali bi ga bilo lakse koristiti jer ne bi trebao koristiti windows update kako bi napravio update.

I ona debilana da XP moze koristiti IE samo do verzije 8 mi isto nije jasna..ako vec ne mozete nagovoriti ljude da kupe nove windowse dajte im barem browser koji valja, i neka se update-a sam od sebe, kao i Firefox i Chrome.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
offline
Chrome prvi

Koristim Firefox zbog ekstenzija, ali ni s jednim browserom nisam zadovoljan. Firefox je bloatware, Chrome spyware, a Opera me uvijek odbije problemima koje ima na određenim stranicama. Nadam se da će 12 kada dođe finalna nešto promijeniti. 1. mjesto Chromea me ne čudi. Jednostavan za casual, odnosno večinu korisnika, dok opet ima solidna proširenja i brz je.

EDIT: Zna li netko datum izlaska Opere 12 final?

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 14:08 (Lovac).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Chrome prvi

Ma taj chrome se uguzi u racunalo sa svim zivim,   instaliravas avast i on ti proba nagurat chrome, itd itd.

Hrpa softwera gura taj chrome tokom vlastite instalacije i onda imas tipicnog korisnika koji ne gleda, ne cita sta instalirava i instalira mu se chrome na racunalu, postavi se za defaultnog browsera i doticni nastavi koristiti istog.

 

 

 
18 1 hvala 3
15 godina
offline
Re: Chrome prvi
Ante kaže...

Ma taj chrome se uguzi u racunalo sa svim zivim,   instaliravas avast i on ti proba nagurat chrome, itd itd.

Hrpa softwera gura taj chrome tokom vlastite instalacije i onda imas tipicnog korisnika koji ne gleda, ne cita sta instalirava i instalira mu se chrome na racunalu, postavi se za defaultnog browsera i doticni nastavi koristiti istog.

 

 

Ajd ne bulazni, nijedna aplikacija koju sam skidao nije ponudila chrome kao browser.

i kak se to chrome postavi kao default? pomoću filmskih trikova?

a i ak skine, kolko moraš biti glup da ako ti se ne sviša browser , i dalje ga koristiš i ne skineš drugi?

ak to ne znaš napraviti, onda kaj će onda nekom računalo.

hobi:moj-android.net
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome prvi
Sum_of_all_fears kaže...

Kakvo je stanje među posjetiteljima BOLa? Što se najviše koristi? Ako Domagoj smije, nek nam napiše statistike.

 

Jedan mali pool za početak. Što koristite?

 

FF.

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
15 godina
odjavljen
offline
Re: Chrome prvi
nsoul kaže...

Fali ti safari :)

Baš i nije nešto popularan prema informacijama koje ja imam.

Boky kaže...

I Maxthon!

Marginalni udio.

 

Osim toga, više ih ne stane u anketu. Ovi koje sam stavio su najbitniji.

Na mom blogu Na mom blogu
http://nighthawk-software.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome prvi
Sum_of_all_fears kaže...

Kakvo je stanje među posjetiteljima BOLa? Što se najviše koristi? Ako Domagoj smije, nek nam napiše statistike.

Stanje od prije pola godine.

http://www.bug.hr/anketa/koji-preglednik-primarno-koristite/94436.aspx

 

Iskreno čudim se da odavno nije preuzeo prvo mjesto jer njegov instaler ubacuju sa hrpom freeware programa a kako ljudi vole klikati next stvar je sama po sebi razumljiva.

Kad je već instaliran zašto ga ne koristiti:)

Ja se nedam sa lisice.

World Championships: 7, GP started: 293, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
13 godina
protjeran
offline
Re: Chrome prvi
nsoul kaže...
Ante kaže...

Ma taj chrome se uguzi u racunalo sa svim zivim,   instaliravas avast i on ti proba nagurat chrome, itd itd.

Hrpa softwera gura taj chrome tokom vlastite instalacije i onda imas tipicnog korisnika koji ne gleda, ne cita sta instalirava i instalira mu se chrome na racunalu, postavi se za defaultnog browsera i doticni nastavi koristiti istog.

 

 

Ajd ne bulazni, nijedna aplikacija koju sam skidao nije ponudila chrome kao browser.

i kak se to chrome postavi kao default? pomoću filmskih trikova?

a i ak skine, kolko moraš biti glup da ako ti se ne sviša browser , i dalje ga koristiš i ne skineš drugi?

ak to ne znaš napraviti, onda kaj će onda nekom računalo.

ne bulazni niko, istina je da se chrome pokusava uvalit s nekim free programima. sad da me ubijes se ne mogu sjetit nijednog, haha!! bas sam vjerodostojan!! :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome prvi
bruno1024 kaže...

sad da me ubijes se ne mogu sjetit nijednog, haha!! bas sam vjerodostojan!! :D

CCleaner:)

World Championships: 7, GP started: 293, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
15 godina
offline
Re: Chrome prvi
bruno1024 kaže...
nsoul kaže...
Ante kaže...

Ma taj chrome se uguzi u racunalo sa svim zivim,   instaliravas avast i on ti proba nagurat chrome, itd itd.

Hrpa softwera gura taj chrome tokom vlastite instalacije i onda imas tipicnog korisnika koji ne gleda, ne cita sta instalirava i instalira mu se chrome na racunalu, postavi se za defaultnog browsera i doticni nastavi koristiti istog.

 

 

Ajd ne bulazni, nijedna aplikacija koju sam skidao nije ponudila chrome kao browser.

i kak se to chrome postavi kao default? pomoću filmskih trikova?

a i ak skine, kolko moraš biti glup da ako ti se ne sviša browser , i dalje ga koristiš i ne skineš drugi?

ak to ne znaš napraviti, onda kaj će onda nekom računalo.

ne bulazni niko, istina je da se chrome pokusava uvalit s nekim free programima. sad da me ubijes se ne mogu sjetit nijednog, haha!! bas sam vjerodostojan!! :D

avast! Home Edition

I don't always live on this planet but when I do, I don't want to.
12 godina
offline
Re: Chrome prvi
nsoul kaže...
Ante kaže...

Ma taj chrome se uguzi u racunalo sa svim zivim,   instaliravas avast i on ti proba nagurat chrome, itd itd.

Hrpa softwera gura taj chrome tokom vlastite instalacije i onda imas tipicnog korisnika koji ne gleda, ne cita sta instalirava i instalira mu se chrome na racunalu, postavi se za defaultnog browsera i doticni nastavi koristiti istog.

 

 

Ajd ne bulazni, nijedna aplikacija koju sam skidao nije ponudila chrome kao browser.

i kak se to chrome postavi kao default? pomoću filmskih trikova?

a i ak skine, kolko moraš biti glup da ako ti se ne sviša browser , i dalje ga koristiš i ne skineš drugi?

ak to ne znaš napraviti, onda kaj će onda nekom računalo.

Meni ih je bar 10. Avast, Adobe reader, Flash....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice