Chrome OS u utorak?

poruka: 57
|
čitano: 7.511
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome OS u utorak?".
14 godina
offline
Chrome OS u utorak?

Chrome će postat prepoznatljiviji brand od Google-a.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Chrome OS u utorak?

A oce li se samo moc na netbooke instalirat ili moze i na stolna racunala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
Intelovac123 kaže...

A oce li se samo moc na netbooke instalirat ili moze i na stolna racunala.

vjerovatno na oba dvoje

Street fighter ex je najbolji
13 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
Znatiželjac kaže...
Intelovac123 kaže...

A oce li se samo moc na netbooke instalirat ili moze i na stolna racunala.

vjerovatno na oba dvoje

Ako bude i na stolnim racunarima isprobacu ga.

16 godina
offline
Chrome OS u utorak?

Ak ce se moci rootat i stavit win7, kupujem... {#}

Think locally, act globally...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Chrome OS u utorak?

Nekuzim kome treba takav os al ajd dobro

 
4 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Chrome OS u utorak?

woooho kako me abnormalno veseli kad netko kopira apple a apple-mrsci zmire na to.. di je sad ekipa? jos im samo fali stechrome jooogle da drzi presice, a i gPad se nazire.. microsoft ce se kao i uvijek zadnji i potpuno suptilno prikljuciti ovom trendu koji je (nije zgoreg jos jednom spomenuti) poceo od toliko omrazenog applea.

izdaj os-> napravi web store -> izdaj uredjaj za taj os i sve to predstavi u kompletu s puno sarenih rijeci.. apple : svi ostali = 4 i po godine prednosti. 

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2010 21:42 (bubbach).
 
0 13 hvala 0
16 godina
offline
RE: Chrome OS u utorak?
Ne znam kaj ti briješ ali Chrome OS se radi već duže vrijeme i logično je da ima appstore pošto je to poanta cijelog OS-a.
Od jednom je sve Apple izmislil a svi ga kopiraju.
14 godina
offline
RE: Chrome OS u utorak?
bubbach kaže...

woooho kako me abnormalno veseli kad netko kopira apple a apple-mrsci zmire na to.. di je sad ekipa? jos im samo fali stechrome jooogle da drzi presice, a i gPad se nazire.. microsoft ce se kao i uvijek zadnji i potpuno suptilno prikljuciti ovom trendu koji je (nije zgoreg jos jednom spomenuti) poceo od toliko omrazenog applea.

izdaj os-> napravi web store -> izdaj uredjaj za taj os i sve to predstavi u kompletu s puno sarenih rijeci.. apple : svi ostali = 4 i po godine prednosti. 

Evo ga, javio se čovjek kojem je vrhovni bog Steve Jobs, Applebožja kuća, a sve što izađe iz Applea božanstveno.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
offline
RE: Chrome OS u utorak?
bubbach kaže...

woooho kako me abnormalno veseli kad netko kopira apple a apple-mrsci zmire na to.. di je sad ekipa? jos im samo fali stechrome jooogle da drzi presice, a i gPad se nazire.. microsoft ce se kao i uvijek zadnji i potpuno suptilno prikljuciti ovom trendu koji je (nije zgoreg jos jednom spomenuti) poceo od toliko omrazenog applea.

izdaj os-> napravi web store -> izdaj uredjaj za taj os i sve to predstavi u kompletu s puno sarenih rijeci.. apple : svi ostali = 4 i po godine prednosti. 


Da nisi nešto pobrkao? Microsoft ti je uvijek imao u većini stvari prvi napravljeno jedino nisu to znali marketinško iskoristiti i privući kupce. Za to zadnje možeš staviti Microsoft : Apple barem 2 godie prednosti. Stavi td-a kolko hočeš ali ti se javim s dokazima {#}.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
mac92 kaže...
 


Da nisi nešto pobrkao? Microsoft ti je uvijek imao u većini stvari prvi napravljeno jedino nisu to znali marketinško iskoristiti i privući kupce. Za to zadnje možeš staviti Microsoft : Apple barem 2 godie prednosti. Stavi td-a kolko hočeš ali ti se javim s dokazima {#}.

Harmonika tablet, jedvva čekam da Apple ili Google iskoristi Harmonika tablet koju je M$ napravio, izum je revolucionalan jedino ga microsoft nije znao iskoristiti :D :D 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
16 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
bubbach kaže...

woooho kako me abnormalno veseli kad netko kopira apple a apple-mrsci zmire na to.. di je sad ekipa? jos im samo fali stechrome jooogle da drzi presice, a i gPad se nazire.. microsoft ce se kao i uvijek zadnji i potpuno suptilno prikljuciti ovom trendu koji je (nije zgoreg jos jednom spomenuti) poceo od toliko omrazenog applea.

izdaj os-> napravi web store -> izdaj uredjaj za taj os i sve to predstavi u kompletu s puno sarenih rijeci.. apple : svi ostali = 4 i po godine prednosti. 

 

tebi i ostalima ... prije neg bubneš i ostaneš živ ... bilo bi dobro da se informiraš što je to uopće ChromeOS te koji je koncept korištenja.

16 godina
offline
RE: Chrome OS u utorak?
stef kaže...
 

tebi i ostalima ... prije neg bubneš i ostaneš živ ... bilo bi dobro da se informiraš što je to uopće ChromeOS te koji je koncept korištenja.

 Dumb terminal iz 70-ih?

Eh da, ima jedna razlika...za razliku od terminala iz 70-ih, ovaj je u boji... {#}

 

No nema sumnje da ce to Google progurati na trziste, s obzirom da se u zadnje vrijeme efikasnosti njihovog marketinga  (citaj: prodavanje muda pod bubrege) ne bi posramio ni Stevica...

 

Think locally, act globally...
14 godina
offline
RE: Chrome OS u utorak?
SupremeCommander kaže...
stef kaže...
 

tebi i ostalima ... prije neg bubneš i ostaneš živ ... bilo bi dobro da se informiraš što je to uopće ChromeOS te koji je koncept korištenja.

 Dumb terminal iz 70-ih?

Eh da, ima jedna razlika...za razliku od terminala iz 70-ih, ovaj je u boji... {#}

 

No nema sumnje da ce to Google progurati na trziste, s obzirom da se u zadnje vrijeme efikasnosti njihovog marketinga  (citaj: prodavanje muda pod bubrege) ne bi posramio ni Stevica...

 

Hebiga.

 

Upsjeli su čak nadmudrit starog lisca Stevicu.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
offline
Chrome OS u utorak?

Oni koji su kupili novi Bug 10 stranica kolumna John-a C. Dvoraka. Ima nekoliko primjera navedenih.

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
stef kaže...

tebi i ostalima ... prije neg bubneš i ostaneš živ ... bilo bi dobro da se informiraš što je to uopće ChromeOS te koji je koncept korištenja.

imam chromeOS betu instaliranu na parellelsu vec neka dva mjeseca i znam jako dobro sto je.

ne, ne mislim da apple ima SVE najbolje. safari ne valja. osim togg ima sve najbolje.

a google ima odlican mail, maps i video sustav i sve bolji browser. dakle mogao bi biti komplementaran apple-u.

medjutim, radi se o tome da je NANJUSIO pare i krenuo u plagijatorski pohod dobre ideje i to jos od samog zacetka androida. to uopce ne bi ni bilo lose da sve dovedu na neku zavidnu razinu.

ali, bit ce free i pola marketinga obavit ce im sami korisnici koji su (po defaultu) nabrijani na appleovu politiku visokih cijena.

razvoj ce stati, ili u boljem slucaju ostati tapkati na mjestu, onog trena kad zarade toliko-i-toliko para i uzmu toliko-i-toliko korisnika appleu. inovativnost ili bilo-sto cime bi se moglo rec wao za google ni traga ni glasa jos od dana kad su korisnicima ponudili veliki mailbox i earth i maps. a znamo tko je vec tada stavljao u pogon tehnologije koje se danas besramno kopiraju (tri put hura za google appstore, symbianOVI itd..).

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 3:57 (bubbach).
14 godina
offline
RE: Chrome OS u utorak?
bubbach kaže...
stef kaže...

tebi i ostalima ... prije neg bubneš i ostaneš živ ... bilo bi dobro da se informiraš što je to uopće ChromeOS te koji je koncept korištenja.

imam chromeOS betu instaliranu na parellelsu vec neka dva mjeseca i znam jako dobro sto je.

ne, ne mislim da apple ima SVE najbolje. safari ne valja. osim togg ima sve najbolje.

a google ima odlican mail, maps i video sustav i sve bolji browser. dakle mogao bi biti komplementaran apple-u.

medjutim, radi se o tome da je NANJUSIO pare i krenuo u plagijatorski pohod dobre ideje i to jos od samog zacetka androida. to uopce ne bi ni bilo lose da sve dovedu na neku zavidnu razinu.

ali, bit ce free i pola marketinga obavit ce im sami korisnici koji su (po defaultu) nabrijani na appleovu politiku visokih cijena.

razvoj ce stati, ili u boljem slucaju ostati tapkati na mjestu, onog trena kad zarade toliko-i-toliko para i uzmu toliko-i-toliko korisnika appleu. inovativnost ili bilo-sto cime bi se moglo rec wao za google ni traga ni glasa jos od dana kad su korisnicima ponudili veliki mailbox i earth i maps. a znamo tko je vec tada stavljao u pogon tehnologije koje se danas besramno kopiraju (tri put hura za google appstore, symbianOVI itd..).

Ok opet bubne pa ostane živ.

 

Dakle ako ja se sjetim prvi napravit appsotre za masovno tržište, to znači da ga nitko drugi ne smije napravit? I uglavnom Apple nije prvi, Nokia je imala neku vrstu Appstore-a na N-Gageu, a siguran sam da ima i još starijih primjera. 

 

Ako nisi znao Symbian je prvi smartophone os, možda bi se trebo bolje informirat o njegovim mogućnostima, što je on uveo novo, itd. i samo da znaš nije Symbian samo za nokiu tako da je nokia OVI ne symbian OVI(premda pred nekoliko dana nokia preuzela symbian).

 

Ovo što se tiče mailbox-a, eartha i mapsa stvarno ne razumijem. Ok razumijem google nije bio prvi, ali što to onda znači da nesmije napravit svoj servis koje će bit bolj, te ne smije u njega stavit nešto što zna da će bit široko prihvaćeno? O da bolje da nisi bubno da je iPhone prvi uveo touchscreen.

 

Uglavnom kada si toliki Stevica, pogledaj malo na internetu i vidi da ni Apple nije djevac:

 

http://www.silicon.com/technology/hardware/2007/02/05/minority-report-the-10-worst-things-about-apple-39165636/

http://apcmag.com/top_10_things_to_hate_about_the_apple_iphone.htm(prva verzija, pošto je tebi bitno da bude se bude prvi)

 

Ne govoro o plagijatorima(nisam mogo nać), ali ima dosta toga što otvara oči.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
EVO kaže...
Ok opet bubne pa ostane živ.
 Dakle ako ja se sjetim prvi napravit appsotre za masovno tržište, to znači da ga nitko drugi ne smije napravit? I uglavnom Apple nije prvi, Nokia je imala neku vrstu Appstore-a na N-Gageu, a siguran sam da ima i još starijih primjera. 

 

Ako nisi znao Symbian je prvi smartophone os, možda bi se trebo bolje informirat o njegovim mogućnostima, što je on uveo novo, itd. i samo da znaš nije Symbian samo za nokiu tako da je nokia OVI ne symbian OVI(premda pred nekoliko dana nokia preuzela symbian).

 

Ovo što se tiče mailbox-a, eartha i mapsa stvarno ne razumijem. Ok razumijem google nije bio prvi, ali što to onda znači da nesmije napravit svoj servis koje će bit bolj, te ne smije u njega stavit nešto što zna da će bit široko prihvaćeno? O da bolje da nisi bubno da je iPhone prvi uveo touchscreen.

 

Uglavnom kada si toliki Stevica, pogledaj malo na internetu i vidi da ni Apple nije djevac:

 

http://www.silicon.com/technology/hardware/2007/02/05/minority-report-the-10-worst-things-about-apple-39165636/

http://apcmag.com/top_10_things_to_hate_about_the_apple_iphone.htm(prva verzija, pošto je tebi bitno da bude se bude prvi)

 

Ne govoro o plagijatorima(nisam mogo nać), ali ima dosta toga što otvara oči.

symbianOVI sam napisao upravo iz tog razloga. i molim te ne pisi da "bubam" jer ni ja prema tebi nisam prost.

 

ne kazem da je apple djevac, kazem da na vecinu stvari koje napravi ima patent, a tome je tako jer sve napravi ili odlicno iz temelja ili neciju ideju razvije u novu i bolju.

dal je ngage razvio bazu korisnika kao iphone, ipad? dal je taj stor to napravio? hoce li to google napraviti? nece. uzimaju ideju, ali za razliku od applea nikad ne naprave nista bolje.

 

i da, zapravo zelim reci da je iphone prvi napravio touchscreen. hvala ti sto si sarkastican jer to je upravo skolski primjer onog sto zelim reci! apple je uzeo ideju ekrana osjetljivog na dodir i napravio ga (i patentirao!) na nov i potpuno upotrebljiv nacin za razliku od bilo-kog drugog dotad. a TEK onda je poceo val uredjaja s kapacitivnim ekranom (stovise, do danas nitko nije napravio bolji). za gmail i maps sam rekao (ocito nisi dovoljno pazljivo citao) da bodovi idu googleu. jer su to deff. najbolji free mailbox i kartni sustavi ponudjeni trzistu. sta je bilo s videom? vidio google da youtube moze i da su tu pare pa odlucio napraviti google-videos. kad su vidjeli da im bas i ne ide kupili su youtube. nadalje, primjetili da postoji nesto sto se zove facebook, pa rekli ajmo i mi to napraviti.. to nije zazivilo (wave ili sto vec.. ), pa razvoj stao. zasto? zato jer im prioritet nije napravit nesto odlicno nego obogatit se na videu i socijalnim mrezama. to je moja slobodna interpretacija. i to bi bilo legitimno da google godinama ne uziva status globalnog moralista i promicatelja vrijednosti kojem je napredak tehnologije i covjecanstva ispred partikularnih interesa. a gooovna su veca od applea. nadalje, od kad je iOS dobio punu paznju (a to je pocelo ipadom i kad su konacno umukli zlobnici koji su pre-dugo lazno vikali kako "korisnici iphonea ne mogu copy pasteat i slat mms.." roflmao) i kad se situacija pocela razvijat kako je pocela onda je odjenom i google poceo talasat po mobilnim platformama i sad slag na kraj taj chromeOS. kazem, jos samo gPad fali da prica bude potpuna.

i sve je to ponavljam potpuno legitimno (iako mi se iz detaljnog obrazlozenja gore jednostavno gadi)..

ja sam samo skrenuo paznju na to isto kao i na cinjenicu da kad se kradu dobre ideje od applea onda svi umuknu.

ili si ti u uvjerenju da je google odlucio razvit store potpuno neovisno od cinjenice da apple na tome zgrce milijarde, nego eto da napravi moralnog nasljednika nokijinog ngage-a (?) lol.

i doista ne vidim sto ja tu bubam i ostajem ziv..

 

{#}ps. evo procitao sam i ovaj link i samo se nasmijat mogu. prvo text je iz 2007e pa da krenem usporedjivat googleovu mobilnu platformu tada s iOSom i prvim iphoneom isao bih sam sebi na ruku. zato cu text komentirati jednodimenzionalno i to u duhu 2007. godine: zanima me sto dodati na tekst u kojem se tvrdi da bi se apple trebao mrziti jer citiram touchscreen iako najbolji na trzistu je najslabija karika u uredjajima. roflmao. drugi put veceras. tocke se redom pobijaju trivijalnim recenicama, dapace neke su kao gorenavedena i same dovoljno kontradiktorne. slazem se da je kamera losa u smislu manjka megapixela i blitza. baterija je takva kakva je po vijeku i polozaju upravo zbog performansi i dizajna. i to je stvar kompromisa (dobijes na dizajnu i performanci, izgubis na cinjenici da jednom u dvije godine moras dat 100 kn vise da promijenis bateriju) nista zbog ceg bi se trebala mrzit firma, mobitel, steve jobs.. a da ne govorim da veze s vezom nema s ovim sto sam opisao u glavnom pasosu ovog texta.

za kraj cu jos spomenut jednu od zescih.. 10ta tocka-> ima samo 8gb. a objasnjenje pocinje sa.. znamo da je to najvise na trzistu ALI..... kazem hahahaha. ovo kao da je vjeronaucna grupa u osmom razredu dobila za dz. napisat 10 stvari zasto je iphone los uredjaj. s distribucijom 7 tocaka su napisale cure iz zbora a 3 mladi hakeri iz zupe. {#}

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 0:34 (bubbach).
15 godina
protjeran
offline
RE: Chrome OS u utorak?
bubbach kaže...

inovativnost ili bilo-sto cime bi se moglo rec wao za google ni traga ni glasa jos od dana kad su korisnicima ponudili veliki mailbox i earth i maps. a znamo tko je vec tada stavljao u pogon tehnologije koje se danas besramno kopiraju (tri put hura za google appstore, symbianOVI itd..).

ma o cemu ti seres, koji je tebi k, sta je apple prvi imao, daj pogledaj od kad linux to ima

isto kao sto krade koncept linux workspacea za leopard itd itd itd

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 21:39 (grimyHR).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
samo sam cekao kad ce i linux doc na tapetu.. {#} ima ali ne komercijalizirano. dakle opet se radi o preradjenoj ideji i napravljenom odlicnom komercijalnom proizvodu. na kojem se okrecu milijarde a drugi to kopiraju u svrhu vlastitih interesa bez zerke inovacije. dakle precizno matematicki-> apple ako i uzme ideju napravi strogo bolji proizvod, dok prepisivaci od applea naprave strogo losiji proizvod. kaj je tak komplexno skuzit razliku izmedju tog? ili ja turski pricam cijelo vrijeme...
There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 21:49 (bubbach).
15 godina
protjeran
offline
RE: Chrome OS u utorak?
bubbach kaže...
grimyHR kaže...
bubbach kaže...

inovativnost ili bilo-sto cime bi se moglo rec wao za google ni traga ni glasa jos od dana kad su korisnicima ponudili veliki mailbox i earth i maps. a znamo tko je vec tada stavljao u pogon tehnologije koje se danas besramno kopiraju (tri put hura za google appstore, symbianOVI itd..).

ma o cemu ti seres, koji je tebi k, sta je apple prvi imao, daj pogledaj od kad linux to ima

isto kao sto krade koncept linux workspacea za leopard itd itd itd

samo sam cekao kad ce i linux doc na tapetu.. {#} ima ali ne komercijalizirano. dakle opet se radi o ideji preradjenoj i napravljenom odlicnom komercijalnom proizvodu. na kojem se zaradjuje a drugi sad kopiraju. o tom i pricam cijelo vrijeme...

al jbg, cinjenice su cinjenice, drugi su to imali puno prije, znaci tu se ne kopira apple, jer je i apple taj koji kopira {#}

mislim virtualni desktopi postoje jos od 80ih, nije ih ni linux prvi imao nego xerox(koji je i prvi pravi pc u danasnjem obliku izumio itd, a ne apple...)

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 21:46 (grimyHR).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
bubbach kaže...
.....bla ,bla ,bla .....

Ne ,ti samo flameaš cijelo vrijeme i gdje god se pojaviš!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 21:50 (kizo2703).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
Intelovac123 kaže...

A oce li se samo moc na netbooke instalirat ili moze i na stolna racunala.

 

Stolni pc, laptop, tablet, notebook = chrome OS

Mobiteli, neki drugi slabiji uredjaji  = Android

 

Google is taking the world.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
kizo2703 kaže...
bubbach kaže...
.....bla ,bla ,bla .....

Ne ,ti samo flameaš cijelo vrijeme i gdje god se pojaviš!!

ne ja samo ne trpim nepravdu i stereotipe tipa appleovi korisnici su budale. samo na te stvari ulazim u flame.

i zanimljivo kako si ti to primjetio a vec dvije godine niti kartona niti upozorenja nikada nisam dobio.

ti si vidim ostao nabrusen jos od one rasprave kad me tnakir htio prikazt debilom zbog koristenja macosa, pa sam mu uzvratio istom mjerom. i jos dan-danas je ta rasprava ostala ne dovrsena jer osim njegovog prepotentnog izdrkavanja apsolutno nista sto sam pitao i ponudio kao argument nije niti pogledao. a takvi su mi najdrazi.

(tema o izlasku update-a za macOS)

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 22:21 (bubbach).
15 godina
protjeran
offline
RE: Chrome OS u utorak?
bubbach kaže...

i zanimljivo kako si ti to primjetio a vec dvije godine niti kartona niti upozorenja nikada nisam dobio.

bez uvrede, al ocito nisi ni puno toga pametnog napisao u te dvije godine, jer ja i uz hrpu dobivenih kartona(mislim da je 7-8 zutih) imam zvjezdica koliko i ti {#}

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?

pa nisam niti rekao da jesam. najcesce komentiram akutalne vijesti. nit visim na forumu (osim nedjeljom navecer {#}) nit imam ambicije bit tu neka sluzba za korisnike.

sve to nema uopce veze niti s temom niti s onim kaj sam htio rec-> a to je da ne ulazim u flame osim kad je u pitanju dignitet macos korisnika. u ovoj temi sam zapoceo prvi, ali samo zato jer je izuzetno slicna tematika o kojoj se vec razgovaralo u prethodnoj.

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 22:36 (bubbach).
15 godina
protjeran
offline
RE: Chrome OS u utorak?
bubbach kaže...

pa nisam niti rekao da jesam. najcesce komentiram akutalne vijesti. nit visim na forumu (osim nedjeljom navecer {#}) nit imam ambicije bit tu neka sluzba za korisnike.

sve to nema uopce veze niti s temom niti s onim kaj sam htio rec-> a to je da ne ulazim u flame osim kad je u pitanju dignitet macos korisnika. u ovoj temi sam zapoceo prvi, ali samo zato jer je izuzetno slicna tematika o kojoj se vec razgovaralo u prethodnoj.

dignitet mac os korisnika:

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
offline
Chrome OS u utorak?

Evo dosta smo skrenuli s teme, tako da bih vas zamolio da se vratite, post koji se ne odnosi na chrome os bit će prijavljen adminu.

 

Uglavnom ja nikog nisam htio uvrjedit. Uglavnom ja nisam za nikoga, baš me boli što netko tupi protiv Nokie ili Applea, tko ponudi bolji proizvod njegov sam. Uglavnom što se tiče svega ovoga svatko ima svoj stav, ali bubbach mislim da ipak malo pretjeruješ. O okusima se ne raspravlja, uglavnom patenti su najveći srot koji postoji, pa tako ja mogu patentirat nešto ta je izumio moj susjed.

 

Uglavnom htio sam reć da su svi upravu , te da svatko ima svoje mišljenje, imamo PM ako se hoćemo međusobno podhebavat. Oni koji nešto favoriziraju to ne moraju razglasit na sav glas. Uglavnom dosta svađe, offtopica, te mota: I'm not always right, but I'm never wrong.

 

 

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome OS u utorak?
EVO kaže...

Evo dosta smo skrenuli s teme, tako da bih vas zamolio da se vratite, post koji se ne odnosi na chrome os bit će prijavljen adminu.

 

Uglavnom ja nikog nisam htio uvrjedit. Uglavnom ja nisam za nikoga, baš me boli što netko tupi protiv Nokie ili Applea, tko ponudi bolji proizvod njegov sam. Uglavnom što se tiče svega ovoga svatko ima svoj stav, ali bubbach mislim da ipak malo pretjeruješ. O okusima se ne raspravlja, uglavnom patenti su najveći srot koji postoji, pa tako ja mogu patentirat nešto ta je izumio moj susjed.

 

Uglavnom htio sam reć da su svi upravu , te da svatko ima svoje mišljenje, imamo PM ako se hoćemo međusobno podhebavat. Oni koji nešto favoriziraju to ne moraju razglasit na sav glas. Uglavnom dosta svađe, offtopica, te mota: I'm not always right, but I'm never wrong.

 

 

 

Sto ti ne vjerujes u postojanje intelektualnog vlasnistva i njegovu zastitu? 

14 godina
offline
RE: Chrome OS u utorak?
Glamdring kaže...
EVO kaže...

Evo dosta smo skrenuli s teme, tako da bih vas zamolio da se vratite, post koji se ne odnosi na chrome os bit će prijavljen adminu.

 

Uglavnom ja nikog nisam htio uvrjedit. Uglavnom ja nisam za nikoga, baš me boli što netko tupi protiv Nokie ili Applea, tko ponudi bolji proizvod njegov sam. Uglavnom što se tiče svega ovoga svatko ima svoj stav, ali bubbach mislim da ipak malo pretjeruješ. O okusima se ne raspravlja, uglavnom patenti su najveći srot koji postoji, pa tako ja mogu patentirat nešto ta je izumio moj susjed.

 

Uglavnom htio sam reć da su svi upravu , te da svatko ima svoje mišljenje, imamo PM ako se hoćemo međusobno podhebavat. Oni koji nešto favoriziraju to ne moraju razglasit na sav glas. Uglavnom dosta svađe, offtopica, te mota: I'm not always right, but I'm never wrong.

 

 

 

Sto ti ne vjerujes u postojanje intelektualnog vlasnistva i njegovu zastitu? 

Ne vjeruje, jer se 50% patenata odnosi na tuđe ideje.

 

Uglavnom jel itko isprobo Chrome OS beta?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice