Casio WSD-F20 nije običan pametni sat

poruka: 4
|
čitano: 2.029
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Casio WSD-F20 nije običan pametni sat".
10 godina
offline
Casio WSD-F20 nije običan pametni sat

Bez obzira na srcepdrapajuću reklamu(koja mi se sviđa..), sviđa mi se ovaj smart watch po svojim speckama i mogućnostima.

Znati će ga cijeniti aktivan outdoor ekipa, jer će baš tada doći do punoga izražaja njegove specke.

Naime, ako si  u gustoj šumi , te nema signala, puno je lakše barati sa nečim na ruci u obliku ručnog sata, te offline tražiti svoju lokaciju, nego primjerice vaditi mobać, pa se njime rukovati. Pogotovo kada je hladno vrijeme, jer moraš samo ruke imati u rukavicama....

 

Dizajn mi se isto tako sviđa, malo više naginjem prema crnoj varijanti, mada i ova naračasta je baš cool.

Podsjeća pomalo na Bear Grylls, zvijezdu survival pokreta, al' ga osobno baš ne lajkam, jer to kaj on radi je po meni samo show i kič...

Mada, nije loš u tome.

 

Usko grlo ili slaba točka ovakvoga komad opreme je autonomije baterije. Službene specke vele da u normalnoj upotrebi će baterija izdržati više od dana.

Znači to je ono za jednodnevne izlete u prirodu, a ne više dana, ako se misliš osloniti na takav jedan ručni sat.

Međutim, i ekipa kaj odlazi na višednevne izlete u prirodu je ipak malo žilavija od prosjeka koja je rekreativno aktivna, te se oni ni neće osloniti samo na takav jedan primjerak opreme, nego radije posgnuti za klasičnim komapsom i paprinatom kartom.

 

Cijena je paprena, al' sve kaj je dobro košta. To je jednostavno tako.

Sve u svemu, sviđa mi se ovaj Casio.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Casio WSD-F20 nije običan pametni sat

Još jedan pametni sat za snobove.

 

Ovaj put za snobove, koji se šetaju po malo većem gradskom parku. Ono da ne zalutaju u krivi birc i tako to.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 3 hvala 1
14 godina
offline
Casio WSD-F20 nije običan pametni sat

Imam Fenix 3 i super mi je sat.... ali Casio mi je deset puta ljepsi....

VenAtoR#2231
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Casio WSD-F20 nije običan pametni sat
Fan sam Casia, i ovaj mi se dopada izgledom i opcijama...ali s takvom baterijom, to jednostavno nije Casio. A i preskup je za nesto sto tako brzo zastarijeva, sto se takodje ne uklapa u Casio filozofiju...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice