Bug uživo na MWC-u 2011

poruka: 21
|
čitano: 4.081
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bug uživo na MWC-u 2011".
15 godina
offline
Bug uživo na MWC-u 2011

Nice.

 

EDIT - ako su neki vjerovali da su ovo samo glasine, pa evo : http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/kompletan-leak-samsung-galaxy-s2-tab-2-/88231.aspx

Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.2.2011 10:18 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bug uživo na MWC-u 2011

Je isina je, pa tako će HTC predstaviti Desire 2, HD2 i Wildfire 2 baš kao i svoj prvi "tablet" sa po meni premalim ekranom od 7" ali opet s Androidom 3.0 pa se oprašta... A što se tiće Samsunga, veseli me taj tablet od 10" i biti će baš zanimljivo vidjeti što ima za ponuditi u odnosu na Motorolu Xoom ili HP TouchPad, iPad i BlackBarry koji su na drugim platformama...

 

Što se tiće Galaxya, sve 5 ali jednostavno mi je previše tih 4.3", čak mi je i previše 4" na predhodniku, ok nisu takvi mobiteli debeli i teški ali nekako za mobitel su mi preveliki pomalo i nepraktični; gledao sam na youtube npr. motorolu Atrix (4,3"), sve 5 mobitel je strava a ono ženska ga primi u ruku ono ko da tablet drži glomazno šta jest jest, ali opet kako si ko uzme....

 

Meni je taman 3.2 ili 3,5" ali nekako mislim da se s vremenom više ne bude mogao kupiti mobitel više klase ispod 4", nadam se ne tako skoro ali kako se 4G mreža ravzija vrlo vjerojatno....

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bug uživo na MWC-u 2011

Mene zanima isto još hoće li Nokia predstaviti nešto sa WP7.

 

To mi je puno zanimljivije od malo dorađenih verzija istih telefona :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bug uživo na MWC-u 2011

Nažalost neće, nemaju svoj "štand" baš kao ni prošle godine, održati će samo konferenciju za novinare gdje će reći ubiti sve što su rekli na nedavno održanoj s Microsoftom.... Šteta, mogli su iznenaditi s N8 za WM7, al to je još jedan veliki minus i propust Nokie u zadnje dvije godine, jer ne samo da su predugo čekali s odabirom novog OS-a  nego nisu pripremili ni jedan mob na ovakvom najznačajnijem događanju za sve proizvođače mobitela...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.2.2011 11:06 (Lex Luthor).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bug uživo na MWC-u 2011

Nokia predstavlja Meego device (navodno, možda N9 ?),X7 - 00 i E6-00 i S40 Symbian uređaje

Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug uživo na MWC-u 2011

Sviđa mi se ovaj htc tablet{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011
voyager kaže...

Sviđa mi se ovaj htc tablet{#}

  Ako bude 10"+ možda ga i kupim  {#}

Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011
voyager kaže...

Sviđa mi se ovaj htc tablet{#}

meni se sviđa onaj sony-ev hibrid moba i psp-a, samo da nebude iznad 5k kuna.... {#}

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
offline
Bug uživo na MWC-u 2011

Sve je to super, nego hoće li biti žena kao što je bilo u Las Vegasu?

There are no stupid questions, just stupid people!
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011
Lex Luthor kaže...

Je isina je, pa tako će HTC predstaviti Desire 2, HD2 i Wildfire 2 baš kao i svoj prvi "tablet" sa po meni premalim ekranom od 7" ali opet s Androidom 3.0 pa se oprašta... A što se tiće Samsunga, veseli me taj tablet od 10" i biti će baš zanimljivo vidjeti što ima za ponuditi u odnosu na Motorolu Xoom ili HP TouchPad, iPad i BlackBarry koji su na drugim platformama...

 

Što se tiće Galaxya, sve 5 ali jednostavno mi je previše tih 4.3", čak mi je i previše 4" na predhodniku, ok nisu takvi mobiteli debeli i teški ali nekako za mobitel su mi preveliki pomalo i nepraktični; gledao sam na youtube npr. motorolu Atrix (4,3"), sve 5 mobitel je strava a ono ženska ga primi u ruku ono ko da tablet drži glomazno šta jest jest, ali opet kako si ko uzme....

 

Meni je taman 3.2 ili 3,5" ali nekako mislim da se s vremenom više ne bude mogao kupiti mobitel više klase ispod 4", nadam se ne tako skoro ali kako se 4G mreža ravzija vrlo vjerojatno....

 S tim se potpuno slažem, meni je iPhone 4  s 3.5" naknap. Taman je, ali da je malo veci vec bi mi bilo iritantno izvlacit ga svako malo iz džepa.

Mogu mislit kako onda ti od 4.0" ili 4.3".. Pretjeruju s tim dijagonalama. Bilo bi cool kad bi se neko pametan sjetio napravit mob velicine

4.5"  u dijagonali a da ima ekran npr.4.3". Dakle da je dimenzijama nešto manji od iPhonea ali s ekranom velicine HTC DHD.

Da iskoriste sav prostor s prednje strane, izbace nepotrebne tipke naprijed, logo i sl.(samo uzak otvor za zvucnik da ostane) i da

se sve tipke zamjene gestama koje uređaj prepoznaje. E to bi bilo predobro..

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
14 godina
protjeran
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011
Mitch kaže...

Nokia predstavlja Meego device (navodno, možda N9 ?),X7 - 00 i E6-00 i S40 Symbian uređaje

 Nemam tu informaciju, ali ipak se nadam da si u pravu jer ne piše se dobro Njoki {#} A vidim i na engadget da je Intel "brzo" reagirao, najavljuje mobitele i tablete s MeeGo upravo na MWC, pa neka igre počnu {#} http://www.engadget.com/2011/02/13/intel-promises-teases-meego-smartphone-and-tablet-for-mwc/

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011

sta je svrha tableta,to jest zasta sluzi on.......

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011
dogman kaže...

sta je svrha tableta,to jest zasta sluzi on.......

a to je ono nešto beskorisno što nije niti mobitel niti netbook, nego neš između.

 

jel ti to za stvarno?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011
dogman kaže...

sta je svrha tableta,to jest zasta sluzi on.......

  to je uređaj bez tipkovnice veličine netbuka i ima touch screen, služi za brzo surfanje webom ili zabavu (igre, filmovi)

Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011

ma daj razumijem ja sta je tablet,....ono fazon velika dijagonala touchscreena koja omogucava surfanje,i ostalo poput smartphona,....medjutim zanima me zasto bi neko kupovao tablet,u koju svrhu,....prevelike su dimenzije da se nosi,....bolje je netbok kupiti ,shvatate

15 godina
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011
dogman kaže...

ma daj razumijem ja sta je tablet,....ono fazon velika dijagonala touchscreena koja omogucava surfanje,i ostalo poput smartphona,....medjutim zanima me zasto bi neko kupovao tablet,u koju svrhu,....prevelike su dimenzije da se nosi,....bolje je netbok kupiti ,shvatate

  Kako su prevelike dimenzije ?

10.1" je najmanja dijagonala netbuka.

Obavezno posjeti : www.l2-semper-fidelis.com/catchem.php?id=38769
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011
Mitch kaže...
dogman kaže...

ma daj razumijem ja sta je tablet,....ono fazon velika dijagonala touchscreena koja omogucava surfanje,i ostalo poput smartphona,....medjutim zanima me zasto bi neko kupovao tablet,u koju svrhu,....prevelike su dimenzije da se nosi,....bolje je netbok kupiti ,shvatate

  Kako su prevelike dimenzije ?

10.1" je najmanja dijagonala netbuka.

pa da ali ja razmisljam drigacije,uz netbokk ti imas i dvd citac,jaci proc i sve ostalo ,.vise memorije

14 godina
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011
dogman kaže...
Mitch kaže...
dogman kaže...

ma daj razumijem ja sta je tablet,....ono fazon velika dijagonala touchscreena koja omogucava surfanje,i ostalo poput smartphona,....medjutim zanima me zasto bi neko kupovao tablet,u koju svrhu,....prevelike su dimenzije da se nosi,....bolje je netbok kupiti ,shvatate

  Kako su prevelike dimenzije ?

10.1" je najmanja dijagonala netbuka.

pa da ali ja razmisljam drigacije,uz netbokk ti imas i dvd citac,jaci proc i sve ostalo ,.vise memorije

ali nisi faca ako imas netbook posto su tableti sad "in" {#}

moje misljenje je da ce tableti potpuno preuzeti trziste netbooka u narednih godinu dvije...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011
CroVandal kaže...
dogman kaže...
Mitch kaže...
dogman kaže...

ma daj razumijem ja sta je tablet,....ono fazon velika dijagonala touchscreena koja omogucava surfanje,i ostalo poput smartphona,....medjutim zanima me zasto bi neko kupovao tablet,u koju svrhu,....prevelike su dimenzije da se nosi,....bolje je netbok kupiti ,shvatate

  Kako su prevelike dimenzije ?

10.1" je najmanja dijagonala netbuka.

pa da ali ja razmisljam drigacije,uz netbokk ti imas i dvd citac,jaci proc i sve ostalo ,.vise memorije

ali nisi faca ako imas netbook posto su tableti sad "in" {#}

moje misljenje je da ce tableti potpuno preuzeti trziste netbooka u narednih godinu dvije...

pa da upravu si ,...zato sam ja  pitao sta je svrha tableta pored netboka koji za manju cijenu nude vise,.samo sto je ovo fora touchscreen

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug uživo na MWC-u 2011

evo vam svima koristan link,informacije  sa MWC 2011 u barceloni

http://www.blic.rs/IT/235294/Monstrum-medju-telefonima-Samsung-Galaxy-S-II

14 godina
neaktivan
offline
Bug uživo na MWC-u 2011

Ma mislim da ce Nokia ipak dati van nešto i sa MeeGom, mislim jesu oni ušli u partnerstvo  sa M$om ali nigdje nisu naveli da ce odustati od svojih platformi. Izbacit ce oni nekog kvazi nasljednika od N900 sa Meegom siguran sam u to.

Zadržat će i Symbian S40 koji je ruku na srce radio uvijek kako treba, a s60 bi mogao preživit jedino u jeftinijim smartphonovima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice