U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za kori

poruka: 11
|
čitano: 2.035
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za kori".
11 godina
neaktivan
offline
U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za kori
Odlicna stvar samo da ne natrpaju bloatwarea, po meni najbolji messenger samo sto ga malo ljudi koristi.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za kori

Ono što mu nedostaje je mogućnost poziva kao što ima Viber

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za kori

Po meni je idealno sad dok ga malo ljudi koristi, kasnije počinje bloat i nisam siguran kako će izvesti ovo embeddanje videa uz enkripciju komunikacije

Nulla dies sine linea
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za
ivanv000 kaže...

Ono što mu nedostaje je mogućnost poziva kao što ima Viber

 Zato svi normalni ljudi koriste Signal.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
8 godina
offline
Re: U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za
Cak njih 7 od 1600 u mom slucaju.
9 godina
neaktivan
offline
U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za kori

Steta... Al dobro, telegram je open source dijelom (samo client) pa vjerojatno bude alternativa.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za kori

U mom slucaju od 304 kontakta njih 37 koristi telegram. Koristim ga vise nego whatsapp zbog desktop aplikacije i puno vise mogucnosti.

 

 

Pozivi su nepotrebni po meni. Za takve stvari mozes instalirat neku drugu aplikaciju ako ti treba nego prekrcat jednu s svakojakim glupostima koje se nekoriste. Whatsapp je doda pozive i jedino kad ih koristim je kad slucajno stisnem tipku za zvat. Da ima opcija odma bi to iskljucia. Bolje da je aplikacija fokusirana samo na dopisivanje nego na vise stvari. Ovako dopisivanje moze bit na vecoj razini. Upravo zbog toga znam ljude koji koriste Viber samo za pozive, a Whatsapp samo za poruke...

 


Signal nisam proba niti me je itko ikad pita da li imam signal. Tako da neznam kakav je. Jel postoji desktop i web verzija signala?

 

 

A najveca mana telegrama je šta nece da ubace prijevode za druge jezike. Tako da nemogu rec staroj koristi telegram kad nista nerazumi. Lakse je preko whatsappa. Valjda ce se opametit sta se toga tice...

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za
ivanv000 kaže...

Ono što mu nedostaje je mogućnost poziva kao što ima Viber

 Bolje ne. Ovakak kakav je, sasvim je dobar.

9 godina
neaktivan
offline
Re: U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za
Onjegin kaže...

 Zato svi normalni ljudi koriste Signal.

 Koja obavještajna agencija je napravila taj softver?

9 godina
neaktivan
offline
Re: U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za
frunc kaže...

U mom slucaju od 304 kontakta njih 37 koristi telegram. Koristim ga vise nego whatsapp zbog desktop aplikacije i puno vise mogucnosti.

 

 

 Imaju aplikaciju za iOS, Android, WP, imaju desktop varijantu, imaju Web varijantu... I sve super radi. Samo da ne naprave bloatware.

8 godina
offline
U budućnosti mnoštvo novih funkcionalnosti za kori

Evo čini se da i Papa prelazi na Telegram - dapače lani su za vrijeme korizme koristili WhatsApp a sada savjetuju prelazak na Telegram:

http://qz.com/614087/pope-francis-ditches-whatsapp-and-is-guiding-young-catholics-through-lent-on-the-telegram-app/

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice