Bosch se uključuje u izradu električnih kamiona

poruka: 11
|
čitano: 2.249
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bosch se uključuje u izradu električnih kamiona".
12 godina
odjavljen
offline
Bosch se uključuje u izradu električnih kamiona

Znam da ovakvim dizajnom dobivaju na boljoj aerodinamici, al kamion je pre ružan.

 
0 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bosch se uključuje u izradu električnih kamion
U osnovi jest ružan, ali na ovu liniju bi se dalo doraditi malo dodatnih linija koje bi znatno poboljšalo ukupni dojam.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
14 godina
offline
Bosch se uključuje u izradu električnih kamiona

Kamione kupuju profesionalci, izgled im je otprilike na 632. mjestu na listi prioriteta pri odabiru. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bosch se uključuje u izradu električnih kamiona

Zamisli kad u "tisini" pored tebe projuri 40 tona... Mislim da nece biti svejedno ni vozacima. Naucen valjda da uzme u obzir i zvuk naprezanja motora itd. Nemam pojma. Meni je samo strasna cinjenica da ce nesto tako veliko i tesko biti prilicno tiho. Ko nece pogledati lijevo bit ce uramljen u kiler.

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bosch se uključuje u izradu električnih kamion
GranDaddo kaže...

Zamisli kad u "tisini" pored tebe projuri 40 tona... Mislim da nece biti svejedno ni vozacima. Naucen valjda da uzme u obzir i zvuk naprezanja motora itd. Nemam pojma. Meni je samo strasna cinjenica da ce nesto tako veliko i tesko biti prilicno tiho. Ko nece pogledati lijevo bit ce uramljen u kiler.

 

Ne vjerujem da će oni moć povući 40 tona.

20 tona kapak.

14 godina
neaktivan
offline
Bosch se uključuje u izradu električnih kamiona

Električni kamion koji kao gorivo koristi vodik... Svašta. Pa onda je to kamion s vodikovim gorivnim ćelijama, ne?

 

A vodikove ćelije se već desetljećima koriste u busevima, nekoliko auta je i u serijskoj proizvodnji itd. Čini se meni da ništa nema ovdje novo ni revolucionarno.

 

List of fuel cell vehicles - Wikipedia

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bosch se uključuje u izradu električnih kamion
GranDaddo kaže...

Zamisli kad u "tisini" pored tebe projuri 40 tona... Mislim da nece biti svejedno ni vozacima. Naucen valjda da uzme u obzir i zvuk naprezanja motora itd. Nemam pojma. Meni je samo strasna cinjenica da ce nesto tako veliko i tesko biti prilicno tiho. Ko nece pogledati lijevo bit ce uramljen u kiler.

Na novim je kamionima već pri brzinama koje su daleko od pojma jurnjave motor tiši od ostalih izvora zvuka, tipa kotrljanje guma.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bosch se uključuje u izradu električnih kamion
Da, u kabini, ne i za one na cesti.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bosch se uključuje u izradu električnih kamion
Kotrljanje guma po asfaltu je dosta bucniji od motora koji su danas poprilicno tihi. Posebno kad se vozi ujednacenom brzinomj
 
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bosch se uključuje u izradu električnih kamion
Visak kaže...
Da, u kabini, ne i za one na cesti.

 

 

Taj zvuk guma kamiona se dosta čuje u okolini.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Bosch se uključuje u izradu električnih kamion
GranDaddo kaže...

Zamisli kad u "tisini" pored tebe projuri 40 tona... Mislim da nece biti svejedno ni vozacima. Naucen valjda da uzme u obzir i zvuk naprezanja motora itd. Nemam pojma. Meni je samo strasna cinjenica da ce nesto tako veliko i tesko biti prilicno tiho. Ko nece pogledati lijevo bit ce uramljen u kiler.

 Šteta što smo na forumu anonimnim, jer bi te inače odmah prijavio policiji da malo ponoviš gradivo iz autoškole. Vozi po vidu, ne po sluhu. Čudo je da imamo toliko malo nesreća koliko imamo neodgovorne i loše vozače. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice