Bonbon - nova mobilna mreža

poruka: 358
|
čitano: 162.556
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bonbon - nova mobilna mreža".
13 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Ekipa, dali biste li mi mogli reći da li se isplati prelazak sa (t-mobile) Simpa na BonBon bonove ?

Krstacic Nino
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža

Kupio sam bon bon broj, i dobio sam dvije kartice normalnu i micro sim. I sada su moji doma krenuli aktivirati broj i prvo su aktivirali na velikoj kartici i sada meni moj mob ne prepoznaje micro sim, može li biti razlog tome što je prvo aktiviran broj na velikoj kartici?

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
16 godina
online
Bonbon - nova mobilna mreža

Na bonbonu, ako nešto nisu mijenjali u zadnje vrijeme, inicijalno je aktivan samo veliki sim.
Zovi bonbon pa će agent ugasiti veliki sim i aktivirati mikro sim.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 17:27 (Elles D.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
77ari kaže...

Kupio sam bon bon broj, i dobio sam dvije kartice normalnu i micro sim. I sada su moji doma krenuli aktivirati broj i prvo su aktivirali na velikoj kartici i sada meni moj mob ne prepoznaje micro sim, može li biti razlog tome što je prvo aktiviran broj na velikoj kartici?

na bonbonovim stranicama imaš neki križanac foruma i službe za korisnike pa ti je najbolje tamo postaviti pitanje, dobit ćeš konkretniji odgovor

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža

Hvala na odgovorima, ali problem je ipak u mobitelu.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
11 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža

@neznamja99X : ako umjesto bonbon internet simice ubaciš običnu bonbon simicu što ide u mobitele, možeš koristiti ostale internet pakete koji postoje mali, srednji...Jedino ne možeš koristiti dnevni ovaj od 300mb, barem meni ga odbija 

11 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža

dižem temu

 

da li je ikako moguće u bonbonu namjestiti da ti automatski blokira internet promet kada potrošiš gb iz paketa?

16 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
telefon 2 kaže...

dižem temu

 

da li je ikako moguće u bonbonu namjestiti da ti automatski blokira internet promet kada potrošiš gb iz paketa?

pitaj ih na njihovoj fb stranici, ažurni su, pa ćeš tamo najprije dobiti potpuno točan odgovor.

 

Ja to baš ne pratim, ali mislim da se može dok si na pretplati to napraviti. Ili se instalira neki program koji to prati, pa on "zatvori pipu" nakon određene količine prometa

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2013 12:47 (denix).
13 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

najbolje skini program za to

obicno su vrlo precizni ti programi

meni faliva u kilobajtima

a dobro dode opcija gasenja interneta u roamingu, ako mobitel sam nema tu opciju

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

jel ce mi radit koja mreza od BIH operatera ako mi je mob zakljucan na bonbon?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

kod mene na pagu brzine ubijaju

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.7.2014 22:06 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Ja mislim da su upravo samljeli svu konkurenciju.

Imajte na umu da paket traje mjesec dana i da je obračunska jednica sekund!

Posao oslobađa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Ovaj paket za 35kn s popustom me iznenadio dobiješ čitavih 3GB a ne moraš kupovati bon od 80kn.
15 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Bonbon odličan, svaka čast. Od danas i za pretplatnike veliki paketi za 35kn, upravo sam aktivirao 3 gige za 35kn, a prije 800mb za 30kn, racun veci za 5kn a neta skoro 4 puta više :)

 

Ukupno racun uz ostala 2 mala paketa i veliki net dode 55+10kn = 65kn zakon 

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

Za 55kn se dobije: 2400min, 6gb i 300sms
Za 70kn se dobije: 2400min, 20gb i 300sms
Za 100kn se dobije: 2400min, 40gb i 300sms
Pretplata se može prekinuti bilo kad, bez penala.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2021 23:57 (dinos3).
15 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Kako ostvariti tu pogodnost?
12 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža

Javi im se putem weba (online podrška), facebook, whatsapp. I reci da se želiš prebaciti s bonova na pretplatu i da ti aktiviraju npr. Jako jako velika kombinaciju po promo cijeni od 70kn.
Čitao sam na drugom forumu da su se čak stari korisnici pretplate prebacivali na bonove i opet na pretplatu samo da ostvare tu pogodnost.

3 godine
protjeran
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Meni je jučer stigla kartica i sutra ju moram aktivirat. Nakon aktivacije rekli su mi da im se obavezno javim preko whatsappa, jer smo se preko njega čuli, kako bi mi aktivirali jako veliku kombinaciju po cijeni od 70 kn
12 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
dinos3 kaže...

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

Za 55kn se dobije: 2400min, 6gb i 300sms
Za 70kn se dobije: 2400min, 20gb i 300sms
Za 100kn se dobije: 2400min, 40gb i 300sms
Pretplata se može prekinuti bilo kad, bez penala.

 Zaboravio sam napomenuti da sve što se ne potroši prebacuje se u sljedeći mjesec, što je isto super.

 

 

3 godine
protjeran
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Istina. Već vidim da ću do kraja godine imat 10000 minuta, a do kraja ugovora ne da mi se uopće ni računat. Bitno da ima interneta za smiješne pare.
12 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
foofajter kaže...
Istina. Već vidim da ću do kraja godine imat 10000 minuta, a do kraja ugovora ne da mi se uopće ni računat. Bitno da ima interneta za smiješne pare.

 Istina, siguran sam da nitko u Hrvatskoj nema bolju ponudu od ove. 

2 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
dinos3 kaže...

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

Za 55kn se dobije: 2400min, 6gb i 300sms
Za 70kn se dobije: 2400min, 20gb i 300sms
Za 100kn se dobije: 2400min, 40gb i 300sms
Pretplata se može prekinuti bilo kad, bez penala.

 Je li to prema svim mrežama, ili samo prema bonbon mreži ?

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Zaporožac kaže...
dinos3 kaže...

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

Za 55kn se dobije: 2400min, 6gb i 300sms
Za 70kn se dobije: 2400min, 20gb i 300sms
Za 100kn se dobije: 2400min, 40gb i 300sms
Pretplata se može prekinuti bilo kad, bez penala.

 Je li to prema svim mrežama, ili samo prema bonbon mreži ?

 Prema svima. Nema više podjele minuta na bonbon i ostale.

4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
foofajter kaže...
Istina. Već vidim da ću do kraja godine imat 10000 minuta, a do kraja ugovora ne da mi se uopće ni računat. Bitno da ima interneta za smiješne pare.

Mislim da je prijenos nepotrošenih jedinica (minute, SMS-ovi, GB) moguć samo do ukupnog dvostrukog iznosa, ali ne i više od toga.

3 godine
protjeran
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Moram primijetit da internet zna štekat čim je lošije vrijeme. Evo jučer i danas poprilično loše.

Veli frend da je i on imao tih problema prije dok ih nije nazvao da mu pošalju nove postavke. Moram probat jer sad odem na tjedan dana van države i bilo bi baš super da net šteka cijelo vrijeme
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
foofajter kaže...
Moram primijetit da internet zna štekat čim je lošije vrijeme. Evo jučer i danas poprilično loše.

Veli frend da je i on imao tih problema prije dok ih nije nazvao da mu pošalju nove postavke. Moram probat jer sad odem na tjedan dana van države i bilo bi baš super da net šteka cijelo vrijeme

 Moraš biti malo konkretniji - što to znači da šteka i gdje točno šteka? Možda je problem lokalne prirode.

 

Kada si van države, koristiš infrastrukturu neke strane mreže, tako da ne bi smio imati problema.

3 godine
protjeran
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Pa jednostavno ne otvara neke stranice ili otvara jako sporo. Pa onda za neko vrijeme sve oke i tak u krug
4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
foofajter kaže...
Pa jednostavno ne otvara neke stranice ili otvara jako sporo. Pa onda za neko vrijeme sve oke i tak u krug

 Prijavi Bonbonu problem. Primaju plaću da to riješe.

12 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
zelenapaprika kaže...
foofajter kaže...
Istina. Već vidim da ću do kraja godine imat 10000 minuta, a do kraja ugovora ne da mi se uopće ni računat. Bitno da ima interneta za smiješne pare.

Mislim da je prijenos nepotrošenih jedinica (minute, SMS-ovi, GB) moguć samo do ukupnog dvostrukog iznosa, ali ne i više od toga.

 Da, tako je. 

foofajter kaže...
Moram primijetit da internet zna štekat čim je lošije vrijeme. Evo jučer i danas poprilično loše.

Veli frend da je i on imao tih problema prije dok ih nije nazvao da mu pošalju nove postavke. Moram probat jer sad odem na tjedan dana van države i bilo bi baš super da net šteka cijelo vrijeme

 To ovisi o lokaciji gdje si.

Meni na primjer u Požegi radi besprijekorno, dok npr prošli tjedan sam bio u Malinskoj i tamo mi je bio duplo manji download/upload, ali signala je bilo. 

Ja za sad prezadovoljan. 

13 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Bas je super ta promo ponuda.. Bolje se ne moze nac za tu lovu, provjeravao sam sve mreze a do ove informacije slucajno dosao preko foruma..

Prebacio se s telemacha jer sam imao u zalihi 130+ gb i onda najednom nemam vise nis + taman mi isteklo gigateljstvo 5+5 gb tako da bih placao 70 kn za mrtvih 5 gb.

Jedino nemaju 5g al to mi nista ne znaci jer niti imam mobitel koji to podrzava niti zivim u zg buduci da bu ovo doslo do okolice ko zna kad a sudeci po tome kakve propuste su poceli radit ne ulijevaju mi bas povjerenje, samo imaju jak marketing.. Morat cu se zadovoljit s brzinama od 60-70 mbit 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice