Bonbon - nova mobilna mreža

poruka: 358
|
čitano: 162.580
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bonbon - nova mobilna mreža".
15 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Znači kartice nemaju PIN?

Čekaj a kako one opcije u mobu što traže da uneseš PIN rade sa ovim sranjem?

How about a nice cup of shut the fuck up?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
the economist kaže...

Ma čim je od tih njemačkih lopova mreža ništa ne vjerujem, opet će biti 25 tarifa i opcija u igri. 10 godina sam pretplatnik HT-a i ne platim jedan račun na vrijeme i stiže poruka: "Ako ne podmirite vaš račun prekinuti ćemo vam mogućnost razgovora". Mamu vam je*** kakav je to način, imam i max tv, mob na pretplatu, max adsl, dajem im 100 eura mjesečno, ima da mi dupe ližu svaki tjedan a ne se prijetiti isključenjem zbog jednog zaboravljenog računa, sve ču im odkazati klošari jedni dao bog dragi da bankrotiraju još danas.

Inače, kad nešto ne valja, to se zamjeni. Za internet i tv imaš jeftiniji i bolji iskon, a za mobitel jeftiniji i bolji tomato (osim ako koristiš mobilni internet, onda vip). 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
alien kaže...

izmišljanje tople vode.

sve su to mogli ponuditi kroz tarife u 098/099 mreži.

potpisujem ...

mogli su složiti pakete apsolutno identične ovome što se nudi...

+ na plakatima reklamirati svoju matičnu mrežu,

+ ušparati na konpletnoj  podršci...  (od korisničke podrške do računovodstva, čistačice)

+ ponuditi još' nize cijene od ovih predloženih

 

to je svakome jasno... ali.... zašto nisu???
budući da smo u Hrvatskoj sigurno ima neke veze sa "pranjem love" i izbjegavanjem plačanja nečega ;)
sve ostalo je krema za oči...
a najbolje je da svi komentiraju tarife... a ne vide što se krije iza toga.

 

Oooooo kako bi volio da mi neko kaže da se grdo varam...

da imaju iphone za 600kn u nekoj tarifi 200kn/mj.
da imaju flat ili ne znam kaj...

 

totalno sam zabrijao loše...

trebao bi se opet počet drogirat...

kaj oni tu nude?? ja tu ništ' ne kužim... jesam stari debos..

13 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

e a koji to signal hvata

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
maherDP kaže...

e a koji to signal hvata

AT&T

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
13 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

E a ovo "unutar mreze" jel se tu broji T-mobile ako koriste istu infrastrukturu ili samo taj bonbon?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
lzgr kaže...

Znači kartice nemaju PIN?

Čekaj a kako one opcije u mobu što traže da uneseš PIN rade sa ovim sranjem?

Vrlo jednostavno - kod svih mobitela se PIN provjera može isključiti...sa ovom karticom, se ne može niti uključiti..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 21:24 (DamageHigh).
14 godina
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
Agent Rico kaže...

E a ovo "unutar mreze" jel se tu broji T-mobile ako koriste istu infrastrukturu ili samo taj bonbon?

Naravno da samo bonbon, pa nisu ludi, haha.

16 godina
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
DamageHigh kaže...
lzgr kaže...

Znači kartice nemaju PIN?

Čekaj a kako one opcije u mobu što traže da uneseš PIN rade sa ovim sranjem?

Vrlo jednostavno - kod svih mobitela se PIN provjera može isključiti...sa ovom karticom, se ne može niti uključiti..

Nije mi baš jasno zašto doduše...

Nikad ne koristim PIN al ne vidim neki poseban razlog zašto bi maknuli tu opciju. Neodlučan

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
ojpi kaže...
Agent Rico kaže...

E a ovo "unutar mreze" jel se tu broji T-mobile ako koriste istu infrastrukturu ili samo taj bonbon?

Naravno da samo bonbon, pa nisu ludi, haha.

Ma to sam i ja mislio al sam se ipak ponadao... 

15 godina
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
Miro kaže...
rjakopec kaže...

Nadam se da je ovo "sponzorirana" vijest. 

Nije.

Sad i ja vidim da nije, dok je sponzorirana onda maknete komentare  :)

 

Nije ni to loša taktika, ili platite ili ćemo pustiti da ljudi pišu što misle o vama :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža

 

Bonbon mi djeluje više kao dodatni mobitel, koji bi se mogao koristiti povremeno.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 21:33 (klimama).
15 godina
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža

Mislim da je upravo u tome i poanta! Oni ni ne misle da to će to biti nekome jedini oprater (bar ne većini), nego drugi. Imati ćeš svoj "osnovni" broj a ovaj će ti služiti za net ili povremeno korištenje unutar bonbon mreže, ali je poanta u tome da žele privući veliki broj korisnika koji će im mjesećno dati 40-ak kuna  idućih 10 godina , zato i je ta "akcija".  T-scum ovaj novi "virtualni" operater ne košta ništa (ok gotovo ništa) jer nema zaposlenih, nema računovodstvo, nema troškova odašiljaća, praktićki da nemaju troškova a sad vidi da pokupe  nekoliko desetaka tisuća korisnika x 12 mjeseci x 40 kn x 10 godina = puuuuno love :)

16 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Po meni bezveze.. Bolje da je 2 ili 3 kn dnevno pa da je duplo i troduplo manje svega, ovako je preskupo svakodnevno aktivirati tu dnevnu opciju kad se ionako nema šanse iskoristiti uračunato niti blizu.. Jedino je fora; ubaciti karticu u modem i koristiti ju za data paket na računalima koja nemaju pristup fixnom internetu..

 

Za komunikaciju i internet na MOBITELU(!) nije ni blizu ponudi tele2 (35kn mjesečno = 300mb i 50kn mj = 1000 minuta unutar mreže)..

 

Dakle valja više kao data za računala, no za mobitele kao što je namijenjena niti najmanje.. Pogotovo kao primarna mreža, eventualno imati pa aktivirati tu i tamo no totoalno njesra ova fora samo unutar mreže. A korisinika mreže nigdje, pa ti troši stotine svega dnevno..

 

S 5 mobilnih mreža u našoj jadnoj maloj RH prolazi samo ona mreža koja se bazira na ponudi niskih cijena koje ne ovise mreži prema kojoj se upućuje poziv (tele2, tomato..). Vip je to prepoznao i uključio se u utrku s tele2, t-mobile trom kakav je, (za)ostaje i dalje..

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 22:06 (2fast4u).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
rjakopec kaže...
Miro kaže...
rjakopec kaže...

Nadam se da je ovo "sponzorirana" vijest. 

Nije.

Sad i ja vidim da nije, dok je sponzorirana onda maknete komentare  :)

 

Nije ni to loša taktika, ili platite ili ćemo pustiti da ljudi pišu što misle o vama :)

Hm...

a zašto se onda na dnu članka nalazi ovo:

"Detaljnije informacije možete saznati iz kompletne prezentacije, koju prilažem uz tekst." ?

 

Eto samo malo zamjećujem Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Ja ne kužim kaj ste vi svi zabrijali na FLAT na mobu, ja koristim dosta net na mobu (50-150 mb mjesečno), ali stvarno nezz kaj bi s flatom, mogu gledati youtube i skidati file-ove i učitavati stranice sa hrpom slika i flasha i jave, ali nemogu potrošiti preko 500mb, tj za mene je Flat apsolutno neisplativ. Flat zvuči pprimamljivo, ali stvarno nezz što ću s njim (a plačati ću ga 200kn min!).

Možda ako radite neš sa videom po cijele dane... ajde mi psl objasnite, zašto želite flat...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
max1919 kaže...

Ja ne kužim kaj ste vi svi zabrijali na FLAT na mobu, ja koristim dosta net na mobu (50-150 mb mjesečno), ali stvarno nezz kaj bi s flatom, mogu gledati youtube i skidati file-ove i učitavati stranice sa hrpom slika i flasha i jave, ali nemogu potrošiti preko 500mb, tj za mene je Flat apsolutno neisplativ. Flat zvuči pprimamljivo, ali stvarno nezz što ću s njim (a plačati ću ga 200kn min!).

Možda ako radite neš sa videom po cijele dane... ajde mi psl objasnite, zašto želite flat...

Da otkažem fiksni telefon i adsl i koristim samo mob.

13 godina
protjeran
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
max1919 kaže...

Ja ne kužim kaj ste vi svi zabrijali na FLAT na mobu, ja koristim dosta net na mobu (50-150 mb mjesečno), ali stvarno nezz kaj bi s flatom, mogu gledati youtube i skidati file-ove i učitavati stranice sa hrpom slika i flasha i jave, ali nemogu potrošiti preko 500mb, tj za mene je Flat apsolutno neisplativ. Flat zvuči pprimamljivo, ali stvarno nezz što ću s njim (a plačati ću ga 200kn min!).

Možda ako radite neš sa videom po cijele dane... ajde mi psl objasnite, zašto želite flat...

Evo par razloga zasto bi ja volio flat:

 

Stavio bi da mi skida sve mailove te da mi rifreša svakih 5 minuta.

Slusao bi muziku preko YT

Refešalo bi mi se vrijeme na desktopu svako malo

Te bi puno više surfao.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
max1919 kaže...

Ja ne kužim kaj ste vi svi zabrijali na FLAT na mobu, ja koristim dosta net na mobu (50-150 mb mjesečno), ali stvarno nezz kaj bi s flatom, mogu gledati youtube i skidati file-ove i učitavati stranice sa hrpom slika i flasha i jave, ali nemogu potrošiti preko 500mb, tj za mene je Flat apsolutno neisplativ. Flat zvuči pprimamljivo, ali stvarno nezz što ću s njim (a plačati ću ga 200kn min!).

Možda ako radite neš sa videom po cijele dane... ajde mi psl objasnite, zašto želite flat...

 

 

ček, ti se šališ, jel?

 

 

skype pozivi?

live streamovi?

konstantan update i upgrade?

sinkronizacija, što aplikacija, što mejlova, što svega ostalog (dropbox i sl...)

 

 

edit:

mislim da tko prvi ubaci flet po nekoj pristojnoj cijeni, da će imati dobar profit od toga

Silence! I Kill You...
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 22:39 (no name).
13 godina
protjeran
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
no name kaže...

edit:

mislim da tko prvi ubaci flet po nekoj pristojnoj cijeni, da će imati dobar profit od toga

Da,nadam se da cu to dozivjeti!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
toncro kaže...

Da otkažem fiksni telefon i adsl i koristim samo mob.

  OK, dobra ideja, ali nekima je fixni tel nužan (duga priča zašto)...

CROifer kaže...

Evo par razloga zasto bi ja volio flat:

 

Stavio bi da mi skida sve mailove te da mi rifreša svakih 5 minuta.

Slusao bi muziku preko YT

Refešalo bi mi se vrijeme na desktopu svako malo

Te bi puno više surfao.

  1. to sa mailovima postoji na smartphonima sa Androidom, Iphonu i drugim pametnijim mobovima i ne uzima više od par kb (kada učitava mail nešto više), ali sve u svemu zanemarivo

2. youtube je nepraktičan, imaš ekran cijelo vrijeme upaljen i jako cucla bateriju, puno je bolja solucija groveshark, koji koristim i on uzima 2-4mb po pjesmi, po meni za to netreba flat

3. ovo te nisam totalno skužio, misliš na one widgete koji pokazuju vrijeme, tempretutu i dr? Ako je tako to isto kao i mail cucla samo par kb, zanemarivo

4. To kužim, i ja volim kad imam odriješene ruke i mogu raditi na netu kaj hoću, ali mislim da mi je ipak flat neisplativ (jedino ako se spusti na 100kn mjesečno)

no name kaže...

 

 

ček, ti se šališ, jel?

 

 

skype pozivi?

live streamovi?

konstantan update i upgrade?

sinkronizacija, što aplikacija, što mejlova, što svega ostalog (dropbox i sl...)

 

 

edit:

mislim da tko prvi ubaci flet po nekoj pristojnoj cijeni, da će imati dobar profit od toga

  Ne šalim se... skypa se nisam sjetio.

Live streamovi? nezz kaj da radim s tim na mobu :/   Ali bilo bi fora i ok je razlog za flat.

Konstantni update je ok, ali za to ti netreba flat (ne ideš nadograđivati win, nego programe od par mb max)

zadnje je ok razlog ako na mobu misliš uploadati/downloadati po par gb, ali mislim da nema jako puno takvih ljudi.

 

 

 

Evo moj zaključak je da bi flat svakako trebalo uvesti, meni osobno on netreba, ali ima ljudi koji očito troše puno više od mene pa onda neka uživaju.

Ja sa downloadaom i uploadom i youtubom i grovesharkom nemogu napraviti više od 500mb prometa i meni je flat stvarno nepotreban. Izlanuo se

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
protjeran
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
max1919 kaže...

Mogu i ovako gurat ali bi flat bio poželjan ali naravno za neku normalnu cijenu!

16 godina
protjeran
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Evo, imam mobilni flat i potrosim oko 1GB mjesecno samo na mailove.

 

Oko 3GB ode na surfanje preko laptopa. Dropbox oko 100MB mjesecno.

 

IM i takve stvari su zanemarive, YT ne gledam/slusam, radio takodjer...

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

timer odbrojao, stranice nema Viče

Posjetite http://www.MojPortal.com.hr i naš forum http://www.MojPortal.com.hr/forum/
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
Robi kaže...

timer odbrojao, stranice nema Viče

u minusu je 4 min

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
metak kaže...

Evo, imam mobilni flat i potrosim oko 1GB mjesecno samo na mailove.

 

Oko 3GB ode na surfanje preko laptopa. Dropbox oko 100MB mjesecno.

 

IM i takve stvari su zanemarive, YT ne gledam/slusam, radio takodjer...

 

 

  Od koga imaš flat (operater)?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Super su krenuli :) Takva ce im i usluga biti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

evo ga radi

 

Nema nikakve ponude mobitela???

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 0:11 (MorciTheCroat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža

@MorciTheCroat Kako misliš radi :O? Meni sad odbrojava od 24:00 prema nuli...

Proradilo upravo :D. Nije im baš neka reklama na youtubu :P

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 0:20 (Iggx).
16 godina
protjeran
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža
Vip/myBB
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice