Bonbon - nova mobilna mreža

poruka: 358
|
čitano: 162.553
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bonbon - nova mobilna mreža".
4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
domac5 kaže...

Bas je super ta promo ponuda.. Bolje se ne moze nac za tu lovu, provjeravao sam sve mreze a do ove informacije slucajno dosao preko foruma..

Prebacio se s telemacha jer sam imao u zalihi 130+ gb i onda najednom nemam vise nis + taman mi isteklo gigateljstvo 5+5 gb tako da bih placao 70 kn za mrtvih 5 gb.

Jedino nemaju 5g al to mi nista ne znaci jer niti imam mobitel koji to podrzava niti zivim u zg buduci da bu ovo doslo do okolice ko zna kad a sudeci po tome kakve propuste su poceli radit ne ulijevaju mi bas povjerenje, samo imaju jak marketing.. Morat cu se zadovoljit s brzinama od 60-70 mbit 

Stekao sam dojam da Bonbonovci sami potiho šire informaciju o toj ponudi po raznim forumima, jer je ponuda važeća od 21.6.2021., a do početka rujna ju nitko živ nije spomenuo. :-) I duboko je skrivena na Webu Bonbona, tako da je nema među istaknutim promocijama (duple minute i sl.).

 

Nemaju 5G, ali će imati. Kao što u početku nisu svi imali 4G. Ni ja nemam 5G mobitel, tako da se ne uzrujavam puno.

13 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Pa bas to, sakrili su to i daju ti promo popust samo ako sam trazis, nebu ti ga nudili na pladnju.. A sad ko se potrudio malo istrazit super za njega, ko nije placa 40 kn vise.. 960 kn kroz 24 mjeseca, not bad 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Za pronaći super tarifu oduvijek je trebalo uložiti trud. ;-) Ponajviše, pratiti cjenike i promjene u istima. A to se ne da svima.

 

Ovo što je Bonbon napravio je super, ali fakat su to sakrili tamo gdje to nitko ne bi očekivao.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Sredio sam kombinaciju po tim cijenama, stari korisnik bonbona.

Hvala kolegi dinos3 na informaciji!

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
dinos3 kaže...

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

Za 55kn se dobije: 2400min, 6gb i 300sms
Za 70kn se dobije: 2400min, 20gb i 300sms
Za 100kn se dobije: 2400min, 40gb i 300sms
Pretplata se može prekinuti bilo kad, bez penala.

 sad sam pogledao i nema za 55kn 2400, min 6GB i 300 sms (ne vidim gdje piše da je za "nove korisnike" 55kn. Možda nisam na dobrom linku, ne znam...)

 

uobičajena cijena te tarife je 95 kn s porezom.

 

https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/cjenik-pretplata

 

 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2021 10:02 (Zaporožac).
15 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
dinos3 kaže...
zelenapaprika kaže...
foofajter kaže...
Istina. Već vidim da ću do kraja godine imat 10000 minuta, a do kraja ugovora ne da mi se uopće ni računat. Bitno da ima interneta za smiješne pare.

Mislim da je prijenos nepotrošenih jedinica (minute, SMS-ovi, GB) moguć samo do ukupnog dvostrukog iznosa, ali ne i više od toga.

 Da, tako je. 

foofajter kaže...
Moram primijetit da internet zna štekat čim je lošije vrijeme. Evo jučer i danas poprilično loše.

Veli frend da je i on imao tih problema prije dok ih nije nazvao da mu pošalju nove postavke. Moram probat jer sad odem na tjedan dana van države i bilo bi baš super da net šteka cijelo vrijeme

 To ovisi o lokaciji gdje si.

Meni na primjer u Požegi radi besprijekorno, dok npr prošli tjedan sam bio u Malinskoj i tamo mi je bio duplo manji download/upload, ali signala je bilo. 

Ja za sad prezadovoljan. 

 Kakva ti je jačina signala? Meni malo-malo pokazuje da je na pola jačine. Prvo sam mislio da mi je to zbog starog mobitela, ali nije. Čak sam i naručio novu SIM karticu i opet ista situacija... 

10 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Zaporožac kaže...

 sad sam pogledao i nema za 55kn 2400, min 6GB i 300 sms (ne vidim gdje piše da je za "nove korisnike" 55kn. Možda nisam na dobrom linku, ne znam...)

 

uobičajena cijena te tarife je 95 kn s porezom.

 

https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/cjenik-pretplata

 To su stavili pod "Ostalo" :)

 

4.9. Ponuda kombinacije
https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/cjenik-pretplata/ostalo

14 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

 Eto probao ja s pretplate na još jeftiniju pretplatu, sad čekam 1.11 pa da vidim dali je upalilo.

 

edit: dobio i sms

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2021 12:01 (rokonja).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Zaporožac kaže...
dinos3 kaže...

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

Za 55kn se dobije: 2400min, 6gb i 300sms
Za 70kn se dobije: 2400min, 20gb i 300sms
Za 100kn se dobije: 2400min, 40gb i 300sms
Pretplata se može prekinuti bilo kad, bez penala.

 sad sam pogledao i nema za 55kn 2400, min 6GB i 300 sms (ne vidim gdje piše da je za "nove korisnike" 55kn. Možda nisam na dobrom linku, ne znam...)

 

uobičajena cijena te tarife je 95 kn s porezom.

 

https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/cjenik-pretplata

 

 

 U tome je caka, moras im se sam javit na fejs i zatrazit promo popust 40 kn.. 

10 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Odlicna im je to fora. Toliko dobra da sam presao na Mozaik u Vipu... mislim ono, skrivene ponude...
12 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža

Evo i ja sad probao s preplate i javljeno da će me prebaciti od 01.11. na promotivnu cijenu

13 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
simsis kaže...
Odlicna im je to fora. Toliko dobra da sam presao na Mozaik u Vipu... mislim ono, skrivene ponude...

 I kolko placas vipu i kakve opcije si dobio? 

4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Zaporožac kaže...
dinos3 kaže...

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

Za 55kn se dobije: 2400min, 6gb i 300sms
Za 70kn se dobije: 2400min, 20gb i 300sms
Za 100kn se dobije: 2400min, 40gb i 300sms
Pretplata se može prekinuti bilo kad, bez penala.

 sad sam pogledao i nema za 55kn 2400, min 6GB i 300 sms (ne vidim gdje piše da je za "nove korisnike" 55kn. Možda nisam na dobrom linku, ne znam...)

 

uobičajena cijena te tarife je 95 kn s porezom.

 

https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/cjenik-pretplata

 

 

 Ima, samo ti nisi kliknuo na link "Ostalo" s lijeve strane na Webu stranici čiji si URL dao u svojoj poruci.

 

"4.9. Ponuda kombinacije

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele."

 

https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/cjenik-pretplata/ostalo

 

Da, fino su to sakrili. :-)

 

 

4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
simsis kaže...
Odlicna im je to fora. Toliko dobra da sam presao na Mozaik u Vipu... mislim ono, skrivene ponude...

 Inače bi bio stampedo na Bonbon, a oni bi izgubili dosta novca. Ovako samo maheri koji saznaju za popust, taj isti popust mogu zatražiti u kontaktu s Bonbonom. Ostali plaćaju 40 kuna više, što i nije tragedija.

10 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
domac5 kaže...
simsis kaže...
Odlicna im je to fora. Toliko dobra da sam presao na Mozaik u Vipu... mislim ono, skrivene ponude...

 I kolko placas vipu i kakve opcije si dobio?  

 

69kn za Malu tarifu, 3 gige i beskonačno razgovora. Meni dosta, u biti taman su mi zatrebali razgovori kad je čovjek nazvao pa nisam gledao dalje. Nešto manje me došao bonbon sa 300min (prepaid).

 

zelenapaprika kaže...
simsis kaže...
Odlicna im je to fora. Toliko dobra da sam presao na Mozaik u Vipu... mislim ono, skrivene ponude...

 Inače bi bio stampedo na Bonbon, a oni bi izgubili dosta novca. Ovako samo maheri koji saznaju za popust, taj isti popust mogu zatražiti u kontaktu s Bonbonom. Ostali plaćaju 40 kuna više, što i nije tragedija.

 

Ma znam al na Bonbonu je cijela obitelj fakat dugo i nismo neki potrošači tako da im ne bi opteretili mrežu a reklamiraš ih dalje. Više neću :D

 

4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
simsis kaže...

 

69kn za Malu tarifu, 3 gige i beskonačno razgovora. Meni dosta, u biti taman su mi zatrebali razgovori kad je čovjek nazvao pa nisam gledao dalje. Nešto manje me došao bonbon sa 300min (prepaid).

 


 

 Vidiš, meni su nudili neograničene razgovore i 3GB za 99 kuna, a to je i inače cijena za Malu tarifu. Nisam uzeo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2021 20:08 (zelenapaprika).
10 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža

Ali se smanjuje 10 kn za svaki broj, ako imaš više brojeva i kabelsku onda padne. 99kn i nije baš neki deal..

4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
simsis kaže...

Ali se smanjuje 10 kn za svaki broj, ako imaš više brojeva i kabelsku onda padne. 99kn i nije baš neki deal..

 Nemam ništa kod njih. Uzeo sam ovu ponudu na Bonbonu.

12 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
kule kaže...
dinos3 kaže...
zelenapaprika kaže...
foofajter kaže...
Istina. Već vidim da ću do kraja godine imat 10000 minuta, a do kraja ugovora ne da mi se uopće ni računat. Bitno da ima interneta za smiješne pare.

Mislim da je prijenos nepotrošenih jedinica (minute, SMS-ovi, GB) moguć samo do ukupnog dvostrukog iznosa, ali ne i više od toga.

 Da, tako je. 

foofajter kaže...
Moram primijetit da internet zna štekat čim je lošije vrijeme. Evo jučer i danas poprilično loše.

Veli frend da je i on imao tih problema prije dok ih nije nazvao da mu pošalju nove postavke. Moram probat jer sad odem na tjedan dana van države i bilo bi baš super da net šteka cijelo vrijeme

 To ovisi o lokaciji gdje si.

Meni na primjer u Požegi radi besprijekorno, dok npr prošli tjedan sam bio u Malinskoj i tamo mi je bio duplo manji download/upload, ali signala je bilo. 

Ja za sad prezadovoljan. 

 Kakva ti je jačina signala? Meni malo-malo pokazuje da je na pola jačine. Prvo sam mislio da mi je to zbog starog mobitela, ali nije. Čak sam i naručio novu SIM karticu i opet ista situacija... 

 Meni je signal odličan.

Do prije pola godine sam bio na simpi i tamo mi je isto bio super signal, oni valjda koriste istu infrastrukturu.

 

4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
dinos3 kaže...
kule kaže...
dinos3 kaže...
zelenapaprika kaže...
foofajter kaže...
Istina. Već vidim da ću do kraja godine imat 10000 minuta, a do kraja ugovora ne da mi se uopće ni računat. Bitno da ima interneta za smiješne pare.

Mislim da je prijenos nepotrošenih jedinica (minute, SMS-ovi, GB) moguć samo do ukupnog dvostrukog iznosa, ali ne i više od toga.

 Da, tako je. 

foofajter kaže...
Moram primijetit da internet zna štekat čim je lošije vrijeme. Evo jučer i danas poprilično loše.

Veli frend da je i on imao tih problema prije dok ih nije nazvao da mu pošalju nove postavke. Moram probat jer sad odem na tjedan dana van države i bilo bi baš super da net šteka cijelo vrijeme

 To ovisi o lokaciji gdje si.

Meni na primjer u Požegi radi besprijekorno, dok npr prošli tjedan sam bio u Malinskoj i tamo mi je bio duplo manji download/upload, ali signala je bilo. 

Ja za sad prezadovoljan. 

 Kakva ti je jačina signala? Meni malo-malo pokazuje da je na pola jačine. Prvo sam mislio da mi je to zbog starog mobitela, ali nije. Čak sam i naručio novu SIM karticu i opet ista situacija... 

 Meni je signal odličan.

Do prije pola godine sam bio na simpi i tamo mi je isto bio super signal, oni valjda koriste istu infrastrukturu.

 

 Da, kad je Bonbon HT-ova mreža.

13 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
simsis kaže...
domac5 kaže...
simsis kaže...
Odlicna im je to fora. Toliko dobra da sam presao na Mozaik u Vipu... mislim ono, skrivene ponude...

 I kolko placas vipu i kakve opcije si dobio?  

 

69kn za Malu tarifu, 3 gige i beskonačno razgovora. Meni dosta, u biti taman su mi zatrebali razgovori kad je čovjek nazvao pa nisam gledao dalje. Nešto manje me došao bonbon sa 300min (prepaid).

 

 Za iste novce ovdje imam 20 gb, 3000 min i 300 poruka i bez ugovorne obveze.. Pa nek skrivaju kolko oce, meni samo bitno da dobijem sto vise a dajem sto manje

10 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
domac5 kaže...
simsis kaže...
domac5 kaže...
simsis kaže...
Odlicna im je to fora. Toliko dobra da sam presao na Mozaik u Vipu... mislim ono, skrivene ponude...

 I kolko placas vipu i kakve opcije si dobio?  

 

69kn za Malu tarifu, 3 gige i beskonačno razgovora. Meni dosta, u biti taman su mi zatrebali razgovori kad je čovjek nazvao pa nisam gledao dalje. Nešto manje me došao bonbon sa 300min (prepaid).

 

 Za iste novce ovdje imam 20 gb, 3000 min i 300 poruka i bez ugovorne obveze.. Pa nek skrivaju kolko oce, meni samo bitno da dobijem sto vise a dajem sto manje

 

Ma apsolutno se slažem, nerva me što sam fakat dugo bio tamo i nisam znao za to. Čak i stare tarife zakopavaju, za klinku sam morao ulaziti u obsolete tarife da bi aktivirao besplatne razgovore u bonbonu za 10kn. Mislim ni ovo nema ugovornu obavezu tak da nije greda, 3 gige je dosta jer i tak svugdje imaš WiFi.. kuća, posao.. tko ih šljivi sad.

13 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Ma fejs, instagram, tik tok, sve videi koji se automatski ucitavaju.. Ispod 10 gb mjesecno tesko prodem

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
simsis kaže...

 

Ma apsolutno se slažem, nerva me što sam fakat dugo bio tamo i nisam znao za to.

 Provideri ponekad skrivaju dio posebnih akcija jer mogu istu uslugu naplatiti više (bez popusta), a dijelu korisnika ponude istu uslugu po nižoj cijeni da prijeđu s druge mreže ili kod obnavljanja ugovorne obaveze i dr. Dio akcija ide na Web, na Facebook ili dođe newsletterom na e-mail. Nemaju ljudi vremena gledati svako malo Web providera i to dubinski, stranicu po stranicu. Neki ne koriste Facebook i samim time ne dobiju informaciju o akcijama.

10 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Hvala svima na infu. Upravo predao zahtjev za promjenu mreze. Valjda ce trajat akcija dok me prebace (18.10). Za 70 kn tarifa vise nego dovoljna. Do sad sam bio u Tomatu 5000 jedinica za 80kn.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
matecro007 kaže...

Sredio sam kombinaciju po tim cijenama, stari korisnik bonbona.

Hvala kolegi dinos3 na informaciji!

 Kako si sredio? Zvao službu za korisnike? Što si im rekao?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Ja sam jučer pokušao ostvariti prelazak na Bonbon pretplatu.

Razgovarao sa njihovom djelatnicom, žena je bila iznimno ljubazna i susretljiva.

Međutim, kad je išla odraditi provjeru po OIB-u, ispostavilo se da sam nepouzdan klijent.

Jer je T-Com ostavio u registru tu jednu situaciju koju sam nekad davno imao s njima,

i bez obzira što  je davnih dana riješen taj spor sa T-Comom,

nisu to obrisali iz registra i jednostavno system ne želi surađivati sa mnom kao korisnikom.

Nepouzdanim.

Iako su mi odrapili takvu cifru koju sam uredno platio, a nije ni bila pogreška na meni.

 

Ono, ja nepouzdan a oni krali od korisnika.

No, eto...bilo pa prošlo.

Ne znam ni zašto sam ovo pisao, no možda nekome bude od pomoći ako je možda imao

takvu sličnu situaciju pa da zna da od svega neće biti ništa.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža

Kako odjebati onog njihovog robotka? Želim također da me prebace, chat na webstranici i Messenger...Ista stvar na oba, ne znam kako da dođem do nekog, samo taj robotko se javlja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
Promster kaže...

Kako odjebati onog njihovog robotka? Želim također da me prebace, chat na webstranici i Messenger...Ista stvar na oba, ne znam kako da dođem do nekog, samo taj robotko se javlja.

 Kad ti se javi automatski robotko....samo napiši riječ "kontakt" bez navodnika i spojit ce te sa agentom.

 

Ja slučajno skužio jer me isto iritirao sa automatskim odgovaranjem što nisam htio.

13 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža
amd freak kaže...
Promster kaže...

Kako odjebati onog njihovog robotka? Želim također da me prebace, chat na webstranici i Messenger...Ista stvar na oba, ne znam kako da dođem do nekog, samo taj robotko se javlja.

 Kad ti se javi automatski robotko....samo napiši riječ "kontakt" bez navodnika i spojit ce te sa agentom.

 

Ja slučajno skužio jer me isto iritirao sa automatskim odgovaranjem što nisam htio.

Pa mogli su to negdje napisati, ovaj bot je doslovno beskoristan. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice