BlackBerry na QNX-u u prvom kvartalu

poruka: 7
|
čitano: 1.607
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlackBerry na QNX-u u prvom kvartalu".
13 godina
neaktivan
offline
BlackBerry na QNX-u u prvom kvartalu

Ja želim crackberry!!!

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
BlackBerry na QNX-u u prvom kvartalu

Zaista šteta za BlackBerry što ne iskoriste i zadrže svoj marketshare već ga godinama puštaju drugima.

 

Za koju godinu bit će ponovno BlackBerry for iOS/Android connect aplikacije, a onda BlackBerry sa WP7{#}

 

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry na QNX-u u prvom kvartalu
genije_čudo_prirode kaže...

Zaista šteta za BlackBerry što ne iskoriste i zadrže svoj marketshare već ga godinama puštaju drugima.

 

Za koju godinu bit će ponovno BlackBerry for iOS/Android connect aplikacije, a onda BlackBerry sa WP7{#}

 

  To nije njihova krivnja nego Rim jednostavno nema toliko jaku marketinčku moć kao Google,Apple i Microsoft.Uostalom da nema marketinga HTC-ovi bi bili popularniji od iphonea.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
offline
Re: BlackBerry na QNX-u u prvom kvartalu
g12356 kaže...
genije_čudo_prirode kaže...

Zaista šteta za BlackBerry što ne iskoriste i zadrže svoj marketshare već ga godinama puštaju drugima.

 

Za koju godinu bit će ponovno BlackBerry for iOS/Android connect aplikacije, a onda BlackBerry sa WP7{#}

 

  To nije njihova krivnja nego Rim jednostavno nema toliko jaku marketinčku moć kao Google,Apple i Microsoft.Uostalom da nema marketinga HTC-ovi bi bili popularniji od iphonea.

 

Ma nema to veze s marketingom jer BB ima strasan marketing, mozda ne toliko u Hr ali SAD i zapadnoj Evropi. Problem za BB je sto je s dostupnoscu 3G-a na mrezema izgubio svu prednost za pristup emailu koju je prije imao u eksluzivnim data dealovima s mobilnim operaterima. BB su bili najpopularniji jer su bili odlicni klijenti za email i imali su pristupacnije data tarife (sjeti se samo koliko je kostao MB prometa na "obicnom" telefonu prije par godina) nego ostali. Ja sam koristio Nokijine telefone s IMAP klijentima vec godinama ali su cijene za data bile grozno visoke, osim za BB. E, to je sto se tice "malih, privatnih" korisnika. BB jos uvijek drzi svoju poziciju dosta dobro u enterprise sektoru jer jos uvijek nema mobilne platforme kojom je lakse upravlja kad je u pitanju veliki broj uredjaja nego je to BB. Velike firme koje trebaju od par desetaka pa do par stotina i vise mobilnih uredjaja nemaju previse izbora osim BBa. Iako ih sam ne volim koristiti izuzetno je upravljati s gomilom tih uredjaja ako ih treba izbrisati, restartati, updatati s jednog uredjaja na drugi itd, sigurnosno su bolji od ostalih, podrzavaju sve kriptografske i sigurnosne standarde itd tako da ce velikim firmama BB jos uvijek biti nezamjenjivi sve dok Android/iOS ne sloze to isto (valjda nece jos dugo).

 

Uza sve to ja i dalje ne volim koristiti BB i BB server, ali da imam firmu i da zelim podijeliti 100 mobitela svi bi dobili BB bas zbog ovog gore. Nadam se da ce s QNX-om popraviti jer mi se QNX svidjao jos prije 12-13 godina kad sam ga prvi put koristio (isao je bootabilni demo na jednom floppyu sa kompletnim dekstopom i utilityima za modem etc).

16 godina
neaktivan
offline
BlackBerry na QNX-u u prvom kvartalu

A s obzirom da je QNX pokazao jako dobre performanse na PlayBooku, velike su šanse da će ista priča biti i na mobitelima.

Isto tako, čekam jesen da vidim kakva će biti podrška na PlayBooku za Android aplikacije što će biti vrlo bitno i za buduće mobitele s QNX-om.

Jesi li i ti Svjetski Putnik ? www.svjetskiputnik.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BlackBerry na QNX-u u prvom kvartalu

BB bez BES / BIS usluge??? Čini mi se Okay mogućnost podizanja Android app na QNX platformi

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BlackBerry na QNX-u u prvom kvartalu
HCSC kaže...

BB bez BES / BIS usluge??? Čini mi se Okay mogućnost podizanja Android app na QNX platformi

Da, to zvuči odlično. No imam feeling da BB jaaako zaostaju za konkurencijom...ne kao Nokia ali blizu su{#} No ako ni BES ne uspiju brzo osposobiti neće imati neke šanse, bez obzira što uvijek ciljaju na konzervativan dio tržišta kojemu su sigurnost/dostupnost maila/kontakata/kalendara izuzetno bitni. Mislim, i meni je super uzet u T-Mobile-u kad idem van opciju za 110 kn mjesečno i chatam preko BB-a, surfam, šaljem i primam mailove neograničeno, ali to mi vrijedi za par dana/tjedana u godini, a ostatak rađe potrpim moderniji WP7 pa se vani kačim na WiFi.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice