BlackBerry PlayBook za 199 dolara

poruka: 12
|
čitano: 4.693
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlackBerry PlayBook za 199 dolara".
14 godina
neaktivan
offline
BlackBerry PlayBook za 199 dolara

Zašto kod nas nema ovakvih rasprodaja?

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BlackBerry PlayBook za 199 dolara

Zato što smo banana država u kojoj majmuni glasaju za HDZ već 17 godina.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2011 10:42 (Lisac1606).
15 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry PlayBook za 199 dolara
HomoScepticus kaže...

Zašto kod nas nema ovakvih rasprodaja?

Pa vjerojatno jer smo trziste di bi ih prodali 10

A i kod nas bi bila akcija na hrvatski nacin 2999 kuna i gore prekrizenih 3999 nadopisanih

 

 

On topic. da amazone ih rusi sve .Jedino bu jabuka mogo drzat cijenu na temelju brand sljedbe, a i on ce pretpostavno ak bas prigori pod petama izbaciti neku 7cu po 250-300 $ bez ugovora

 

14 godina
offline
BlackBerry PlayBook za 199 dolara

I opet RIM fail-a s marketingom.

Predobar tablet s predobrim OS-om, za koji nažalost, malo tko zna..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2011 13:58 (DamageHigh).
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BlackBerry PlayBook za 199 dolara

cak je i $199 previse za tablet koji ima jako malo apps, nema e-mail client, obecana kompatibilnost sa androidom se nece dogoditi  a cak i jedina prednost

koju je imao ( podrska za adobe flash ) vise nije aktualna je je adobe prekinuo podrsku za mobilni flash. 

 

ako spuste na $99 kao sto je bio slucaj sa HP TouchPad mozda uzmem... mada je touchpad bio bolji sa 9" ekranom.

 

Kindle Fire je puno bolji za istu cjenu.

 
4 1 hvala 0
13 godina
offline
BlackBerry PlayBook za 199 dolara

Nadam se da ce biti takve akcije i u Europi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry PlayBook za 199 dolara

Imaš PlayBook?

Jesi li i ti Svjetski Putnik ? www.svjetskiputnik.hr
13 godina
offline
BlackBerry PlayBook za 199 dolara

Dakle sad će svaki propali pokušaj tableta završiti na rasprodajama po 12 kuna ... iPad jedini drži cijenu i dobro se prodaje. Amazon prodaje kindle sa gubitkom ... al svejedno iPad3 bi trebao doći i u 7-8 inčnoj izvedbi i za cca 250-300 dolara. Uništio bi i Kindle.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BlackBerry PlayBook za 199 dolara
grzzi kaže...

Dakle sad će svaki propali pokušaj tableta završiti na rasprodajama po 12 kuna ... iPad jedini drži cijenu i dobro se prodaje. Amazon prodaje kindle sa gubitkom ... al svejedno iPad3 bi trebao doći i u 7-8 inčnoj izvedbi i za cca 250-300 dolara. Uništio bi i Kindle.

Amazon prodaje kindle oko 0 ali oni ne zaradju na samom tabletu vec na sadrzaju koji bi kupci tableta kupovali.

13 godina
offline
Re: BlackBerry PlayBook za 199 dolara
gamer34 kaže...
grzzi kaže...

Dakle sad će svaki propali pokušaj tableta završiti na rasprodajama po 12 kuna ... iPad jedini drži cijenu i dobro se prodaje. Amazon prodaje kindle sa gubitkom ... al svejedno iPad3 bi trebao doći i u 7-8 inčnoj izvedbi i za cca 250-300 dolara. Uništio bi i Kindle.

Amazon prodaje kindle oko 0 ali oni ne zaradju na samom tabletu vec na sadrzaju koji bi kupci tableta kupovali.

tako je, apple također ima poprilično sadržaja u ponudi i mislim da će ih kindle natjerati da ponude nešto po sličnim cijenama.

12 godina
offline
Re: BlackBerry PlayBook za 199 dolara
Lisac1606 kaže...

Zato što smo banana država u kojoj majmuni glasaju za HDZ već 17 godina.

Samo zadnjih 8 godina, 2000. se glasalo za SDP pa je bilo još gore. Al ništa se ti ne sekiraj. Sad će još malo SDP opet na vlast.

 

Lopovi su to i jedni i drugi. Samo za HDZ znamo kakvi su lopovi, a za SDP još ne znamo ništa. Bit će nam svima KUKURIKU! :)


A da vidiš onda rasprodaja, na sve strane. Mislim da će svatko svašta džaba prodavat samo za kunu za kruh, a kamoli PlayBook ;)

16 godina
neaktivan
offline
BlackBerry PlayBook za 199 dolara

Meni stvarno RIM  nije jasan:

- uređaj je odličan, imam ga već pola godine i gledajući tehničke mogućnosti, ne bih ga mijenjao za iPad jer mi se sviđa zbog kompaktnosti i praktičnosti u tih 7"

- RIM ga ne prodaje nigdje osim u USA i UK (barem mislim) - zašto?

- RIM tek sada uvodi nekakav email native klijent - pa zašto?

- broj aplikacija rade, u skladu s mogućnostima - imam praktički sve aplikacije koje trebam, ali opet je to malo

- do današnjeg dana nisu napravili pošten softver za spajanje PlayBooka s Windowsima 7 nego trenutno filmiće za kćer prebacujem preko wirelessa :)

 

Fantastičan uređaj, ali sve oko njega ga uopće ne čini privlačnim. Užas.

Jesi li i ti Svjetski Putnik ? www.svjetskiputnik.hr
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice