BlackBerry kreće u testiranje autonomnih vozila

poruka: 2
|
čitano: 938
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlackBerry kreće u testiranje autonomnih vozila".
16 godina
protjeran
offline
BlackBerry kreće u testiranje autonomnih vozila

I Apple, i BB su jadni kada misle da će uspjeti u svijetu automobilskog info-entertainmenta. Oba dvije će izgubiti već izgubljenu bitku. Steve Jobs je bio jedini čovjek koji je mogao nešto napraviti, danas je ta kompanija samo hrpa birokrata (kao što je bila prije njegovog ponovnog dolaska na čelo kompanije). I sad mi recite da jedan čovjek ne čini razliku...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry kreće u testiranje autonomnih vozil
Mayo kaže...

I Apple, i BB su jadni kada misle da će uspjeti u svijetu automobilskog info-entertainmenta. Oba dvije će izgubiti već izgubljenu bitku. Steve Jobs je bio jedini čovjek koji je mogao nešto napraviti, danas je ta kompanija samo hrpa birokrata (kao što je bila prije njegovog ponovnog dolaska na čelo kompanije). I sad mi recite da jedan čovjek ne čini razliku...

BlackBerry inače trenutno drži 50 % tržišta in-car infotainmenta, tako da ne znam kako misliš da su izgubili bitku.

 

BlackBerry's QNX powers over 50 million vehicles, owns over 50% of the infotainment market | MobileSyrup.com

 

Neki analitičari prognoziraju ovakvu budućnost, ali i dalje nije baš loše po BB.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice