Bitcoin kao paralelna valuta u Grčkoj?

poruka: 8
|
čitano: 2.282
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin kao paralelna valuta u Grčkoj?".
16 godina
odjavljen
offline
Bitcoin kao paralelna valuta u Grčkoj?

Ja uopće ne razumijem kako to funkcionira...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bitcoin kao paralelna valuta u Grčkoj?

Ni ja. Izmisliš filozofiju, osvojiš pola poznatog svijeta i par tisuća godina kasnije dovedeš državu na rub bankrota i kao izlazak iz krize smisliš - investiranje u Bitcoin.

 

Jebo me pas ako ja kužim kako ta evolucija funkcionira...

Gledam te!
14 godina
offline
Re: Bitcoin kao paralelna valuta u Grčkoj?
Bitcoin = matematika

16 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin kao paralelna valuta u Grčkoj?

Dobar video.

 

Ako nekog zanima detaljnije, sveučilište Nicosia (najveće sveučilište na Cipru) upravo nudi besplatnu online edukaciju o digitalnim valutama (Coursera style).

http://digitalcurrency.unic.ac.cy/free-introductory-mooc

15 godina
offline
Bitcoin kao paralelna valuta u Grčkoj?

pih! pa i mi imamo usporednu valutu EUR (neki i CHF). a propos drevnih civilizacija (i militarizacija), sve su osim kine nestale. ok, i dobar dio mađara su još uvijek huni (kako se ponašaju) no to je to. usput (a to se uči u "strukovnim školama"), samo je papirnati novac - novac (kao izraz vrijednosti). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin kao paralelna valuta u Grčkoj?

nebih rekao da "grci" prelaze na bitcoin kao valutu već da mutikaše i spletkaroši koji su se nakrali pokušavaju prebaciti svoje bogatsvo van granica grčke kako god znaju i umiju

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bitcoin kao paralelna valuta u Grčkoj?

Tko bi normalan prelazio na nešto čija se vrijednost većinom drastično mijenja iz tjedna u tjedan.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bitcoin kao paralelna valuta u Grčkoj?

to cemo uskoro i sami doznat

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice