Bill Gates opet najbogatiji

poruka: 34
|
čitano: 7.287
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bill Gates opet najbogatiji".
15 godina
neaktivan
offline
Bill Gates opet najbogatiji

da meni da milijardu nebi ništa osjetio...šta će mu tolko love...pa nemre potrošit ni za 20 života!

carica Marica
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
anshika05 kaže...

da meni da milijardu nebi ništa osjetio...šta će mu tolko love...pa nemre potrošit ni za 20 života!

 istina. ali zato puno daju u dobrotvorne svrhe i u nekakve zaklade
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
jurluk kaže...
anshika05 kaže...

da meni da milijardu nebi ništa osjetio...šta će mu tolko love...pa nemre potrošit ni za 20 života!

 istina. ali zato puno daju u dobrotvorne svrhe i u nekakve zaklade
 sa tim novcem bi mogao nahranit cijelu afriku,a ljudi i dalje umiru od gladi (na žalost)....strašno je koliko netko ima,a koliko netko nema...
carica Marica
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bill Gates opet najbogatiji
anshika05 kaže...

da meni da milijardu nebi ništa osjetio...šta će mu tolko love...pa nemre potrošit ni za 20 života!

 Slušaj, što više imaš - više ti i treba. Tj, njega je strah da izgubi i to "malo" što sad ima...

Šalim se, čovjek je ok, daje dosta.
anshika05 kaže...
jurluk kaže...
anshika05 kaže...

da meni da milijardu nebi ništa osjetio...šta će mu tolko love...pa nemre potrošit ni za 20 života!

 istina. ali zato puno daju u dobrotvorne svrhe i u nekakve zaklade
 sa tim novcem bi mogao nahranit cijelu afriku,a ljudi i dalje umiru od gladi (na žalost)....strašno je koliko netko ima,a koliko netko nema...
 Usuđujem se reći - Afriku nitko ne želi spasiti. Sve je se samo žele riješiti. Sav novac koji se "slijeva" u Afriku je iluzija... No, dosta offtopica.

Ja od Billa nisam tražio milijardu, nego samo 500 milijunčića, a on je odgovorio - "...samo ako nikada nečeš kupiti Apple...."- onda sam morao odbiti ipak....
Mount Vision Pro
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice