BFS2015: Zahvala publici

poruka: 15
|
čitano: 2.459
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BFS2015: Zahvala publici".
13 godina
offline
BFS2015: Zahvala publici

Čestitke BUG-u i ostalima što već eto 2. godinu nam nastoje donijeti novitete i poznate ljude iz svijeta IT-a i srodnih grana.

 

Ove me je godine sprječila dodjela diploma, tj. promocija na faksu, ali do godine se vidimo sigurno 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
offline
BFS2015: Zahvala publici

mozda dogodine bude i promjena lokacije kada je kino Europa bilo dupkom puno, ali sve u svemu čista petica za organizaciju

Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje. (N. Tesla)
 
2 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
BFS2015: Zahvala publici

Čestitam na velikom odazivu!

Još uvijek čekamo Mentalista da se očituje... pa da vidimo kom opanci a kom obojci!

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BFS2015: Zahvala publici
Friday kaže...

Čestitam na velikom odazivu!

Još uvijek čekamo Mentalista da se očituje... pa da vidimo kom opanci a kom obojci!

Pa najavio je svoju veliku aktivnost na twitteru (live prijenos i komentare), ali je bio dosta samozatajan (tek nekoliko njegovih tvitova sam vidio)...

Nije mi se čak ni javio, da se upoznamo napokon. Osim, ako nije od onih koji su tražili da im se pridružim u selfie slikanju, pa mi nije rekao da je to ON...

 

A ti si propustio priliku upoznati Davida, lika iz Irske - bio je fantastičan, sarkastičan na račun i svojih i nas, na isti način...

 

 

...
16 godina
odjavljen
offline
Re: BFS2015: Zahvala publici
Miro kaže...
Nije mi se čak ni javio, da se upoznamo napokon. Osim, ako nije od onih koji su tražili da im se pridružim u selfie slikanju, pa mi nije rekao da je to ON...

 

A ti si propustio priliku upoznati Davida, lika iz Irske - bio je fantastičan, sarkastičan na račun i svojih i nas, na isti način...

 

 

 

Tako sam te ja jednom zaskočio na windaysima prije dosta godina

I da sam htio doći - cijeli tjedan me gripa lomi...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
BFS2015: Zahvala publici

Odlična organizacija, cijelo vrijeme dvorane pune bile, jedva našao mjesta 

Majice su odlične kvalitete!

Vidimo se dogodine ponovno 

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: BFS2015: Zahvala publici
Miro kaže...
Friday kaže...

Čestitam na velikom odazivu!

Još uvijek čekamo Mentalista da se očituje... pa da vidimo kom opanci a kom obojci!

Pa najavio je svoju veliku aktivnost na twitteru (live prijenos i komentare), ali je bio dosta samozatajan (tek nekoliko njegovih tvitova sam vidio)...

Nije mi se čak ni javio, da se upoznamo napokon. Osim, ako nije od onih koji su tražili da im se pridružim u selfie slikanju, pa mi nije rekao da je to ON...

 

A ti si propustio priliku upoznati Davida, lika iz Irske - bio je fantastičan, sarkastičan na račun i svojih i nas, na isti način...

 Čoek te tražio i čeko poslije showa da platiš pivo u Tesli, pa jedno po ure, kaže nikako da mi se Miro javi.. eto ne znam.

11 godina
neaktivan
offline
Re: BFS2015: Zahvala publici
Friday kaže...

Čestitam na velikom odazivu!

Još uvijek čekamo Mentalista da se očituje... pa da vidimo kom opanci a kom obojci!

 Tu sam, živ sam!

 

Nisam bio sav svoj na BFS-u. Ne znam zašto.

 

Inače nisam stidan, ali mozak mi je stalno davao instrukciju ne petljaj se. Nisam se upoznao ni sa jednim autorom Buga. Nisam bacio ni sebić. Jedino što sam radio je mijenjanje wallpapera na izloženim mobitelima u svoju sliku i gledanje BFSa.

 

Šteta.

16 godina
odjavljen
offline
Re: BFS2015: Zahvala publici
Onjegin kaže...
Friday kaže...

Čestitam na velikom odazivu!

Još uvijek čekamo Mentalista da se očituje... pa da vidimo kom opanci a kom obojci!

 Tu sam, živ sam!

 

Nisam bio sav svoj na BFS-u. Ne znam zašto.

 

Inače nisam stidan, ali mozak mi je stalno davao instrukciju ne petljaj se. Nisam se upoznao ni sa jednim autorom Buga. Nisam bacio ni sebić. Jedino što sam radio je mijenjanje wallpapera na izloženim mobitelima u svoju sliku i gledanje BFSa.

 

Šteta.

 

Ajde priznaj da te Petric kupio s nečim...

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: BFS2015: Zahvala publici
Friday kaže...

Ajde priznaj da te Petric kupio s nečim...

 Gle, našao sam se.

11 godina
neaktivan
offline
BFS2015: Zahvala publici

Kada sam ulazio na BFS bilo je ono Walk into the club like what up I got a big cock.

 

Kada sam sjeo na mjesto shvatio sam da nitko nema pojma tko sam lol.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BFS2015: Zahvala publici

Ništa onda, sljedeće godine organiziramo oficijalni forumaški nametag. 

Bilo bi vrhunski kada bi se bugovci uključili, pa složili i nama one fensi nametagove. Valjda naklikamo dovoljno reklama godišnje za pokrit troškove...

 

Kratki komentar showa - odlično. Žao mi je što nisam mogao stići od početka (sljedeći puta kontaktirajte ferovce, da nam ne stavljaju ispite kad je BFS) i što se zanimljive stvari događaju istovremeno, ali što je, tu je...neka duža pauza između ovih glavnih panela i predavanja bi isto bila super, da se može otići nešto pojest, a da se ne propusti nešto.

P.S. - poručite gosponu iz eMonumentuma (Šošić?) da je legenda. Slušao sam ga i na Idea Knockoutu i umirao od smijeha, a na BFS-u je bilo još bolje. Podiglo je dojam čitavog show-a. Sve u svemu  i vidimo se dogodine.

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
16 godina
neaktivan
offline
BFS2015: Zahvala publici

Ni ja nisam popio pivo s Mentalistom, a jos sam mu i tvitnuo da imam zeleni sal i muvao se stalno nekud, ali nitko da mi dode: "Di je piva, druze?".

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: BFS2015: Zahvala publici
DamageHigh kaže...

Ništa onda, sljedeće godine organiziramo oficijalni forumaški nametag. 

Bilo bi vrhunski kada bi se bugovci uključili, pa složili i nama one fensi nametagove. Valjda naklikamo dovoljno reklama godišnje za pokrit troškove...

 Nedostatak nametagova je baš ubio forumsko-društveni dio BFS-a.

 

1domagoj1 kaže...

Ni ja nisam popio pivo s Mentalistom, a jos sam mu i tvitnuo da imam zeleni sal i muvao se stalno nekud, ali nitko da mi dode: "Di je piva, druze?".

 Vidimo se na Urban&4 21.2.?

16 godina
neaktivan
offline
Re: BFS2015: Zahvala publici
Onjegin kaže...
Vidimo se na Urban&4 21.2.?

 Sumnjam. Dobar mi je Urban, ali nisam neki veliki fan pa ne budem na koncert isao.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice