Bežični punjač za Nexus

poruka: 8
|
čitano: 2.285
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bežični punjač za Nexus".
16 godina
neaktivan
offline
Bežični punjač za Nexus

Ima li ovo neku skrivenu prednost nad žičnim punjačima koja mi je promakla, ili zbilja nema? Ima žicu, mora čvrsto biti postavljen uz uređaj, sve je praktično isto samo što je višestruko skuplji.

 

Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Bežični punjač za Nexus

Bežično, a vid žicee!

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bežični punjač za Nexus

Bežično punjenje u ovom slučaju ne znači da će se uređaj sam napuniti ali ima svoje prednosti. Praktičnije je samo staviti uređaj na ravnu površinu koja je uvijek spremna za punjenje nego kada moraš pronaći punjač, utaknuti ga u utičnicu, otvoriti zaštitni poklopac na micro USB utoru mobitela i precizno utaknuti konektor koji se mora okrenuti na pravilnu stranu. Bežični punjači imaju smisla ako ih doživljavamo kao mjesto u kući na kojem držimo mobitel umjesto da ga držimo na stolu a mobitel će uvijek biti pun. Dali je bežični punjač praktičniji od žičanog? Da. Vrijedi li ga platiti toliko više? Ne.

Ne znam zašto bežični punjači nisu veći (kao dekorativni plosnati tanjur) pa da se na njih može staviti više uređaja i bilo bi zgodno da su presvučeni mekanim platnom. Mobitel uvijek radije stavim na mekanu površinu nego na tvrdi stol. Ovaj mali bežični punjač za Nexus mi djeluje nestabilno i izgleda bezveze. Nije ni praktičan ako ima magnet koji čvrsto drži uređaj jer se onda ne može jednostavno podignuti jednom rukom nego se mora odvojiti od magneta dvjema rukama da bi se javio na telefon.

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2013 2:42 (DragonShit).
 
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Bežični punjač za Nexus

Već vidim da će EU hitno trebati donjeti novu regulativu po kojoj bi svi bežični punjači bili kompatibilni...

 
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bežični punjač za Nexus

Dok god Google Play ne funkcionira kako treba u Hrvatskoj, do tad cijela Android platforma u polu-ilegali nema smisla.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bežični punjač za Nexus
i prvi auto je bio sporiji od hodanja
12 godina
neaktivan
offline
Bežični punjač za Nexus

Ekstremno ružno i neinventivno, Nokia je pokazala kako to treba izgledati.

 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bežični punjač za Nexus
apoteka kaže...
i prvi auto je bio sporiji od hodanja

... ali je već tada imao i kvalitetnije riješeno bežično punjenje: kanta vode i kanta ugljena, a nijedna od kanti nije morala biti vezana žicom niti imati posebne magnetske držače radi preciznosti.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2013 18:46 (DigiMagic).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice