Bez YouTubea u iOS-u 6

poruka: 63
|
čitano: 10.573
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bez YouTubea u iOS-u 6".
11 godina
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Strasno je vidijti sto prozdrljivst cini od danasnjih kompanija.

 

Zivimo u svijetu u kojem je mashup neizbijezan, vremnima kad centralizacija jednostavno nema prostora za uspijeh ali eto, VRHUNSKI AJPL sve zna :(

Prvo zajeb oko google mapsa i osm-a pa ponovo vracanje sve na svoje mjesto, sada youtube koji nema nikakve prave alternative a i tesko da ju ikd bude imao...

 

umijesto da se Apple skompa sa Googleom i MSom i svi zajedno ponude ultimativne servise koji zajedno suradjuju i korisnicima cine zivot laksim i dinamicnijim, oni odlucuju jos jendom skociti u bunar....

 

Istina, koncept samog iPhonea je bio ispred svoga vremena, necu rec revolucija ali zaista veliki skok naprijed u usporedbu sa tadasnjom uspavanom princezom Nokijom... ali kao i inace Apple pokazuje da mogu pokazati nsto inovativno, ali ne mogu to na toj razini dugo drzati, postanu prozdrljivi a prozdrljiost nikako nije dobra!!!!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Tau kaže...

 

Za mene je što manje aplikacija to bolje. Kao da Apple, Google ili itko drugi može znati koje bi aplikacije ja volio a koje ne.

najbolje da izbace dialer, kontakte i ostale nepotrebne aplikacije :) sve to mogu skinuti s interneta... bloatware....

13 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

aple is bič

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
LudaRajcica, teško je otvoriti browser? Teško je u app ubaciti UIWebView (što se i dosad radilo)? Ne kužim.
the evil programming mastermind
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
LudaRajcica kaže...

Strasno je vidijti sto prozdrljivst cini od danasnjih kompanija.

 

Zivimo u svijetu u kojem je mashup neizbijezan, vremnima kad centralizacija jednostavno nema prostora za uspijeh ali eto, VRHUNSKI AJPL sve zna :(

Prvo zajeb oko google mapsa i osm-a pa ponovo vracanje sve na svoje mjesto, sada youtube koji nema nikakve prave alternative a i tesko da ju ikd bude imao...

 

umijesto da se Apple skompa sa Googleom i MSom i svi zajedno ponude ultimativne servise koji zajedno suradjuju i korisnicima cine zivot laksim i dinamicnijim, oni odlucuju jos jendom skociti u bunar....

 

Istina, koncept samog iPhonea je bio ispred svoga vremena, necu rec revolucija ali zaista veliki skok naprijed u usporedbu sa tadasnjom uspavanom princezom Nokijom... ali kao i inace Apple pokazuje da mogu pokazati nsto inovativno, ali ne mogu to na toj razini dugo drzati, postanu prozdrljivi a prozdrljiost nikako nije dobra!!!!

Izjava o prozdrljivosti nema smisla. Ako se dvije firme ne "podnose" onda naravno da nece raditi zajedno, osim ako ne moraju, a u ovom slucaju ne moraju.

Kako su Apple i M$ godina, i jos uvijek zive odvojene svijetove tako bi mogu i Apple i Google. Kao sto vidim nije da je MS u svojem WP7 nesto lud za Google-om i njihovim uslugama.

MS je napravio Bing i Bing Maps kako bi se sto vise maknuo od Google-a, kada Apple izbaci aplikaciju(!!!) koja ce se kasnije moci skinuti s AppStore-a i lakse update-ati onda je to nesto prelose..

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Fascinantni komentari, nije youtube onemogucen, samo je maknuta uzasna aplikacija koja je po defaultu bila instalirana.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6

Da, sada cete istu tu aplikaciju mozda i kupovati za novac u store :D

Btw dobit cete i nekakvu bluetooth mogucnost koju vjerojatno svi mobiteli imaju od kada ima bluetootha.

 

Zasto ne postoji bug forum/vijesti/gagdeti app za iOS, 20kn mjesecno? To je tako jeftino a bit ce im korisno, cmon.. :)

12 godina
protjeran
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Maknuta katastrofalna aplikacija. Jos da maknu par appova koji po difoltu dodju iOS bi postao jos bolji. Ovako ima dosta bloatwarea.

Maknut google maps. I neka je. Katastrofalan je, barem na mobitelima i meni osobno. Cak me ni ova alternativa ne zanima, pa sve da i bude bolja. Da ponude nekakvu "pravu" navigaciju kao sto je Nokia napravila na Lumia serijama, onda bi to vec bio ogroman pomak. Ovako glupi google maps zamjenjuju (vjerojatno) jos glupljim xy mapsom. Weee

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6

Katastrofalna ili ne na iOS, nebitno, google odlucuje kakve mogucnosti ima youtube aplikacija za koju platformu - zato je ona za android svjetlosnim godinama bolja.

Super je google maps, pogotovo na mobitelima i besplatan je; dok tvoje osobno nezadovoljstvo (weee) i nije bitno drugima..

Besplatno i Apple ne idu zajedno.

Ugl. nista nikoga ne sprijecava da kupi nekakvu "pravu" navigaciju, npr. garmin i ima offline detaljnu navigaciju prilagodenu mobitelu.

14 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Po meni, operativni sustav mobitela treba doći s minimalnim brojem integriranih aplikacija. Nekome treba YT, nekome ne...meni recimo smeta game center, maps, stocks.

Jednostavno mi te aplikacije ne trebaju i svaki smarthphone bi se trebao moći prilagoditi korisniku u potpunosti.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6
Ovi Androidasi se pjene kao da je Apple ukinuo YouTube na Android telefonima. Nije ovo vasa vijest, ovo je za iPhone/iPad korisnike, bjezite odavde :). Ja znam da cu instalirati YouTube i Google Maps, ali bi i meni bilo draze da ne predinstaliravaju aplikacije bez moje volje. Radije bih da maknu Nike, Stockes i iTunes (valjda sam dobro rekao, to drzim u posebnom folderu koji nikad ne otvaram).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Ja cekam dan kada ce itunes otvoriti hrvatima...
Ovako i njega mogu maknut.
16 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

BTW preporucam foxtube, po meni jedna od najboljih 3-rd party.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
kunof00 kaže...

Katastrofalna ili ne na iOS, nebitno, google odlucuje kakve mogucnosti ima youtube aplikacija za koju platformu - zato je ona za android svjetlosnim godinama bolja.

Super je google maps, pogotovo na mobitelima i besplatan je; dok tvoje osobno nezadovoljstvo (weee) i nije bitno drugima..

Besplatno i Apple ne idu zajedno.

Ugl. nista nikoga ne sprijecava da kupi nekakvu "pravu" navigaciju, npr. garmin i ima offline detaljnu navigaciju prilagodenu mobitelu.

 

U potpunosti se slazem. Nisam ni mislio da je google maps svakome katastrofalan. Isto tako nece biti ni ove nove mape. No meni osobno hoce.

Zato i kazem, ponudi preko appstorea kao besplatni download za one koji to zele. Ili barem omoguciti deinstalaciju istih za nas kojima iste ne odgovaraju. Posto sam vise bio na Androidu nego li na iOS-u, komotno mogu reci da mi je osobno i tamo google maps bezveze i bespotreban. No naravno, nekome je prijeko potreban i fantastican. Sve 5, no samo da mi dopuste brisanje iste i jos par slicnih aplikacija (Stocks i sl.). 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Clone kaže...
Tau kaže...

Logično i očekivano, YT radi i bez te aplikacije pa ona sama po sebi nema smisao.

Ali da je to dio rata između Googlea i Applea je očito. Sada je iz iOSa izbačeno sve od Googlea, a izgleda da ostaje jedino unaprijed zadana njihova tražilica.

Tu nemaju neke alternative osim Microsoftovog Binga koji im očito nije ništa privlačniji niti bolji.

Kad već izbacuju neke predinstalirane aplikacije bilo bi zgodno da izbace ili omoguće brisanje aplikacija Burze, Kompas i Game centar jer ih nikad ne koristim, a Video vrate pod Glazbu i Kontakte pod telefon kao što je nekad bilo.

Na Androidu zna biti još gora stvar, kod HTCa se npr.zna dobiti još i više predinstaliranih aplikacija kao FB, 2 appa za Twiter, par njih za navigaciju, par za multimediju i svašta drugog.

Za mene je što manje aplikacija to bolje. Kao da Apple, Google ili itko drugi može znati koje bi aplikacije ja volio a koje ne.

Ma nek stave oni kaj hoće, ali da bar imamo mogućnost maknuti određene aplikacije s mobitela koje nisu od krucijalne važnosti na samom telefonu. Sav taj bloatware, a da ne velim kako skoro za svaki od njih moraš imat nekakvu konekciju na internet jer inače nema svrhe od tih aplikacija....

Bez konekcije na internet nema svrhe ni imati smartphone osim ako služi samo kao modni dodatak.

Is it weird that this gave me an orgasm?
15 godina
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6

ja imam iphone i koristim ga kao smarthphone, ali pogledajte koliko ljudi ima isti takav mobitel samo zato sto je to iphone i jer se mogu pokazati s njim, a ni software ne znaju apdejtati... zar vi stvarno mislite da takvi znaju koristiti app store pa skinuti neku aplikaciju... biti ce žalbe zašto više ne mogu gledati youtube 100% {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
dwade20 kaže...

ja imam iphone i koristim ga kao smarthphone, ali pogledajte koliko ljudi ima isti takav mobitel samo zato sto je to iphone i jer se mogu pokazati s njim, a ni software ne znaju apdejtati... zar vi stvarno mislite da takvi znaju koristiti app store pa skinuti neku aplikaciju... biti ce žalbe zašto više ne mogu gledati youtube 100% {#}

Da, da. Dosta ovih koji imaju love kupuju iPhone zato jer je to dugo godina "prestiž" mobitel. Naravno nikada nisu čuli ni za Android ni za Windows Phone. Pitam prijateljevog rođaka, koji ima iPhone, neki dan da li ima ta i ta aplikacija za iOS. On veli "nije ti kod mene konju ajos nego ajfon!!!". Dva sata prije toga se kleo kako je iPhone najbolji telefon, i kako sam ja glup jer ga nikada nisam probao, a on nema pojma što je to OS. Na Google-ovoj listi pretraga će se naći i "how to play youtube video on iphone 6" i to negdje pri vrhu. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

To je jedan od većih problema kod nas Hrvata. Prestiž.

Jako me živcira kad netko kupi iPhone, hvali se okolo cijelom gradu da ga ima, a toliko glup da ga ne zna ni iz kutije izvaditi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Imam ja prijatelja sa SGS III. Zvao me i rekao da mu net ne radi. Pogledam telefon i nije imao uopce postavke za net.

Ako win ikad zazivi, ista stvar ce biti i tamo. Ne znam cemu cudjenje? Svi popularniji telefoni ce imati pregrst takvih korisnika. 2 najpoznatija i najpopularnija trenutacno su iPhone i SGS. Samim time ta dva telefona ce imati puno takvih korisnika. No zar svatko mora biti informaticki pismen da bi koristio smartphone? Primjera radi, mom prijatelju taj telefon sluzi samo za provjeri mailova + naravno pozivi i sms. Sumnjam da i surfa istim. Kupio je ga u svicarskoj, otkljucanog. Zasto je isti kupio? Vidio reklamu, svidio mu se, ima novaca i zeli to sebi priustiti. Ne vidim nista lose u tome.

 

Dosta ekipe ovdje ima vlastiti auto, a sumnjam da vecina vozaca na ovom forumu zna popraviti neke kvarove na svom automobili, ili tunirati isti. Evo ja prvi ne znam. Ne briga me, ne zanima me, niti patim od toga. Nesto ne radi na autu? Pravac automehanicaru.

 

Jebote, najbolje bi bilo da smartphonove dozvolimo samo sys adminima i programerima. Pa se onda idemo svi kurciti kako smo pametni.

 
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6

Ne govorimo sad baš o takvim stvarima. Ne trebaju svi vlasnici smartphonea biti teški programeri, stavljati custom operativne sustave na mobitele i sl., ali se valjda moraju znati koristiti osnovnim funkcijama. Dosta se često na televiziji može čuti kako osoba kupi neki smartphone i onda joj dođe račun od XY tisuća kuna...kad bi znali koju tarifu koriste i kad bi znali isključiti određene opcije na mobitelu, te se stvari ne bi događale.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 11:38 (g520).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6

Qurci li se tvoj prijatelj sa SGS-om? Meni je problem sto on prica da je iPhone najbolji, a ne zna ni koji je OS na njemu, a kamo li da je svjesno probao nesto drugo. Ako si uzeo mobitel radi izgleda, onda komentarisi izglee. A ne, "ajfon je najbolji, majke mi preko groba"...

14 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Imam ja takvih, netko im kaze da je iPhone smece, pa svima nabijaju u nos razne androide "koji su puno bolji", a nisu ni wallpaper promjenili
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
protjeran
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
royalhero kaže...

Qurci li se tvoj prijatelj sa SGS-om? Meni je problem sto on prica da je iPhone najbolji, a ne zna ni koji je OS na njemu, a kamo li da je svjesno probao nesto drugo. Ako si uzeo mobitel radi izgleda, onda komentarisi izglee. A ne, "ajfon je najbolji, majke mi preko groba"...

 

Ne kurci. Prije SGS-a je imao iPhone. Nije se ni tad kurcio. Mene zanima u kojim se vi krugovima krecete kad je telefon pitanje qurcenja? Zadnji put kad sam vidio da je mobitel bio toliko velik pojam je u srednjoj skoli. A to je bilo dosta davno, neka druga vremena, kad je rijetko tko imao mobitel.

 

Hebala vas qurcenja mobitelima. Nisu ipak toliki prestiz. Qurcenja novom meckom/bemburom, itd. mogu shvatiti. To su vec stvari koje si rijetko tko moze priustiti. Kakvo qurcenje iphoneom kojeg posjeduje "svak ziv"? :)

14 godina
online
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
royalhero: "Qurci li se tvoj prijatelj sa SGS-om? Meni je problem sto on prica da je iPhone najbolji, a ne zna ni koji je OS na njemu, a kamo li da je svjesno probao nesto drugo."

Zasto je vazno qurci li se njegov frend sa sgs-om? Jesu tvoj rodjak i njegov frend predstavnici udruge korisnika ajfona i sgs-a?

12 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
royalhero kaže...

Qurci li se tvoj prijatelj sa SGS-om? Meni je problem sto on prica da je iPhone najbolji, a ne zna ni koji je OS na njemu, a kamo li da je svjesno probao nesto drugo. Ako si uzeo mobitel radi izgleda, onda komentarisi izglee. A ne, "ajfon je najbolji, majke mi preko groba"...

meni se dogodilo da me lik za Xperiu pita "kakav ti je to ajfon?" :))))

12 godina
neaktivan
offline
Bez YouTubea u iOS-u 6
Napravite malu anketu medju frendovima sto se tice firmwarea. Ja skoro da ne znam nikoga tko drzi firmware na zadnjoj verziji. Neki dan sam naletio na jednog s firmwareom 3.0. Takvi ljudi ne koriste YouTube niti kao aplikaciju niti kroz Safari. Takvi ljudi ne koriste valjda niti mail.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
Ezio kaže...
royalhero: "Qurci li se tvoj prijatelj sa SGS-om? Meni je problem sto on prica da je iPhone najbolji, a ne zna ni koji je OS na njemu, a kamo li da je svjesno probao nesto drugo."

Zasto je vazno qurci li se njegov frend sa sgs-om? Jesu tvoj rodjak i njegov frend predstavnici udruge korisnika ajfona i sgs-a?

 

Pogledaj si udio iOS-android vezano za koristenje mobilnog interneta, android deviceova ima hrpu puta vise dok iOS uvijerljivo vodi, hint velik ko kuca.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
15 godina
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6

Zato što većina android korisnika stavi user agent na desktop

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bez YouTubea u iOS-u 6
bistri kaže...
Ezio kaže...
royalhero: "Qurci li se tvoj prijatelj sa SGS-om? Meni je problem sto on prica da je iPhone najbolji, a ne zna ni koji je OS na njemu, a kamo li da je svjesno probao nesto drugo."

Zasto je vazno qurci li se njegov frend sa sgs-om? Jesu tvoj rodjak i njegov frend predstavnici udruge korisnika ajfona i sgs-a?

Pogledaj si udio iOS-android vezano za koristenje mobilnog interneta, android deviceova ima hrpu puta vise dok iOS uvijerljivo vodi, hint velik ko kuca.

Šta se tiče tog korištenja, znam jedno 10-tak ljudi s jeftinim Androidima (telefoni do 1.000 kn) koji nisu instalirali niti jednu aplikaciju, uopće nemaju pojma da se mogu instalirati aplikacije na mobitel.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice