Beta Windowsa 8 u veljači?

poruka: 19
|
čitano: 153.006
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Beta Windowsa 8 u veljači?".
14 godina
neaktivan
offline
Beta Windowsa 8 u veljači?

 Da li je uzrok brzog izdavanja gospodin DAZ i njegov loader.,ili?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2011 11:38 (alexspalato).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?
Ako budu solidni ko 7 onda kupujem isti dan.
16 godina
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?

Ovo će biti gori fijasko neko s Vistom...

 

Koji se samo pametnjaković sjetio stavit sučelje s telefona na desktop računalo, i to još s telefona koji ima poprilično slab tržišni uspjeh...

 

A rijetko ko ima tač skrin na desktop računalu da bi koristio ovo sučelje onako kak je namjenjeno, jer s mišem je katastrofa vrtit po tome.

 

Za čaćkanje i za igranje i dječicu bi to još moglo proći. ali prioritetna skupina Microsoftu su poslovni korisnici, a sumnjam da će oni ovako nešto objeručke prihvatiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2011 12:29 (lllnuclearlll).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?
lllnuclearlll kaže...

Ovo će biti gori fijasko neko s Vistom...

 

Koji se samo pametnjaković sjetio stavit sučelje s telefona na desktop računalo, i to još s telefona koji ima poprilično slab tržišni uspjeh...

 

A rijetko ko ima tač skrin na desktop računalu da bi koristio ovo sučelje onako kak je namjenjeno, jer s mišem je katastrofa vrtit po tome.

 

Za čaćkanje i za igranje i dječicu bi to još moglo proći. ali prioritetna skupina Microsoftu su poslovni korisnici, a sumnjam da će oni ovako nešto objeručke prihvatiti.

Isti pametnjakovic koji je stavio opciju da se to "ugasi" te da se vrti normalni desktop bez potrebe za prebacivanjem 

16 godina
offline
Beta Windowsa 8 u veljači?

Koliko sam ja skužio novi Metro UI je zamjena za sadašnji start izbornik. Meni je ok ako i ne stave opciju običnog start izbornika, jer po meni je metro UI baš super i mnogo bolje riješenje od sadašnjeg start menija, a i preglednije i lijepše.

King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2011 14:08 (tjodalv).
 
1 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Beta Windowsa 8 u veljači?

Ajd da i to vidimo.

hacktivist
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?
Windows se instalira na svako računalo jer je bolji od konkurencije. Koristim original win jer želim imat sve pogodnosti koji isti nosi i jer želim momcima sa redmonda platit cijenu za dobro odrađen posao.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?
mrjimmypage kaže...
Windows se instalira na svako računalo jer je bolji od konkurencije. Koristim original win jer želim imat sve pogodnosti koji isti nosi i jer želim momcima sa redmonda platit cijenu za dobro odrađen posao.

sad ce se javiti jeda i reci, sto original, kad moze sa piratebaya

 

baj d vej, jedva cekam, ocekujem dosta bolje perfomanse, zavisi kako cu se naviknuti na metro ui, ali 99% da cu preci na w8, jer su najavili da ce biti dobro optimizovan ga geyming :D

Had a dream I was king, I woke up still king
15 godina
offline
Beta Windowsa 8 u veljači?

.

I can’t count the reasons I should stay One by one they all just fade away
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 4:11 (wyks).
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Beta Windowsa 8 u veljači?

Da nije mozda 29-og Veljaca{#}

 

(al je prestupna godina ima i 29 dan{#})

Izvinjavam se na jezicne pogreske! Makedonaccc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Beta Windowsa 8 u veljači?

neznam nakraju bi win 8 mogo bit zanimljiv .. ja sam kao neki mislio da neće bit klasični stil već da če izgledat ko tablet što mi se činilo strašno glupim .. ali eto

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Beta Windowsa 8 u veljači?

Ako želite vidjeti kako će izgledati windows 77 beta onda pogledajte kako Linux danas izgleda.Tako će vam to biti.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?
g12356 kaže...

Ako želite vidjeti kako će izgledati windows 77 beta onda pogledajte kako Linux danas izgleda.Tako će vam to biti.

Linux danas izgleda onako kako su izgledali Windowsi 2000. Što je žalosno za Linux. Nisu se makli nigdje, a nije da su igdje pametno išli.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
13 godina
neaktivan
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?
mfrankovic kaže...
g12356 kaže...

Ako želite vidjeti kako će izgledati windows 77 beta onda pogledajte kako Linux danas izgleda.Tako će vam to biti.

Linux danas izgleda onako kako su izgledali Windowsi 2000. Što je žalosno za Linux. Nisu se makli nigdje, a nije da su igdje pametno išli.

  Da je tako... windowsi bi mi bili fav os,ali nisu.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?
mfrankovic kaže...
g12356 kaže...

Ako želite vidjeti kako će izgledati windows 77 beta onda pogledajte kako Linux danas izgleda.Tako će vam to biti.

Linux danas izgleda onako kako su izgledali Windowsi 2000. Što je žalosno za Linux. Nisu se makli nigdje, a nije da su igdje pametno išli.

Linux je kernel i on nema izgled. Ako na Linux gledamo kao na jednu od brojnih distribucija Linuxa, onda nijedan OS nema toliku fleksibilnost i izbor što se tiče DE-a (desktop environment-a) (GNOME Shell, KDE, XFCE, LXDE, Unity...). Može izgledati kao Windows 2000 (XFCE, LXDE), može biti kao suvremeni Windows (KDE, Unity) a može biti i drugačiji, intuitivniji i ljepši od Windowsa (GNOME 3). Možeš odabrati Linux distribuciju u kombinaciji sa DE-om koji ti odgovara. Tko se pali na Appleov Mac OS svidjet će mu se elementary OS. Žalosno je što dosta ljudi žele kopiju Windowsa pa se neznaju priviknuti na bolje samo zato jer je drugačije. Osim toga Linux distribucije možeš detaljno podesiti po svom ukusu jer postoje brojne teme i vrhunski icon packovi od kojih svaki sadrži tisuće prelijepih i kvalitetnih ikona u vektorskoj grafici (Faenza, elementary).

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 0:12 (DragonShit).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?
DragonShit kaže...

Žalosno je što dosta ljudi žele kopiju Windowsa pa se neznaju priviknuti na bolje samo zato jer je drugačije.

Najžalosnije je što usporedbe rade ljudi koji očito nemaju blage veze ni o Windowsima ,a pogotovo ne o Linuxima (množina)!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 0:24 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?
DragonShit kaže...

Linux je kernel i on nema izgled. Ako na Linux gledamo kao na jednu od brojnih distribucija Linuxa, onda nijedan OS nema toliku fleksibilnost i izbor što se tiče DE-a (desktop environment-a) (GNOME Shell, KDE, XFCE, LXDE, Unity...). Može izgledati kao Windows 2000 (XFCE, LXDE), može biti kao suvremeni Windows (KDE, Unity) a može biti i drugačiji, intuitivniji i ljepši od Windowsa (GNOME 3). Možeš odabrati Linux distribuciju u kombinaciji sa DE-om koji ti odgovara. Tko se pali na Appleov Mac OS svidjet će mu se elementary OS. Žalosno je što dosta ljudi žele kopiju Windowsa pa se neznaju priviknuti na bolje samo zato jer je drugačije. Osim toga Linux distribucije možeš detaljno podesiti po svom ukusu jer postoje brojne teme i vrhunski icon packovi od kojih svaki sadrži tisuće prelijepih i kvalitetnih ikona u vektorskoj grafici (Faenza, elementary).

Čisto da ostanemo na sučelju. Skoro svaka Linux distribucija danas dolazi s fancy sučeljem a do prije nekolio godina svi linuksaši su se kleli u CLI. Danas samo hard core ekipa radi u CLI-u. Windowsi su oduvijek imali dobro sučelje a malo zanemaren CLI. Danas je situacija znatno bolja, PowerShell je temelj svega, postoje instalacije Windowsa bez GUI-a. Svakome je dano na izbor. Sve što se može u GUI-u može se i u CLI-u, pa čak i više.

 

Samo postojanje milijon verzija GUI-a za Linux meni nije prednost već mana. Al to je tema za neki drugi thread.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
16 godina
neaktivan
offline
Re: Beta Windowsa 8 u veljači?
g12356 kaže...

  Da je tako... windowsi bi mi bili fav os,ali nisu.

Sva sreća pa tvoje mišljenje nije mjerodavno.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
15 godina
odjavljen
offline
Beta Windowsa 8 u veljači?

Aero je kopija KDE sučelja.

 

Anyway, Win8 je minor release. Ima nekih zgodnih "fičera" ali je u osnovi Win7 sa SPom 2. Za poslovne korisnike ima par zgodnih sitnica (hyper-v), korisnici imaju Metro UI. Ništa bitno, ništa veliko (nema WinFSa, registry je tu, x86-32 će sigurno izać...) da budu bum kao Vista i Win7. Vista sa SPom 2 je odličan OS koji je pao kao žrtva marketinga i lijenih proizvođača hardvera. I idiota, da prostite, koji su je htjeli instalirati na PC od 1ghz, 512MB-1GB RAMa i sl. Pa su onda plakali da ne valja. Jedini BSOD na visti koji sam ja vidio je bio zbog Terratecovog programa za gledanje TVa.

 

Win8 ću zaobići. Sedmica sa SPom je toliko dobar OS da nema potrebe ga mijenjat. Sigurno ne zbog novog UIja koji ću ionako ugasiti i tih nekih sitnica.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice