Besplatni Windowsi?

poruka: 55
|
čitano: 8.213
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatni Windowsi?".
16 godina
neaktivan
offline
Besplatni Windowsi?

Ja Windows 8, 8.1, 8-kaj god neću ni gratis.

 

Wow, ovo mi je rekord u TDima. Hvala MS fanboys Croatia {#}

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 21:09 (indig0F10w).
Moj PC  
19 54 hvala 0
16 godina
offline
Re: Besplatni Windowsi?
indig0F10w kaže...

Ja Windows 8, 8.1, 8-kaj god neću ni gratis.

Zbog cega? Koji OS sad koristis?

13 godina
neaktivan
offline
Besplatni Windowsi?

Boli me ona stvar za to dok nebudu licencirani pod open source licencom.

 

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
3 24 hvala 0
16 godina
offline
Re: Besplatni Windowsi?
g12356 kaže...

Boli me ona stvar za to dok nebudu licencirani pod open source licencom.

 

Onda se pomiri da ce te dugo boliti :D Vjerovatno do kraja zivota 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Windowsi?
g12356 kaže...

Boli me ona stvar za to dok nebudu licencirani pod open source licencom.

Ti ni ne upadaš u ciljanu publiku:

"Nadogradnja će biti namijenjena vlasnicima originalnih Windowsa 7, ali i proizvođačima uređaja s cijenom ispod 250 dolara."

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Windowsi?
g12356 kaže...

Boli me ona stvar za to dok nebudu licencirani pod open source licencom.

 

 

Reci koliko si puta do sad pregledavao ili uredivao kod OS-a ili nekog programa koji koristis?

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 1:48 (fade).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Windowsi?
Adin kaže...
g12356 kaže...

Boli me ona stvar za to dok nebudu licencirani pod open source licencom.

 

Onda se pomiri da ce te dugo boliti :D Vjerovatno do kraja zivota 

Ma neka,ionako me već boli džon za sve MS-ove proizvodeosim skypea kojeg ima za Linux.

 

Da dobro ste čuli i MS ima aplikaciju za Linux :P

 

edit:ovom gore,jedno par puta.A i da nisam važno je da netko drugi može ako već ne radim to sam.Da se omogući posao ljudima koji traže tajne NSA backdooreove po softveru.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 20:27 (g12356).
12 godina
neaktivan
offline
Besplatni Windowsi?

Ako već treba za njih imati Windows 7, onda nikako nisu besplatni... Windowsi 7 su trenutno na nekim mjestima i skuplji od Windows 8/8.1. Mislim da je u slučaju svega toga najbolje prijeći na linux koji je sve više i više podržan... Za one koji ne vole Unity na Ubuntu-u mogu uzeti Ubuntu s XFCE-om, tj. Xubuntu... 

 
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni Windowsi?

Već odavno postoji besplatna verzija Windowsa 8.1. na Pirate Bayu. 

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
36 2 hvala 0
15 godina
offline
Besplatni Windowsi?

dobar OS morao bi biti funkcionalan a neprimjetan i kao takav nezamjetna u pozadini podloga za rad s tzv. aplikacijama iliti "primijenjenim softverom". jasno, besplatan. ionak te ožene na svemu ostalom poslije (npr. office košta i do 4 x više), Windows je nametljiv, prenatrpan svime i svačime (igre, "utility", mediacentri, kalkulatori, paintovi, preglednici itd. itd.), što korisnik ne bi smio niti znati da postoji (iako samozatajno i učinkovito radi u pozadini), već naknadno dodati ako se ukaže potreba, s određene točke autora OS-a. besplatno ili uz plaćanje, ako se radi o opsežnijoj "aplikaciji". o nekakvim restartovima staki čas "zbog nadogradnje" i kojekakvih gluposti da i ne govorim. korisnik se mora usredotočiti isključvo na računalo kao alat za obavljanje neke zadaće, a ne razbijati glavu s načinom njegova rada i zašto ovo, zašto ono i kako sad to i bla. Windows nikad nije udovoljavao ovim postavkama, dok Mac OS jest do verzije 8. imao si kantu i nisi ni znao da je unutra nekakv disk, RAM, kartice štoliveć. radio si u wordu, excelu, filemakeru, photoshopu, freehandu itd. i brinuo se o tome kako alat najbolje iskoristiti. i dec it. za OS te nije bilo briga. znao si da postoji ali ništa više od toga, jer nije bilo potrebno. Mikrosoft je uveo bavljenje alatom umjesto njegovom namjenom (u to ubrajam i antivirusne zaštite, defragmentacije, čišćenja sustava od "smeća", "sigurnosni propusti", grafičke kartice, hlađenje, "unexpected errors" itd.). na Macu je sve jednostavno radilo (ne znam kako je sad, jer otkad su prešli na Intel više se ne bavim njima: to jednostavno više nije to). bio je logičan i intuitivan. Windows je oduvijek bio glavolomka i više si se bavio računalom (i hardverom i softverom) nego njegovom namjenom. besplatnost (potpuna i bezuvjetna) je dobar početak. možda jednom i u praski pokažu svoju "filozofiju": consumer oriented approach. da je sad tome tako, ne bi napadali svoj XP (iznimno još uvijek zastupljen), planirali ukidanje sedmice i forsiranje drljotine od osmice. napomena za autore ratzličitih "novih" OS-a: kotač je odavno izumljen. gume na njemu mogu biti tvrđe, mekanije, crne, bijele, zelene, pune ili sa zračnicom, poboljšane... no kotač ostaje kotač. rings a bell? {#}

Moj PC  
12 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Besplatni Windowsi?

Ja ne znam zašto ljudi toliko cvile, kome se ne sviđa 8.1 neka ga ne koristi, nitko vas ne prisiljava, ukoliko vam se ne sviđa Windows općenito idite na Mac OS X ili Linux. Pa zašto svi se*u po Microsoftu, primjedba je jedino ta da je bio preskup ali ako bude snižena cijena na npr 20 $/€ to je OK cijena. Uostalom najviše cmizdre oni koji koriste crackirane verzije. 8.1 uopće nije loš Windows (koristim 7) istina ima neke novine ali šta ste mislili da će Windowsi ostat još 50 godina isti? Za 10-tak godina ćemo svi imat touch ekrane, svidjelo se to nekima ili ne.

 
12 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Windowsi?
Adin kaže...
indig0F10w kaže...

Ja Windows 8, 8.1, 8-kaj god neću ni gratis.

Zbog cega? Koji OS sad koristis?

Koristim Win 7 x64 zato jer radi dobro (i bolje od osmice) i nema M$ bloatware instaliran po defaultu.

 

Zašto bi trebao prijeći na osmicu? Da ga moram prilagoditi da ide na desktop direktno, da mi umjesto dva klika za gašenje treba potez po desnom rubu, pa onda par klikova da ugasim komp (ako ne instaliram Classic Shell ili Start8)? Možda zbog "dual" control panela ili možda zbog nepostojanja gumba "X" za gašenje programa? Ne? Onda vjerojatno zbog Metro sučelja i vremenske prognoze na početnom ekranu. Ma jok, treba mi zbog pločica, "hot cornera" i wallpapera.

 

Ako sam nešto zaboravio molim te nadodaj na popis i ne zaboravi TD. Thx.

 

Sad sam se sjetio trebao bih prijeći zbog ovih featurea link. lol

 

P.S. Vidim da ima argumenata kao neće se zbog piratskih kopija, ja inače imam MS software original preko firme tako da taj argument ovdje ne vrijedi.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 21:13 (indig0F10w).
16 godina
neaktivan
offline
Besplatni Windowsi?

Zivio Mavericks!{#}

Moj PC  
2 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Besplatni Windowsi?

Windows XP -> Win 8.1

- pokušaj skretanja s pažnje na direktni upgrade 8.1 a da prethodno korisnik nije isprobao distribucije Vista, Windows 7, Windows 8 je apsurd

- otimanje slobode i isprobavanje verzije između xp i win 8.1 je odgovor da na "silu" pokušavaju korisnika natjerati na nešto što nisu u potpunosti isprobali

- nemogućnost korištenja slabijih konfiguracija

- kolizije u sustavu Windows XP zbog promjenjenih registry postavki mogući su problemi u Windows 7/8/8.1 zbog nadogradnje

 

Windows 7 -> Win 8.1

- pokušaj pravog prikrivanja dobrog i funkcionalnog sustava - Windows 7

- nemogućnost korištenja slabijih konfiguracija

- moguća nestabilnost daljnjim nadogradnjama ako nije izdan na vrijeme pack ili hotfix

- nešto stabilniji update i prijelaz na 8.1

 

- financijski aspekti i visoki troškovi

 

Kad se sve to zbroji: besplatni windowsi = besplatna nadogradnja (trik!, moraš iz win7 upgrade-at) = upgrade "na silu", prikrivene namjere

 

Dobre osobine:

- tablet računala

- za početnike

- za nezahtjevne korisnike

 

Za development/office/manufacturing je neozbiljna platforma pa umjesto toga je "untouched Win XP / 7" (nepovezan na net), virtualke ili najbolja solucija korištenje linux platforme i otvorenog koda uz stalne nadogradnje i stabilnosti sustava.

 

Nepoštivanje open office document sustava i korištenje docx u dokumentima i službenim spisima može stvarati velike probleme u kompatibilnosti u budućnosti jer je razvijen od strane Microsoft-a a ne od strane specijalista i stručnjaka koji se baš bave dokumentacijom i pisanjem dokumenata. Strane države, vlade i službenici sve više prihvaćaju otvoreni dokument, LibreOffice/OpenOffice pa čak kina svoj KingSoft opće je poznato namjera korišteja linux distribucija.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 23:35 (marin_sagovac).
Moj PC  
6 8 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Besplatni Windowsi?

Kad kažu originalna sedmica, jel misle na originalnu sedmicu ili na sedmicu koja više ne traži key?{#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Besplatni Windowsi?

Ako imaš piratsku sedmicu, kaj te sprečava da skineš istu takvu osmicu?

Crkva je zlo 21. stoljeća
15 godina
odjavljen
offline
Besplatni Windowsi?

Ionak su za mene Windowsi uvijek bili besplatni, za vas ne znam. {#}

http://isvijet.com.hr
 
13 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Besplatni Windowsi?

Procitao sam par komentara i vidim da nitko nije dao osmici niti dva dana, a reko bi i da polovica nikada nije sjela za osmicu.

Ja cu navesti par stvari koje su meni zapele za oko na 8.1

- integrirani PDF citat (pozdrav adobe reader)

- integrirani ISO citat (jedan klik i sam stvara virtualni drive i mounta disk - ovo mi je bila najdraza promjena)

- opcije za dualscreen (nemora se vise instaliravati Ultramon da se obuzda drugi monitor u windowsima)

- integrirani posteni antivirus (preferiram integrirane stvari jer obicno mogu optimalnije napravit zadatak nego 3rd party app)

- definitivno nije sporiji od 7 (link)

- makli su win7 gadgets (ako je to itko koristio sada ima metro...)

ima jos dosta sitnica, ali mislim da su ovo najvec promjene, sto se tice metro-a to se moze skipat lagano (taskbar -> properties....u teske komplikacije). makar mogu reci da je lakse koristit metro interface od start gumba jer ima bas velike ikonice i nemoras raditi j*beni labirint sa misem da bi dosao u neki podmeni na starim win startu.

Jednia stvar sta mi sada smeta je da su vratili start ikonu u 8.1 i nemoze se maknuti!

A sto se tice linux vs MS, MS je komercijalni operacijski sustav za mase i radi na veliki broj uređaja ( sta nemozemo reci za zatvoreni Mac)

a linux je linux, alat IT profesionalca, linux jos uvijek dosta ovisi o command linu za neke najosnovnije stvari tako da ti to nezanima vecinu ljudi

 

moj pokusaj objektivnosti...

 
12 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Besplatni Windowsi?

Da li možeš zamisliti život sistemca na linuxu bez konzolnog rada (command line)? Objasni.

Da li bi zamijenio ssh, ssh deamon, vim, text-editor za GUI? Misliš li da bi oni radili brže nego u konzoli? I stabilnije?

Da li znaš da možeš i powershell koristiti na win ali nije tako intuitivan niti moćan kao bash/shell.

Da li znaš da Microsoft ima tendenciju da "odmagli" korisnika od korištenja ako ćemo pravilno zvati: naredbenog retka.

Je li lakše pritisnuti Start > run > ipconfig ili ići okolo preko control panel-a ili system traya da vidiš ip adresu računala (zanemarimo custom alate)?

 

Iako osnovno i jedni i drugi imaju dobre značajke rada u naredbenom retku pa čak i vlc, nažalost niti jedan od njih nemaju identičnu funkcionalnost u radu sa komandnom linijom.

 

Ima još nešto, u Windowsu moraš dići ghost-a i preko GUI-a podešavati naknadno ako treba nešto ili ako radiš deploy ili konfiguraciju servera, ali na linuxu samo copy-paste-aš naredbene retke ili pozoveš .sh skriptu i posao koji bi radiou pola sata obaviš za pet minuta. Jel to tako teško za shvatiti da naredbeni redak ima zbilja prednosti?

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 7:19 (marin_sagovac).
Moj PC  
3 4 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Besplatni Windowsi?

ovo prisilno guranje 8 / 8.1 od strane MS pokazuje da su potrosili milijune u smece od OS

 
0 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatni Windowsi?
Krasavacipol kaže...

a linux je linux, alat IT profesionalca, linux jos uvijek dosta ovisi o command linu za neke najosnovnije stvari tako da ti to nezanima vecinu ljudi

 

moj pokusaj objektivnosti...

Mora da nisi isprobao ni jednu noviju laganu za koriščenje linux distribuciju. Linux Mint, Ubuntu, ZorinOS..

 

Linux skida automatski drivere, ne treba antivirus, dolazi sa već predinstaliranim setovima alata za Office, multimediju i internet. Kada pokreneš linux kao obični korisnik ne moraš ništa dodatno podešavati osim eventualno dopustiti skidanje drivera makar i to neke distribucje već rade automatski.

 

Imaš softvare centar gdje možeš pronaći sve aplikacije na jednom mjestu i puno bolje poslagane nego u Windows Store na Windows 8 i 8.1

 

A što se tiće besplatnih windowsa, ako Mirosoft hoće veći udjel onda neka svima kućnim korisnicima ponudi sustav besplatno, a ne samo Windows 7. 

 

Pošto se lagano sve više stvari radi i razvija za Linux, tako če i Windows lagano propadati ako ne ponude besplatnu verziju kućnim korisnicima ( ne računam torente i piratske windowse).

''It's not broken, It's a game feature''
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 7:52 (Hummer).
16 godina
offline
Besplatni Windowsi?

Za koji ozbiljan posao / alat / uređaj su windowsi prvi izbor?

DTP - nisu 

Digital content creation (video, photo) - nisu

Web development - nisu

Server side - nisu

Device embedded os - nisu

Smartphones, tablets - nisu

Database platform - nisu

HPC - nisu

Scientific computing - nisu

Education computing - nisu

 

Davno samo postao, Linux za one koji uče, rade, istražuju imaju znanstveni pristup, za embedded os, za server side, OSx za kreiranje digitalnog sadržaja bilo koje vrste i kao vrhunski alat na najboljoj postojećoj hardwareskoj platormi.

Windowsi su ustvari za štefice koje su u godinama da im je usvajanje nećeg novog i naprednog neprihvatljivo, a korištenje računala im se svodi na naslov enter enter bold.

MS je bez obzira na milijarde bitku već izgubio, a za nekoliko desetaka godina ostati će u knjigama kao dio povijesti informacijske tehnologije.

 

Ništa što nude ne želim ni besplatno jednostavno zato jer ima i bolje i gratis i otvoreno.

Za apple bi platio uvijek jer je najjeftinij u klasi (ROI i TCO).

 

 

 

 

 

 

vatrom
 
4 7 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Besplatni Windowsi?

Kad tvrtka koja velikim dijelom živi od Windowsa, odluči isti dati besplatno u bilo kakvoj opciji, stvari su gore, nego se čini.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Besplatni Windowsi?
vatrom kaže...

Za koji ozbiljan posao / alat / uređaj su windowsi prvi izbor?

DTP - nisu 

Digital content creation (video, photo) - nisu

Web development - nisu

Server side - nisu

Device embedded os - nisu

Smartphones, tablets - nisu

Database platform - nisu

HPC - nisu

Scientific computing - nisu

Education computing - nisu

 

Davno samo postao, Linux za one koji uče, rade, istražuju imaju znanstveni pristup, za embedded os, za server side, OSx za kreiranje digitalnog sadržaja bilo koje vrste i kao vrhunski alat na najboljoj postojećoj hardwareskoj platormi.

Windowsi su ustvari za štefice koje su u godinama da im je usvajanje nećeg novog i naprednog neprihvatljivo, a korištenje računala im se svodi na naslov enter enter bold.

MS je bez obzira na milijarde bitku već izgubio, a za nekoliko desetaka godina ostati će u knjigama kao dio povijesti informacijske tehnologije.

 

Ništa što nude ne želim ni besplatno jednostavno zato jer ima i bolje i gratis i otvoreno.

Za apple bi platio uvijek jer je najjeftinij u klasi (ROI i TCO).

Ja znam jedan (i to je to):

3D modeliranje i CAD su uglavnom na Windowsima.

Imamo Mayu na Macu i Blender na Linuxu, a potonji nije industrijski standard kao Maya. Igranje je i dalje na Windowsima najraširenije. Inače, Windowsi su i solidan korporativni OS. Office je fantastičan paket, tako da su tu neprikosnoveni gazde.

 

Appleov Mac OS X je jedini ne-Windows koji zadovoljava visoke standarde klijentskih aspekata sustava. Nažalost, Linuxi još uvijek nisu dostigli točku gdje možemo reći da je neka distribucija zaista vhunski odabir za one koji nisu IT stručnjaci. Nisam još testirao 13.10 na običnim korisnicima, ali mislim da je Ubuntu tu najdalje došao.

 

Appleova računala pokrivaju samo najviši segment tržišta, na kojem se ostali vendori PC-a natječu isključivo najboljim modelima (Lenovo ThinkPad, Sony Vaio), a neki ni ne pokušavaju. Tako da, za korporacije koje nisu dovoljno bogate da kupe svima ThinkPad, Apple ionako nije u igri i ostaju im Windowsi na laptopima/računalima srednje i niže klase. Linuxi su previše nesavršeni da konkuriraju.

 

Ovaj potez možda ima veze i s Windows Phoneom i neuspjehom platforme, uključujući neuspjeh Binga. Treba progurati Windowse koliko se god može. Pitanje je do kada će Microsoft gurati WP, a kada će i hoće li prijeći na Android kao jedini način da konačno na tržištu uspostavi bitniju prisutnost.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Windowsi?
Postoji maya za linux.
Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Windowsi?
Tonči kaže...

Appleova računala pokrivaju samo najviši segment tržišta, na kojem se ostali vendori PC-a natječu isključivo najboljim modelima (Lenovo ThinkPad, Sony Vaio), a neki ni ne pokušavaju. Tako da, za korporacije koje nisu dovoljno bogate da kupe svima ThinkPad, Apple ionako nije u igri i ostaju im Windowsi na laptopima/računalima srednje i niže klase. Linuxi su previše nesavršeni da konkuriraju.

 

dell xps 13, http://www.dell.com/us/business/p/xps-13-linux/pd. prije mislim da je microsoft uvjetovao OEM-ima neprodavanje računala s linuxom nego što su oni to toliko nesavršeni. 

Einstein:Only 3 things are infinite - the Universe, human stupidity nad WinRar's trial period
16 godina
offline
Besplatni Windowsi?

@Tonči slažem se sa svime što si napisao.

Evo još malo argumentirane i konstruktivne rasprave (napokon). Naime, iako je office moćna platforma pitanje je koliko je presudna. Jako mali broj korisnika potrebuje nešto više od Open/Libre a i Apple u cijeni daje OS, Pages, Numbers, Keynote. Nadalje zatvoreni format zapisa dokumenata i datoteka kod office-a je, očiglednim gubljenjem dijela tržišnog udjela, postao velik problem. Dakle sad ti već više partnera rade na drugim platformama i docx ili tako nešto im nije baš najdraži privitak u tvom mailu.

A onda opet s obzirom na kretanja i tendencije vjerovatno je pitanje dana kad će i 3D software i ove stvari koje nedostaju biti portani. Za OSx mislim da je dovoljno da Maya i AutoCAD postoje i vjerovatno će biti prvi izbor studijima koji će napraviti kompromis glede ostalog softwarea da se ne odreknu ostalih benefita platforme.

 

vatrom
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Besplatni Windowsi?

Toliko hejta na Windows 8.1 od ljudi koji ga nisu niti probali na duže vrijeme. Kod mene je period navikavanja bio sat vremena,

da,dobro ste čuli,čak sat vremena.
Imao sam i XP i 7 i Vistu i 98,i nebi se vratio niti na jednog drugog s osmice.
8 mi se na kompu boota unutar 20 sekundi s SATA2 HDD-om,sve radi,

pristupačnije,lakše,organiziranije,i na kraju svega brže!
A bome o ljepoti da ne pričam,kada vidim 7 povraća mi se {#} 

"A man,a woman and a yordle walk into the sun...They die,because it burns them alive.."
Moj PC  
3 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni Windowsi?
pandza94 kaže...

Toliko hejta na Windows 8.1 od ljudi koji ga nisu niti probali na duže vrijeme. Kod mene je period navikavanja bio sat vremena,

da,dobro ste čuli,čak sat vremena.
Imao sam i XP i 7 i Vistu i 98,i nebi se vratio niti na jednog drugog s osmice.
8 mi se na kompu boota unutar 20 sekundi s SATA2 HDD-om,sve radi,

pristupačnije,lakše,organiziranije,i na kraju svega brže!
A bome o ljepoti da ne pričam,kada vidim 7 povraća mi se {#} 

Isprobavao ga mjesec dana.Nisam zadovoljan.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
13 godina
protjeran
offline
Re: Besplatni Windowsi?
pandza94 kaže...

Toliko hejta na Windows 8.1 od ljudi koji ga nisu niti probali na duže vrijeme. Kod mene je period navikavanja bio sat vremena,

da,dobro ste čuli,čak sat vremena.
Imao sam i XP i 7 i Vistu i 98,i nebi se vratio niti na jednog drugog s osmice.
8 mi se na kompu boota unutar 20 sekundi s SATA2 HDD-om,sve radi,

pristupačnije,lakše,organiziranije,i na kraju svega brže!
A bome o ljepoti da ne pričam,kada vidim 7 povraća mi se {#} 

To ces isto govorit za windows 8 kad izade windows 9

vecina ih nije probala jer windows 8 nije kompatibilan sa njihovim CPU-ovima,dok na istima windows 7 (xp) radi savršeno

a to za koliko se OS boota je najmanje bitno

http://www.soundstream.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice