Besplatna knjiga iz Microsofta

poruka: 14
|
čitano: 3.195
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatna knjiga iz Microsofta".
15 godina
neaktivan
offline
Besplatna knjiga iz Microsofta

Nisam siguran ali koliko sam shvatio:

- 99 USD godišnja registracija na Marketplaceu-u (pitanje dali je sada uopće moguće iz Hrvatske)

- nakon svake pete aplikacije plaća se još 100 USD?

 

Kome se isplati onda raditi jednostavne besplatne aplikacije za samoreklamu ili neznam kao potporu nekom većem poslovnom sistemu?

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Besplatna knjiga iz Microsofta

Zanimljivi kako na Bug-ovim stranicama se hvali Ms, ma sve što napravi

ja im želim da nikad ne zažive, da uvijek ostanu na marginama kao što su i sada

kad su već na desktopu zahvaljujući ljudskoj gluposti broj 1, neka bar na mobilnome tržištu budu broj 4

tu po kvaliteti i spadaju, ionako nisu nikad ništa izmislili samo kopiraju umotaju u celofan i uvale tržištu

mada ne sumnjam da je Charles Petzold sigurno napravio dobru knjigu, imam još njegovu o programiranju windowsa 95

 
2 4 hvala 0
13 godina
offline
Besplatna knjiga iz Microsofta

Postao sam nešto slično jučer (oživo temu)

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.2.2011 17:55 (zitzko).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna knjiga iz Microsofta
sailor1 kaže...

Zanimljivi kako na Bug-ovim stranicama se hvali Ms, ma sve što napravi

ja im želim da nikad ne zažive, da uvijek ostanu na marginama kao što su i sada

kad su već na desktopu zahvaljujući ljudskoj gluposti broj 1, neka bar na mobilnome tržištu budu broj 4

tu po kvaliteti i spadaju, ionako nisu nikad ništa izmislili samo kopiraju umotaju u celofan i uvale tržištu

mada ne sumnjam da je Charles Petzold sigurno napravio dobru knjigu, imam još njegovu o programiranju windowsa 95

Volio bi da mogu podjeliti tvoj entuzijazam oko alata za razvoj na Linux.u ili da sam recimo oduševljen PHP.om ..

.. al jednostavno ne ide..

Radio u Netbeansu, Eclipseu .. hm.. da pa nisam baš nešto dobrih dojmova.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna knjiga iz Microsofta
zitzko kaže...

Postao sam nešto slično jučer (oživo temu)

 

 

Mene zanimaju stvari oko deploya gotove aplikacije.
Imam iskustva programiranja u NET,u, rada s WPFom i Silverlightom, a već se dosta WM7 knjiga našlo na mom disku, kako besplatnih tako i onih drugih....

 

Tema se odnosi na bitnu mogućnost a to su alternativni putevi distribucije wm7 aplikacija mimo MS marketa.

15 godina
offline
Besplatna knjiga iz Microsofta

E sada barem imamo pravu alternativu tim windowsima pa barem na mobitelu. Android.

 

btw. sit sam ih i na racunalu.

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna knjiga iz Microsofta
Za one koji misle razvijati za ovu platformu super vijest.veseli me što je besplatno
16 godina
offline
Re: Besplatna knjiga iz Microsofta
bnaci kaže...

E sada barem imamo pravu alternativu tim windowsima pa barem na mobitelu. Android

 

Upravo to..  teško da će se Win7 mobile uhvatiti tako skoro kraj Androida (čak i uz sve besplatne developerske knjige hehe..).

Lijep pozdrav ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna knjiga iz Microsofta
sailor1 kaže...

Zanimljivi kako na Bug-ovim stranicama se hvali Ms, ma sve što napravi

ja im želim da nikad ne zažive, da uvijek ostanu na marginama kao što su i sada

kad su već na desktopu zahvaljujući ljudskoj gluposti broj 1, neka bar na mobilnome tržištu budu broj 4

tu po kvaliteti i spadaju, ionako nisu nikad ništa izmislili samo kopiraju umotaju u celofan i uvale tržištu

mada ne sumnjam da je Charles Petzold sigurno napravio dobru knjigu, imam još njegovu o programiranju windowsa 95

Ako misliš pljuvati po nečemu barem iznesi par argumenata, a ovako tvoja izjava nema nikakvu važnost.

Jesi ti možda probao OS, čisto sumnjam, ali eto ja jesam(HTC Trophy) i jednostavno sam oduševljen, WP7 je daleko od poluproizvoda kako ga neki žele okarakterizirati, pogledamo li iOS ili Android u mladim danima, WP7 ima šanse za uspijeh, pogotovo iz razloga što je smartphone tržište za MS previše važno da bi tu nastupao s polovičnim rješenjima, i MS će uložiti novca koliko god treba da progura svoj proizvod.

 

A što se tiče programiranja za WP7, MS uvijek drži do svojih developera bolje nego iti jedna druga tvrtka, a u to su se uvjerili svi koji su napisali par linija koda u VS-u.

A izlaskom update-a koji će developerima omogućiti pristup određenim funkcijama koje su bile rezervirane samo za velike tvrtke development za WP7 će biti najjednostavniji i najmoćniji.

16 godina
neaktivan
offline
Besplatna knjiga iz Microsofta

Ignoriraj djetinjaste komentare, naravno da su gluposti.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna knjiga iz Microsofta
Joco55 kaže...
sailor1 kaže...

 

 

A što se tiče programiranja za WP7, MS uvijek drži do svojih developera bolje nego iti jedna druga tvrtka, a u to su se uvjerili svi koji su napisali par linija koda u VS-u.

 

Potpuno subjektivno mišljenje. Napisao hrpu linija u VS-u i dalje ga ne volim.

 

EDIT:

glede šansa za uspjeh, WP7 će se puno teže probiti jer je tržište smartphoneova puno razvijenije nego što je bilo u početcima androida. Mislim da je i sam Microsoft to shvatio pa se više okreće na tržište poslovnih mobitela, za koje postoji manji interes, ali može se nabiti veća cijena...

I am awesome.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.2.2011 21:53 (dj_beni).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna knjiga iz Microsofta
dj_beni kaže...
Joco55 kaže...
sailor1 kaže...

 

 

A što se tiče programiranja za WP7, MS uvijek drži do svojih developera bolje nego iti jedna druga tvrtka, a u to su se uvjerili svi koji su napisali par linija koda u VS-u.

 

Potpuno subjektivno mišljenje. Napisao hrpu linija u VS-u i dalje ga ne volim.

 

EDIT:

glede šansa za uspjeh, WP7 će se puno teže probiti jer je tržište smartphoneova puno razvijenije nego što je bilo u početcima androida. Mislim da je i sam Microsoft to shvatio pa se više okreće na tržište poslovnih mobitela, za koje postoji manji interes, ali može se nabiti veća cijena...

Tužan je život ti se upoznavao s Visual Studijem a ja s Eclipseom. Bilo bi dobro da nismo morali :-)...

16 godina
offline
Besplatna knjiga iz Microsofta

Ma šta se žalite :D

Probajte Qt, pa ce te vise cijenit i Visual Studio i Eclipse :P

 

www.stripovi.tk
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna knjiga iz Microsofta
SasaFrr kaže...

Nisam siguran ali koliko sam shvatio:

- 99 USD godišnja registracija na Marketplaceu-u (pitanje dali je sada uopće moguće iz Hrvatske)

- nakon svake pete aplikacije plaća se još 100 USD?

 

Kome se isplati onda raditi jednostavne besplatne aplikacije za samoreklamu ili neznam kao potporu nekom većem poslovnom sistemu?

 

Prije si mogao imati 5 besplatnih aplikacija, a za one koje se plaćaju nisi imao limit. Neznam koliko se plaća ako premašiš tih 5

 

 

Ali sada to nije ni toliko bitno jer je limit besplatnih aplikacija povećan s 5 na 100

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 20:13 (Paolo2612).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice