Bespilotni putnički letovi već za pet godina?

poruka: 4
|
čitano: 1.089
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bespilotni putnički letovi već za pet godina?".
13 godina
offline
Bespilotni putnički letovi već za pet godina?

Tehnologija izbjegavanja sudara je stara stvar, samo što ruski standard nije kompatibilan s ostalima...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bespilotni putnički letovi već za pet godina?

zar nije dovoljno da pilot i kopilot iskoče iz aviona? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bespilotni putnički letovi već za pet godina?
Jedina stvar koja me drži u uvjerenju da će sve što treba biti napravljeno kako valja je to što su u nosu aviona dvojica koja to kontroliraju, a koji će prvi poginuti ako zabrljaju.
Ovako će putnici biti prepušteni nekome tko je jučer navodio bespilotne letjelice po Iraku, a znamo koliko takvi brinu o civilima.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
offline
Re: Bespilotni putnički letovi već za pet godina?
Visak kaže...
Jedina stvar koja me drži u uvjerenju da će sve što treba biti napravljeno kako valja je to što su u nosu aviona dvojica koja to kontroliraju, a koji će prvi poginuti ako zabrljaju.
Ovako će putnici biti prepušteni nekome tko je jučer navodio bespilotne letjelice po Iraku, a znamo koliko takvi brinu o civilima.

 Ili još boje s obzirom da nisu vojne misije u pitanju, piloti mogu biti indijci s tečajem :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice