Beskorisni HashKey

poruka: 12
|
čitano: 2.122
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Beskorisni HashKey".
16 godina
odjavljen
offline
Beskorisni HashKey

Imjesto da ukinu yebeni "hashtag" na internetu oni ga još i propagiraju ovakvim besmislenim napravama...

Freak Show Inc.
 
14 0 hvala 0
13 godina
offline
Beskorisni HashKey

tko voli nek izvoli ja kažem za ovaj slučaj..

ako nekome treba neka da pare, neka ga kupi itd itd..

 

mene više bodu stvari kao "solar freaking roadways" ili hoverboard, koji su čista prevara a skupili su hrpetinu para.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Beskorisni HashKey

Treba kickstarter ukinuti.

 

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
3 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Beskorisni HashKey
nine kaže...

tko voli nek izvoli ja kažem za ovaj slučaj..

ako nekome treba neka da pare, neka ga kupi itd itd..

 

mene više bodu stvari kao "solar freaking roadways" ili hoverboard, koji su čista prevara a skupili su hrpetinu para.

Meni su solar roadwaysi isto bili jako sumnjivi,pa je onda David Jones sa eevbloga napravio 2 videa o toj tematici i popljuvao ih jer pričaju bajke.

Sve je potkrijepio dokazima i izračunima do kojih je došao preko vlastite solarne elektrane

robimarko@gmail.com
10 godina
offline
Beskorisni HashKey

ne mogu vjerovati da je netko zapravo podržao ovo i uplatio pare  {#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Beskorisni HashKey
markymark099 kaže...

ne mogu vjerovati da je netko zapravo podržao ovo i uplatio pare  {#}

možeš, možeš. ček samo da smisle pametne ogrlice koje će damama ukazati na to kad valja prestati. i ti ćeš uplatiti pinku. {#}

više ne moram stajati na prstima :) više ne moram stajati na prstima :)
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 13:32 (Ajar).
15 godina
offline
Beskorisni HashKey

#{#}

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Beskorisni HashKey
boxer kaže...

#

 

 

Si već kupio?

13 godina
offline
Re: Beskorisni HashKey
robimarko kaže...

Meni su solar roadwaysi isto bili jako sumnjivi,pa je onda David Jones sa eevbloga napravio 2 videa o toj tematici i popljuvao ih jer pričaju bajke.

Sve je potkrijepio dokazima i izračunima do kojih je došao preko vlastite solarne elektrane

 

gle sama ideja da naprave cestu od stakla ti treba upaliti bullshit alarm {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Beskorisni HashKey

Gadget za imbecile.

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Beskorisni HashKey
opet se potvrdilo da je albert bio u pravu.
14 godina
offline
Beskorisni HashKey

Ma nije ni toliki problem u tome sta su oni to stavili na kickstarter ni u tome sta ce vjerojatno doc u prodaju. Najveci je problem u cifri koju oni prikupljaju te cijeni po kojoj je misle prodavat. Jel moguce da USB + 1 tipka dodu 150kn+ . A tragedija u svemu je to sta ce se vjerojatno vrlo dobro prodavati.

 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice