BDXL pogon u prodaji

poruka: 8
|
čitano: 2.134
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BDXL pogon u prodaji".
14 godina
neaktivan
offline
BDXL pogon u prodaji

Tko je tu lud???

Za uređaj izdvojit ko za pol nekog laptopa, a za svaki medij ko za vanski disk do 10 puta veceg kapaciteta na kojem možeš pisat/brisat kolko te volja i k tome je sigurniji od gubitka podataka!

A da ne spominjem da ces taj isti medij moc citat u 0.01% kucanstava iducih 2-3godine, a disk možeš vec danas koristit u gotovo svakom uređaju.

Ma oni mora da se šale! I to loše...

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
BDXL pogon u prodaji

mijenjam novi HD od 500Gb za BRmedij od 100 {#}

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: BDXL pogon u prodaji
Xidrus kaže...

mijenjam novi HD od 500Gb za BRmedij od 100 {#}

dobarrr!!!!!

14 godina
neaktivan
offline
BDXL pogon u prodaji

koliko njemu treba da zapiše tih 128gb?

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BDXL pogon u prodaji

Sa ovim cijenama mi to baš i neće biti popularno u narodu. Za backup u nekim okolinama ima smisla, njima ionako cijena medija nije problem. Pržilica i nije nešto skupa, no mediji... Kod nas se može naći za 850kn 2TB hardova...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: BDXL pogon u prodaji
alen-c kaže...

Za uređaj izdvojit ko za pol nekog laptopa, a za svaki medij ko za vanski disk do 10 puta veceg kapaciteta na kojem možeš pisat/brisat kolko te volja i k tome je sigurniji od gubitka podataka!

 

uređaj i nije skup, znaš li koliko su koštali prvi cd snimači ?? puno više

 

ali što se tiče medija ...

14 godina
neaktivan
offline
RE: BDXL pogon u prodaji
Solo761 kaže...

Sa ovim cijenama mi to baš i neće biti popularno u narodu. Za backup u nekim okolinama ima smisla, njima ionako cijena medija nije problem. Pržilica i nije nešto skupa, no mediji... Kod nas se može naći za 850kn 2TB hardova...

 u okolinama di cijena medija nije problem koriste se trake

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
RE: BDXL pogon u prodaji
cekpi kaže...
Solo761 kaže...

Sa ovim cijenama mi to baš i neće biti popularno u narodu. Za backup u nekim okolinama ima smisla, njima ionako cijena medija nije problem. Pržilica i nije nešto skupa, no mediji... Kod nas se može naći za 850kn 2TB hardova...

 u okolinama di cijena medija nije problem koriste se trake

 

Trake, se uglavnom koriste za backup, da, ali ima stvari za koje bi ovako nešto bilo praktično. Za npr. arhivu i sličnu primjenu ovo mi izgleda praktičnije, krivo se izrazih sa backup, to je malo prespecifičan izraz.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice