Bankrotirao proizvođač safirnog stakla

poruka: 6
|
čitano: 2.204
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bankrotirao proizvođač safirnog stakla".
15 godina
offline
Bankrotirao proizvođač safirnog stakla

Apple će ih jednostavno sada kupiti za male pare i voila, problemi riješeni, mislim da im je to i bio cilj. 

GL&HF
 
20 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bankrotirao proizvođač safirnog stakla
AmD kaže...

Apple će ih jednostavno sada kupiti za male pare i voila, problemi riješeni, mislim da im je to i bio cilj. 

tocno to! hitno treba kupiti dionice i zaraditi 20000% na njima!

14 godina
offline
Bankrotirao proizvođač safirnog stakla

Da se nije koji naš Hrvat tamo zaposlio pa ih naučio kako se krade i bankrotira?

Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bankrotirao proizvođač safirnog stakla
Aldo kaže...
AmD kaže...

Apple će ih jednostavno sada kupiti za male pare i voila, problemi riješeni, mislim da im je to i bio cilj. 

tocno to! hitno treba kupiti dionice i zaraditi 20000% na njima!

Ako prođu kroz stečaj te tvoje dionice neće vrijediti ništa. Izdat će se nove dionice, a stare će otići u kantu za smeće.

16 godina
offline
Re: Bankrotirao proizvođač safirnog stakla

Ma nema potrebe za zapošljavanjem, vjerojatno ih je Milanović na kratko posjetio {#}

 

16 godina
protjeran
offline
Re: Bankrotirao proizvođač safirnog stakla
zoki.zlikowski kaže...
Aldo kaže...
AmD kaže...

Apple će ih jednostavno sada kupiti za male pare i voila, problemi riješeni, mislim da im je to i bio cilj. 

tocno to! hitno treba kupiti dionice i zaraditi 20000% na njima!

Ako prođu kroz stečaj te tvoje dionice neće vrijediti ništa. Izdat će se nove dionice, a stare će otići u kantu za smeće.

Dioničari su zadnji na redu za isplatu, ako je riječ o likvidaciji. U svim drugim slučajevima vlasništvo je vlasništvo kao i vlasništvo bilo čega drugog. Tako da je sve moguće... pa tako i kupovina cijele firme na popust zbog vrlo vrijednog paketa patenata i tehnologije koju imaju. Pitanje je samo koliko su sposobni isporučiti; obzirom da ih je Apple kreditirao sa pola milijarde a šestica dolazi sa Gorilom, posve sigurno postoji problem kojem nisu dorasli.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice