Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina

poruka: 9
|
čitano: 3.163
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina".
15 godina
offline
Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina

Lista je inače ovdje (PDF) i vjerojatno će mnogima predstavljati lijep izvor bukmaraka.....

 
11 0 hvala 11
15 godina
offline
Re: Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina
Quantum kaže...

Lista je inače ovdje (PDF) i vjerojatno će mnogima predstavljati lijep izvor bukmaraka.....

:))))))))))))) To je zapravo preporuka tipa gdje možete nešto jeftino kupiti, a da se ne morate gnjaviti tražeći na guglu. 

13 godina
protjeran
offline
Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina

Lista je najvjerovatnije jos jedan ocajnicki paranoicni pokusaj da se zaustavi neminovno.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina
Quantum kaže...

Lista je inače ovdje (PDF) i vjerojatno će mnogima predstavljati lijep izvor bukmaraka.....

Hahaha, to je i meni prvo palo na pamet. Di ćeš bolje borbe protiv pirata nego izdati listu "preporučenih" stranica!

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina

Nikom nije zanimljiva optužba? Tj. deep linking? Zar pravnici više nemaju nekih komprimitirajućih termina ili norivnari (po običaju) paušalno natipkavaju karticu txta s par Hoax-Geekovskih termina?... C/P žutilo.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina

Moja nova tražilica {#}

香港 - 47
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina

americka vlada - fasisticka vlada

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina

"Tako se tu nalaze brojne poznate piratske stranice, kao što su Demonoid, klonovi Allofmp3, Torrentz.com, Isohunt, Kickasstorrents, Btjunkie i The Pirate Bay" 

Haha, hvala ti BUG. sad znam gdje tražiti {#}

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Baidu na američkoj listi zloglasnih trgovina

Ma ja bi svaki proizvod koji izlazi iz Kine stavio na tzv. crnu listu. Samo smece. Kad su svi ostali toliki jadnici da ne mogu sami nista proizvest. Stvarno ne znam u cemu je problem. U skoru buducnost ce nam se sve ovo osvetiti, ova nasa ovisnost o kineskoj proizvodnji svega i svacega. Sta se tice clanka, neka ameri sastavljaju i dalje te liste, samo sebi rade stetu. Birokracija im je koma. Samo moje misljenje...

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice