Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih dok

poruka: 9
|
čitano: 2.163
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih dok".
14 godina
neaktivan
offline
Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih dok

poglavito iz razloga što je sigurna pohrana ukradenih datoteka i njihovo puštanje u javnost logistički zahtjevnije od enkripcije.

 

moj rac zahtjevnije, neka autor toga osobno pronjuška ili napravi kaki algoritam koji traži nude fotke i objavljuje ih na nekom n-tom blogu skupa sa osobnim podacima, sve pronađeno na disku žrtve

 

 

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih

Nije teško izvuć i objaviti. Probelm je što će objava puno lakše dovesti do autora. 

15 godina
offline
Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih dok

grozno. protrnem od straha na samu mogućnost da mi netko objavi domovnicu, diplome ili stotine uzaludno pisanih prijava za posao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih
Pa nisi ti bas mjerilo svijeta...
15 godina
neaktivan
offline
Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih dok

Zamisli da si starleta :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih
Ajar kaže...

grozno. protrnem od straha na samu mogućnost da mi netko objavi domovnicu, diplome ili stotine uzaludno pisanih prijava za posao. 

 A nemas sebica?

15 godina
offline
Re: Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih
lizard_ago kaže...

Zamisli da si starleta :)

 svašta u vezi starleta (i sebe) mogu zamisliti ali sebe kao ... ne ide, jebga 

Ivo Robić kaže...

 A nemas sebica?

 ne. ne dam nikome da me fotografira (osim kad se mora, za dokumente) a nekmoli da sam sebe. užas! brrrr.... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih dok

A što kad skinu moje kriptirane podatke? Da li mi onda pošalju lovu da oni mogu vidjeti što imam, pa mi onda pošalju? Ne kužim kak to funkcionira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Autori ransomwarea ucjenjuju objavom privatnih
Ajar kaže...

grozno. protrnem od straha na samu mogućnost da mi netko objavi domovnicu, diplome ili stotine uzaludno pisanih prijava za posao. 

 Je, a tek objava mojih priprema za sat, ili nota koje koristim u svom zboru. Bože, kada razmislim, toliko sam nezanimljiv, da bi se ransomware valjda sam deaktivirao kada bi vidio da nemam ništa zanimljivo (čitaj - pikantno) za širu zajednicu. A ako ga zanimaju moji računi u banci, dobro, ako baš žele nešto uplatiti, može

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2017 15:46 (učo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice