Asus Mobility Radeon HD 4870 X2

poruka: 15
|
čitano: 3.909
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus Mobility Radeon HD 4870 X2".
16 godina
neaktivan
offline
Asus Mobility Radeon HD 4870 X2

sve je to super... ali ni rijeci o grijanju. ne znam kako ce ova stvar prezivjeti ljeto. Neodlučan

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus Mobility Radeon HD 4870 X2
r420r kaže...

sve je to super... ali ni rijeci o grijanju. ne znam kako ce ova stvar prezivjeti ljeto. Neodlučan

 dobro pitanje....
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
protjeran
offline
Asus Mobility Radeon HD 4870 X2

a cijena ce biti jos vrucija

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Asus Mobility Radeon HD 4870 X2
kris_marko kaže...

a cijena ce biti jos vrucija

 Bar 20 000kn, a sigurno i više...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus Mobility Radeon HD 4870 X2
Jason Bourne kaže...
kris_marko kaže...

a cijena ce biti jos vrucija

 Bar 20 000kn, a sigurno i više...
 Budi sretan ako bude oko 20, ja se bojim d će biti 30 tisuća i (nedaj bože) više.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Asus Mobility Radeon HD 4870 X2

hmmm....stim laptopom bi mogao na neki nacin puniti punjive baterije.

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Asus Mobility Radeon HD 4870 X2

Mobilne perverzije

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asus Mobility Radeon HD 4870 X2

a tko to zeli???

po cemu je to prijenosnik? mogu tako i svoje kuciste ponijeti kada negdje idem...   iskreno, ne kuzim smisao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Asus Mobility Radeon HD 4870 X2
sasa kaže...

a tko to zeli???

po cemu je to prijenosnik? mogu tako i svoje kuciste ponijeti kada negdje idem...    iskreno, ne kuzim smisao...

  Netko tko želi Desktop replaicment (jel se ovako piše?).. i kao takav moram priznati da   jako dobro odradjuje svoj posao.. Ja bi iskreno svoju skalameriju (24'' CRT Sony težak preko 42KG, zatim Big Tower serversko kućište teško preko 15KG) odavno zamjenio za ovakvo što.. Zauzima nPuta manje mjesta.. a opet želiš ga prenijeti na neko drugo mjesto - nikakav problem.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Asus Mobility Radeon HD 4870 X2
Envy kaže...
sasa kaže...

a tko to zeli???

po cemu je to prijenosnik? mogu tako i svoje kuciste ponijeti kada negdje idem...    iskreno, ne kuzim smisao...

  Netko tko želi Desktop replaicment (jel se ovako piše?).. i kao takav moram priznati da   jako dobro odradjuje svoj posao.. Ja bi iskreno svoju skalameriju (24'' CRT Sony težak preko 42KG, zatim Big Tower serversko kućište teško preko 15KG) odavno zamjenio za ovakvo što.. Zauzima nPuta manje mjesta.. a opet želiš ga prenijeti na neko drugo mjesto - nikakav problem.
 Slažem se... ne zauzima puno mjesta, a i nije toliko ni težak, 5kg, u usporedbi sa stolnim računalom... prenosiv je...
16 godina
neaktivan
offline
Asus Mobility Radeon HD 4870 X2

Koliko love - toliko 3DMarka! Haha!

Mount Vision Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus Mobility Radeon HD 4870 X2
Katana kaže...

Mobilne perverzije

 U potpunosti se slazem.
MB GIGABYTE EP45-DS3R; INTEL CORE 2 DUO E8400 2x 3.0 GHz; DDR II 4GB (2x2GB kit) 800MHz OCZ Gold XTC; ASUS ATI EAH4870 512MB GDDR5
16 godina
offline
Asus Mobility Radeon HD 4870 X2

Samo da naprave jedan AMD Phenom + ATI HD4870X2 => No.1 lapi-topi Belji se

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Asus Mobility Radeon HD 4870 X2
sigurno je paprena cijena...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Asus Mobility Radeon HD 4870 X2
2029.MN4 kaže...

Koliko love - toliko 3DMarka! Haha!

 ahhahahha! 3dcmark ej precjenjen!
zakleti amdowac! zeli propast svim megalomanskim kompanijama!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice